Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 27. kolo SLS : BACKA - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h

Ići dole 
+19
MarjanRnic
Samo malo
LjubiteljFudbala
Gogi
Daka05
nagib
Joca
x-man
Ventilvoje
Pera
Danac
SirkBP
Neko
majstorBP
miletesic01
Carapan
DimaBP
Шоне
Kleka
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

27. kolo SLS : BACKA  - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 27. kolo SLS : BACKA - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h   27. kolo SLS : BACKA  - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h - Page 6 Icon_minitimePon Mar 20, 2017 10:42 pm

patriota-pancevo ::
Koja sramota ljudi ovo je gore nego kad su vas pokrali sa Javorom kad ste igrali. Nemate naprednjake iza sebe a niste imali ni demokrate tako da zaista navijam da opstanete. Niste vi toliko losi na terenu vise ste negde za 11-12 poziciju ali cele sezone vas miniraju. Nije sto sam popio par piva mada mi je tako lakse da otvorim dusu  27. kolo SLS : BACKA  - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h - Page 6 4174080217 Ja sam i ranije bio korektan u situacijama kad vas sudije pokradu. Nisam se jako dugo javljao ali sad sam morao taj sudija bi trebao da dobije dozivotnu suspenziju i da plati odstetu na racun FK Backa.

Imao sam coveka na ovoj utakmici mi smo vec bili obavesteni. Iako Marjan nece odnosno ipak ne sme to zvanicno da kaze savez je znao ali i oni moraju da cute, malo jaci igraci su ovo izrezirali i budite sigurni da ste negde pri kraju utakmice izjednacili makar sa pola terena lobovali golmana gol bi bio ponisten tvrdim vam. To sto smo mi imali je nesto sasvim drugo borili smo se na terenu, sponzori su gurali i vas i nas ali drzavnog novca niko uzeo nije. Budite ponosni na vase igrace i uopste klub i nastavite da ih bodrite, vidi se na snimku kod gola da se radujete kao da je finale lige sampiona ali zapravo je bio srpski inat i kontra mracnim silama.

Proce i to sve stace ova drzava i narod na noge sve ima svoj pocetak i svoj kraj dolazi nase vreme.
Hvala patriota na podrsci i komentaru .
Da javnost zna necemo mi stati na saopstenjima ,sinoc je sekretarijat kluba zakazao sednicu upravnog odbora kluba za 8 h i dao tri predloga :
1.da danas upravni odbor kluba zakaze vanrednu sednicu skupstine kluba
2.da predsednik uprave i ceo upravni odbor podnose ostavke i da se na skupstini bira novo rukovodstvo kluba
3.da na predlog upravnog odbora skupstina kluba donese odluku da istupimo iz super lige i zahtev da Marjan istupi iz svih organa saveza ...jer mi ne pripadamo ovakvom sistemu u kome je sudija iznad propisa i nedodirljiv .!
Nije nama u klubu najveci problem kako je presudjivao Nikolic vec nacin na koji je to radio ,smejuci se u facu igracima ,nazivajuci nas seljacima ,malim ljudima ,sta bi hocete ja idem da sudim U17 vi ste samo prolazna stanica ,nema sanse da uzmete ni bod ili kada je minut do kraja dosao do Fice Bajica i rekao mu pa ti imas tri kartona evo ti i cetvrti da ne igras sledecu utakmicu ...
Nadamo se da ce ovakva Odluka ne samo da zabrine FSS vec i UEFU ,verovatno ce nas postupak naterati sve da shvate da ovo sto se radi nije normalno i primereno i da nema unapred dobijenih i izreziranih utakmica ,sudijske greske su normalna pojava ali raditi nesto ovako smisljeno je nedozvoljeno ne samo po pravilima fudbalske igre,po moralo ,po kodeksu ponasanja vec nam je covek pokazao nevidjeni cinizam i podcenjivacki odnos u smislu ja sam nedodirljiv a vi ste mali mravi koje sam pregazio kao da ne postojite...27. kolo SLS : BACKA  - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h - Page 6 1777517561
Nadamo se da ce nasa Odluka da svi odemo iz kluba i napustimo takmicenje doneti dobro nasem fudbalu jer igrace se fudbal u Backoj Palanci i u nizem stepenu takmicenja pa bila to Srpska ili Vojvodjanska liga ...
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

27. kolo SLS : BACKA  - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 27. kolo SLS : BACKA - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h   27. kolo SLS : BACKA  - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h - Page 6 Icon_minitimePon Mar 20, 2017 10:58 pm

patriota-pancevo ::
Hvala x-man i vi meni, ti znas da si bio moj omiljeni forumas pre svega zbog svoje odmerenosti ali redovnosti u postovina  Smile  Nisam odustao od foruma jer mi je ovde bilo lose nego sto su moje postove citali igraci koje sam trenirao i sve to se dosta prosirilo a nije mi to bila zelja. Svracacu cesce do foruma sada ce me teze povezati ali iako znate ko sam nadam se da necete pominjati moje ime na forumu, ranije su namerno iznosili ovde moje ime i prezime kad god se "zakacim" sa nekim forumasem 27. kolo SLS : BACKA  - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h - Page 6 4174080217

Srecno ljudi do opstanka stvarno to zasluzujete narocito posle svega. Mislim da je sve to i dobra poruka upravi, sam niko nije uspeo mora to politika da pogura nije samo kod nas to slucaj u celom svetu politika kroji kapu u svim sferama zivota.

Vidim i Marjan je jos uvek na forumu sto mi je takodje drago, moj omiljeni forumas broj dva 27. kolo SLS : BACKA  - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h - Page 6 4174080217 Marjane da li verujete u opstanak nakon svega?
Pozdrav dragi prijatelju ,drago mi je sto si sa nama na forumu i znam da si u dusi sportsmen i da je kod tebe pravda jaca od ovakvih budalastina u fudbalu ...
Nije nama ovakvim odlukama doveden opstanak u pitanje vec je ovakvim sudijskim odlukama i ponasanjem ZAGARANTOVANA SMRT NASEG FUDBALA i zato me sve ovo nervira ...ne sumnjam da ako skupstina donese Odluku da klub nastavi takmicenje Backina ekipa ce ostati u superligi jer to zasigurno i zasluzuje ali ako donese Odluku da prihvata ostavku cele uprave predsednik Vladimir Mrdjen ,Zamenik presednika Nesticki Marko,
potpredsdnici Gasic Zoran , Mrdjan Jelena, Zubac Vojislav ,
clanovi UO – Cekovic Mesa , Zivkov Djoko I Adamovic Dragan ( kao sto vidis ja nisam u upravi )
i prihvati predlog da istupimo iz takmicenja super lige ( pametni ljudi odu kad hoce a budale kada ih isteraju-oteraju ) i naravno da cu i ja kao clan skupstine glasati da podnesem neopozivu ostavku na clanstvo u svim fudbalskim organima u kojima sam .Znam da fudbal mojom ostavkom nece izgubiti puno ali naprosto se ne osecam dobro kada se pojedinac "podigne " iznad sistema i umesto da deli pravdu on pravi masakr od utakmice na stetu samo jedne ekipe i to ne samo za tu utakmicu vec i za neke buduce utakmice ...
Na kraju krajeva kako god skupstina kluba bude Odlucila da istupimo iz takmicenja ili da u njemu ostanemo ,sa sigurnoscu znam sta cu ja uraditi da li za 10 dana ili za mesec dana znam da necu biti deo svega ovoga .Previse smo mi iz Backe dali fudbalu da bi to bilo na ovaj nacin degradirano i "ubijano u pojam "
Pozdrav svima sa forumu
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

27. kolo SLS : BACKA  - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 27. kolo SLS : BACKA - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h   27. kolo SLS : BACKA  - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h - Page 6 Icon_minitimePon Mar 20, 2017 11:43 pm

O istupanju ni govora. Znacilo bi da je sudijska trojka pobedila.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

27. kolo SLS : BACKA  - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 27. kolo SLS : BACKA - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h   27. kolo SLS : BACKA  - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h - Page 6 Icon_minitimeUto Mar 21, 2017 12:07 am

Vojvoda ::
O istupanju ni govora. Znacilo bi da je sudijska trojka pobedila.
Vojvodo ,Odluku o istupanju ce doneti ili nece skupstina kluba ,kroz ovu borbu ne borimo se samo za nasa prava vec za prava svih klubova u Srbiji i posteno sudjenje u kojima su greske dozvoljene ali namerne greske i tendenciono nipodastavanje ljudi je izricito zabranjeno . 27. kolo SLS : BACKA  - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h - Page 6 3733535733
Niko od nas nije od juce u fudbalu i necemo dati nas minuli rad da niko a najmanje ovakvi kao onaj lik Nikolic "bezobziron gazi "
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

27. kolo SLS : BACKA  - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 27. kolo SLS : BACKA - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h   27. kolo SLS : BACKA  - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h - Page 6 Icon_minitimeUto Mar 21, 2017 12:37 am

Ne treba trčati pred rudu. Mislim da bi prvo trebalo tražiti u nekom kratkom (a zakonskom) roku , odluku nadležnih koji kontrolišu suđenje.
Argumentovano sa svim činjenicama i zahtevima. A tek nakonm odluke nadležnog tela donositi dalje odluke. Između ostalog i teške kao što je istupanje iz lige.

Svakako mislim da bi trebalo pokrenuti i sudski spor tj podići tužbu KOLEKTIVNU protiv dotičnog zbog svih tih uvreda koje je izrekao

Treba biti uporan i čvrsto odlučan u tome da dotični sudija bude kažnjen za svoje "zlodelo" i nema odustajanja dok tako i ne bude 27. kolo SLS : BACKA  - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h - Page 6 1777517561
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

27. kolo SLS : BACKA  - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 27. kolo SLS : BACKA - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h   27. kolo SLS : BACKA  - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h - Page 6 Icon_minitimeUto Mar 21, 2017 12:48 am

nagib ::
Ne treba trčati pred rudu. Mislim da bi prvo trebalo tražiti u nekom kratkom (a zakonskom) roku , odluku nadležnih koji kontrolišu suđenje.
Argumentovano sa svim činjenicama i zahtevima. A tek nakonm odluke nadležnog tela donositi dalje odluke. Između ostalog i teške kao što je istupanje iz lige.

Svakako mislim da bi trebalo pokrenuti i sudski spor tj podići tužbu KOLEKTIVNU  protiv dotičnog zbog svih tih uvreda koje je izrekao

Treba biti uporan i čvrsto odlučan u tome da dotični sudija bude kažnjen za svoje "zlodelo" i nema odustajanja dok tako i ne bude 27. kolo SLS : BACKA  - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h - Page 6 1777517561
Naravno
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

27. kolo SLS : BACKA  - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 27. kolo SLS : BACKA - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h   27. kolo SLS : BACKA  - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h - Page 6 Icon_minitimeUto Mar 21, 2017 12:53 am

Сматрам да би одустајање било погубно. Одустајање би било прихватање пораза и победа нечастивих (ђавола, судија, "људи" из савеза). Мислите и на навијаче. Но било како било, клуб водите ви и на вама је одлука.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

27. kolo SLS : BACKA  - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 27. kolo SLS : BACKA - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h   27. kolo SLS : BACKA  - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h - Page 6 Icon_minitimeUto Mar 21, 2017 2:34 am

Pera ::
Сматрам да би одустајање било погубно. Одустајање би било прихватање пораза и победа нечастивих (ђавола, судија, "људи" из савеза). Мислите и на навијаче. Но било како било, клуб водите ви и на вама је одлука.
Postovani Pero, Odluku ce doneti skupstina kluba koja je zakazana za CETVRTAK 30.Mart u 8.h a koja ce biti otvorena za javnost i kojoj ce moci svi da prisustvuju jer je ovo najvaznije i od istorijske vaznosti i ovo ce biti presudna Odluka za klub...te svima nama ce puno znaciti prisustvo svih koji vole klub a na skupstini je mesto da o svemu razgovaramo i donosimo Odluke .
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

27. kolo SLS : BACKA  - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 27. kolo SLS : BACKA - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h   27. kolo SLS : BACKA  - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h - Page 6 Icon_minitimeUto Mar 21, 2017 2:56 am

u celosti vam dostavljam saopstenje upravnog odbora kluba :
Datum:21.03.2017.
Bačka Palanka
Danas je održana sednica Upravnog Odbora na kojoj su donete sledeće odluke:
1.Upravni Odbor kluba zakazao je vanrednu sednicu Skupštine Kluba za 30.03.2017. god. u 8 h
2.Predsednik kluba i ceo U.O. predlažu podnošenje ostavke i da se na sednici skupštine bira novo rukovodstvo kluba
3.Da na predlog U.O. Skupština kluba donese odluku o istupanju iz Superlige i zahtev da Marjan Rnić istupi iz svih organa FSS-a jer mi ne pripadamo ovakvom sistemu u kojem je sudija  iznad poropisa i nedodirljiv.
4.da se uputi zahtev TV ARENA za direktan prenos utamice 28.kola Superlige Srbije koja će se igrati 01.04.2017.god u Surdulici između FK RADNIK i OFK BAČKA,kao i za direktan prenos utakmice 29. Kola Superlige Srbije koja će se igrati  09.04.2017. u  Bačkoj Palanci između OFK BAČKA I FK NOVI PAZAR.
Nama u Klubu nije najveći problem sudjenje Nikolića već način na koji je to radio smejući se u lice igračima,nazivajući ih seljacima,malim ljudima uz opaske tipa:“šta vi hoćete,ja idem da sudim  U17 ,vi ste samo prolazna stanica,nema šanse da uzmete ni bod.“
Minut pre kraja utakmice sudija Nikolić je došao do igrača OFK Bačke F.Bajića i rekao mu:“Ti imaš tri kartona,evo ti i četvrti da ne igraš sledeću utakmicu.“
Nadamo se da će ovakva odluka ne samo da zabrine FSS već i UEFA-u. Verovatno će naš postupak naterati sve da shvate da ovo što se radi nije normalno i primereno i da nema unapred dobijenih i izrežiranih utakmica.
Sudijske greške su normalna pojava,ali raditi nešto ovako smišljeno je nedozvoljeno ,ne samo po pravilima fudbalske igre,već je krajnje nemoralno i neprihvatljivo po bilo kojem kodeksu ponašanja.
Čovek  je pokazao neviđeni cinizam i potcenjivački odnos  prema igračima i Upravi i kao prema sportistima i akterima utakmice, ali i kao prema ljudima.
Nadamo se da će naš predlog : Odluka da svi odemo iz Kluba i napustimo takmičenje , doneti dobro našem fudbalu,jer igraće se fudbal u Bačkoj Palanci i u nižem stepenu takmičenja pa bila to Srpska ili Vojvođanska liga.
Jasno je nama iz Kluba da cilj određuje sredstvo, ali ako je sredstvo nedozvoljeno i nečasno , svako njegovo“pokrivanje“ i opravdavanje ga čini etički i moralno ispravnim,a mi se borimo protiv toga.
Jednako bi se loše osećali da je neko ovako sudio u našu korist, niti to tražimo, niti nam to pada na pamet, niti mi ucenjujemo Savez da kazni sudije ove utakmice. To treba da bude odluka sudijske komisije. Nas samo interesuje kakve će posledice izazvati njihove odluke i kakva će se poruka poslati sportskoj javnosti.
Nećemo više izlaziti u javnost sa saopštenjima jer reprezentacija Srbije igra jednu od najbitnijih utakmica u kvalifikacijama sa Gruzijom,a interes reprezentacije nam je iznad klupskog interesa, što  ne znači da ovakve  stvari treba da se guraju pod tepih.
Skupština kluba je organ koji će odlučiti  o daljoj sudbini kluba,upravi kluba,o tome da li nastaviti takmičenje ili ne a na FSS je da se uhvati u koštac sa ovakvim ljudima, koji po našem mišljenju ne pripadaju fudbalu.
Neka nam je svima Bog u pomoći,a za glavnog sudiju ne možemo da kažemo “ Oprosti  mu Bože,on ne zna šta radi“, jer smo mišljenja da je odlično znao šta i kako radi.
Sportski pozdrav
Uprava OFK BAČKA
Zato vas sve koji ste kao i mi zainteresovani za pravu sportsku pricu ovo sapstenje objavite ,podelite na svim drustvenim mrezama .
Hvala unapred napred plavi i zajedno smo jaci
Nazad na vrh Ići dole
Kobajla

Kobajla


Број порука : 27
Join date : 17.08.2014
Age : 49
Локација : Backa Palanka

27. kolo SLS : BACKA  - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 27. kolo SLS : BACKA - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h   27. kolo SLS : BACKA  - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h - Page 6 Icon_minitimeUto Mar 21, 2017 4:29 am

Nikad u zivotu nisam bio za odustajanje,narocito ne u sportu.Samo borba do poslednjeg tracka nade da ce se nesto promeniti.Medjutim ako je u ovom slucaju odustajanje,odnosno istupanje iz tzv.super lige,jedino resenje i jedini vid borbe protiv ovakvih pojava,u potpunosti podrzavam.Neko mora biti prvi,na kome ce se kola slomiti,ali se nadam da se na tome nece zavrsiti,nego da ce i drugi klubovi i ljudi iz sporta kojima je ostalo jos imalo karaktera i morala,krenuti nasim putem.Ako nema vise poluga da se ovakve stvari iskorene treba biti radikalan.A sto se tice navijaca,na nama je da nastavimo da dolazimo na stadion i podrzavamo nasu Bačku ma u kom rangu igrala i tako pokazemo da nam je sport i fer play na prvom mestu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





27. kolo SLS : BACKA  - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 27. kolo SLS : BACKA - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h   27. kolo SLS : BACKA  - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h - Page 6 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
27. kolo SLS : BACKA - Radnicki (Nis) 18.03.2017. 14h
Nazad na vrh 
Strana 6 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» 12. kolo SLS: Radnicki (Nis) - BACKA
» 5. kolo JSL 2017/18 FK Crvena Zvezda (Beograd) - FK BACKA 13.08.2017 17:00
» 22. kolo, Radnicki (Nis) - BACKA, 18. 02. 2018, 13:00h
» 9. kolo JSL 2017/18 FK Radnik (Surdulica) - FK BACKA 24.09.2017 19:00
» 13. kolo JSL 2017/18 FK BACKA - FK Borac (Cacak) 15.10.2017 15:00

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: