Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017

Ići dole 
+19
Kobajla
Neko
ilovebackapalanka
DimaBP
Gogi
Ventilvoje
miletesic01
SirkBP
Vojvoda
nagib
martick
napredBacka
Samo malo
maurinjo
Daki86
MarjanRnic
NikolaRadjenovic
Marko 89
aimar
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Sledeći
AutorPoruka
aimar




Број порука : 292
Join date : 15.07.2015

ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017   ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017 - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 22, 2016 9:59 am

nagib ::
...baš sam hteo i ja da spomenem Poledicu ali me preduhitrili ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017 - Page 2 1353276769 ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017 - Page 2 1353276769
Malo pre sam na B92 pročitao da se Poledica samo "šalio" .....
Ali nekako mislim da ako bude i pola od ovoga što je aimar napisao, neže biti dobro nikako...

Nismo imali nikada bolje bekove. što levog Josimova , što desno Runija ... Ne znam kakvi su planovi ali i ako se dovedu novi igrači koji imaju "pojma" trebaće im vremena da se uigraju kao tim , a bojim se da je tog vremena sve manje i manje .... Shocked
Za desnog beka se dovodi Tanasin iz Borca,a on nije ni do kolena Runiju,Runi najverovatnije ide u Tursku.
Nazad na vrh Ići dole
SirkBP




Број порука : 259
Join date : 17.08.2014

ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017   ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017 - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 22, 2016 10:57 am

aimar ::
nagib ::
...baš sam hteo i ja da spomenem Poledicu ali me preduhitrili ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017 - Page 2 1353276769 ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017 - Page 2 1353276769
Malo pre sam na B92 pročitao da se Poledica samo "šalio" .....
Ali nekako mislim da ako bude i pola od ovoga što je aimar napisao, neže biti dobro nikako...

Nismo imali nikada bolje bekove. što levog Josimova , što desno Runija ...  Ne znam kakvi su planovi ali i ako se dovedu novi igrači koji imaju "pojma" trebaće im vremena da se uigraju kao tim , a bojim se da je tog vremena sve manje i manje .... Shocked
Za desnog beka se dovodi Tanasin iz Borca,a on nije ni do kolena Runiju,Runi najverovatnije ide u Tursku.

Nisam baš dobro obavešten,jesi ti Aimar član uprave,neki igrač ili nešto treće? Jesu ove sve informacije proverene?
Nazad na vrh Ići dole
aimar




Број порука : 292
Join date : 15.07.2015

ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017   ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017 - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 22, 2016 2:22 pm

SirkBP ::
aimar ::
nagib ::
...baš sam hteo i ja da spomenem Poledicu ali me preduhitrili ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017 - Page 2 1353276769 ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017 - Page 2 1353276769
Malo pre sam na B92 pročitao da se Poledica samo "šalio" .....
Ali nekako mislim da ako bude i pola od ovoga što je aimar napisao, neže biti dobro nikako...

Nismo imali nikada bolje bekove. što levog Josimova , što desno Runija ...  Ne znam kakvi su planovi ali i ako se dovedu novi igrači koji imaju "pojma" trebaće im vremena da se uigraju kao tim , a bojim se da je tog vremena sve manje i manje .... Shocked
Za desnog beka se dovodi Tanasin iz Borca,a on nije ni do kolena Runiju,Runi najverovatnije ide u Tursku.

Nisam baš dobro obavešten,jesi ti Aimar član uprave,neki igrač ili nešto treće? Jesu ove sve informacije proverene?
Ma kakav clan uprave,igracku karijeru sam zavrsio 2005,sada sam obican ljubitelj fudbala kao i vecina vas sa foruma i nemam nikakvog razloga da pisem neistine. Daj Boze da BP ostane u super ligi mada su sanse gotovo nikakve sa ovakvom politikom uprave,kad kazem uprave mislim na Marjana jer jedino on odlucuje bukvalno o svemu.
Nazad na vrh Ići dole
Samo malo




Број порука : 74
Join date : 15.06.2016

ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017   ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017 - Page 2 Icon_minitimeSub Dec 24, 2016 12:23 am

aimar ::
nagib ::
...baš sam hteo i ja da spomenem Poledicu ali me preduhitrili ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017 - Page 2 1353276769 ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017 - Page 2 1353276769
Malo pre sam na B92 pročitao da se Poledica samo "šalio" .....
Ali nekako mislim da ako bude i pola od ovoga što je aimar napisao, neže biti dobro nikako...

Nismo imali nikada bolje bekove. što levog Josimova , što desno Runija ...  Ne znam kakvi su planovi ali i ako se dovedu novi igrači koji imaju "pojma" trebaće im vremena da se uigraju kao tim , a bojim se da je tog vremena sve manje i manje .... Shocked
Za desnog beka se dovodi Tanasin iz Borca,a on nije ni do kolena Runiju,Runi najverovatnije ide u Tursku.

Jos pojacanja stize iz Borca, levi stoper Jablan i neki spoljni igrac zaboravih mu ime.... Tanasin i Runi kao nebo i zemlja. Zaista mi je zao sto se uprava odrekla Smiljanica, ruku na srce upoznat sam i sa njegovim ponasanjem van terena koje ne prilici jednom fudbaleru. Da li neko zna ima li novog spica bar u nagovestaju?
Nazad na vrh Ići dole
Marko 89

Marko 89


Број порука : 114
Join date : 24.07.2014

ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017   ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017 - Page 2 Icon_minitimeSub Dec 24, 2016 3:13 am

Kleka jbt daj banuj ovu dvojicu samo unose nemire, oterali upravu sa foruma, hiljadu puta plasirali neistine...
Nazad na vrh Ići dole
Samo malo




Број порука : 74
Join date : 15.06.2016

ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017   ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017 - Page 2 Icon_minitimeSub Dec 24, 2016 5:25 am

Marko 89 ::
Kleka jbt daj banuj ovu dvojicu samo unose nemire, oterali upravu sa foruma, hiljadu puta plasirali neistine...

ne razumem zasto unosimo nemire, zar je unosenje nemira ako neko napise ko od igraca ide i ko dolazi? Covek koga licno ne poznajem (AIMAR) je lepo napisao kome se uprava zahvalila i nista nije slagao...ne razumem u cemu je tvoj problem? Nikoga ne vredjamo, nadam se da ce Mile potvrditi sve sto smo naveli. I pre sam ovde pisao neke stvari nisu vam se svidele svi ste me pljuvali i na kraju sve ispalo istina, sto su mnogi forumasi i sami priznali.

Umesto da nam budes zahvalan sto te obevestavamo ti bi da nas banujes...hahahah
Nazad na vrh Ići dole
aimar




Број порука : 292
Join date : 15.07.2015

ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017   ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017 - Page 2 Icon_minitimeSub Dec 24, 2016 11:17 am

Marko 89 ::
Kleka jbt daj banuj ovu dvojicu samo unose nemire, oterali upravu sa foruma, hiljadu puta plasirali neistine...
Cuj oterali upravu,stvarno si smesan i ti i svi koji tako misle.Neka neko iz uprave demantuje ovo sto sam napisao.
Nazad na vrh Ići dole
NikolaRadjenovic

NikolaRadjenovic


Број порука : 173
Join date : 11.08.2014
Локација : Стадион Славко Малетин Вава!

ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017   ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017 - Page 2 Icon_minitimeSub Dec 24, 2016 5:18 pm

Samo malo je vec banovan koliko znam a i sad je nakon neke polemike rekao da vise nece ostaviti ni jedan komentar. Toliko o njegovoj reci. Nije agresivan da se svadja ali na mudar nacin podriva prepirke.
Nazad na vrh Ići dole
Samo malo




Број порука : 74
Join date : 15.06.2016

ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017   ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017 - Page 2 Icon_minitimeSub Dec 24, 2016 11:31 pm

NikolaRadjenovic ::
Samo malo je vec banovan koliko znam a i sad je nakon neke polemike rekao da vise nece ostaviti ni jedan komentar. Toliko o njegovoj reci. Nije agresivan da se svadja ali na mudar nacin podriva prepirke.


Stvarno ne znam na koji nacin sada izazivam prepirke? Aimar lepo napisao kome se uprava zahvalila ja znam da je to tacno i sada izazivam prepirke? Stvarno mi niste jasni... mislis da meni nije zao sto su otisli Runi i Josimov koji koji odlazi u Finsku i ovom prilikom zelim da mu pozelim sve najbolje u nastavku karijere u Backoj je bio kratko ali je na mene ostavio dobar utisak kao igrac!
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017   ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017 - Page 2 Icon_minitimeNed Dec 25, 2016 3:22 am

Samo malo ::
NikolaRadjenovic ::
Samo malo je vec banovan koliko znam a i sad je nakon neke polemike rekao da vise nece ostaviti ni jedan komentar. Toliko o njegovoj reci. Nije agresivan da se svadja ali na mudar nacin podriva prepirke.


Stvarno ne znam na koji nacin sada izazivam prepirke? Aimar lepo napisao kome se uprava zahvalila ja znam da je to tacno i sada izazivam prepirke? Stvarno mi niste jasni... mislis da meni nije zao sto su otisli Runi i Josimov koji koji odlazi u Finsku i ovom prilikom zelim da mu pozelim sve najbolje u nastavku karijere u Backoj je bio kratko ali je na mene ostavio dobar utisak kao igrac!
Postovani Aimar i samo malo ,ako mislite da ja sam odlucujem o svemu onda se grdno varate ali bas bih voleo da ste i vi clanovi uprave pa da ravnopravno odlucujute cime bi svima u klubu pomogli da se donesu najbolja resenja . ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017 - Page 2 3733535733
Uglavnom je Aimar skoro sve pogodio ali meni licno izgleda nacin na koji je pisao da se subjektino kao i samo malo vezao za neke igrace ,svi mi iz uprave znamo kvalitete RUNIJA ali znamo i kakav zivot vodi van terena a to je po nama neprimereno za savezni stepen takmicenja ili mozda mislite da treba o tome da zmurimo .?
Tacno je sve za Josimova ,zar treba da mu u 32 g ne omogucimo da ode u Finsku .? da li je to resenje i da ostane do kraja ugovora u klubu pa makar i nezadovoljan .?
Koliko sam ja informisan od Lazije,Paceta i uprave Cupa se dogovorio i ostaje u klubu a pored njega dolazi i golman Jevric sinovac od reprezentativca Jevrica a Mitrovic ide na ustupanje u prvaka Srpske lige FK Zarkovo da im pomogne da udju u prvu ligu i da se dokazuje ,da li je to pogresno .?
Pace i Lazija su vec dogovorili napadaca dolazi igrac Apija ,za koga je prosle godine bila zainteresovana i Crvena Zvezda ali je covek tek sada sredio boravisne papire za Srbiju i dolazi kod nas ,da li je to dobro ili lose ,> 1995.g brz,snazan,skocan i lako postize golove ..?
Od bekova se pregovara sa Tanasinom da dodje ako ne ode u inostranstvo znace se do kraja godine ali i sa mladim Kocovicem levim bekom ...da li je to ok .?
dolazi stoper Pesic iz Sindjelica da li je on ok .?
zeljno cekamo da se pripremama prikljuci i Radoja i taj dogovor je vrlo blizu ,da li je to ok .?
u klub je dosao bivsi kapiten omladinaca crvene zvezde Stevanovic iz Lazarevca vezni igrac ,da li je to ok .?
Klisura ide u San dijego da pretstavlja i igra za nasu reprezentaciju od 25 do 29 januara na Americkoj turneji ,da li je to u redu .?
Boza Jevic je uzeo papire i verovatno se vraca u Austriju ,da li je i to ok .?
pregovara se sa bivsiim spic igracem Slobode iz Uzica Djordjevicem koji je jesenas igrao u Grckoj a pre toga bio prvi strelac Slobode iz Uzica da li je to ok .?
Sto se tice mene licno ,ako vam je zelja da odem iz kluba ni to meni nije problem ,spreman sam da vas poslusam i to i uradim jer nikada nisam radio niti imam takve manire da sam apsolutista i sve sam odlucujem vec sam se uvek dogovorao sa svima iz kluba i zajednicki smo donosili sve odluke .Ne ljutim se ni najmanje sto je Aimar ovo napisao jer svako ima pravo na svoje misljenje i svoj stav .! ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017 - Page 2 3733535733
Eto skoro 90% ste sada obavesteni ,samo se bojim da neki drugi klub kada sazna sa kim pregovaramo uspe da ubedi te igrace da dodju kod njih ,pa se stoga nisamo ni Mile ni ja oglasavali ovim povodom ...
sto se tice priprema necemo ici nigde jer u BP imamo sve uslove od Peska,benta,hale ,teretane ,terena sa vestackom travom da se pripreme obave po planu ...takav je dogovor sa sefom strucnog staba
sto se reflektora tice ,tu vise brige nemamo postavljanje reflektora je uslo u budzet za 2017.g.
Sada cu vam izneti i moje licno misljenje oko naknada igracima ,oduvek sam se zalagao da igraci u klubu igraju za redovnu platu i premije i da skoro nikome ne obecavamo nikakve "narukvice" i da im se ono sto se obeca i isplati a ne da ih lazemo i varamo pa onda oni kada odu kao oprastaju dug klubu sto je uglavnom praksa u nasim klubovima a po meni to je jako lose jer nama trebaju igraci koji su zeljni afirmacije i dokazivanja u super ligi a onda ce i biti zainteresovanih "vecih"kako domacih ali i stranih klubova da ih zovu da zarade pare i naprave ozbiljne karijere ..
nadam se da sam uspeo da odgovorim na sva vas pitanja i interesovanja .
sportski pozdrav od mene
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017   ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017 - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017
Nazad na vrh 
Strana 2 od 14Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Sledeći
 Similar topics
-
» Zimski prelazni rok 2015/2016.
» PRELAZNI ROK LETO 2017 G
» 5. kolo JSL 2017/18 FK Crvena Zvezda (Beograd) - FK BACKA 13.08.2017 17:00
» 1. коло 2017/18 - Спартак (Суботица) - БАЧКА, 22.07.2017. 20:00
» 9. kolo JSL 2017/18 FK Radnik (Surdulica) - FK BACKA 24.09.2017 19:00

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: