Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku?

Ići dole 
+19
nagib
Joca
Ivica
DimaBP
Miki Veliki
NikolaRadjenovic
JovanRaskovic
majstorBP
Kleka
Dunav
Gogi
Ventilvoje
napredBacka
Pera
Rale BP
vlada budala
LjubiteljFudbala
dunavska76neman
Danac
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Sledeći
AutorPoruka
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku?   Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku? - Page 6 Icon_minitimePet Okt 21, 2016 4:12 pm

Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku? - Page 6 1093637683 Basketball Basketball

Маштамо али то нам бар политичари не могу забранити Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku? - Page 6 1353276769 Лепо је видети колико је Паланчанима бар овим локалпатриотски настројеним (Бачкисти) стало да Паланка заблиста и да напредује на сваком пољу.
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku?   Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku? - Page 6 Icon_minitimeSub Okt 22, 2016 1:28 am

Prvo ali apsolutno prvo što bi moralo da se uradi je da se izgradi autoput BP - NS
Suvišno je i trošiti reči je svi znamo da je do novog sada potrebno sat vremena da se dođe na odradište. Ljudi sat vremena za 40km ???
U pivnice 37km stignem za maximum 25 minuta. Naravno manja je frekvencija saobraćaja nego za NS a i bolji je asfalt.

Za NS mora da se urade novi put i to minimum dve trake u jednom pravcu i dve u drugom. Mada je pravo rešenje 3 trake. Naravno pravi auto put gde nema 1000de traktora , biciklova, konjske zaprege ....

Ovo stanje kakvo je danas na tom putu je tako već 20 godina a svi koji su se izmenjali na vlasti samo namiču pare krpljenjem rupa. Za te pare koje su namažnjavali za krpljenje su mogli (milion %) da izgrade autoput Subotica - Preševo. Ali je slađe nakrasti se za to vreme na vlasti nego nešto dobro uraditi za sve one koji i daju novac da bise tako nešto i izgradilo No
Nazad na vrh Ići dole
Daki86




Број порука : 135
Join date : 07.08.2014

Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku?   Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku? - Page 6 Icon_minitimeČet Okt 27, 2016 3:08 am

Kako mislis tri trake? Zar nije bolje cetiri? Ne znam da li znam na sta mislis kad kazes tri trake.   Sigurno novi most i bolja povezanost sa Novim Sadom (voz, autoput) i nize karte od 400 dinara bi mnogo znacili Palanci, u tom slucaju mislim da bi u najmanju ruku stagnirali poput Temerina ili Kaca koje vadi blizina Novog Sada. Autobuske i taksi karte su zaista skupe.
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku?   Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku? - Page 6 Icon_minitimeČet Okt 27, 2016 3:48 am

Од људи који нису из Бачке Паланке а раде у Бачкој Паланци већина станује у Новом Саду и свакодневно путује у Паланку.
Овој теми пре би одговарао наслов КАКО ЗАДРЖАТИ МЛАДЕ У БАЧКОЈ ПАЛАНЦИ. Бачка Паланка полагано одумире. Без јаке економије нема ни останка младих у таквој средини.
Средином 50. и 60-их година када је економија источне Србије била на врхунцу овај крај је врвео од живота. Имао сам прилике да неколико пута путујем у источну Србију и осећао сам се као да сам ушао у временску машину која ме је вратила 50 година уназад. Стала економија стало све остало. Све што је остало налази се поред ауто пута; остало мртвило.
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku?   Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku? - Page 6 Icon_minitimeČet Okt 27, 2016 5:38 am

Daki86 ::
Kako mislis tri trake? Zar nije bolje cetiri? Ne znam da li znam na sta mislis kad kazes tri trake.   Sigurno novi most i bolja povezanost sa Novim Sadom (voz, autoput) i nize karte od 400 dinara bi mnogo znacili Palanci, u tom slucaju mislim da bi u najmanju ruku stagnirali poput Temerina ili Kaca koje vadi blizina Novog Sada. Autobuske i taksi karte su zaista skupe.
Ovo je, nažalost, naučna fantastika, za koju je potrebno brdo novca.


Poslednji izmenio DimaBP dana Čet Okt 27, 2016 5:44 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku?   Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku? - Page 6 Icon_minitimeČet Okt 27, 2016 5:40 am

Daki86 ::
Kako mislis tri trake? Zar nije bolje cetiri? Ne znam da li znam na sta mislis kad kazes tri trake.   Sigurno novi most i bolja povezanost sa Novim Sadom (voz, autoput) i nize karte od 400 dinara bi mnogo znacili Palanci, u tom slucaju mislim da bi u najmanju ruku stagnirali poput Temerina ili Kaca koje vadi blizina Novog Sada. Autobuske i taksi karte su zaista skupe.

Mislio sam na 3 trake u jednom smeru. Znači pravi auto put. Ukupno 6 traka.
Ako neko misli da je to "smešno" onda nikada nije prošao evropom .... tamo je takav auto put normalna stvar. Pa vozio se ti 30km ili 300km.
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku?   Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku? - Page 6 Icon_minitimeČet Okt 27, 2016 5:44 am

DimaBP ::
Daki86 ::
Kako mislis tri trake? Zar nije bolje cetiri? Ne znam da li znam na sta mislis kad kazes tri trake.   Sigurno novi most i bolja povezanost sa Novim Sadom (voz, autoput) i nize karte od 400 dinara bi mnogo znacili Palanci, u tom slucaju mislim da bi u najmanju ruku stagnirali poput Temerina ili Kaca koje vadi blizina Novog Sada. Autobuske i taksi karte su zaista skupe.
Oo je, nažalost, naučna fantastika za koju je potrebno brdo novca.

Novca ima sigurno ali je problem što se on usmerava na pogrešnu stranu tj mesto koje se zove privatni džepovi.

Putarina u Nemačkoj ne postoji. A Srbija ima najskuplju putarinu u evropi. I gde su pare ? A kakvi su putevi u Nemalkoj a kakvi u Srbiju ?

Registracija automobila u Srbiji je skuplje nego bilo gde u okruženju pa i od Nemačke . A gde su pare ?
Šešeljeva taksa je nešto što države kao Slovačka, Mađarska itd ... ne mogu da razumeju.

Ovde ima još puno ovaca koje treba šišati i takvi su nam putevi po kojima se kreće raznorazna stoka Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku? - Page 6 1264396300 Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku? - Page 6 1264396300
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku?   Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku? - Page 6 Icon_minitimeČet Okt 27, 2016 5:46 am

Parama se kupuje socijalni mir, plaća neefikasan javni sektor, itd.

Nemačka ima privredu od čijih poreza živi, dok države koje nemaju privredu, žive od poreza i taksi prikupljenih od stanovništva.
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku?   Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku? - Page 6 Icon_minitimeČet Okt 27, 2016 8:49 am

Веса и његова породица се званично преселили у Бачку Паланку Wink Бачка је једна од ретких ствари које тренутно ваљају у граду.

http://backapalankainfo.com/trivunovic-fudbalom-sam-se-vezao-za-backu-palanku-intervju/#comment-2
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku?   Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku? - Page 6 Icon_minitimeČet Okt 27, 2016 8:52 am

Жалосно је што су мост и 40 км аутопута (6 трака) научна фантастика за нас Embarassed
Иначе све сте у праву момци стварно слично сви размишљамо не знам само где је онда проблем да ли само ти који су на власти не мисле исто или шта. Вероватно као што каже Нагиб све заврши у њиховим џеповима па онда заиста и нема новца и поред толиких силних пореза које плаћамо...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku?   Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku? - Page 6 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako privuci mlade ljude u Backu Palanku?
Nazad na vrh 
Strana 6 od 16Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Sledeći
 Similar topics
-
» Statistike i zanimljivosti vezane za Backu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Backa Palanka-
Skoči na: