Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Backa Partizan 0-0

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Halfling331




Број порука : 1
Join date : 24.07.2016

Backa Partizan 0-0  Empty
PočaljiNaslov: Backa Partizan 0-0    Backa Partizan 0-0  Icon_minitimeNed Jul 24, 2016 5:44 pm

ee ovako kao simpatizer Backe ,jako ste me odusevili prvom vasom revijalnom utakmicom protiv
Partizana,niste imali srece lopta je udarila u precku,Partizan je preuzimao kontrolu nad vasim golom
ali komadant odbrane u sesnaestercu dete Crvene Zvezde Filip Manojlovic je briljirao,
puno srece mojim drugarima koje znam i koje cenim i postujem puno srece u nastavku prvenstva i puno uspeha,uborbi za opstanak...
bravo za Marka Zecevica,Filipa Bajica i Zorana Svonji,gospodine Jelacicu imate veoma mlad tim koji ja mislim da moze i bolje.....proslo prvo kolo uzet je bod na startu prvenstva i to sa igracem manje........
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Backa Partizan 0-0  Empty
PočaljiNaslov: Re: Backa Partizan 0-0    Backa Partizan 0-0  Icon_minitimeSre Jul 27, 2016 11:37 am

Halfling331 ::
ee ovako kao simpatizer Backe ,jako ste me odusevili prvom vasom revijalnom utakmicom protiv
Partizana,niste imali srece lopta je udarila u precku,Partizan je preuzimao kontrolu nad vasim golom
ali komadant odbrane u sesnaestercu dete Crvene Zvezde Filip Manojlovic je briljirao,
puno srece mojim drugarima koje znam i koje cenim i postujem puno srece u nastavku prvenstva i puno uspeha,uborbi za opstanak...
bravo za Marka Zecevica,Filipa Bajica i Zorana Svonji,gospodine Jelacicu imate veoma mlad tim koji ja mislim da moze i bolje.....proslo prvo kolo uzet je bod na startu prvenstva i to sa igracem manje........

Hvala za lepe reči ali mislim da neće biti borba za opstanak u pitanju.
Bačka ima težak raspored u prvih 4 kola i može neko da posmisli da će biti borba za opstanak u pitanju ali sam siguran da je to samo prividno ...... kako vreme bude prolazilo sve ćemo da vidimo ....

Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Backa Partizan 0-0  Empty
PočaljiNaslov: Re: Backa Partizan 0-0    Backa Partizan 0-0  Icon_minitimeČet Jul 28, 2016 4:53 am

nagib ::
Halfling331 ::
ee ovako kao simpatizer Backe ,jako ste me odusevili prvom vasom revijalnom utakmicom protiv
Partizana,niste imali srece lopta je udarila u precku,Partizan je preuzimao kontrolu nad vasim golom
ali komadant odbrane u sesnaestercu dete Crvene Zvezde Filip Manojlovic je briljirao,
puno srece mojim drugarima koje znam i koje cenim i postujem puno srece u nastavku prvenstva i puno uspeha,uborbi za opstanak...
bravo za Marka Zecevica,Filipa Bajica i Zorana Svonji,gospodine Jelacicu imate veoma mlad tim koji ja mislim da moze i bolje.....proslo prvo kolo uzet je bod na startu prvenstva i to sa igracem manje........

Hvala za lepe reči ali mislim da neće biti borba za opstanak  u pitanju.
Bačka ima težak raspored u prvih 4 kola i može neko da posmisli da će biti borba za opstanak u pitanju ali sam siguran da je to samo prividno ...... kako vreme bude prolazilo sve ćemo da vidimo ....

evo idealne prilike u nedelju protiv Vojvodine da vidimo gde smo i to kako ocekujemo uz veliku podrsku plave garde koja ce organizovano ici na utakmicu sa jednim ili dva velika BUS-a u kojima ima mesta za po sto ljudi ... Backa Partizan 0-0  3733535733 naravno da ce mnogi doci i automobilima u svakom slucaju bice nas dovoljno da navijamo i uzivamo Backa Partizan 0-0  3733535733
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Backa Partizan 0-0  Empty
PočaljiNaslov: Re: Backa Partizan 0-0    Backa Partizan 0-0  Icon_minitimeSre Sep 21, 2016 2:09 pm

... mladost izgubila u kupu od kolubare ... hmmm

nagoveštaj loše formre ????
hajmo PLAVI !!!!!!!!!!

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Backa Partizan 0-0  Empty
PočaljiNaslov: Re: Backa Partizan 0-0    Backa Partizan 0-0  Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Backa Partizan 0-0
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Partizan-Backa 2.9.2018. 21:00
» 16.kolo SLS : Partizan (Beograd) - Bačka subota 19.11.2016 u 15:00 časova
» 14. kolo JSL 2017/18 FK Partizan (Beograd) - FK BACKA 22.10.2017 15:00
» Forumska kafana "Backa"
» Pripremne utakmice 2014/15

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Plava Garda 1989-
Skoči na: