Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00

Ići dole 
+14
Kleka
Neko
PLAVOGARDISTA
fotball
Ventilvoje
Шоне
goran123
Miki Veliki
Milko
nagib
LjubiteljFudbala
x-man
miletesic01
Pera
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorPoruka
Milko




Број порука : 87
Join date : 08.04.2016

30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00 - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00   30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00 - Page 6 Icon_minitimeUto Maj 31, 2016 6:45 am

aimar ::
Milko ::
Gogi ::
Mile iskuliraj Gorana i aimara, zna se zasto su ovde. Kleka banuj to! Milko jeste da je opterecen Klisurom ali bar zna kad je dosta.

Nikad nije dosta, hahhaaha cheers  Posmatram sta radite umesto da ovde bude slavljenicka atmosfera ispada kao da je Backa ispala iz lige po vasim svadjama...

Da se razumemo ja nisam opterecen Klisom on mi je drugar to sam javno napisao i podrzavam ga kao sto Nagib podrzava Zeca par vas Bjelosa itd... Najgori su ovi sto nikoga ne podrzavaju samo pljuju a ne zna se ko su. Za razliku od njih ja volim Backu i zelim joj uspeh i bio sam na dosta utakmica ove sezone u Palanci iako sam iz Ns. Mozda malo bolje poznajem neke prilike u nasem fudbalu koji sam aktivno igrao 20 godina pa kada kazem nesto sto ne ide na ruku Backe vi me kritikujete. Kao npr kada pljujem Spasu jer imam razlog i znam o kakvom coveku se radi ali to je moja licna stvar. Kazete da cete deliti premije za ulazak u Jsl prema ucinku i sada dodje jedan Rogac u Backu i odigra verovali ili ne 13 utakmica u ovoj polusezoni sto levog, desnog beka malo veznog malo stopera...i on treba da dobije vise para npr od Zoge decka koji je i prosle godine bio u Backoj i ove sada i otisao je onako iz kluba zbog istog tog Rogaca?!?  E to je zalosno i zato nam je fudbal tu gde jeste...
Ti majstore volis Backu pod uslovom da je Klisa standardan to mi je jasno od prvog dana.
Naravno da vise volim kada on igra. Da igra bilo ko drugi umesto njega a da nije Rogac ne bih rec rekao...ne zelim da pljujem decka nije on kriv krivi su neki drugi faktori. Mogu ja da pisem sta god hocu dok je Spasa tu Rogac ce igrati to je svima jasno.
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00 - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00   30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00 - Page 6 Icon_minitimeUto Maj 31, 2016 6:47 am

Daka5 ::
Da li je ovo forum za navijace ili nije.Ne vidiim zasto se treba neko banovati a posebno aimar jer cenim njegove postove kao i nagibove.Neka neko napise kolika mesecna plata treba da bude igraca a da on sa tim moze da zadovolji svoje osnovne potrebe.Kopacke,stan,ishrana itd.Da li treba da mu ostane i jos za neke potrebe.Glupo je pisati kolika je prosecna plata itd.i da igrac sa tim primanjima bude zadovoljan i ne treba mi odgovor tipa plate su male ali redovne.


U pravu si a i sasvim je logično sve što si napisao. Plate igrača što se mene tiče ne moraju da napišu kolike su ali naravno da bi bilo lepo da one mogu da zadovolje osnovne stvari i naravn da bar malo i ostane.

Sad bi to malo proširio na priču koja je ista samo u drugom "pakovanju"

Danas realno imamo veliku razliku u rasponu plata (sad pišem uopšteno , ne samo fudbal, mada je to sve slično)
Imamo radnike koji rade za 20ak crvenih (ne kvalifikovani radnici ali na žalost i kvalifikovani ali kod tvrdica gazdni=
Zatim imamo radnike kod dobrih gazdi sa veličinom tipa 60 do 70 crvenih
I imamo one funkcionerske plate tipa nekoliko stotina hiljada "novaca"

Sad povlačim paralelu =================

Ako radnik koji radi za 20ak crvenih koji prima redovnu platu misli da može više i bolje , onda ne treba da puno moli gazdu , već neka sam potraži bolje. Druga je opcija isti taj 20K radnik koji ne prima redovnu platu a ne može bolje , može ili da ostane i guši se mentalno ili da ode i proba naći bolje negde drugde. U oba slučaja 20K je fakat NEDOVOLJNO za osnovne potrebe.

Druga situacija je kod 60-70K plata. priča je ista kao i kod 20K osim što sa tom sumom ipak možeš izgurati nekako kraj s krajem.

Ova treća grupa 100 x XK , je malobrojna i teško se u istu ugurati. A realno mnogi bi hteli ali realno malo je mesta.
Naravno način i kvalitet na koji se stiže do te grupe je različit i nije često ravnopravan, ali pravo i pravda su , kažu ljudi, 2 totalno različito pojma...

Nadam se da ste me razumeli šta hoću da kažem.

Moj moto je da svako sebi kroji sudbinu. U životu ne veruj nikome pa često ni sam sebi. I Ne očekujem ni od koga ništa već sve moram uraditi sam.

Za kraj (da ne smaram previše)
Radio sam svašta u životu , pa i za platu od 200€ , pa sam dao otkaz, probo ovo ono, nudili mi 4-5 poslova za 300-350€ ali sam odbio jer znam da mi nije dovoljno i radim sam svoj posao i sam svoj gazda. Da mi posao ne ide onda bi morao ići i prihvatiti ponude od 300-350 ali se svojim trudom i radom i dalje borim da ne moram. Jer kad ti neko drugi kroji radno vreme , obaveze i platu , naravno da uvek ima trzavica i kidanja živaca.
Sve to je isto tako i u odnosu fudbalskih igrača i klubova. I mislim da je Bačka trenutno jedan od skromnih ali među realnim i otvorenim klubovima koji nude iskreno onoliko koliko mogu. A kad i ako bude više, ubeđen sam da neće izostati poštenje.

Ko god ne veruje ili misli da može bolje , ok, neka pokuša. To je život .....

Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00 - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00   30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00 - Page 6 Icon_minitimeUto Maj 31, 2016 6:57 am

Treba banovati samo one sto imaju vise akaunta i namerno unose dezinformacije, a pritom niko ne zna ko su, a ne Aimara i Milka, koliko god oni nekada rekli nesto sto se navijacima ili upravi ne svidja, i to je potrebno za kvalitet foruma a i da upravi mozda ukazu na neke greske, jer svi gresimo.
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00 - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00   30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00 - Page 6 Icon_minitimeUto Maj 31, 2016 6:59 am

Milko ::

Naravno da vise volim kada on igra. Da igra bilo ko drugi umesto njega a da  nije Rogac ne bih rec rekao...ne zelim da pljujem decka nije on kriv krivi su neki drugi faktori. Mogu ja da pisem sta god hocu dok je Spasa tu Rogac ce igrati to je svima jasno.

Milko, u prvih nekoliko utakmica bio sam veoma zadovoljan Klisinom igrom. Posle je postao nervozan i pored dobre igre i sa tom nervozom zaradio i kartone a i uneo nesigurnost u igri.
Rogač je pokazao takođe u prvih nekoliko utakmica nesigurnost. I nije imao stalnu poziciju već ga je Spaso šetao po terenu. Ali to nije razlog za kritiku. Ako se on pokaže na toj poziciji onda ok. Recimo Rogač je poboljšao igru (iako sam i njega kritikovao u prvim utakmicama) i recimo on i Stanković su skinuli što glavom što klizećim pa i 10ak lopti u Inđiji iz našeg 16erca.
Nemam ništa protiv Klise, štaviše radovao sam se njegovom povretku iz Subotice , ali realno i u nedelju je bio ispod svog nivoa i zasluženo je ostao na klupi na poluvremenu.

Naravno i Rogač je imao loših partija. Pa i skoro svaki igrač. Niko nije savršen. Ali upravo zdrava kritika može da uputi na nedostatke koji treba da se isprave ubuduće.
Treba biti realan i kolegijalan (mislim u pogledu igrača međusobno) i onda saradnja , uspeh i rezultat nisu upitni.

Eto koliko nas je mnogo kritikovalo lošu igru Damira , i u zadnjih 3-4 utakmice nije igrao u prvih 11 i rezultati su takvi kakvi jesu. Bolji. Nadam se da je i on realno svestan toga. I da će naravno ako bude mogao i hteo da poboljša svoju igru.

Nazad na vrh Ići dole
Milko




Број порука : 87
Join date : 08.04.2016

30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00 - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00   30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00 - Page 6 Icon_minitimeUto Maj 31, 2016 7:13 am

[quote="nagib"]
Milko ::

Naravno da vise volim kada on igra. Da igra bilo ko drugi umesto njega a da  nije Rogac ne bih rec rekao...ne zelim da pljujem decka nije on kriv krivi su neki drugi faktori. Mogu ja da pisem sta god hocu dok je Spasa tu Rogac ce igrati to je svima jasno.

Milko, u prvih nekoliko utakmica bio sam veoma zadovoljan Klisinom igrom. Posle je postao nervozan i pored dobre igre i sa tom nervozom zaradio i kartone a i uneo nesigurnost u igri.
Rogač je pokazao takođe u prvih nekoliko utakmica nesigurnost. I nije imao stalnu poziciju već ga je Spaso šetao po terenu. Ali to nije razlog za kritiku. Ako se on pokaže na toj poziciji onda ok. Recimo Rogač je poboljšao igru (iako sam i njega kritikovao u prvim utakmicama) i recimo on i Stanković su skinuli što glavom što klizećim pa i 10ak lopti u Inđiji iz našeg 16erca.
Nemam ništa protiv Klise, štaviše radovao sam se njegovom povretku iz Subotice , ali realno i u nedelju je bio ispod svog nivoa i zasluženo je ostao na klupi na poluvremenu.

Naravno i Rogač je imao loših partija. Pa i skoro svaki igrač. Niko nije savršen. Ali upravo zdrava kritika može da uputi na nedostatke koji treba da se isprave ubuduće.
Treba biti realan i kolegijalan (mislim u pogledu igrača međusobno) i onda saradnja , uspeh i rezultat nisu upitni.

Eto koliko nas je mnogo kritikovalo lošu igru Damira , i u zadnjih 3-4 utakmice nije igrao u prvih 11 i  rezultati su takvi kakvi jesu. Bolji. Nadam se da je i on realno svestan toga. I da će naravno ako bude mogao i hteo da poboljša svoju igru.

Klisa je izasao na poluvremenu zbog povrede ako ces tacno. Mislim da o utakmici sa Csk pivarom ne vredi trositi reci... Ko razume shvatice. Zasukati rukave i dovesti par pravih pojacanja i sve ce biti ok.
Nazad na vrh Ići dole
Daka5




Број порука : 69
Join date : 12.08.2015

30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00 - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00   30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00 - Page 6 Icon_minitimeUto Maj 31, 2016 7:32 am

Da li je ovo forum za navijace ili nije.Ne vidiim zasto se treba neko banovati a posebno aimar jer cenim njegove postove kao i nagibove.Neka neko napise kolika mesecna plata treba da bude igraca a da on sa tim moze da zadovolji svoje osnovne potrebe.Kopacke,stan,ishrana itd.Da li treba da mu ostane i jos za neke potrebe.Glupo je pisati kolika je prosecna plata itd.i da igrac sa tim primanjima bude zadovoljan i ne treba mi odgovor tipa plate su male ali redovne.

Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00 - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00   30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00 - Page 6 Icon_minitimeUto Maj 31, 2016 7:50 am

Milko ::

Klisa je izasao na poluvremenu zbog povrede ako ces tacno. Mislim da o utakmici sa Csk pivarom ne vredi trositi reci... Ko razume shvatice. Zasukati rukave i dovesti par pravih pojacanja i sve ce biti ok.
[/quote]

Moguće da je i to razlog s obzirom da je 2 puta ostao da leži na travi .....
Nazad na vrh Ići dole
goran123




Број порука : 70
Join date : 22.11.2015

30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00 - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00   30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00 - Page 6 Icon_minitimeUto Maj 31, 2016 4:29 pm

Vidim da se ja ovde prozivam od strane nekih forumasa i samo hocu da mi neko kaze sta sam ja pogresno napisao do sad?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00 - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: 30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00   30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00 - Page 6 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00
Nazad na vrh 
Strana 6 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» 26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016. 17ч
» 19. коло СЛС: БАЧКА - Чукарички (Београд) 04.12.2016 недеља 13:00
» 22.коло: ФК Динамо (Врање) - ФК Бачка, недеља, 17.04.2016. 15:30ч
» Play out 2. коло: Металац (Горњи Милановац) - БАЧКА, недеља 23.04.2017. 17:00
» 28. коло: Инђија - БАЧКА, субота 21.05.2016. 17:00

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: