Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+52
Plavi u srcu
alczbp
Daka05
NikolaRadjenovic
Danac
Ivica
dunavska76neman
borkorakic1
steva
LjubiteljFudbala
Pera
Milhaus
Carapan
nagib
x-man
Sekretaricina sestra
marko celarevo
Miki Veliki
MarjanRnic
Nervno
Ventilvoje
Rale BP
Rew
miletesic01
napredBacka
martick
Marko 89
Istocna Tribinaaa
Joca
SirkBP
Vojvoda
DimaBP
Samo malo
aimar
Neko
maurinjo
Cistacica
vlada budala
PirgosiPirot
Daka5
Daki86
PLAVOGARDISTA
Gogi
Шоне
goran123
Kleka
Lazar Acimov
majstorBP
ilovebackapalanka
Kobajla
Milko
panke09
56 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 40 ... 76, 77, 78 ... 85 ... 93  Sledeći
AutorPoruka
Plavi u srcu




Број порука : 16
Join date : 23.07.2017

Forumska kafana "Backa" - Page 77 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 77 Icon_minitimeČet Nov 16, 2017 2:27 am

Daka05 ::
Vidi Nagibe za mene je Makaric idalje za prvih jedanaest.Znam da je od deset sigurnih sansi dao sedam golova klub bi na njemu odlicno zaradio.Zato sam ti i dao primer sa utakmicom cska da bi sigurno uvideo gde koji nas igrac na kojoj poziciji treba da igra.Znaci za samog Makary nikako u spicu.Utakmicu kuci koju smo pobedili sa dva jedan na poluvremenu Makaric je zamenjen.Zasto?Nisam ni mama ni tata Makari.Spremo nikad do dolaska u nas klub nije igrao levog beka.Gde je to Balabanovic igrao spica?Sto se tice Damira kazes buo je najbolji kad je usao protiv spartaka a pljujes ga ovde na forumu sve vreme.Pa kako je to on naucio fudbal za jedno poluvreme.Kad si toliki kriticar i znalac dovedi ti u Backu boljeg centarfora od Damira za 70000 hilj.dinara!!!Kazes za sestice u zurnalu.Pa nije valjda da verujes spikeru kremenku da on ima znanje da nekog ocenjuje.Koje je ocene dao Bjelosu na utakmicama kod kuce smesno.Publika nije glupa nego dolazi na stadio kao i ja jer navija za svoj klub i ne pametyje mnogo nego razume koliko para toliko muzike.Za par godina smo od betona dosli do super lige sa dosta igraca koji su tu u klubu i ti ih konstantno pljujes.Pa burazeru nadji nekog sponzora ili odresi kesu pa dovedi bolje.Kad ih Marjan koji daje svoje pare ne pljuje nemoj ni ti to raditi.Sad si se ti nasao pametan da pominjes tatine sinove ,menadjere itd. Ko da to nema u svakom klubu u Srbiji.Kad si toliki strucnjak sto nisi pisao koliko je ivanovic doveo sa sobom velikih igraca a kolko su ih iz kluba oterali.Nisi pisao da je protiv spartaka istumban ceo tim da bi igrao levi bek.Nagibe ja neznam da li ti nosis neku dioptriju pogresnu ili se pravis pametan ali sigurno znam da o fudbalu pojma nemas.Moj ti je savet kad Backa bude igrala nemoj  ici na stadion nego gledaj lepo engleze kad se vec pravis englez.

Pišete hvalospeve o igri sa Csk-om a niko nije obratio paznju sa kojim timom je izasao Csk, druga ili treca postava??? Makaric ubedljivo van forme, mada ne znam ni kada je bio u formi...Slazem se sa tobom oko izreke "koliko para toliko muzike"... Ne znam sta si ti gledao ali Aimar je u pravu, Balabanovic je bar 5 utakmica igrao spica, mada i kad je vracen na poziciju koju igra nista po meni nije pokazao. Radinovic ubedljivo najbolji vezni u ekipi, Luka po mom misljenju treba da igra umesto Makarica. Pricate o bekovima? Po vokaciji trenutno jedini bek je Nikolic, Varga je to nekada igrao ali je trenutno van forme, nikada gore nije igrao od kada je dosao u Backu.

Zao mi je sto vecina vas ne zna sta se zaista desava u klubu, koliko je nezdrava atmosfera kojoj u najvecoj meri kumuje Mile Tesic i dok on ne ode iz kluba i ne dovede se pravi sportski direktor pre svega edukovan sportski radnik nista nece biti bolje. 90% problema krece upravo od te osobe, stalna tenzija, rasprave sa igracima, unosenje u lice, potreba za fizickim obracunom, sve od zavisnosti koliko je tog dana popio.
Koliko znam sportski direktor ima udela u dovodjenju i odvodjenju igraca tako da i on delom snosi odgovornost za tim koji Backa ima trenutno.
Jos jednom sportski sektor pokazuje svoju neprofesionalnost u slucaju sa Basanovicem. Doveli ste decka igrao je kako je igrao i terate ga u sred sezone. Ok ako ne racunate na njega, ali zar niste kao klub duzni da decku obezbedite treninge sa ekipom bez obzira sto ste doneli odluku da vam vise nije potreban... Sve ovo je moje licno misljenje, znam da se mnogima nece svideti. Napred Backa!

Nazad na vrh Ići dole
Milhaus




Број порука : 59
Join date : 24.07.2016
Локација : Бачка Паланка

Forumska kafana "Backa" - Page 77 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 77 Icon_minitimeČet Nov 16, 2017 11:51 am

Gledano realno.. Makarica na klupu a Lukovica u igru, dzabe Makaricu i 5 stopostotnih sansi ako ne moze da postigne gol... setite se Niša, Spartaka, Mačve... sve tekme u kojima je isao 1 na 1 sa golmanom i promašio a Lukoviću daj jednu šansu i dečko će pogoditi mrežu... pročitao sam negde vezi Bjeloša da je "supalj kao.. " i mogu reći da taj ko je izjavio to očigledno ne prati toliko tok utakmice... Bjeloš prvi pokazuje kako se igra i bori za klub. A Živković i on su vrh u odbrani, Nikolic ne dobija baš šansu kao ni Luković u zadnje vreme. Mićiću svaka čast na dosada pokazanome, ostali momci su solidni sem Miće Balabanovića... od njegovog propalog traženja angažmana u inostranstvu njegova igra se raspala... sad jedva poveze 2-3 tačna pasa.... a pročitao sam gore da i Mile Tešić unosi negativnu atmosferu u klubu... Verovatno je to i tačno.. "sportski radnik" očigledno može biti svako.. Protiv ČSK-a nisam bio ali po ovome što sam pročitao ocigledno nije bilo baš sjajno... ali nema veze... idemo na krov pa šta nam Bog da...
NAPRED PLAVI!!
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 77 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 77 Icon_minitimeČet Nov 16, 2017 1:45 pm

http://fkbacka.com/tesic-reflekori-se-podizu-podizemo-nivo-rada-mladjih-selekcija/

Konačno će se snimati utakmice sa istoka. Forumska kafana "Backa" - Page 77 3733535733 Smarao sam time često na forumu. Forumska kafana "Backa" - Page 77 1353276769
Nazad na vrh Ići dole
Neko




Број порука : 392
Join date : 08.09.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 77 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 77 Icon_minitimeČet Nov 16, 2017 1:54 pm

DimaBP ::
http://fkbacka.com/tesic-reflekori-se-podizu-podizemo-nivo-rada-mladjih-selekcija/

Konačno će se snimati utakmice sa istoka. Forumska kafana "Backa" - Page 77 3733535733  Smarao sam time često na forumu. Forumska kafana "Backa" - Page 77 1353276769
Supeeeer vesti! Pogotovo mi je drago što će kamere konačno biti na istoku Forumska kafana "Backa" - Page 77 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
napredBacka




Број порука : 105
Join date : 04.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 77 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 77 Icon_minitimeČet Nov 16, 2017 3:22 pm

DimaBP ::
http://fkbacka.com/tesic-reflekori-se-podizu-podizemo-nivo-rada-mladjih-selekcija/

Konačno će se snimati utakmice sa istoka. Forumska kafana "Backa" - Page 77 3733535733  Smarao sam time često na forumu. Forumska kafana "Backa" - Page 77 1353276769

I ja Forumska kafana "Backa" - Page 77 1353276769 Izgleda da je to neko bitan za ovu pricu procitao ili mu je neko preneo Wink Sve u svemu to je super s obzirom da nam istok izgleda dosta smesno a zapad jako dobro. Treba obratiti paznju na to da kamere budu sto vise zbog boljeg pregleda terena.
Nazad na vrh Ići dole
Milhaus




Број порука : 59
Join date : 24.07.2016
Локација : Бачка Паланка

Forumska kafana "Backa" - Page 77 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 77 Icon_minitimeČet Nov 16, 2017 3:44 pm

Pozdrav sa "smešnog istoka" za POLUPRAZAN ZAPAD! Bolja atmosfera bude na istoku nego da tamo sa penzosima sedim i kad se proderem cela tribina se okrece kao da sam njima sve po spisku... #Istočna_Tribina!
Nazad na vrh Ići dole
Bane




Број порука : 17
Join date : 30.04.2015
Локација : Bačka Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 77 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 77 Icon_minitimeČet Nov 16, 2017 3:50 pm

Milhaus ::
Pozdrav sa "smešnog istoka" za POLUPRAZAN ZAPAD! Bolja atmosfera bude na istoku nego da tamo sa penzosima sedim i kad se proderem cela tribina se okrece kao da sam njima sve po spisku... #Istočna_Tribina!

Mislio je covek da je smesno po izgledu tribine, a okrecu se i na istoku ti kad se proderes ne sekiraj se Forumska kafana "Backa" - Page 77 1353276769
Nazad na vrh Ići dole
Daka05




Број порука : 92
Join date : 10.06.2016

Forumska kafana "Backa" - Page 77 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 77 Icon_minitimeČet Nov 16, 2017 4:09 pm

Za plavog u srcu.Kad si vec kopirao moj post trebao si da ga i procitas.Dao sam primer utakmice sa cskm gde se videlo gde koji nas igrac na kojoj poziciji treba da igra jer je trener najzad napravio pravi sastav..Spremo levo,Balaban na zadnjeg,Makaric u vezi,stoperi Bjelos i Varga itd.Nije ni bio bitan rezultat niti ko je igrao za csk nego postavka nasih igraca na pozicijama.Milhaus kaze Makaru na klupu Lukovic u igru a igrali su zajadno protiv cska i hocu da kazem da zajadno po meni su kod nas najbolje resenje u vezi nikako ni jedan ni drugi da budu spic igraci.Ja stvarno neznam sta sam dosada gledao ali sam stalno pisao da Mica silom prilika igra spica.Po meni Mica bi mi uvek igrao pre Radinovica a da zajadno igraju u paru ne bi imao nista protiv.Sto se tice situacije y klubu znam sigurno koliko i ti i kada je Mile napadao Luku na poluvremenu u svlacionici vecina nas je pisala o tome i nikom nista i da ne bi davio o situaciji u klubu jer tu sve zavisi od Marjana pa ako njemu odgovara Mile mi tu nista nemozemo.Prosle sezone kad smo igrali protiv vozdovca imali smo dve pobede za redom ali zbog guranja Macana u tim kao novopecenog reprezentativca i pomeranja vecine igraca doziveli smo poraz od cetri nula uz veoma lose sudjenje po nas.Nadam se da se to nece ponoviti u subotu.
Nazad na vrh Ići dole
Milhaus




Број порука : 59
Join date : 24.07.2016
Локација : Бачка Паланка

Forumska kafana "Backa" - Page 77 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 77 Icon_minitimeČet Nov 16, 2017 5:06 pm

Mića po meni treba uvek da igra zadnjeg veznog a nije ti loša ideja da se Makarić i Luković ubace da igraju zajedno ali koga izbaciti onda? Makarić jeste brz i tu nema polemike... nekad zakomplikuje sa driblingom ali probije, dok mu je zavrsica 0... treba neko i da završi akcije, Mićić je postigao skoro dva gola ovde u BP i dao je gol Partizanu a setimo se da je i u prvom kolu protiv Spartaka dao lep gol... ali opet tu fali kasičan napadač... u više navrata mi se svidela igra plavih, dok u nekim momentima nisu mogli da sklope pas kako treba, nisam bio u mogucnosti da pratim utakmicu uzmedju Bačke i ČSK-a. Bolje da si se setio Ilića i dva gola glavom što im je dao u Palanci :D Protiv takvih ekipa treba svaka šansa da se koristi... protiv Nišlija smo mogli svašta uraditi... protiv Mačve takodje... a i Rad je trebao pasti na Banjici... Spartaku smo morali zavući gol i bila bi mozda situacija bolja... Nadam se da će Zvezdan Milošević naći i predloziti Marjanu koga treba dovesti u napad Smile Šteta samo što barem kombi ili mini bus sa navijačima ne ide u BG jer bi bili glasniji od "Invalida" kojih nema mnogo..
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 77 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 77 Icon_minitimePet Nov 17, 2017 12:28 am

Daka

Tužno je što po stoti put moram objašnjavati razliku o pljuvanju - hvalospevima i normalnim komentarima, kritike i pohvale.
Pljuvanje je kada nekome spominješ mamu sa pogrdnim i prostačkim rečima a hvalospevi kada se nekome uvlačiš u dupe. Kako izgledaju primeri toga možeš najlakše da vidiš kod onog (sad ću da pljujem) debilnog i arogantnog lažovčine i majmunčine Dragana J Vučićevića iz informera i pinka itd.
E vidiš ako si sad shvatio ja nikada nisam ni jednog igrača pljuvao niti protiv bilo koga imam išta lično. Sve su to verujem dobri momci koji mi mogu biti deca. A to što ti moje kritike ocenjuješ kao pljuvanje je obična laž a zašto to radiš ne znam. To je tvoj problem. Ako se ne slažem sa nečijim mišljenjem ne vidim razlog da ga optužujem za bilo šta.
Što se Damira tiče . Pa naravno da sam ga pohvalio za igru protiv Spartaka kad je zaista bio dobar. Šta je tu čudno ? Pa naravno da sam ga i ja i svi redom kritikovali kad je igrao loše. I šta je tu čudno?
Zar postoje bogom dani koji se ne smeju kritikovati ? Svi bi samo da se hvale kad odigraju dobro a ne smeju se kritikovati kad odigraju loše?

Uostalom kritika treba da bude podstrek da se dodatno razmisli i potrudi da se pobošlja i napreduje.

DA su prijateljske utakmice ipak drugačije i nisu merilo rezultata smo mogli da vidimo i u pripremama za ovu sezonu, kada je Bačka imala sasvim dobre rezultate ali je igra u prvenstvu tj rezultati su skroz drugačiji.

I eto spominješ da je trener napokon pravilno pozicirao igrače. Odlično trebalo mu je samo 10ak utakmica. Sreća pa smo tek na pola prvenstva.

A razlog zašto ja dolazim na stadion je taj jer je atmosfera na tribinama veoma pozitivna i prirodna i pravo zdravo optimistična čak i više nego što je realno. Za razliku možda od stanja u klubu i upravi gde eto čujem da nije uvek najbolje. I ako ne uživamo uvek u lepoj igri i dobrim rezultatima veliko je zadovoljstvo videti da publika daje uvek podršku Plavima i kad im ne ide od noge.

Ako ništa eto bar smo opet malo oživili forum Rolling Eyes Rolling Eyes


Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 77 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 77 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 77 od 93Idi na stranu : Prethodni  1 ... 40 ... 76, 77, 78 ... 85 ... 93  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Marketing FK Backa
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)
» Pripremne utakmice 2014/15

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: