Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+52
Plavi u srcu
alczbp
Daka05
NikolaRadjenovic
Danac
Ivica
dunavska76neman
borkorakic1
steva
LjubiteljFudbala
Pera
Milhaus
Carapan
nagib
x-man
Sekretaricina sestra
marko celarevo
Miki Veliki
MarjanRnic
Nervno
Ventilvoje
Rale BP
Rew
miletesic01
napredBacka
martick
Marko 89
Istocna Tribinaaa
Joca
SirkBP
Vojvoda
DimaBP
Samo malo
aimar
Neko
maurinjo
Cistacica
vlada budala
PirgosiPirot
Daka5
Daki86
PLAVOGARDISTA
Gogi
Шоне
goran123
Kleka
Lazar Acimov
majstorBP
ilovebackapalanka
Kobajla
Milko
panke09
56 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 60 ... 93  Sledeći
AutorPoruka
SirkBP




Број порука : 259
Join date : 17.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 27 Icon_minitimeSre Avg 17, 2016 4:57 am

SirkBP ::
Cistacica ::
hihihihihi
sta vas interesuje samo pitajte sve cu da vam kazem Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

1. Da li ćemo igrati sa Borcem u Bačkoj Palanci?
2. Ko se ugradio u gradnju stubova za reflektore?
3. Da li će Karpovi izaći iz kluba?
4. Ostaje li Marjan u klubu?
5. Da li neki igrači odlaze iz kluba?
6. Ima li kakvih pojačanja?
7. Da li Spasa ostaje trener?

Od mene toliko za sada Forumska kafana "Backa" - Page 27 4174080217

Ajde čistačice pa nisu to ne znam kako teška pitanja hahaha
Nazad na vrh Ići dole
Cistacica




Број порука : 5
Join date : 15.08.2016

Forumska kafana "Backa" - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 27 Icon_minitimeSre Avg 17, 2016 5:09 am

pa kako nisu teska pitanja
ali potrudicu se da vam odgovorim
1.koliko sam upoznata mislim da postoji 80 % sansa da igramo na nasem stadionu
2.jos nisam dosla do ti kancelarija ali pored mrdjana kakav je policajac mislim da nece nikom dozvoliti da se ugradi jer koliko vidim svi ga se boje a on lojalan marjanu
3.mislim da nece kazu svi da su se popravili e sad pravila su zestoka mislim da niko od njih nece izdrzati njegova pravila jer sam radila kod njega u firmi jako je covek zajeban
4.pa dao mi je platu mislim da je tu u klubu
5.da sigurno mrdjan kako je dobio papir da je predsednik tera sve koji su bezobrazni
6.e jbg vidim nove face a ko su neznam
7.pa jos je tu valjda ce ostati
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 27 Icon_minitimeSre Avg 17, 2016 11:09 am

moram malo šale da razbijem monotoniju "haosa" ....
Nemojte da se neko oseti prozvanim , ovo je onako kao vic ... ali poprilično istinit

Dok sam radio nekada u Domu zdravlja, uvek se pričalo kako ti treba veza za sve. I tamo - vamo Doktori , sestre , direktor bla bla .... i onda na kraju glavni zaključak : Najjača veza u Domu zdravlja je ČISTAČICA. Forumska kafana "Backa" - Page 27 1353276769 Forumska kafana "Backa" - Page 27 1353276769
Ona ti može srediti SVE. Pa čak i ono što ni doktori i direktori ne mogu Forumska kafana "Backa" - Page 27 4174080217 Forumska kafana "Backa" - Page 27 4174080217

Eto i mi sad imamo čistačicu na forumu pa će da dobijemo informacije koje nam ni direktor ne može ovde dati Forumska kafana "Backa" - Page 27 1353276769 Forumska kafana "Backa" - Page 27 4174080217 Forumska kafana "Backa" - Page 27 1353276769 Forumska kafana "Backa" - Page 27 4174080217

Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 27 Icon_minitimeSub Avg 20, 2016 1:41 am

SirkBP ::
Cistacica ::
hihihihihi
sta vas interesuje samo pitajte sve cu da vam kazem Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

1. Da li ćemo igrati sa Borcem u Bačkoj Palanci? RADI SE NA OVOME I VRLO JE IZVESNO
2. Ko se ugradio u gradnju stubova za reflektore? NKO SE SRECOM NIJE UGRADIO A TO STO SU NEKI POKUSALI DA SE UGRADE TO JE SVE NAS NORMALE U KLUBU JAKO "IZNERVIRALO "
3. Da li će Karpovi izaći iz kluba? KARPOV VISE NIJE PREDSEDNIK KLUBA
4. Ostaje li Marjan u klubu? OSTACE KAO SPONZOR ALI VISE NE ZELI DA BUE U UPRAVI ...NADAM SE DA CEMO GA UBEDITI
5. Da li neki igrači odlaze iz kluba? MOGU DA ODU SVI KOJI NISU ZADOVOLJNI ...UZ NAKNADU
6. Ima li kakvih pojačanja? DA STIGLA SU POJACANJA MEDJU KOJIMA JE I ZORAC ZOCA MILOVAC
7. Da li Spasa ostaje trener? DA SPASA SIGURNO OSTAJE TRENER U KLUBU
ODIGRACE SE JOS DVE UTAKMICE I TO SA RADOM UBG I SA BORCEM IZ CACKA NADAMO SE U BP A POSLE TOGA SLEDI PAUZA U PRVENSTVU ZBOG UTAKMICE REPREZENTACIJE ... Forumska kafana "Backa" - Page 27 1093637683

Od mene toliko za sada Forumska kafana "Backa" - Page 27 4174080217
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 27 Icon_minitimeSub Avg 20, 2016 3:22 pm

Ako nista dobar je znak da smo bar poceli postizati golove Smile
Nazad na vrh Ići dole
maurinjo




Број порука : 156
Join date : 05.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 27 Icon_minitimeSub Avg 20, 2016 4:32 pm

Danas u 17h OFK STARI GRAD-HAJDUK JUNIOR KULA vestacki teren na starom gradu Forumska kafana "Backa" - Page 27 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
Samo malo




Број порука : 74
Join date : 15.06.2016

Forumska kafana "Backa" - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 27 Icon_minitimeNed Avg 21, 2016 12:48 am

miletesic01 ::
SirkBP ::
Cistacica ::
hihihihihi
sta vas interesuje samo pitajte sve cu da vam kazem Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

1. Da li ćemo igrati sa Borcem u Bačkoj Palanci? RADI SE NA OVOME I VRLO JE IZVESNO
2. Ko se ugradio u gradnju stubova za reflektore? NKO SE SRECOM NIJE UGRADIO A TO STO SU NEKI POKUSALI DA SE UGRADE TO JE SVE NAS NORMALE U KLUBU JAKO "IZNERVIRALO "
3. Da li će Karpovi izaći iz kluba? KARPOV VISE NIJE PREDSEDNIK KLUBA
4. Ostaje li Marjan u klubu? OSTACE KAO SPONZOR ALI VISE NE ZELI DA BUE U UPRAVI ...NADAM SE DA CEMO GA UBEDITI
5. Da li neki igrači odlaze iz kluba? MOGU DA ODU SVI KOJI NISU ZADOVOLJNI ...UZ NAKNADU
6. Ima li kakvih pojačanja? DA STIGLA SU POJACANJA MEDJU KOJIMA JE I ZORAC ZOCA MILOVAC
7. Da li Spasa ostaje trener? DA SPASA SIGURNO OSTAJE TRENER U KLUBU
ODIGRACE SE JOS DVE UTAKMICE I TO SA RADOM UBG I SA BORCEM IZ CACKA NADAMO SE U BP A POSLE TOGA SLEDI PAUZA U PRVENSTVU ZBOG UTAKMICE REPREZENTACIJE ... Forumska kafana "Backa" - Page 27 1093637683

Od mene toliko za sada Forumska kafana "Backa" - Page 27 4174080217

Gospodine Mile da li ima bilo kakve sanse da dovedete jednog kvalitetnog spica?
Nazad na vrh Ići dole
Daka05




Број порука : 92
Join date : 10.06.2016

Forumska kafana "Backa" - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 27 Icon_minitimeNed Avg 21, 2016 2:22 am

Videlo se juce sta znaci malo brzi igrac u napadu kada je usao Macanovic.Dovesti dva napadaca i jednog dobrog zadnjeg veznog i igrali bi egal sa svima.Momci su se borili i preseko ih je brzo primnjen gol.Steta sto nismo brzo izjednacili kada je Galic pogodio stativu mada je Bajic to trebao da zavrsi.Lukovic je imao jedan odlican sut i mislim da je dobro pojacanje.Zna li se zasto Vesa nije igrao.
Nazad na vrh Ići dole
dunavska76neman

dunavska76neman


Број порука : 239
Join date : 25.07.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 27 Icon_minitimeNed Avg 21, 2016 1:38 pm

Cast Vesi ali godine cine svoje. Videlo se u prethodnim utakmicama da dosta usporava nasu igru, cesto gubi lopte i ne doprinosi igri Backe nego naprotiv. Sto se njega licno tice svaka mu cast za sve ali jednostavno vreme je za mladje.
Nazad na vrh Ići dole
SirkBP




Број порука : 259
Join date : 17.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 27 Icon_minitimePon Avg 22, 2016 5:20 am

Da li se utakmica sa Borcem igra u Bačkoj Palanci?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 27 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 27 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 27 od 93Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 60 ... 93  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Marketing FK Backa
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)
» Pripremne utakmice 2014/15

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: