Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL

Ići dole 
+22
Samo malo
Daka05
Kleka
x-man
Celarevo
PLAVOGARDISTA
Шоне
Carapan
aimar
Neko
maurinjo
martick
fotball
goran123
backisti
Miki Veliki
Daka5
MarjanRnic
SirkBP
Milko
Ventilvoje
miletesic01
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
PLAVOGARDISTA




Број порука : 234
Join date : 23.09.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 7 Icon_minitimeNed Maj 22, 2016 5:18 am

Ventilmire ti si strucnjak za sve. Verovatno si i na forumima VMA i nuklarnog instituta Vinca. Nemoj vise da Srbiju nazivas mafijaskom drzavom, ako ti se nesvidja idi u neku drugu. Srbija sa tvojim odlaskom moze samo da dobije. A posto je ona pravna drzava u Superligi ce igrati onaj koji je to izborio na terenu a to je Backa!
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 7 Icon_minitimeNed Maj 22, 2016 5:32 am

[quote="SirkBP"]
MarjanRnic ::
ako nista drugo var imamo hrabrosti da javno izadjemo na sajt i na forum da procitamo sta vi predlazete ,da veliku vecinu predloga usvojimo da komuniciramo sa svima ,doduse nekada nam to prija a nekada i ne ali sta se moze ...pokazujemo svima da smo poducivi i nismo mi nikakvo cudo vec samo obicni ljudi koji nisu zaneseni ostrasceni u razmisljanjima a vreme je najbolje reseto i ono ce pokazati sta je sve bilo dobro a sta lose ...naravno da gresimo i to vama svima javno priznamo ,sto znaci da smo svesni gresaka a onda ima i nade da ih i ispravimo ...puno pozdrava svima koliko nas ima a sada odoh da se nadjem sa Miletom i Toljom i da krenemo na sastanak u NS oko reflektora i da produzimo na utakmicu u Indjiju u kojoj ocekujem lep fudbal i nadigravanje u kome ce publika da uziva PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 7 3733535733

Marjane,kako je protekao sastanak vezano za reflektore?[/
Bili smo svi na satanku Tolja,Marjan i ja ...ima volje i pomaka samo se treba ubrzati malo ,samo je potrebna Odluka Opstine i radovi krecu a placanje i rokovi nisu problem mislim na rokove placanja oko reflektora PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 7 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
aimar




Број порука : 292
Join date : 15.07.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 7 Icon_minitimeNed Maj 22, 2016 11:38 am

PLAVOGARDISTA ::
Ventilmire ti si strucnjak za sve. Verovatno si i na forumima VMA i nuklarnog instituta Vinca. Nemoj vise da Srbiju nazivas mafijaskom drzavom, ako ti se nesvidja idi u neku drugu. Srbija sa tvojim odlaskom moze samo da dobije. A posto je ona pravna drzava u Superligi ce igrati onaj koji je to izborio na terenu a to je Backa!
Aj malo olabavi ne napadaj coveka koji voli BP.
Nazad na vrh Ići dole
PLAVOGARDISTA




Број порука : 234
Join date : 23.09.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 7 Icon_minitimeNed Maj 22, 2016 12:08 pm

Aimar mani me se. Sto se ti osecas tu prozvan? Sto sam rekao vrlo kulturno, korektno, detektovao pojavu. On da soli pamet svima o svemu?! Nek ne napada Srbiju.
Nazad na vrh Ići dole
aimar




Број порука : 292
Join date : 15.07.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 7 Icon_minitimeNed Maj 22, 2016 12:26 pm

PLAVOGARDISTA ::
Aimar mani me se. Sto se ti osecas tu prozvan?  Sto sam rekao vrlo kulturno, korektno, detektovao pojavu. On da soli pamet svima o svemu?! Nek ne napada Srbiju.
Istina je da se u BG-u na sirokoko prica o kombinaciji OFK i BACKE,a gde ima dima ima i vatre.
Nazad na vrh Ići dole
PLAVOGARDISTA




Број порука : 234
Join date : 23.09.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 7 Icon_minitimeNed Maj 22, 2016 12:38 pm

Cuo sam za neke price. Bilo ih je otkad je foruma. Koliko sam upoznat:klub koji je ispao ne moze ostati u ligi ni fuzijom sa bilo kojim klubom. Teoretski postoji mogucnost pripajanja ali OFK BGD Backoj. U tom slucaju bi se klub zvao kao i do sada Backa i utakmice bi igrao tamo gde je registrovan a to je BP a OFK bi se brisao iz registra klubova. To je to
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 7 Icon_minitimeNed Maj 22, 2016 12:43 pm

@aimar i @plavogardista ....

Nemoj da vam ja pričam o Srbiji i domoljublju..... ima i većih heroja od sviju nas .....

A što se tiče navijanja i navijačkih strasti , svi smo u istom kazanu .... svi smo isti balončići u kazanu koji VRI ... nemojte da se i ovde sudaramo ...

Ceo dan danas sam bio pored našeg "hrama" tj stadiona i kako sam juče bio vozač i pio sokove , tako sam danas to nadoknadio i opustio se u prelepom sunčanom danu sa nekoliko pivaaa..

Usput sa pravim ljubiteljima fudbala razmenio puno lepih reči i sreo nekoliko naših prvotimaca kojima sam čestitao , ponovo , uspeh i pitao za njihvovo zdravlje....


Manite se beograda i lopova... ne mogu nam ništa !!!!!

Oni nas se boje i zato nas provociraju od prvog dana i žele da nas uplaše .... ALI NEĆE MOĆI OVE NOĆI !!!!!!

i treba da nas se boje jer morati mnogo da se potrude da bi nas na zelenom travnjaku pobedili i dokazali da su bolji ...... Basketball Basketball

Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 7 Icon_minitimeNed Maj 22, 2016 12:44 pm

Ne mogu ja tebi da solim

A kombinacija se moze napraviti posto verovatno niko iz pls nece ili ne moze finansijski u sl. Tako da to sto govorim sigurno ne radim sto mrzim Backu ili sto hocu da ti solim"pamet",vec sto sto treba neko i da ukazuje na lose stvari, a ne ko zombiji da samo vicemo Baaackaa
Nazad na vrh Ići dole
aimar




Број порука : 292
Join date : 15.07.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 7 Icon_minitimeNed Maj 22, 2016 12:46 pm

PLAVOGARDISTA ::
Cuo sam za neke price. Bilo ih je otkad je foruma. Koliko sam upoznat:klub koji je ispao ne moze ostati u ligi ni fuzijom sa bilo kojim klubom. Teoretski postoji mogucnost pripajanja ali OFK BGD Backoj. U tom slucaju bi se klub zvao kao i do sada Backa i utakmice bi igrao tamo gde je registrovan a to je BP a OFK bi se brisao iz registra klubova. To je to
Prica koju sam jutros cuo je,GAZDA kupuje ofk ulazi u dil sa upravom Backe i Backa igra SL na omladinskom stadionu,samo prenosim od ljudi koji nesto znace u BG fudbalu.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 7 Icon_minitimeNed Maj 22, 2016 12:51 pm

Kome je u interesu da Backa igra utakmice na Karaburmi? To mi deluje kao zesca glupost.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL    PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL  - Page 7 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL
Nazad na vrh 
Strana 7 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 21  Sledeći
 Similar topics
-
» PRELAZNI ROK I STUCNI STAB 2018-2019
» Uprava Backe
» ZIMSKI PRELAZNI ROK - SEZONA 2016/2017
» Vesti iz Backe Palanke
» Devojke iz Backe Palanke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: