Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Prva liga Srbije 2015/16

Ići dole 
+29
martick
maurinjo
DimaBP
ilovebackapalanka
Daki86
Kobajla
Шоне
Miki Veliki
panke09
LjubiteljFudbala
aimar
Milko
MarjanRnic
1986Nenad
PLAVOGARDISTA
dunavska76neman
JovanRaskovic
SirkBP
Carapan
Neko
x-man
goran123
miletesic01
Daka5
Ventilvoje
Gogi
nagib
Vojvoda
Pera
33 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 20 ... 30  Sledeći
AutorPoruka
panke09




Број порука : 76
Join date : 21.08.2015

Prva liga Srbije 2015/16 - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Prva liga Srbije 2015/16 - Page 11 Icon_minitimePet Apr 22, 2016 3:55 pm

miletesic01 ::
Ventilmir ::
Pa cela Palanka zna da pojedinci iz uprave(tu ne mislim na Mileta i Marjana) prave svoje racunice preko kluba,nije to nova prica.. A za Rogaca sad sve postaje jasnije Smile no trenutno nam je najbitnije da udjemo u jsl, koliko sam razumeo izmedju redova, Marjan ce nekome drugom ostaviti klub, a taj drugi nek resava ono sto ni Damil nije. No svejedno, mi svi zelimo da Mile i Marjan ostanu u klubu cak iako dodje novi vlasnik.
Bojim se da te nisam bas najbolje razumeo ,kome ce se ostaviti klub i zasto ? Sta to treba da se resava sto do sada nije reseno .? Koji novi vlasnik .? Stvarno ne razumem ..? STa cemo da uradimo da poklonimo nekome klub ili da ga prodamo ..? klub je udruzenje gradjana i nije nicije vlasnistvo  ...Koji pojedinci iz uprave .???? Prva liga Srbije 2015/16 - Page 11 1777517561  Ako mislite da treba da dodje Damil neka dodje ali preko skupstine i neka mu namere budu casne  .?
Da li neko od vas zna koliko kosta takmicenje u PLS a tek koliko kosta adaptacija stadiona ,mislite li da bi se bilo ko igrao sa tim .? Mislite da sada ili kad udjemo u Super ligu to treba da propustimo nekome .? ko se nije oznojio za ovaj klub za ove rezultate da mu sve damo na gotovo ...? Preziveli smo sve kritike i razne kombinacije kao necemo da udjemo u ligu do razno raznih budalatina i sada kada smo korak do cilja treba da posustanemo da vam je nekko rekao 2012 kada se Backa borila za ospstanak u 4 ligi i jedva ostala da cemo u ovoj sezoni uci u ligu rekli bi da smo ludi ,a mi smo napravili plan verovali u njega i sebe i evo gde smo stigli ,hval svim asto su verovali u nas ali one koji prave ovakve cudne kombinacije bas ne razumem ...i sta zele da postignu ni to ne razumem ...kao i to sta za Rogaca postaje sve jasnije ._? neko uzima pare da on igra .? Ko uzima pare i kolike ,kazite da i ja znam da go odmah oteramo iz kluba .!!!? ili je mozda cilj da nas oterate sa foruma ,da ne citamo ...


Samo Vi radite svoj posao, a ovi što sebe nazivaju navijačima i tobože vole klub neće biti zadovoljni ni kad bi doveli Nojera, Mesija, Kristijana Ronalda...
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Prva liga Srbije 2015/16 - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Prva liga Srbije 2015/16 - Page 11 Icon_minitimePet Apr 22, 2016 10:07 pm

Ventilmir ::
Mozda sam pogresno razumeo nesto sto je Marjan spomenuo u jednom od njegovih komentara, ili sam to sanjao, ali spomenuo je nesto tipa da ce ostaviti vrhunski uredjen klub novim finansijerima, e sad, ko zna na koji je on period mislio, da li za pola godine, godinu ili za 20 godina kada vi vec budete u poznim godinama Smile

NA MLADJIMA SVET OSTAJE ALI SAMO KADA IM STARIJI DOZVOLE Prva liga Srbije 2015/16 - Page 11 1093637683 A DO TADA IMAMO SPREMAN NOVI ALI TROGODISNJI STRATESKI PLAN KOJI CE SE USKORO OBJAVITI A U NJEMU SVAKO DOBRONAMER IMA MESTA U KLUBU ( zagolicacu vam malo radoznalost 29.maja nam Dolaze gosti iz Francuske i bice 7 dana u Villa Grande sa njimacemo odigrati prijateljsku utakmicu 31.maja 2016.g.-da vidimo i osetimo sta znace medjunarodne utakmice a najverovatnije cemo i mi ici u njihov kamp 7 dana krajem juna pocetkom jula ove godine u Pariz Marjan radi iz sve snage na tome ali i da sredi da tamo odigramo jednu utakmicu pored ove vec dogovorene na cuvenom Parku princeva hahaha ,na putu smo da dogovorimo i sa Nemcima prijateljske utakmice ali i mogucnost da nosimo sportsku opremu SOLLER jer tu firmu vodi rodjeni brat proizvodjaca sprortske opreme JAKO tu nam je kontakt nas bivsi igrac Tesanovic Dragan koji je igrao u tom klubu ,u Svajcarskoj nam kontakte pravi Vlado Nogic koji je bio jedan od trenera u Sent Galenu a sada je trener jednog Svajcarskog kluba koga iz trece lige uvodi u drugu ligu ...u planu je da bi vam lakse docarao a da ne otrkijem sve pre zvanicnog objavljivana da budemo kao sto je Lester u Engeskoj ,prve godine po ulasku u ligu stabilizacija i opstanak sa akcentom na KUP Srbije a druge godine pun gas hahaha ovo vam onda govori da cete nas u nasem klubu gledati bar tri godine hahaha i opet kazem pravim i posvecenim ljudima su vrata kluba otvorena i ne treba da na njih kucaju vec samo da dodju i udju ,a kriterijum za prave je da postuju dogovore i imaju kodeks ponasanja propisan klupskim aktima Prva liga Srbije 2015/16 - Page 11 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Prva liga Srbije 2015/16 - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Prva liga Srbije 2015/16 - Page 11 Icon_minitimeSub Apr 23, 2016 1:15 am

Mile , sve što radite je od istorijskog značaja za klub i to će sigurno da se dugo pamti i prepričava Prva liga Srbije 2015/16 - Page 11 1777517561

Meni kao običnom navijaču samo jedna stvar ne ide u glavu ! A to sam već 1000 puta ponovio. Zašto se bilo koji igrač forsira kad mu već duži period ne ide od noge ?
U redu ako ti rezultati nisu bitni , ali kad jesu ..... ??

Meni to nije jasno. Možda sam kao navijač previše naivan u "više ciljeve" koje stručnjaci drže u malom prstu, ali svakako da bih voleo da vidim igru bez toliko grešaka koje me nerviraju iz utakmice u utakmicu.

Što se tiče forumaša koji blebetaju svakakve gluposti , mislim da je to ružno i da treba izbegavati takve polemike.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Prva liga Srbije 2015/16 - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Prva liga Srbije 2015/16 - Page 11 Icon_minitimeSub Apr 23, 2016 1:32 am

nagib ::
Mile , sve što radite je od istorijskog značaja za klub i to će sigurno da se dugo pamti i prepričava Prva liga Srbije 2015/16 - Page 11 1777517561

Meni kao običnom navijaču samo jedna stvar ne ide u glavu ! A to sam već 1000 puta ponovio. Zašto se bilo koji igrač forsira kad mu već duži period ne ide od noge ?
U redu ako ti rezultati nisu bitni , ali kad jesu ..... ??

Meni to nije jasno. Možda sam kao navijač previše naivan u "više ciljeve" koje stručnjaci drže u malom prstu, ali svakako da bih voleo da vidim igru bez toliko grešaka koje me nerviraju iz utakmice u utakmicu.

Što se tiče forumaša koji blebetaju svakakve gluposti , mislim da je to ružno i da treba izbegavati takve polemike.
slazem se sa tobom
Mislim da smo izasli iz krize igre a samim tim je dosao rezultat sa Proleterom ,puno dobrih akcija ,sansi ,nadigravanja ,trcanja,borbenosti uklizavanja nadmetanja za svaku loptu ,zasto je izostala podrska sa tribina u vecoj meri ,to za mene ostaje dilema ,da li se publika "povela" nekorektinim povicima pojedinaca koji su samo orudje u rukama nalogodavaca koji na sve nacine pokusavju da omalovazze ovaj uspeh ,to je ono o cemu od juce razmisljam pa cak dotle da mozda nas 4-5 koji vodimo klub ne treba da budemo u njemu ,"svaka cast" onima koji pale ove tzv "navijace Backe " a oni ce se prepoznati ( njih nekoliko koji su bili u klubu i nista nisu uradili vec doveli klub na rub ispadanja iz cetvrte lige ) ponovo su poceli da "ozivljavaju " i da na ovakav nacin traze svoje mesto u klubu ,znam sigurno da sa njima nikada necu biti u klubu niti raditi bilo sta u zivotu a sve ovo sto rade neka im sluzi na cast .!? Projekat zajedno u super ligu je zamisljen da se sve razmirice i sukobi iz proslosti prevazidju i da svako od nas napravi napor u tom smeru ali kod tih ljudi je sujeta i licni interes vazniji,veci i preci od opsteg zajednickog interesa ...ucicemo u JSL to je vec izvesno ili skoro izvesno a kada i matematicki to postignemo neka na legalan nacin pokusaju da udju u klub a do tada bi bilo pametno da se bar malo primire i ucute ...Prva liga Srbije 2015/16 - Page 11 1777517561
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Prva liga Srbije 2015/16 - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Prva liga Srbije 2015/16 - Page 11 Icon_minitimeNed Apr 24, 2016 1:18 am

miletesic01 ::
nagib ::
Mile , sve što radite je od istorijskog značaja za klub i to će sigurno da se dugo pamti i prepričava Prva liga Srbije 2015/16 - Page 11 1777517561

Meni kao običnom navijaču samo jedna stvar ne ide u glavu ! A to sam već 1000 puta ponovio. Zašto se bilo koji igrač forsira kad mu već duži period ne ide od noge ?
U redu ako ti rezultati nisu bitni , ali kad jesu ..... ??

Meni to nije jasno. Možda sam kao navijač previše naivan u "više ciljeve" koje stručnjaci drže u malom prstu, ali svakako da bih voleo da vidim igru bez toliko grešaka koje me nerviraju iz utakmice u utakmicu.

Što se tiče forumaša koji blebetaju svakakve gluposti , mislim da je to ružno i da treba izbegavati takve polemike.
slazem se sa tobom
Mislim da smo izasli iz krize igre a samim tim je dosao rezultat sa Proleterom ,puno dobrih akcija ,sansi ,nadigravanja ,trcanja,borbenosti uklizavanja nadmetanja za svaku loptu ,zasto je izostala podrska sa tribina u vecoj meri ,to za mene ostaje dilema ,da li se publika "povela" nekorektinim povicima pojedinaca koji su samo orudje u rukama nalogodavaca koji na sve nacine pokusavju da omalovazze ovaj uspeh ,to je ono o cemu od juce razmisljam pa cak dotle da mozda nas 4-5 koji vodimo klub ne treba da budemo u njemu ,"svaka cast" onima koji pale ove tzv "navijace Backe " a oni ce se prepoznati ( njih nekoliko koji su bili u klubu i nista nisu uradili vec doveli klub na rub ispadanja iz cetvrte lige ) ponovo su poceli da "ozivljavaju " i da na ovakav nacin traze svoje mesto u klubu ,znam sigurno da sa njima nikada necu biti u klubu niti raditi bilo sta u zivotu a sve ovo sto rade neka im sluzi na cast .!? Projekat zajedno u super ligu je zamisljen da se sve razmirice i sukobi iz proslosti prevazidju i da svako od nas napravi napor u tom smeru ali kod tih ljudi je sujeta i licni interes vazniji,veci i preci od opsteg zajednickog interesa ...ucicemo u JSL to je vec izvesno ili skoro izvesno a kada i matematicki to postignemo neka na legalan nacin pokusaju da udju u klub a do tada bi bilo pametno da se bar malo primire i ucute ...Prva liga Srbije 2015/16 - Page 11 1777517561  
Bravo Mile ,neka budu mirni do 31.maja a onda neka rade sta misle da je najpametnije a ne da na igracima lece komlekse ...
Nazad na vrh Ići dole
panke09




Број порука : 76
Join date : 21.08.2015

Prva liga Srbije 2015/16 - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Prva liga Srbije 2015/16 - Page 11 Icon_minitimeNed Apr 24, 2016 1:59 am

Vi ste doveli klub na prag istorije, a od jula ćete i da pišete tu istoriju. Pravi navijači su uz Vas


Poslednji izmenio panke09 dana Ned Apr 24, 2016 2:06 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Prva liga Srbije 2015/16 - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Prva liga Srbije 2015/16 - Page 11 Icon_minitimeNed Apr 24, 2016 2:02 am

panke09 ::
Vi ste doveli klub na prag istorije, a od jula će te i da pišete tu istoriju. Pravi navijači su uz Vas
Hvala Panke09 na podrsci mi smo vec "napisali istoriju" bitnije je da imamo i napravimo buducnost za stabilnost kluba u JSL Prva liga Srbije 2015/16 - Page 11 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Prva liga Srbije 2015/16 - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Prva liga Srbije 2015/16 - Page 11 Icon_minitimeNed Apr 24, 2016 10:20 am

Земун - Бежанија 0:0
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Prva liga Srbije 2015/16 - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Prva liga Srbije 2015/16 - Page 11 Icon_minitimeNed Apr 24, 2016 10:26 am

Бежанија је и званично постала Звездина филијала, а колико се ја разумем филијале не иду у виши ранг, као што је случај и са Телеоптиком.

Тако да вероватно остаје само Синђелић,мада никад се не зна са муљаторима.
Nazad na vrh Ići dole
panke09




Број порука : 76
Join date : 21.08.2015

Prva liga Srbije 2015/16 - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Prva liga Srbije 2015/16 - Page 11 Icon_minitimeNed Apr 24, 2016 11:29 am

1.Napredak
2.Bačka

ostali nisu bitni
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prva liga Srbije 2015/16 - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prva liga Srbije 2015/16   Prva liga Srbije 2015/16 - Page 11 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prva liga Srbije 2015/16
Nazad na vrh 
Strana 11 od 30Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 20 ... 30  Sledeći
 Similar topics
-
» Prva liga Srbije 2015/16
» 18. kolo SLS : Javor (Ivanjica) - BAČKA sreda 30.11.2016. 15:30
» Kup Srbije 2015/16
» Super liga Srbije 2017/18
» Super liga Srbije 2018/19

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: