Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч

Ići dole 
+16
goran123
Daka5
trovaci
x-man
Kleka
Vojvoda
Шоне
Milko
Ventilvoje
aimar
miletesic01
nagib
Pera
Carapan
DimaBP
panke09
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Sledeći
AutorPoruka
goran123




Број порука : 70
Join date : 22.11.2015

24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: 24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч   24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч - Page 10 Icon_minitimePet Apr 29, 2016 6:09 am

MarjanRnic ::
goran123 ::
MarjanRnic ::
goran123 ::
miletesic01 ::
Carapan ::
Daka5 ::
Pa naravno kao i Lalat.Smile

Twisted Evil
Carapan cestitam na pobedi i ulasku u super ligu : :cla


Da li su igraci bili dodatno motivisani u ovom derbiju? Mislim na neke premije za bod ili tri? Pitanje za gospodina Mileta ili nekog drugog iz uprave kluba
Da li nekome treba dodatni motiv na derbiju dva najbolja kluba PLS ili im je motiv da odigraju odlicno ostvare rezultat udju u super ligu i dobiju slavu i premije za ono sto su pokazali .? Da li u fubalu treba davati "preko hleba i pogace " ...??? moje misljenje je da ne treba i to vam javno kazem ,sta cu tako razmisljam i ubedjen sam da je to ispravan rezon .!?


VI kao igrac tj golman niste voleli premije, dajte molim vas.  Zasto onda premije postoje, kad je to gupost po vasem misljenju? ali to je vas nacin vodjenja kluba nadam se da je ispravan, ipak sadasnji rezultati pokazuju bas suprotno
Gorane iskrivljujes ono sto sam napisao ..gde sam ja to napisao da premije nisu potrebne i da su glupost .???
Cak si i vrlo saljiv ...da sadasnji rezultati pokazuju bas suprotno ...??? koji rezultati ..??? to sto smo za cetiri godine prosli tri lige i sto cemo uci u super ligu ,ti rezulatati nisu dobri .??? ovo su nase reference a koje su vase ,koji ste vi klub vodili .??? koji su vasi rezultati .? Premije trebaju i dobijaju se po Pravilniku a ne po bilo cijem sopstvenom nahodjenju i van pravila i ako se radi van pravila "urusava se sistem" to je moja poruka i naravno da svaki igrac voli premije ali jos u zivotu nisam upoznao igraca koji za vreme utakmice razmislja o premijama one su samo posledica rezultata ....tako je bilo i uvek ce biti ...



Vidite ovako ja znam da je napad najbolja odbrana. Nema potrebe za tim, ja sam samo napisao svoje misljenje i ne pricam o rezultatima u ove tri godine( za to vam svaka cast) nego sad trenutno, da ste davali premije igracima svaku utakmicu kao sto niste pretpostavljam po ovom pisanju verovatno bi ste sad bili na pinku na vestima i slavili ulazak kao igraci Napretka. Postoje i vanredne premije bas za ovakvu situaciju, a sad cete da se tresete jos pogotovo ako Bezannija pobedi. I sreca jer nema treceg ozbiljnijeg konkurenta za ulazak, a trener Bezanije je na konferenciji za stampu posle utakmice sa Backom izjavio da im nije cilj ulazak nego da su pobedili mozda bi malo zakuvali. Navijam da udjete naravno ali da se ne lazemo da postoji treci ozbiljan konkurent sa ovakvim vasim rezonom razmisljanja tesko da bi ikad usli u Super ligu. Sportski pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: 24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч   24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч - Page 10 Icon_minitimePet Apr 29, 2016 6:22 am

goran123 ::
MarjanRnic ::
goran123 ::
MarjanRnic ::
goran123 ::
miletesic01 ::
Carapan ::
Daka5 ::
Pa naravno kao i Lalat.Smile

Twisted Evil
Carapan cestitam na pobedi i ulasku u super ligu : :cla


Da li su igraci bili dodatno motivisani u ovom derbiju? Mislim na neke premije za bod ili tri? Pitanje za gospodina Mileta ili nekog drugog iz uprave kluba
Da li nekome treba dodatni motiv na derbiju dva najbolja kluba PLS ili im je motiv da odigraju odlicno ostvare rezultat udju u super ligu i dobiju slavu i premije za ono sto su pokazali .? Da li u fubalu treba davati "preko hleba i pogace " ...??? moje misljenje je da ne treba i to vam javno kazem ,sta cu tako razmisljam i ubedjen sam da je to ispravan rezon .!?


VI kao igrac tj golman niste voleli premije, dajte molim vas.  Zasto onda premije postoje, kad je to gupost po vasem misljenju? ali to je vas nacin vodjenja kluba nadam se da je ispravan, ipak sadasnji rezultati pokazuju bas suprotno
Gorane iskrivljujes ono sto sam napisao ..gde sam ja to napisao da premije nisu potrebne i da su glupost .???
Cak si i vrlo saljiv ...da sadasnji rezultati pokazuju bas suprotno ...??? koji rezultati ..??? to sto smo za cetiri godine prosli tri lige i sto cemo uci u super ligu ,ti rezulatati nisu dobri .??? ovo su nase reference a koje su vase ,koji ste vi klub vodili .??? koji su vasi rezultati .? Premije trebaju i dobijaju se po Pravilniku a ne po bilo cijem sopstvenom nahodjenju i van pravila i ako se radi van pravila "urusava se sistem" to je moja poruka i naravno da svaki igrac voli premije ali jos u zivotu nisam upoznao igraca koji za vreme utakmice razmislja o premijama one su samo posledica rezultata ....tako je bilo i uvek ce biti ...



Vidite ovako ja znam da je napad najbolja odbrana. Nema potrebe za tim, ja sam samo napisao svoje misljenje i ne pricam o rezultatima u ove tri godine( za to vam svaka cast) nego sad trenutno, da ste davali premije igracima svaku utakmicu kao sto niste pretpostavljam po ovom pisanju verovatno bi ste sad bili na pinku na vestima i slavili ulazak kao igraci Napretka. Postoje i vanredne premije bas za ovakvu situaciju, a sad cete da se tresete jos pogotovo ako Bezannija pobedi. I sreca jer nema treceg ozbiljnijeg konkurenta za ulazak, a trener Bezanije je na konferenciji za stampu posle utakmice sa Backom izjavio da im nije cilj ulazak nego da su pobedili mozda bi malo zakuvali. Navijam da udjete naravno ali da se ne lazemo da postoji treci ozbiljan konkurent sa ovakvim vasim rezonom razmisljanja tesko da bi ikad usli u Super ligu. Sportski pozdrav
to je samo vasa pravo da tako mislite ...premije postoje sve lepo pise u pravilniku i igraci ih dobijaju redovno kao i svoje stipendije alli posebne premije se uvek daju za "dodatni posao " kao nagrada za angazovanje ...a to je i vama jasno ...uvek su me kao i igraca nervirali oni koji unapred nesto ocekuju ,pristalica sam principa odradi ,zaradi pa onda trazi i dobij zaradjeno ...mene ne interesuje da budem medijska licnost ,nismo davali igracima premije za svaku utakmicu vec imaju vezane premije za ciklus jer samo to garantuje da ce se ostvariti sportski rezultati ,hvala vam na dobronamernosti jer vas tako i shvatam samo imamo drugaciji model nagradjivanja mi ovde vezani model a vase razmisljanje je za svaku utakmicu posebno ...doduse moze i tako samo je pitanje sta je ispravnije i bolje ...
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: 24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч   24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч - Page 10 Icon_minitimePet Apr 29, 2016 9:09 am

Pojedinim igracima treba biti dovoljna premija to sto igraju za Backu, sto pitanju kvaliteta a ima i "konstatno nervoznih", svaka cast upravi na strpljenju koje pokazuje prema nervoznom.

Podrska upravi.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: 24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч   24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч - Page 10 Icon_minitimePet Apr 29, 2016 9:39 am

Bas kao sto xman kaze, njima je premija igranje u buducem superligasu(ako Bog da) i veca sansa da ih zapaze inostrani klubovi, pogotovo jer je ogroman broj tih igraca pre Backe bio totalni anonimus.

Sta ce im bre veci motiv od igranja u superligi i da budu vise na oku skautima? Ako im se fudbal i to ovaj srpski HAHAH svodi na jurnjavu za parama onda nisu ni trebali da ga uce igrati.

Nazad na vrh Ići dole
ilovebackapalanka

ilovebackapalanka


Број порука : 27
Join date : 06.09.2014
Age : 43
Локација : Bačka Palanka

24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: 24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч   24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч - Page 10 Icon_minitimePet Apr 29, 2016 10:13 am

Hajde da se i ja oglasim Smile utakmicu neću da komentarišem, to prepuštam stručnijim licima, tj Vama

Elem, juče sam pokušao utakmicu da prenosim putem Live Stream-a. Nisam uradio nikakvu najavu iz više razloga, a navešću samo neke Smile

•Kao prvo, nisam znao kakva će mi internet konekcija biti (osnovno)
•Kao drugo, Marjan i ja smo pre nekoliko dana napravili jedan mali test na našem stadionu i oboica smo se složili da je kvalitet snimka loš iz jednog razloga, a to je zato što mi je kamera na tabletu slaba za tako nešto.

Međutim, po dolasku u Kruševac odlučili smo da ipak pustimo video pa kako ispadne Smile da ljudi mogu videti bar nešto. Nismo imali šta da izgubimo Smile

Na kraju, "rezultat" je bio odličan jer je preko 200 ljudipratlo prenos! Tačnije 206 i to bez neke specijalne najave, uputstva i sl.
Nazad na vrh Ići dole
http://iLoveBackaPalanka.com
Kobajla

Kobajla


Број порука : 27
Join date : 17.08.2014
Age : 49
Локација : Backa Palanka

24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: 24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч   24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч - Page 10 Icon_minitimePet Apr 29, 2016 10:14 am

Upravo o tom nezalaganju smo pricali kada smo kritikovali "dadu",a vi stega branili.Cekovic je decko koji se najmanje trudi na svakoj utakmici,i umislja da je zvezda.Nemam nista licno protiv njega samo iznosim svoje vidjenje.Ne ulazim u nicije znanje i neznanje,u talenat i netalenat ali vidim(a gledao sam svaku utakmicu i pripremnu i prvenstvenu) kada se neko ne trudi i kada ne grize svom snagom,a trebao bi.To je upravo nepostovanje svega sto ste Vi gospodine Rnicu i vas tim ucinili za FK Backu.Ako Vi mozete da ulozite toliko truda i na kraju i novca,moraju i oni duplo vise.Ako ne zele,neka to kazu i ostave mesto nekom drugom.Klub mora biti ispred pojedinca.NAPRED PLAVI!!!
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: 24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч   24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч - Page 10 Icon_minitimePet Apr 29, 2016 10:16 am

ilovebackapalanka ::
Hajde da se i ja oglasim Smile utakmicu neću da komentarišem, to prepuštam stručnijim licima, tj Vama

Elem, juče sam pokušao utakmicu da prenosim putem Live Stream-a. Nisam uradio nikakvu najavu iz više razloga, a navešću samo neke Smile

•Kao prvo, nisam znao kakva će mi internet konekcija biti (osnovno)
•Kao drugo, Marjan i ja smo pre nekoliko dana napravili jedan mali test na našem stadionu i oboica smo se složili da je kvalitet snimka loš iz jednog razloga, a to je zato što mi je kamera na tabletu slaba za tako nešto.

Međutim, po dolasku u Kruševac odlučili smo da ipak pustimo video pa kako ispadne Smile da ljudi mogu videti bar nešto. Nismo imali šta da izgubimo Smile

Na kraju, "rezultat" je bio odličan jer je preko 200 ljudipratlo prenos! Tačnije 206 i to bez neke specijalne najave, uputstva i sl.

Svaka cast za trud.
Nazad na vrh Ići dole
ilovebackapalanka

ilovebackapalanka


Број порука : 27
Join date : 06.09.2014
Age : 43
Локација : Bačka Palanka

24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: 24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч   24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч - Page 10 Icon_minitimePet Apr 29, 2016 10:20 am

x-man ::
ilovebackapalanka ::
Hajde da se i ja oglasim Smile utakmicu neću da komentarišem, to prepuštam stručnijim licima, tj Vama

Elem, juče sam pokušao utakmicu da prenosim putem Live Stream-a. Nisam uradio nikakvu najavu iz više razloga, a navešću samo neke Smile

•Kao prvo, nisam znao kakva će mi internet konekcija biti (osnovno)
•Kao drugo, Marjan i ja smo pre nekoliko dana napravili jedan mali test na našem stadionu i oboica smo se složili da je kvalitet snimka loš iz jednog razloga, a to je zato što mi je kamera na tabletu slaba za tako nešto.

Međutim, po dolasku u Kruševac odlučili smo da ipak pustimo video pa kako ispadne Smile da ljudi mogu videti bar nešto. Nismo imali šta da izgubimo Smile

Na kraju, "rezultat" je bio odličan jer je preko 200 ljudipratlo prenos! Tačnije 206 i to bez neke specijalne najave, uputstva i sl.

Svaka cast za trud.

Hvala prijatelju! Jest' da su mi ruke utrnule ahaha
Nazad na vrh Ići dole
http://iLoveBackaPalanka.com
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: 24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч   24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч - Page 10 Icon_minitimePet Apr 29, 2016 10:26 am

Snimak je bio vrlo dobar, dosta se moglo videti, hvala svima sto nam omogucavate da gledamo Backu i na gostovanjima, to malo klubova u Srbiji ima 24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч - Page 10 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: 24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч   24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч - Page 10 Icon_minitimePet Apr 29, 2016 10:27 am

ilovebackapalanka ::
x-man ::
ilovebackapalanka ::
Hajde da se i ja oglasim Smile utakmicu neću da komentarišem, to prepuštam stručnijim licima, tj Vama

Elem, juče sam pokušao utakmicu da prenosim putem Live Stream-a. Nisam uradio nikakvu najavu iz više razloga, a navešću samo neke Smile

•Kao prvo, nisam znao kakva će mi internet konekcija biti (osnovno)
•Kao drugo, Marjan i ja smo pre nekoliko dana napravili jedan mali test na našem stadionu i oboica smo se složili da je kvalitet snimka loš iz jednog razloga, a to je zato što mi je kamera na tabletu slaba za tako nešto.

Međutim, po dolasku u Kruševac odlučili smo da ipak pustimo video pa kako ispadne Smile da ljudi mogu videti bar nešto. Nismo imali šta da izgubimo Smile

Na kraju, "rezultat" je bio odličan jer je preko 200 ljudipratlo prenos! Tačnije 206 i to bez neke specijalne najave, uputstva i sl.

Svaka cast za trud.

Hvala prijatelju! Jest' da su mi ruke utrnule ahaha

Imaces protekciju prilikom izlaska iz firme 24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч - Page 10 3553797800
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: 24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч   24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч - Page 10 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
24.коло: ФК Напредак (Крушевац) - ФК Бачка, четвртак, 28.04.2016. 16:30ч
Nazad na vrh 
Strana 10 od 12Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Sledeći
 Similar topics
-
» 29. коло: БАЧКА - Раднички 1923 (Крагујевац), Четвртак 26.05.2016. 17:00
» 26.коло: ФК Лозница - ФК Бачка, недеља, 08. мај 2016. 17ч
» 28. коло: Инђија - БАЧКА, субота 21.05.2016. 17:00
» 17. коло СЛС: БАЧКА - Војводина (Нови Сад), 26.11.2016. 13:00
» 30. коло: ЧСК (Челарево) - БАЧКА, Недеља 29.05.2016. 17:00

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: