Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

17. коло: ФК БАЧКА - ФК Земун (Земун), 12.03.2016. 14:00  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 17. коло: ФК БАЧКА - ФК Земун (Земун), 12.03.2016. 14:00    17. коло: ФК БАЧКА - ФК Земун (Земун), 12.03.2016. 14:00  - Page 4 Icon_minitimeSub Mar 12, 2016 11:13 pm

Извештај са нашег сајта:

"
Bačka – Zemun 2:0 (0:0)

12. марта 2016.  Napisao FK Bačka

U utakmici sedamnaestog kola Prve Lige Srbije, Bačka je savladala ekipu Zemuna sa rezultatom 2:0 (0:0).

Bačka: Stepandić, Rogač, Stanković, Ilić, Klisura, Mojisilović, Bajić, Bjeloš, Čeković (Nikodijević), Trivunović (Zec), Galić

Zemun: Ostojić, Brkić, Vučić, Šubert, Cvetković, Jagodić, Ljubomirac, Gemović, Jakšić, Ajković, Stojanović

Gledelaca: 3.000 od toga oko 150 goсtiju

U prvom poluvremenu izjednačena igra, ali je Bačka imala nešto više loptu u svom posedu i na pauzu se odlazi bez postignutih golova.

U drugom poluvremenu slomljen je otpor Zemuna i Damir Čeković u 53. minutu postiže gol.

Nakon nekoliko minuta sledi pravedno dosudjen jedanaesterac za „Plave“. Prekršaj je bio nad Filipom Bajićem, a sa bele tačke precizan je bio iskusni kapiten Veseljko Trivunović.

Bačka do kraja uspeva da očuva gol razliku i krajnji rezultat utakmice ostaje 2:0

I pored hladnog vremena, poseta je bila izuzetno dobra, doduše i očekivana, tako da je zapadna tribina bila ispunjena, a istočna rezervisana za gostujuće navijače.
"

Изјава Спасоја Јелачића након утакмице:

"
Jelačić: Čestitam igračima na pobedi i osvajanju nova tri boda

Bačka je nakon velike borbe ipak zasluženo uspela da dodje do velike pobede protiv ekipe Zemuna 2:0

Bačka je drugo poluvreme odigrala mnogo kvalitetnije i nakon takve igre zaslužila pobedu.

– Želeli smo i prvo poluvreme da odigramo kvalitetno, ali nam to protivnik nije dozvolio. Oni su se pokazali kao izuzetno čvrsta, disciplinovana i organizovana ekipa, tako da slobodno mogu reći da je u pvom poluvremenu igra bila ravnopravna. – rekao je Jelačić.

– U drugom delu nikako ne smemo da zaboravimo da je Zemun imao jednu izuzetnu šansu pri rezultatu 0:0 i moguće je da je utakmica tada otišlanu drugom pravcu. U tom trenutku mi smo imali više sreće i odmah nakon toga smo iskoristili našu šansu, postigli gol i okrenuli utakmicu u našu korist. Ovom prilikom želim da čestitam svojim igračima na pobedi i na osvajanju nova tri boda, a isto tako želim da pohvalim ekipu Zemuna koja se pokazala u lepom svetlu u Bačkoj Palanci jer su došli da se nadigravaju i verujem da je publika mogla da uživa u ovoj fudbalskoj predstavi. – završio je Šef stručnog štaba Spasoje Jelačić.
"

Број порука : 234
Join date : 23.09.2015

PočaljiNaslov: Re: 17. коло: ФК БАЧКА - ФК Земун (Земун), 12.03.2016. 14:00    17. коло: ФК БАЧКА - ФК Земун (Земун), 12.03.2016. 14:00  - Page 4 Icon_minitimeNed Mar 13, 2016 4:49 am

Ne pise da je Mojsilovica zamenio Kovacevic.
aimar

Број порука : 292
Join date : 15.07.2015

Ventilmir ::
igra uzas u prvom poluvremenu, solidna u drugom. Vidi se da jos forma nije nastelovana.

a generalno moje vidjenje-Stepandic siguran, sto je najbitnije da uliva sigurnost timu, stoperi Klisura i Ilic odigrali na doktorskom nivou, takodje davaju enormnu sigurnost timu, bekovi Rogac i Stankovic su odlicno odigrali, Stankovic je odigrao najbolju utakmicu od kada je u Backoj, sjajno je zatvarao, Rogac takodje neprelazan a bio je i aktivan napred, oni napred su standardno dobri bili, a konacno nam radi i leva strana preko Galica sto nije bio slucaj kada je bio Milovac tamo.

Igraci moraju da se opuste, da ne igraju u grcu,da nemaju taj pritisak jer pod pritiskom igraju uzasno. Kada bi im trener lepo rekao da izadju i uzivaju u igri, da se sprdaju sa protivnicima kao do utakmice sa Zvezdom, pogotovo kuci, Backa bi tako opustena kidala sve pred sobom sa bar 3-4 komada, morate vi Mile i Marjan reci Spasi da se igraci opuste jer pod pritiskom ne mogu da pobede ni Radnicki, a kamoli Slogu sledece nedelje ili da ne idem cak na Napredak...

Na tribinama je bila odlicna atmosfera, a lepo je bilo videti da smo dali aplauz i zemunskim igracima kada su izlazili.

Ventilimire ocigledno da nisi gledao prvo poluvreme,po levoj strani ne da je bila promaja nego oluja,ne razumem tvoje komentare sto se odnose na Stankovica a sa druge strane konstantno kritike na racun Nikolica.Sto se tice drugog poluvremena i ti bi verovatno odigrao dobro na levom beku posle 2:0.Da se razumemo ne pljujem Stankovica ali juce je bio najslabiji igrac u zadnjoj liniji u prvom poluvremenu.
aimar

bossmita ::
Cestitke igracima i upravi!
Drugo poluvreme ocekivana igra Backe, opustili se pred svojom publikom i pokazali standardnu igru. Opet kritike za jednog igraca, 3-4 greske prave Ronaldo i Messi tako da nema razloga za takav komentar! Nagib napokon da si shvatio 17. коло: ФК БАЧКА - ФК Земун (Земун), 12.03.2016. 14:00  - Page 4 1093637683 Duel igra, skok glavom, igra kako desnom tako i levom nogom jel zadovoljila tvoje potrebe? Smile Smile Smile
Gazda-Mito,Nagibova analiza Backinih utakmica je vise nego dobra,preterao je po pitanju borbenosti i duela sto se tice Bjelosa ali ti si preterao na kub:LEVA NOGA,DESNA NOGA,GLAVA,PAS....utakmica protiv Zvezde.A ja pouzdano znam da je uguran u ekipu protiv Zvezde iako nije trebalo da pocne.

Stankovic je drugo poluvreme bio za 9. Sto se tice Nagiba i BossMite obojicu poznajem i znam da su veliki navijaci kluba i da imaju iste zelje koje su i nase-Superliga. I Nagib ima dosta dobre analize i Micko je dobar igrac. Ko ce igrati to treba da odluci kao i dosad a i u buduce samo Spaso(vrh).

Okrenimo se gostovanju Slogi. To je sada prioritet prioriteta!
nagib

nagib

Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Mislim da je dovoljno rečeno o igračima. Imao bih samo da dodam da je Spasina taktika bila vrlo dobra i ono što me je najprijatnije dojmilo je to što je pravovremeno uveo Kovačevića i to što je pružio priliku Nikodijeviću.
trebao bi i u narednim utakmicama da im da više šanse da se uigraju sa ekipom u takmičarskim utakmicama a ne samo prijateljskim. Jer mislim da je veoma bitno imati opciju tj izbor pred kraj prvenstva.
A ne da se čeka zadnji voz ....

Da ne dužim sa pričom koliko je to bitno za psihofizičko stanje ekipe. Jer ako igrači stalno sede na klupi i ne ukazuje im se prilika, možemo ponovo imati nerazumevanje u ekipi i negodovanja koja je ispoljio Nosković. A vidim da niko ne spominje nervozu koju je Balabanović ispoljio kada nije uspevao da igra pasove sa Damirom jer ovaj nije imao dovoljno snage da trči. Primer na slanoj bari kada je Damir na naša dobacivanja iz publike da trči odgovorio :"ne mogu" . Pa onda traži da izađeš iz igre.
Upravo on po meni ima najmanje kondicije i ako to ne reši mislim da je njemu 60 minuta na travi maximum.
Galić je pokazao zavidnu brzinu i kondiciju. I sad mi je pred očima slika kad on i Ivković u Mladenovu izlaze sa terena mokri ko miševi od znoja a sve nakon dobrih pola sata trčanja pored aut linije. Nisu ulazili u igru ali su ispoštovali zadatak koji im je Spaso zadao bez po reči. I sad se to vraća kvalitetom.
Uveren sam da će Galić biti odlična zamena za Milovca. Milovac je bio standardno dobar ali ako Galić ovako nastavi kako je i počeo , siguran sam da će biti i bolji.

To je to. Pokušati još sa tih par izmena dovesti ekipu u pravi ritam (koji smo gledali u drugom poluvremenu) i u narednih 5-6 utakmica rešiti pitanje ulaska u JSL . I onda opušteno ući u završnicu u zadnjih 5-6 utakmica.
bossmita

Број порука : 20
Join date : 04.09.2014

PočaljiNaslov: Re: 17. коло: ФК БАЧКА - ФК Земун (Земун), 12.03.2016. 14:00    17. коло: ФК БАЧКА - ФК Земун (Земун), 12.03.2016. 14:00  - Page 4 Icon_minitimeNed Mar 13, 2016 12:36 pm

Uguran? Ako ti tako kazes 17. коло: ФК БАЧКА - ФК Земун (Земун), 12.03.2016. 14:00  - Page 4 1093637683 Skrenuo sam paznju na njegovu igru posto nagib nije dobro video Shocked
kajzer soze

Број порука : 11
Join date : 20.08.2015

PočaljiNaslov: Re: 17. коло: ФК БАЧКА - ФК Земун (Земун), 12.03.2016. 14:00    17. коло: ФК БАЧКА - ФК Земун (Земун), 12.03.2016. 14:00  - Page 4 Icon_minitimePon Mar 14, 2016 3:36 am

Samo da se zahvalim backoj publici na gostoprimstvu, pogotovo na aplauzu posle izlaska nasih igraca. Sto se tice utakmice, mi smo malo izmesali karte u odnosu na proslu, ali Zemun je uvek gubio posle ovakvog pata poluvremena, tako da sam tu vec znao da cemo izgubiti.

Ja sam nasom brojkom i izdanjem zadovoljan sto se tice tribine, ne znam kako je vama izgledalo. Kad uhvatim vremena gledacu da vas obradujem nekim snimcima zapada i vasih mladjanih navijaca.

Inace, ima li igde rostilj u Backoj?! Mislim da smo ceo grad obisli, ali osim onog blizu stadiona nista nismo nasli. :D Veliki pozdrav
Ventilvoje

Ventilvoje

Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Odlicni ste bili pogotovo kada ste se konsolidovali, u pocetku mi je delovalo kao da su dosli likovi samo da gledaju utakmicu, neorganizovano...al to tako ide na pocetku, nisu ni delije pevale odmah. Vidi se da je rec o ozbiljnoj navijackoj grupi, i transparenti su tu, a naravno i petarde i baklje Smile

A sto se tice aplauza, to je pre svega jer je Zemun igrao posteno, nisu se valjali po terenu, nisu izazivali tenzije, niti su pravili grube startove. Ne dobiju ovde svi aplauz to je sigurno :D

Ima rostilja, trebali ste pitati, ali to se treba ranije najaviti za to.