Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 KLADIONICA

Ići dole 
+14
NikolaRadjenovic
Pera
napredBacka
nagib
x-man
Nervno
MarjanRnic
Напред Бачка
Ventilvoje
patriota-pancevo
Vojvoda
Marko Radic
dunavska76neman
DimaBP
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

KLADIONICA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KLADIONICA   KLADIONICA - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 8:57 am

Patriota zasto si tako siguran za Csk? A za Napredak se pricalo da se oni sigurno vracaju u jsl Smile
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

KLADIONICA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KLADIONICA   KLADIONICA - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 12:41 pm

Napredak se vraca u superligu a da li sa prve ili druge pozicije to nisam siguran mada verovatno sa prve. CSK ce ih odvaliti ovu utakmicu jer imaju uigran tim za razliku od Napretka koji ce krenuti da kazi tek mozda posle utakmice sa CSK. Veruj mi znam sta pricam ne znam da li si nov clan posto te tek od skoro vidjam da komentarises ali stariji clanovi ti mogu potvrditi to koliko sam upoznat sa svim detaljima sa fudbalskih igralista sirom Srbije ali i van fudbalskih igralista Wink
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

KLADIONICA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KLADIONICA   KLADIONICA - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 12:44 pm

1 je to, Napredak je doveo Beljica, znam da je do pre par dana bio u Slobodi ali izgleda da je negde puklo izmedju njih.

Da se razumemo voleo bih da CSK pobedi.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

KLADIONICA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KLADIONICA   KLADIONICA - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 12:47 pm

x-man ako cemo po imenima onda ste i vi jaci od CSK ali ne gledam ja samo imena. Ima tu jos faktora. Ne bih rekao da je kec ali ne iskljucujem fudbal je to samo mislim da CSK ima vise sansi za pobedu u ovoj utakmici jer su mozda i najuigranija ekipa od svih. Kao sto rece neki momak iz Celareva na nekom forumu, CSK da hoce prosetao bi se ligom isto kao sto su prosle sezone to uradili kroz Srpsku ligu.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

KLADIONICA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KLADIONICA   KLADIONICA - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 12:50 pm

Iako je pocetak Napredak nema prava na kiks vise pogotovo sto igraju kuci, verujem da su im svi alarmi ukljuceni u klubu i "uradice sve" da uzmu tri boda
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

KLADIONICA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KLADIONICA   KLADIONICA - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 12:53 pm

Sa ovim mogu da se slozim Basketball
Videcemo, intresantnih timova ima pa je svako kolo zanimljivo.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

KLADIONICA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KLADIONICA   KLADIONICA - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 2:55 pm

patriota-pancevo ::
Napredak se vraca u superligu a da li sa prve ili druge pozicije to nisam siguran mada verovatno sa prve. CSK ce ih odvaliti ovu utakmicu jer imaju uigran tim za razliku od Napretka koji ce krenuti da kazi tek mozda posle utakmice sa CSK. Veruj mi znam sta pricam ne znam da li si nov clan posto te tek od skoro vidjam da komentarises ali stariji clanovi ti mogu potvrditi to koliko sam upoznat sa svim detaljima sa fudbalskih igralista sirom Srbije ali i van fudbalskih igralista Wink

Vazi, hvala na informaciji, ali i dalje sumnjam da ce ih CSK dobiti, no videcemo...:D
Nisam tako ni nov clan, gledao sam ja forum ponekad, ali nisam komentarisao, sad malo poceo
Nazad na vrh Ići dole
Напред Бачка

Напред Бачка


Број порука : 69
Join date : 31.07.2014
Локација : Бачка Паланка

KLADIONICA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KLADIONICA   KLADIONICA - Page 2 Icon_minitimePet Avg 28, 2015 4:45 am

Napredak - CSK 1

Sloboda - Proleter 1

Loznica - Dinamo 1

Donji Srem - Bezanija 2

Indjija - BSK 1

Radnicki - Sindjelic 2

Backa - Sloga PM 1

Kolubara - Zemun x
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

KLADIONICA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KLADIONICA   KLADIONICA - Page 2 Icon_minitimePet Avg 28, 2015 5:18 am

Napredak - CSK 1

Sloboda - Proleter 1

Loznica - Dinamo x

Donji Srem - Bezanija x

Indjija - BSK 1

Radnicki - Sindjelic 2

Backa - Sloga PM 1

Kolubara - Zemun 1
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

KLADIONICA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KLADIONICA   KLADIONICA - Page 2 Icon_minitimePet Avg 28, 2015 8:59 am

Напредак - Чск 1

Слобода - Пролетер 1

Лозница - Динамо x

Доњи Срем - Бежанија 2

Инђија - БСК 1

Раднички - Синђелић x

БАЧКА - Слога 1

Колубара - Земун 2
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





KLADIONICA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: KLADIONICA   KLADIONICA - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
KLADIONICA
Nazad na vrh 
Strana 2 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Sledeći
 Similar topics
-
» Kladionica

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Uz pivce-
Skoči na: