Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+44
Danac
Zttq
ZivJeFudbalUmroNije
miletesic01
maurinjo
Admin
1986Nenad
bossmita
Pera
Ventilvoje
nagib
Киламанија
LjubiteljFudbala
vox populi
Sloboda Ili Ništa
Uzice11
SrpskiIlokBP
NemirnaBacka
Nikola Petrovic BG
marko celarevo
NikolaRadjenovic
PLAVOGARDISTA
Daka5
Gajdobra87
Carapan
Miki Veliki
ZvoneSampione
Crveni Djavoli KG
JovanRaskovic
Joca
Nervno
Vojvoda
aimar
MarjanRnic
Шоне
Daki86
x-man
grnja
DimaBP
napredBacka
dunavska76neman
Gogi
patriota-pancevo
Kleka
48 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 51 ... 98, 99, 100  Sledeći
AutorPoruka
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 99 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 99 Icon_minitimeUto Apr 12, 2016 5:23 am

Vidim da sutra igramo prijateljsku protiv Voše.
Zar nije bolje da smo zakazali sa nekim niželigašem, da napunimo nekog, da se otčepi, da se nabije samopouzdanje?

I manite se mračenja koje je ovde na forumu zavladalo, ulazimo u ligu, bez brige. Podrška rukovodstvu i deranima. cheers
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 99 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 99 Icon_minitimeUto Apr 12, 2016 6:54 am

DimaBP ::
Vidim da sutra igramo prijateljsku protiv Voše.
Zar nije bolje da smo zakazali sa nekim niželigašem, da napunimo nekog, da se otčepi, da se nabije samopouzdanje?

I manite se mračenja koje je ovde na forumu zavladalo, ulazimo u ligu, bez brige. Podrška rukovodstvu i deranima. cheers
Tako je Dima ,ali igramo sa Vosom da proverimo da li smo za super ligu ( samo zbog nevernih Toma ) Forumska kafana "Backa" - Page 99 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
panke09




Број порука : 76
Join date : 21.08.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 99 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 99 Icon_minitimeUto Apr 12, 2016 9:41 am

miletesic01 ::
DimaBP ::
Vidim da sutra igramo prijateljsku protiv Voše.
Zar nije bolje da smo zakazali sa nekim niželigašem, da napunimo nekog, da se otčepi, da se nabije samopouzdanje?

I manite se mračenja koje je ovde na forumu zavladalo, ulazimo u ligu, bez brige. Podrška rukovodstvu i deranima. cheers
Tako je Dima ,ali igramo sa Vosom da proverimo da li smo za super ligu ( samo zbog nevernih Toma ) Forumska kafana "Backa" - Page 99 3733535733

Mile nevernih Toma je uvek bilo i biće ih, a da jeste za Superligu to ste već dokazali. Zar bi Vi uložili toliko truda i para u renoviranje stadiona da bi isti zadovoljio minimalne kriterijume za odigravanje Superligaških utakmica, zar bi postavljali reflektore da Superliga nije gotova stvar
Nazad na vrh Ići dole
Miki Veliki

Miki Veliki


Број порука : 134
Join date : 30.08.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 99 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 99 Icon_minitimeUto Apr 12, 2016 2:38 pm

Mile ne zelim vam lose nego moj je problem iskrenost. Ako nesto mislim onda to i kazem. Gledao sam vas u Borci, po vama je to igra drugog najbolheg tima u ligi? Jadna onda liga. Jesenas ste bili strah i trepet ja sam samo cestitao i povukao se. Pa jedna Zvezda u nikad boljoj formi je mogla pasti, na tribinama su vasi navijaci bili neverovatni taj mec i sve sam rekao. Stadion vidim lepi napreduje imate sluha za publiku i stvarno je ovo nesto jedinstveno priznajem i da malo zavidim voleo bih takve ljude u Pancevu. Ali ne mogu da se otmem utisku da vasi navijaci mrze Dinamo i da vlada neko nesimpatisanje prema ljubiteljima fudbala iz Panceva. Setite se da su neki ranije i banovani.Dinamo je veliki klub kao i Backa i zasluje bar PLS. Ko misli da grad velicine Panceva treba da ima glavni klub u 6. ligi taj ne misli dobro nasem fudbalu. Niko me ne moze ubediti da Pecinci sa 2500 stanovnima imaju talentovanije fudbalere od 77000 Pancevaca i jos toliko ljudi u blizoj okolini.Novac, intresi... Sve je to ok ali publika ispasta. Samo po jednom vecem bloku kod nas ima vise ljudi nego u celoj opstini Pecinci pa ko moze vise publike da privuce? Mi smo ime ma sta mislili o nama.
Nazad na vrh Ići dole
PLAVOGARDISTA




Број порука : 234
Join date : 23.09.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 99 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 99 Icon_minitimeUto Apr 12, 2016 2:55 pm

1. Dinamo jeste veliki klub ali nije veci od Backe
2.Slazem se da Pancevo ne zasluzuje 6. ligu
3.Niko odavde nema antipatije prema vama.

Budi nas gost i svedok ulaska u Superligu!
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 99 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 99 Icon_minitimeUto Apr 12, 2016 3:07 pm

Bravo Pero Forumska kafana "Backa" - Page 99 1093637683 Forumska kafana "Backa" - Page 99 1093637683 Forumska kafana "Backa" - Page 99 1093637683

Svak čast za svaki tvoj komentar Forumska kafana "Backa" - Page 99 3733535733

Apsolutno se slažem sa svime tvojim stavovima. Ima nas na forumu raznih navijača ali niko nije protiv kluba!!!
kritike , nervoza, pohvale, sumnje, usponi i padovi ...... sve je sastavni deo i sporta i života....

Sad nije najbolja igra ali ima malo i zaliha tj kredita. Prošli smo po meni najgori period. Isti period i u jesenjem delu prvenstva je bio težak a taman posle 6og kola je krenulo pun gas !!!! Od preostalih 9 kola vidim teške utakmice sa Proleterom i Napretkom a ostalo je po meni laganica.......

treba napraviti nekih izmena u igri i verujem da ni Spasa neće to propustiti , mada me brinu pojedine njegove odluke ( i iznerviram se), verujem da on zna šta radi ...

Miki veliki , u pravu si za Pančevo..... ali treba se boriti protiv više protivnika a ne samo Donjeg Srema ,Surdulice ? i sličnih protivnika koji možda iznenađuju fudbalsku scenu u Srbiji.... Uostalom da li se neko borio protiv Obilića onomad ???

nisu sada ta vremena ali neke paralele mogu da se povuku ......
Nazad na vrh Ići dole
Milko




Број порука : 87
Join date : 08.04.2016

Forumska kafana "Backa" - Page 99 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 99 Icon_minitimeUto Apr 12, 2016 3:08 pm

PLAVOGARDISTA ::
1. Dinamo jeste veliki klub ali nije veci od Backe
2.Slazem se da Pancevo ne zasluzuje 6. ligu
3.Niko odavde nema antipatije prema vama.

Budi nas gost i svedok ulaska u Superligu!

Da li je istina da se suska da ukoliko ( ne daj Boze ) Bezanija ili Sindjelic zauzmu drugo mesto sledi fuzija sa Zemunom tako da ce Zemun u tom slucaju u Sls? Mislim da samo u Sebiji postoji mogucnost fuzija sto uopste nije korektno.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 99 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 99 Icon_minitimeUto Apr 12, 2016 3:14 pm

Od tih beogradjana i slicnih me nista ne bi iznenadilo, pogotovo sto smo u sred Palanke imali i sudije protiv sebe protiv Sindje i Bezanije. No valjda im to necemo dozvoliti.
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 99 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 99 Icon_minitimeUto Apr 12, 2016 3:20 pm

Mani se priče o sudijama, nisu oni ništa sudili protiv nas. Treba da počnemo da igramo.
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 99 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 99 Icon_minitimeUto Apr 12, 2016 3:25 pm

DimaBP ::
Mani se priče o sudijama, nisu oni ništa sudili protiv nas. Treba da počnemo da igramo.

Pa nisu protiv ali nisu ni za ... pa koliko su se bezveze izležavali igrači Bežanije mogao je barem 2 žuta da im podeli za to .... ali ništa nije ....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 99 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 99 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 99 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 51 ... 98, 99, 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)
» Sajt FK Backa
» Marketing FK Backa
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: