Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 26 ... 49, 50, 51 ... 75 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
Kleka

Kleka

Број порука : 309
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 50 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 50 Icon_minitimePet Okt 09, 2015 3:49 pm

Ako napise jos jednu uvredu blokiracu, mada to je stvarno u nasem slucaju poslednja opcija. Ne znam zasto ljudi to rade kad niko od nas ne izaziva, cak ni status nikog ne proziva. Mozda malo u zanosu preteram ali iskljucivo kad je u pitanju pozivanje nasih navijaca ili velicanje Backe. Nikad nikog nismo jos vredjali a nas jesu. Ne zelim da se prica kako smo previse strogi i kako cenzurisemo. Ko god prati nas forum ili fejsbuk zna da to nije tacno i da smo nekad i previse popustljivi.

Ventilvoje

Број порука : 1499

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 50 Icon_minitimePet Okt 09, 2015 3:51 pm

Haha da, Z.Zrenjanina je bas prepuna toga, kao kralja petra sa apotekama i bankama. Lako se vidi u kakvom "drustvu" zivimo kada su glavne "institucije" kockarnice, banke i apoteke. No mislim da je tako i sirom Evrope sa izuzetkom kladionica na svakom koraku. Sto ljudi imaju manje nade traze je u igrama na srecu, zato to kod nas cveta, izmedju ostalog.
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP

Број порука : 820

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 50 Icon_minitimePet Okt 09, 2015 3:54 pm

Kleka ::
Ako napise jos jednu uvredu blokiracu, mada to je stvarno u nasem slucaju poslednja opcija. Ne znam zasto ljudi to rade kad niko od nas ne izaziva, cak ni status nikog ne proziva. Mozda malo u zanosu preteram ali iskljucivo kad je u pitanju pozivanje nasih navijaca ili velicanje Backe. Nikad nikog nismo jos vredjali a nas jesu. Ne zelim da se prica kako smo previse strogi i kako cenzurisemo. Ko god prati nas forum ili fejsbuk zna da to nije tacno i da smo nekad i previse popustljivi.
Može samo da se priča da smo naivni. Odavno bi bilo gde drugde bio blokiran.
Nazad na vrh Ići dole
x-man

Број порука : 1101

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 50 Icon_minitimePet Okt 09, 2015 5:48 pm

Nikola Petrovic, momak ti nisi budala ti si Rosinante, nemoj da guglas posto nista u zivotu nisi procitao recu ti ko je to. To je konj don Kihota u stvari dao sam ti kompliment ti nisi konj ti si jedna konjcina nevidjena i zao mi je sto navijam za klub za koji navija i takav retard kao sto si ti. Steta sto si ulozio u misice umesto u mozak a mozda i bolje sto si ulozio u misice jer mozga nemas, od danas kada se setim sa ponosom Tesle seticu se i da je ovaj narod izrodio i jednog takvog magarca kao sto si ti.

OVO MU JE MOJ ODGOVOR NA FB STRANICI.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01

Број порука : 1695

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 50 Icon_minitimePet Okt 09, 2015 9:58 pm

x-man ::
Nikola Petrovic, momak ti nisi budala ti si Rosinante, nemoj da guglas posto nista u zivotu nisi procitao recu ti ko je to. To je konj don Kihota u stvari dao sam ti kompliment ti nisi konj ti si jedna konjcina nevidjena i zao mi je sto navijam za klub za koji navija i takav retard kao sto si ti. Steta sto si ulozio u misice umesto u mozak a mozda i bolje sto si ulozio u misice jer mozga nemas, od danas kada se setim sa ponosom Tesle seticu se i da je ovaj narod izrodio i jednog takvog magarca kao sto si ti.

X-men zasto vredjas Rosinatea svojim poredjenjem king on je na svojim ledjima "nosio " Don Kihota a ovaj lik je obicna vetrenjaca a ne plemenita zivotinja zvana konj king
Nazad na vrh Ići dole
x-man

Број порука : 1101

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 50 Icon_minitimeSub Okt 10, 2015 1:52 am

miletesic01 ::

X-men zasto vredjas Rosinatea svojim poredjenjem king on je na svojim ledjima "nosio " Don Kihota a ovaj lik je obicna vetrenjaca a ne plemenita zivotinja zvana konj king

Iznervirao sam se valjda nece protestovati Spanska ambasada :x
Nazad na vrh Ići dole
NikolaRadjenovic

NikolaRadjenovic

Број порука : 173
Локација : Стадион Славко Малетин Вава!

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 50 Icon_minitimeSub Okt 10, 2015 3:36 am

Hahaha kako dobar odgovor Basketball
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP

Број порука : 820

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 50 Icon_minitimeSub Okt 10, 2015 12:48 pm

Nemoj da je neko odgovorio onome na FB-u što je pitao da li bi neko snimao Milovca. :lol:
Nazad na vrh Ići dole
Kleka

Kleka

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 50 Icon_minitimeSub Okt 10, 2015 1:57 pm

Stefan Milovic Trazim osobu koja ce do kraja sezone snimati utakmice FK Novi Pazar..Kamera ce biti obezbijedjena,kao i plata za svaku utakmicu..Zaintresovani neka se jave u inbox..Smile)

---------

Izgleda nije Milovcev otac, ovaj svima ostavlja isto :D

Kleka

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 50 Icon_minitimeSub Okt 10, 2015 2:32 pm

Pogledajte samo koliko komentara ima na status koji je postavljen pre sat vremena.

Sve je to dokaz uz naravno danasnju ogromnu posetu i pored kise koliku podrsku zapravo ima Backa!

PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 50 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 50 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 26 ... 49, 50, 51 ... 75 ... 100  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: