Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+44
Danac
Zttq
ZivJeFudbalUmroNije
miletesic01
maurinjo
Admin
1986Nenad
bossmita
Pera
Ventilvoje
nagib
Киламанија
LjubiteljFudbala
vox populi
Sloboda Ili Ništa
Uzice11
SrpskiIlokBP
NemirnaBacka
Nikola Petrovic BG
marko celarevo
NikolaRadjenovic
PLAVOGARDISTA
Daka5
Gajdobra87
Carapan
Miki Veliki
ZvoneSampione
Crveni Djavoli KG
JovanRaskovic
Joca
Nervno
Vojvoda
aimar
MarjanRnic
Шоне
Daki86
x-man
grnja
DimaBP
napredBacka
dunavska76neman
Gogi
patriota-pancevo
Kleka
48 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 26 ... 49, 50, 51 ... 75 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
Kleka

Kleka


Број порука : 309
Join date : 24.07.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 50 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 50 Icon_minitimePet Okt 09, 2015 3:49 pm

Ako napise jos jednu uvredu blokiracu, mada to je stvarno u nasem slucaju poslednja opcija. Ne znam zasto ljudi to rade kad niko od nas ne izaziva, cak ni status nikog ne proziva. Mozda malo u zanosu preteram ali iskljucivo kad je u pitanju pozivanje nasih navijaca ili velicanje Backe. Nikad nikog nismo jos vredjali a nas jesu. Ne zelim da se prica kako smo previse strogi i kako cenzurisemo. Ko god prati nas forum ili fejsbuk zna da to nije tacno i da smo nekad i previse popustljivi.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 50 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 50 Icon_minitimePet Okt 09, 2015 3:51 pm

Haha da, Z.Zrenjanina je bas prepuna toga, kao kralja petra sa apotekama i bankama. Lako se vidi u kakvom "drustvu" zivimo kada su glavne "institucije" kockarnice, banke i apoteke. No mislim da je tako i sirom Evrope sa izuzetkom kladionica na svakom koraku. Sto ljudi imaju manje nade traze je u igrama na srecu, zato to kod nas cveta, izmedju ostalog.
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 50 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 50 Icon_minitimePet Okt 09, 2015 3:54 pm

Kleka ::
Ako napise jos jednu uvredu blokiracu, mada to je stvarno u nasem slucaju poslednja opcija. Ne znam zasto ljudi to rade kad niko od nas ne izaziva, cak ni status nikog ne proziva. Mozda malo u zanosu preteram ali iskljucivo kad je u pitanju pozivanje nasih navijaca ili velicanje Backe. Nikad nikog nismo jos vredjali a nas jesu. Ne zelim da se prica kako smo previse strogi i kako cenzurisemo. Ko god prati nas forum ili fejsbuk zna da to nije tacno i da smo nekad i previse popustljivi.
Može samo da se priča da smo naivni. Odavno bi bilo gde drugde bio blokiran.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 50 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 50 Icon_minitimePet Okt 09, 2015 5:48 pm

Nikola Petrovic, momak ti nisi budala ti si Rosinante, nemoj da guglas posto nista u zivotu nisi procitao recu ti ko je to. To je konj don Kihota u stvari dao sam ti kompliment ti nisi konj ti si jedna konjcina nevidjena i zao mi je sto navijam za klub za koji navija i takav retard kao sto si ti. Steta sto si ulozio u misice umesto u mozak a mozda i bolje sto si ulozio u misice jer mozga nemas, od danas kada se setim sa ponosom Tesle seticu se i da je ovaj narod izrodio i jednog takvog magarca kao sto si ti.


OVO MU JE MOJ ODGOVOR NA FB STRANICI.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 50 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 50 Icon_minitimePet Okt 09, 2015 9:58 pm

x-man ::
Nikola Petrovic, momak ti nisi budala ti si Rosinante, nemoj da guglas posto nista u zivotu nisi procitao recu ti ko je to. To je konj don Kihota u stvari dao sam ti kompliment ti nisi konj ti si jedna konjcina nevidjena i zao mi je sto navijam za klub za koji navija i takav retard kao sto si ti. Steta sto si ulozio u misice umesto u mozak a mozda i bolje sto si ulozio u misice jer mozga nemas, od danas kada se setim sa ponosom Tesle seticu se i da je ovaj narod izrodio i jednog takvog magarca kao sto si ti.


OVO MU JE MOJ ODGOVOR NA FB STRANICI.
X-men zasto vredjas Rosinatea svojim poredjenjem king on je na svojim ledjima "nosio " Don Kihota a ovaj lik je obicna vetrenjaca a ne plemenita zivotinja zvana konj king
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 50 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 50 Icon_minitimeSub Okt 10, 2015 1:52 am

miletesic01 ::
x-man ::
Nikola Petrovic, momak ti nisi budala ti si Rosinante, nemoj da guglas posto nista u zivotu nisi procitao recu ti ko je to. To je konj don Kihota u stvari dao sam ti kompliment ti nisi konj ti si jedna konjcina nevidjena i zao mi je sto navijam za klub za koji navija i takav retard kao sto si ti. Steta sto si ulozio u misice umesto u mozak a mozda i bolje sto si ulozio u misice jer mozga nemas, od danas kada se setim sa ponosom Tesle seticu se i da je ovaj narod izrodio i jednog takvog magarca kao sto si ti.


OVO MU JE MOJ ODGOVOR NA FB STRANICI.
X-men zasto vredjas Rosinatea svojim poredjenjem king on je na svojim ledjima "nosio " Don Kihota a ovaj lik je obicna vetrenjaca a ne plemenita zivotinja zvana konj king

Iznervirao sam se valjda nece protestovati Spanska ambasada :x
Nazad na vrh Ići dole
NikolaRadjenovic

NikolaRadjenovic


Број порука : 173
Join date : 11.08.2014
Локација : Стадион Славко Малетин Вава!

Forumska kafana "Backa" - Page 50 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 50 Icon_minitimeSub Okt 10, 2015 3:36 am

x-man ::
Nikola Petrovic, momak ti nisi budala ti si Rosinante, nemoj da guglas posto nista u zivotu nisi procitao recu ti ko je to. To je konj don Kihota u stvari dao sam ti kompliment ti nisi konj ti si jedna konjcina nevidjena i zao mi je sto navijam za klub za koji navija i takav retard kao sto si ti. Steta sto si ulozio u misice umesto u mozak a mozda i bolje sto si ulozio u misice jer mozga nemas, od danas kada se setim sa ponosom Tesle seticu se i da je ovaj narod izrodio i jednog takvog magarca kao sto si ti.


OVO MU JE MOJ ODGOVOR NA FB STRANICI.

Hahaha kako dobar odgovor Basketball
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 50 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 50 Icon_minitimeSub Okt 10, 2015 12:48 pm

Nemoj da je neko odgovorio onome na FB-u što je pitao da li bi neko snimao Milovca. :lol:
Nazad na vrh Ići dole
Kleka

Kleka


Број порука : 309
Join date : 24.07.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 50 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 50 Icon_minitimeSub Okt 10, 2015 1:57 pm

Stefan Milovic Trazim osobu koja ce do kraja sezone snimati utakmice FK Novi Pazar..Kamera ce biti obezbijedjena,kao i plata za svaku utakmicu..Zaintresovani neka se jave u inbox..Smile)

---------

Izgleda nije Milovcev otac, ovaj svima ostavlja isto :D
Nazad na vrh Ići dole
Kleka

Kleka


Број порука : 309
Join date : 24.07.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 50 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 50 Icon_minitimeSub Okt 10, 2015 2:32 pm

Pogledajte samo koliko komentara ima na status koji je postavljen pre sat vremena.

Sve je to dokaz uz naravno danasnju ogromnu posetu i pored kise koliku podrsku zapravo ima Backa!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 50 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 50 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 50 od 100Idi na stranu : Prethodni  1 ... 26 ... 49, 50, 51 ... 75 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Fitnes kafana
» Sajt FK Backa
» Marketing FK Backa
» Partizan-Backa 2.9.2018. 21:00

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: