Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+44
Danac
Zttq
ZivJeFudbalUmroNije
miletesic01
maurinjo
Admin
1986Nenad
bossmita
Pera
Ventilvoje
nagib
Киламанија
LjubiteljFudbala
vox populi
Sloboda Ili Ništa
Uzice11
SrpskiIlokBP
NemirnaBacka
Nikola Petrovic BG
marko celarevo
NikolaRadjenovic
PLAVOGARDISTA
Daka5
Gajdobra87
Carapan
Miki Veliki
ZvoneSampione
Crveni Djavoli KG
JovanRaskovic
Joca
Nervno
Vojvoda
aimar
MarjanRnic
Шоне
Daki86
x-man
grnja
DimaBP
napredBacka
dunavska76neman
Gogi
patriota-pancevo
Kleka
48 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 51 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 3 Icon_minitimeSub Sep 05, 2015 1:28 pm

da li si gledao utakmicu sa Sindjelicem._ Backa sa pola gasa do pobede ,mirno lagano Sindja bez sanse
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 3 Icon_minitimeSub Sep 05, 2015 1:39 pm

Backa losa Sindjelic jos losiji. Marjane budi iskren i kazi na sta je licila ova utakmica? Meni na dve ekipe koje ce se boriti za opstanak, Backa je bila bolja za gol ali sve u svemu jedna od dosadnijih utakmica koju sam gledao u poslednje vreme. Po kvalitetu odskacu Mojsilovic i Bajic, igra vam se zasniva na prodorima po desnoj strani i loptama na Bajica koji to dobro koristi i to je ok. Po levoj ste dosta losiji i mozda i bolje sto forsirate desnu stranu. Moja prognoza je bila 1:1 i nisam bio daleko od toga. U sledecem kolu moguca pobeda Backe jer ste domacini a onda gostovanje Bezaniji i ponovo hladan tus kao i prosle sezone negde u ovo vreme bas na Novom Beogradu. Napredak je tata za ovu ligu. CSK jos jednom pokazao da je najbolji klub iz opstine Backa Palanka. Pobedili su isti onaj Zemun koji je vas rutinski pobedio.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 3 Icon_minitimeSub Sep 05, 2015 1:41 pm

patriota-pancevo ::
Backa losa Sindjelic jos losiji. Marjane budi iskren i kazi na sta je licila ova utakmica? Meni na dve ekipe koje ce se boriti za opstanak, Backa je bila bolja za gol ali sve u svemu jedna od dosadnijih utakmica koju sam gledao u poslednje vreme. Po kvalitetu odskacu Mojsilovic i Bajic, igra vam se zasniva na prodorima po desnoj strani i loptama na Bajica koji to dobro koristi i to je ok. Po levoj ste dosta losiji i mozda i bolje sto forsirate desnu stranu. Moja prognoza je bila 1:1 i nisam bio daleko od toga. U sledecem kolu moguca pobeda Backe jer ste domacini a onda gostovanje Bezaniji i ponovo hladan tus kao i prosle sezone negde u ovo vreme bas na Novom Beogradu. Napredak je tata za ovu ligu. CSK jos jednom pokazao da je najbolji klub iz opstine Backa Palanka. Pobedili su isti onaj Zemun koji je vas rutinski pobedio.
patriota stvarno si nerealan da ne pomislim da se ne razumes u fudbal ,igrali smo samo koliko je dovoljno da pobedimo i to je svako na stadionu video i konstatovao a jedino ti to neces da priznas a zasto ne znam .?
Koju je sansu imao Sindjelic molim te podsetime ja se ne secam ( ni jednu jedinu ) bounce
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 3 Icon_minitimeSub Sep 05, 2015 1:43 pm

Taman pomislim bice objektivan ali srce nije izdrzalo Sad
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 3 Icon_minitimeSub Sep 05, 2015 1:43 pm

drago mi je da je CSK pobedio ,sa ovom njihovom pobedom pomazu nama da budemo sigurno prvi u ovoj ligi Basketball
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 3 Icon_minitimeSub Sep 05, 2015 1:49 pm

Marjane nisam nerealan ali i sam kazes igrali ste "koliko je dovoljno". Mozda je bolje da ne budem skroz objektivan neki ce se naljutiti posebno onaj nervozni clan DimaBP. Rekao sam cestitke i zasluzena pobeda ali daleko je to sve od igre koju je prikazao jedan Napredak veceras.

Moram da se podsetim necega kad si kod toga da sam nerealan. Marjane da li se secas nase male kampanje u sezoni kad su Dinamo i Backa bili u istoj ligi? Ko je jedini upozoravao na srbijasportu o tebi? Morao sam da smirujem Pancevce jer su svi poleteli a ja sam znao koliko si opasan igrac, prvi sam poceo celu sagu priznajem i lepo od tebe sto si oprostio mozda neke teske reci ali ja se vodim onim cilj opravdava sredstva i intres Dinama na prvom mestu :D Dosta si uradio za Backu i svakako si vec deo legende ja skidam kapu. Ipak ovo sto sad pokusavas je prevelik zalogaj i za tako nesto je potrebno puno vise.

Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 3 Icon_minitimeSub Sep 05, 2015 1:51 pm

u celoj prici nisam ja sam ,nadam se da to znas ... :D
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 3 Icon_minitimeSub Sep 05, 2015 1:54 pm

Marjane ja sam bio smenjen od takvih sa kakvima si ti okruzen. Nadam se da to znas :D
A volim Dinamo vise od svih njih zajedno i vise sam ucinio za "brzi voz". Navijaci su pisali i clanke na internetu da ostanem inace ce izbiti zlo veliko ako hoces mogu i da kopiram neke tekstove. Nisi sam ali si jedini sposoban da se ne lazemo.
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 3 Icon_minitimeSub Sep 05, 2015 1:56 pm

Uopšte nisam nervozan, naprotiv, letargija mi je srednje ime.
Tebe posmatram sa smehom, stariji čovek sa ponašanem osnovca. Dobar materijal za neku studiju slučaja.
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 3 Icon_minitimeSub Sep 05, 2015 2:01 pm

DimaBP ::
Uopšte nisam nervozan, naprotiv, letargija mi je srednje ime.
Tebe posmatram sa smehom, stariji čovek sa ponašanem osnovca. Dobar materijal za neku studiju slučaja.

Ako mislis na medjusobna prepucavanja izmedju Marjana, Mileta i mene znaj da su to sve sale i zezancije, mi smo kolege sportisti njih dvojica to znaju i zbog toga me zovu na forum a to znaju i administratori inace bih odavno bio banovan. Meni je onaj Backin bod vise mnogo toga odneo, moj Dinamo je zavrsio tu gde je a trebao je da igra superligu. Jesam besan ali nikog ne mrzim. Smirivao sam navijace i terao od vase fejsbuk stranice gde su se prepucavali sa vasim navijacima.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 3 od 100Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 51 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Fitnes kafana
» Sajt FK Backa
» Marketing FK Backa
» Partizan-Backa 2.9.2018. 21:00

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: