Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+44
Danac
Zttq
ZivJeFudbalUmroNije
miletesic01
maurinjo
Admin
1986Nenad
bossmita
Pera
Ventilvoje
nagib
Киламанија
LjubiteljFudbala
vox populi
Sloboda Ili Ništa
Uzice11
SrpskiIlokBP
NemirnaBacka
Nikola Petrovic BG
marko celarevo
NikolaRadjenovic
PLAVOGARDISTA
Daka5
Gajdobra87
Carapan
Miki Veliki
ZvoneSampione
Crveni Djavoli KG
JovanRaskovic
Joca
Nervno
Vojvoda
aimar
MarjanRnic
Шоне
Daki86
x-man
grnja
DimaBP
napredBacka
dunavska76neman
Gogi
patriota-pancevo
Kleka
48 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 51 ... 100  Sledeći
AutorPoruka
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 10:36 am

DimaBP ::
Nadam se da će nam se uskoro izlizati onaj CD Legendi što se pušta na poluvremenu. Protivniku se zaledi krv u žilama u svlačionici bounce .

Kada je Mile igrao pustala se "kafanska pevacica" malo smo bodova tada prosipali kuci cheers
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 11:54 am

Lepa muzika za roditelje koji dovode malu decu na stadion :D

Nisam ljubitelj turbo folka ali kad je isao onaj Aca Lukas barem je nekako podgrevao atmosferu, ovo ubija u pojam i uspavljuje :D

Ili da opet pustaju "Uz Moravu vetar duva" :D
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 2 Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 12:33 pm

Ako nemate navijackih pesama u bazi imamo mi snimljen album sa Dinamovim pesmama jos iz devedesetih. 10 pesama najlepsih mogucih koje se pustaju na Dinamovom stadionu, mozemo da vam pozajmimo da se posluzite dok ne napravite svoje :D
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 2 Icon_minitimeSub Avg 29, 2015 12:18 pm

Stari naš znanac Ilija Brdar sudi na JNA. Taj kad je ovde sudio, nije bilo problema. :lol:
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 2 Icon_minitimeNed Avg 30, 2015 2:08 am

promenili smo muziku koja se pusta .Vratili smo hit iz vremena kada sam ja igrao "ja i moji prijatelji sampioni" stari hit hahaha
jos smo nasim momcima rekli da moraju u drugom poluvremenu da igraju iz prve lopte i da se krecu a najvise me je odusevilo onih pet minuta kada Petrovcani nisu pipnuli loptu pred kraj i kada je sudija pokazao Zogovicu zuti karton zbog povlacenja ali nakon pet minuta i rekao mu da nije lopta otisla u aut a vi je drzite 5 minuta umalo da zaboravim da treba da ti pokazem zuti karton hahahaha cheers
Prvi put sam vido i Spasu da je bas zadovoljan Basketball
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 2 Icon_minitimeNed Avg 30, 2015 4:04 am

miletesic01 ::
promenili smo muziku koja se pusta .Vratili smo hit iz vremena kada sam ja igrao "ja i moji prijatelji sampioni" stari hit hahaha
jos smo nasim momcima rekli da moraju u drugom poluvremenu da igraju iz prve lopte i da se krecu a najvise me je odusevilo onih pet minuta kada Petrovcani nisu pipnuli loptu pred kraj i kada je sudija pokazao Zogovicu zuti karton zbog povlacenja ali nakon pet minuta i rekao mu da nije lopta otisla u aut a vi je drzite 5 minuta umalo da zaboravim da treba da ti pokazem zuti karton hahahaha cheers
Prvi put sam vido i Spasu da je bas zadovoljan Basketball

Najjaca je sto je i Spasa zaboravio na taj start pa se bunio :D
Nazad na vrh Ići dole
Daki86




Број порука : 135
Join date : 07.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 2 Icon_minitimeNed Avg 30, 2015 4:27 am

Ja sam zadovoljan onim sto sam juce video. Nismo brljavili u odbrani za divno cudo Smile Mislim da ovaj tim moze dosta.
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

Forumska kafana "Backa" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 2 Icon_minitimeNed Avg 30, 2015 4:43 am

Ја сам чуо само легенде јуче, можда ме сунчаница ударила па грешим Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 2 Icon_minitimeNed Avg 30, 2015 5:03 am

hahaha
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 2 Icon_minitimeSub Sep 05, 2015 1:26 pm

Cestitam na zasluzenoj pobedi.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 2 od 100Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 51 ... 100  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)
» Sajt FK Backa
» Marketing FK Backa
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: