Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Aktivnost Backinih navijaca na internetu?

Ići dole 
+13
Miki Veliki
MarjanRnic
DimaBP
Pera
patriota-pancevo
Backu bodrimo
Vojvoda
Ventilvoje
dunavska76neman
miletesic01
vlada budala
x-man
Шоне
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Aktivnost Backinih navijaca na internetu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aktivnost Backinih navijaca na internetu?   Aktivnost Backinih navijaca na internetu? - Page 3 Icon_minitimeČet Okt 01, 2015 10:27 am

Stvarno ljudi, gde roza. Rolling Eyes Kad sam video roze loptu u engleskoj PL, smučio mi se i fudbal i život.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Aktivnost Backinih navijaca na internetu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aktivnost Backinih navijaca na internetu?   Aktivnost Backinih navijaca na internetu? - Page 3 Icon_minitimeČet Okt 01, 2015 10:33 am

DimaBP ::
Stvarno ljudi, gde roza. Rolling Eyes  Kad sam video roze loptu u engleskoj PL, smučio mi se i fudbal i život.
Kreator ove rezervne garniture je Mesa Cekovic jer smo mi jedini u Srbiji koji imamo ovakvu garnituru hahaha Basketball
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Aktivnost Backinih navijaca na internetu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aktivnost Backinih navijaca na internetu?   Aktivnost Backinih navijaca na internetu? - Page 3 Icon_minitimeČet Okt 01, 2015 10:49 am

MarjanRnic ::
DimaBP ::
Stvarno ljudi, gde roza. Rolling Eyes  Kad sam video roze loptu u engleskoj PL, smučio mi se i fudbal i život.
Kreator ove rezervne garniture je Mesa Cekovic jer smo mi jedini u Srbiji koji imamo ovakvu garnituru hahaha Basketball
:lol:
I Miškova Mega Vizura u basketu.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Aktivnost Backinih navijaca na internetu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aktivnost Backinih navijaca na internetu?   Aktivnost Backinih navijaca na internetu? - Page 3 Icon_minitimeČet Okt 01, 2015 11:17 am

DimaBP ::
MarjanRnic ::
DimaBP ::
Stvarno ljudi, gde roza. Rolling Eyes  Kad sam video roze loptu u engleskoj PL, smučio mi se i fudbal i život.
Kreator ove rezervne garniture je Mesa Cekovic jer smo mi jedini u Srbiji koji imamo ovakvu garnituru hahaha Basketball
:lol:
I Miškova Mega Vizura u basketu.
Videli od nas :D
Nazad na vrh Ići dole
Miki Veliki

Miki Veliki


Број порука : 134
Join date : 30.08.2015

Aktivnost Backinih navijaca na internetu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aktivnost Backinih navijaca na internetu?   Aktivnost Backinih navijaca na internetu? - Page 3 Icon_minitimeČet Okt 01, 2015 11:39 am

Lepo vam stoji ta rozikava boja jos ljubicastu kod kuc da nosite i mozete svi skupa na paradu.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Aktivnost Backinih navijaca na internetu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aktivnost Backinih navijaca na internetu?   Aktivnost Backinih navijaca na internetu? - Page 3 Icon_minitimeČet Okt 01, 2015 11:40 am

Miki Veliki ::
Lepo vam stoji ta rozikava boja jos ljubicastu kod kuc da nosite i mozete svi skupa na paradu.

Sledeci put kada budes organizovao paradu sa svojim deckom zovi nas obavezno.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Aktivnost Backinih navijaca na internetu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aktivnost Backinih navijaca na internetu?   Aktivnost Backinih navijaca na internetu? - Page 3 Icon_minitimeČet Okt 01, 2015 11:40 am

Miki Veliki ::
Lepo vam stoji ta rozikava boja jos ljubicastu kod kuc da nosite i mozete svi skupa na paradu.
hahah to prepustamo vam vi ste blizi Beogradu Basketball
Nazad na vrh Ići dole
Miki Veliki

Miki Veliki


Број порука : 134
Join date : 30.08.2015

Aktivnost Backinih navijaca na internetu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aktivnost Backinih navijaca na internetu?   Aktivnost Backinih navijaca na internetu? - Page 3 Icon_minitimeČet Okt 01, 2015 11:41 am

Mator sam covek da bih se propederisao u ovim godinama. Ali rozi dresovi hahahaa.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Aktivnost Backinih navijaca na internetu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aktivnost Backinih navijaca na internetu?   Aktivnost Backinih navijaca na internetu? - Page 3 Icon_minitimeČet Okt 01, 2015 11:42 am

Miki Veliki ::
Mator sam covek da bih se propederisao u ovim godinama. Ali rozi dresovi hahahaa.
pa u tome je i fora da budemo u trendu da nas svi zapamte hahahah valjda je to sustina reklame Basketball
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Aktivnost Backinih navijaca na internetu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aktivnost Backinih navijaca na internetu?   Aktivnost Backinih navijaca na internetu? - Page 3 Icon_minitimeČet Okt 01, 2015 11:43 am

Miki Veliki ::
Mator sam covek da bih se propederisao u ovim godinama. Ali rozi dresovi hahahaa.

Nikad nije kasno karakterno si blizu
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Aktivnost Backinih navijaca na internetu? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aktivnost Backinih navijaca na internetu?   Aktivnost Backinih navijaca na internetu? - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Aktivnost Backinih navijaca na internetu?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: