Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Kup Srbije 2015/16

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 28 ... 37  Sledeći
AutorPoruka
Pera

Pera

Број порука : 914
Локација : Bačka Palanka

Kup Srbije 2015/16 - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kup Srbije 2015/16   Kup Srbije 2015/16 - Page 20 Icon_minitimeUto Okt 13, 2015 8:26 am

dunavska76neman ::
imas nas Pero ima cheers Nije bas da mi je drago zbog predstojeceg vasara vise bih voleo Spartak, Radnicki, Vosu ali dobro. Nadam se da ce 90 % stadiona navijati za plave isto kao i da nam Partizan gostuje potpuno nebitno za mene. Pero sta ti mislis voleo bih tvoju analizu procitati.

Da su bolji bolji su. Ipak su oni iz više lige nego mi. Mislim da je bitno da ih iznenadimo našom igrom a ne da se povučemo i da igrači psihički ne pokleknu. Ukoliko utakmici priđemo hladne glave uz pomoć huka sa tribina možemo i do prolaska u narednu rundu.
Što se tiče taktike mi imamo odličan stručni štab koji će o tome odlučiti šta i kako a mislim da je najbolje napasti svom snagom od prvogminuta da se zna ko je domaćin a ko gost. Voleo bih da nas Bačkista bude barem 80% na stadionu i onda je sve lakše. Očekujem posetu kakvu odavno ne pamtim iako je radni dan. Pošto će mnogo đaka hteti da pobegnu sa časova najbolje bi bilo da se prepodnevna smena škole odvija sa skraćenim časovima a da se popodnevna smena pomeri za neku subotu (kada Bačka ne igra kući).
Ja sam u Subotu promukao a tek protiv Zvezde ...
Gledao sam snimak protiv Napretka i može se čuti navijanje kakvo se odavno nije videlo ni čulo a protiv Zvezde očekujem barem trostruko navijanje i to celu utakmicu jer samo tako možemo dalje. Napred Bačka!!!
Nazad na vrh Ići dole
локал патриота

Број порука : 1
Локација : Синај

PočaljiNaslov: Re: Kup Srbije 2015/16   Kup Srbije 2015/16 - Page 20 Icon_minitimeUto Okt 13, 2015 8:31 am

Напред Бачка!
Nazad na vrh Ići dole
dunavska76neman

dunavska76neman

Број порука : 239

PočaljiNaslov: Re: Kup Srbije 2015/16   Kup Srbije 2015/16 - Page 20 Icon_minitimeUto Okt 13, 2015 8:32 am

dobili smo najjacu ekipu ove sezone u pm nadao sam se da cemo daleko dogurati u kupu Embarassed nadam se iznenadjenju i nadam se da ce Palancani prepoznati da bez lokalpatriotizma nema ni patriotizma. Nije Srbija jedan grad. Plava Garda jace nego ikad a mi stariji Backisti ako sad ne ostavimo glas ne znam kad cemo. Ako nas plava garda doziva odgovorimo aplauzom pa i eventualno da na dovikivanje odgovorimo a kad nas cigani budu zvali a vikace javi se zapad 100 % sam siguran treba najjaci moguci zvizduk uputiti da se zna za koga Backa Palanka navija. Ono sto me raduje vezano za igru jeste to sto imamo dosta iskusan tim koji se ne plasi ovakvih utakmica i mislim da bi i to mogla da bude neka nasa prednost.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic

Број порука : 1368
Локација : Backa Palanka

PočaljiNaslov: Re: Kup Srbije 2015/16   Kup Srbije 2015/16 - Page 20 Icon_minitimeUto Okt 13, 2015 8:41 am

FK BAČKA: Da se odmere najbolji!
Autor: mondo.rs
U Fudbalskom klubu Bačka iz Bačke Palanke prezadovoljni što će kraj oktobra ugostiti Crvenu zvezdu. "Fudbalska pravda da snage odmere lideri dve najjače lige", kažu u tom klubu.

13.10.2015. | 14:48 6 A- A A+
fudbal pokrivalicaFoto: MN Press

Voljom žreba u Staroj Pazovi, u šesnaestini finala Kupa Srbije igraće lider Superlige - Crvena zvezda i lider Prve lige - Bačka iz Bačke Palanke.

Biće to veliki dan za taj klub osnovan 1945. godine i za celu Bačku Palanku. "Plavi sa Dunava", kako glasi nadimak igrača ovog kluba, i "Plava garda 1989", kako glasi nadimak navijača ovog kluba, imaće lepu priliku da se dokažu i da se "odmere" sa trenutno najboljom ekipom u Srbiji.

ZANIMLJIVOSTI O FK BAČKA
FK Bačka ma i svoju himnu, čiji je autor Ranko Leškov, dugogodišnji igrač ovog kluba. Himna je prvi put pevana 28. avgusta 1946. godine u Bečeju, posle ubedljive pobede sa 3:0 nad ekipom "Jovan Crni" iz Bečeja. Himna je jedna od najstarijih fudbalskih himni u Srbiji. Utakmicu četvrtfinala kupa Jugoslavije u kojoj je Bačka dočekala Hajduk iz Splita posmatralo je oko 10.000 ljudi iako je stadion u to vreme primao 2.500 gledalaca. Nezvanično to je najveća poseta na stadionu Bačke.
"Ovo je fudbalska pravda. Zvezda je lider Superlige, Bačka je lider Prve lige Srbije i red je da dve najbolje ekipe iz dva najjača ranga odmere snage. Nama ostaje nada i očekivanje da ćemo ostvariti lep rezultat, da će doći mnogo publike koja će videti lepu predstavu. Neka pobedi ko bude bolji", bila je reakcija ljudi iz FK Bačke posle žreba.

FK Bačka igra na stadionu "Slavko Maletin Vava" ima kapacitet od 5.500 mesta, od toga polovina sedećih.

Zapadna tribina je kompletno pokrivena i sva mesta su sedeća. Istočna tribina je stajaća i nije pokrivena.

Trener Bačke je Spasoje Jelačić, koji je dugo godina radio u FK Vojvodina, a bio je i trener Donjeg Srema.
Nazad na vrh Ići dole
dunavska76neman

dunavska76neman

Број порука : 239

PočaljiNaslov: Re: Kup Srbije 2015/16   Kup Srbije 2015/16 - Page 20 Icon_minitimeUto Okt 13, 2015 8:43 am

Marjane posto si tu evo par pitanja koja najvise zanimaju navijace Backe!

- Da li cete nam oduzeti istok u ovoj utakmici i dati Beogradjanima? Moze li se nekako izvesti da Backisti ostanu na istoku, delije staviti u onaj navijacki kavez ili negde drugo?

- Da li idemo svim snagama na najvecu pobedu u istoriji kluba bez obzira sto ovo nije nas najveci domet u kupu ali cz je cz?

Ima jos pitanja ali da ne zatrpavam dosta dva za sad Smile
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP

Број порука : 820

PočaljiNaslov: Re: Kup Srbije 2015/16   Kup Srbije 2015/16 - Page 20 Icon_minitimeUto Okt 13, 2015 8:50 am

Ma kakvo skraćivanje časova Pero, kad je bio problem pobeći sa par časova. Smile  

Igrači nemaju nijedan razlog da budu uplašeni, ako se sad ne napale, ne znam kad će. Drugo, zvuči strašno kad se čuje CZ, ali sa njima se itekako može igrati, kao i sa svim klubovima u SRB. Samo treba napasti.

Poslednji izmenio DimaBP dana Uto Okt 13, 2015 8:53 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic

PočaljiNaslov: Re: Kup Srbije 2015/16   Kup Srbije 2015/16 - Page 20 Icon_minitimeUto Okt 13, 2015 8:52 am

dunavska76neman ::
Marjane posto si tu evo par pitanja koja najvise zanimaju navijace Backe!

- Da li cete nam oduzeti istok u ovoj utakmici i dati Beogradjanima? Moze li se nekako izvesti da Backisti ostanu na istoku, delije staviti u onaj navijacki kavez ili negde drugo?PO PROPISU DUZNI SMO DA IM OBEZBEDIMO 10% OD KAPACITETA STADIONA

- Da li idemo svim snagama na najvecu pobedu u istoriji kluba bez obzira sto ovo nije nas najveci domet u kupu ali cz je cz?
BACKA CE IGRATI NAJBOLJE STO MOZE I STO ZNA ,NARAVNO UVEK NA GOL VISE JER DRUGACIJE NE ZNAMO

Ima jos pitanja ali da ne zatrpavam dosta dva za sad Smile
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic

PočaljiNaslov: Re: Kup Srbije 2015/16   Kup Srbije 2015/16 - Page 20 Icon_minitimeUto Okt 13, 2015 8:53 am

Pera ::
Još malo ...

Marjane nisam siguran da li sam u pravu ali koliko mi je poznato prihodi od ulaznica u Kup-u se dele na oba kluba bez obzira ko je domaćin. Da li sam u pravu?
da u pravu si
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне

Број порука : 370
Локација : Бачка Паланка

PočaljiNaslov: Re: Kup Srbije 2015/16   Kup Srbije 2015/16 - Page 20 Icon_minitimeUto Okt 13, 2015 8:54 am

Дима у праву си. Треба их напасти од прве минуте а ми навијачи да дамо све од себе да се изгубе на терену као што су Крушевљани који нису знали шта их је снашло кад је Бачка убацила у другу. ЦЗ и ПАР нису навикли да им се неко супростави у нашем првенству и то треба да нам буде звезда водиља! Сви у напад ајмо ајде! Напред Бачка!
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera

Број порука : 914
Локација : Bačka Palanka

PočaljiNaslov: Re: Kup Srbije 2015/16   Kup Srbije 2015/16 - Page 20 Icon_minitimeUto Okt 13, 2015 8:56 am

Шоне ::
Дима у праву си. Треба их напасти од прве минуте а ми навијачи да дамо све од себе да се изгубе на терену као што су Крушевљани који нису знали шта их је снашло кад је Бачка убацила у другу. ЦЗ и ПАР нису навикли да им се неко супростави у нашем првенству и то треба да нам буде звезда водиља! Сви у напад ајмо ајде! Напред Бачка!

Šone komentar ti je ekstra.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Kup Srbije 2015/16   Kup Srbije 2015/16 - Page 20 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Kup Srbije 2015/16
Nazad na vrh 
Strana 20 od 37Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 28 ... 37  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: