Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Devojke iz Backe Palanke

Ići dole 
+13
LjubiteljFudbala
miletesic01
Nervno
Киламанија
Daki86
Шоне
dunavska76neman
x-man
DimaBP
Danac
patriota-pancevo
Vojvoda
mare-bp
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Киламанија

Киламанија


Број порука : 40
Join date : 30.04.2015
Локација : Бачка Паланка

Devojke iz Backe Palanke - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke - Page 4 Icon_minitimeSre Maj 27, 2015 2:39 am

Дођи у Панчево и понеси гас маску, злу не требало :D


Што се тиче жена-девојчица-девојака и тд :D То је већ филозофско питање. Отиће ова тема и до 100 страница :D
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

Devojke iz Backe Palanke - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke - Page 4 Icon_minitimeSre Maj 27, 2015 2:49 am

Кила морамо отићи једном у то Панчево да видимо и то чудо од града :D

А што се тиче теме занимљив феномен је у питању Smile
Nazad na vrh Ići dole
Nervno

Nervno


Број порука : 154
Join date : 03.08.2014
Локација : Ulaz 3 sektor B

Devojke iz Backe Palanke - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke - Page 4 Icon_minitimeSre Maj 27, 2015 3:44 am

Nije to tako samo kod vas svuda je takva situacija sa nasim devojkama www.tarzanija.com/zasto-momci-vise-ne-prilaze-curama/
Sem u Pancevu naravno tamo ti devojke same prilaze i pitaju oš pi.ke
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Devojke iz Backe Palanke - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke - Page 4 Icon_minitimeSre Maj 27, 2015 4:52 am

Intresantan je tekst. U moje vreme zene nisu bile takve ali ruku na srce i danas ima normalnih zena samo se treba potruditi. Sto ne odete u biblioteku? Sto ne odete u kulturni centar, drustvo za zastitu zivotinja i slicne organizacije gde se okupljaju i devojke? Boli vas patka nego se nazderete vinjaka i nadrogirate po kojekakvim parkovima pa se usput pobijete a onda odete u neki nocni klub gde se jos vise olesite i takvi prilazite istim takvim "ribama". Sta ocekujete?

@Nervno mozes se sprdati koliko hoces ali drugaciji je mentalitet gradskih devojaka Panceva i mentalitet varosanki po Backoj Palanci i Uzicu. Kod vas su toliko isfolirane jer ih drmaju kompleksi sto zive u maloj sredini, takvih je pun Beograd ali i Novi Sad. Nazalost i Pancevo je primilo dosta takvih poslednjih godina kao i jos nekoliko najvecih gradova Srbije. U Pancevu su jednostavno mogucnosti mnogo vece svidelo se to vama ili ne. Moj kvart veci od Uzica povrsinom, Uzice obidjen sa kraja na kraj za 15 minuta idi bre.
Nazad na vrh Ići dole
dunavska76neman

dunavska76neman


Број порука : 239
Join date : 25.07.2014

Devojke iz Backe Palanke - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke - Page 4 Icon_minitimeSre Maj 27, 2015 5:16 am

patriota prvi deo si u pravu, sa drugim si uprskao.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Devojke iz Backe Palanke - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke - Page 4 Icon_minitimePet Avg 21, 2015 3:31 am

ZNAM PATRIOTA PRICAO MI JE MARJAN HAHAH
@Nervno mozes se sprdati koliko hoces ali drugaciji je mentalitet gradskih devojaka Panceva i mentalitet varosanki po Backoj Palanci i Uzicu. Kod vas su toliko isfolirane jer ih drmaju kompleksi sto zive u maloj sredini, takvih je pun Beograd ali i Novi Sad. Nazalost i Pancevo je primilo dosta takvih poslednjih godina kao i jos nekoliko najvecih gradova Srbije. U Pancevu su jednostavno mogucnosti mnogo vece svidelo se to vama ili ne. Moj kvart veci od Uzica povrsinom, Uzice obidjen sa kraja na kraj za 15 minuta idi bre.
MISLIM O DEVOJKAMA IZ PANCEVA HAHAAH
Nazad na vrh Ići dole
LjubiteljFudbala

LjubiteljFudbala


Број порука : 234
Join date : 24.07.2014
Локација : Stadion

Devojke iz Backe Palanke - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke - Page 4 Icon_minitimePet Avg 21, 2015 3:32 am

Hahahahahahahahaha :lol!:
Nazad na vrh Ići dole
napredBacka




Број порука : 105
Join date : 04.08.2014

Devojke iz Backe Palanke - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke - Page 4 Icon_minitimePon Avg 24, 2015 1:30 am

DimaBP ::
Ma tripuju da žive u "Seks i gradu". :lol:

tako je plus sto stave polugole slike fejsbuk dobiju 1000+ lajkova i onda krece umisljenost bez pokrica.

patriota-pancevo ::
Intresantan je tekst. U moje vreme zene nisu bile takve ali ruku na srce i danas ima normalnih zena samo se treba potruditi. Sto ne odete u biblioteku? Sto ne odete u kulturni centar, drustvo za zastitu zivotinja i slicne organizacije gde se okupljaju i devojke? Boli vas patka nego se nazderete vinjaka i nadrogirate po kojekakvim parkovima pa se usput pobijete a onda odete u neki nocni klub gde se jos vise olesite i takvi prilazite istim takvim "ribama". Sta ocekujete?

legendarno :D
u pravu si patriota ima i toga
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Devojke iz Backe Palanke - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke - Page 4 Icon_minitimePon Avg 24, 2015 3:52 pm

Hahahahaha pazi ovog patriotu kako govori za Pancevo kao da je Menhtetn, a ne varos od 70ak hiljada dusa :D  
A ako neko vec hoce da bezi iz Palanke, u Srbiji je jedino iole ok u Beogradu i Novom Sadu, kakvo crno Pancevo :D a najbolje u inostrastvo...
Lik nas troluje zesce haha


Zanimljivo je sto se tice nase Palanke da sam naziv "Palanka" je dobio strasno negativnu konotaciju, skoro goru nego selo, verujem dosta i zbog popularne i svima poznate barem po naslovu Konstantinoviceve knjige "Filozofija Palanke", a i zbog generalnog forsiranja "centra" na raznim nivoima.
ljudima koji nista ne znaju bolje zvuci naziv Bac, Srbobran, Vrbas i sl. nego Backa Palanka, ali sta je tu je :D

Takodje sam tokom studija nailazio na pitanja "da li je Backa Palanka selo?", "imate zgrade u Palanci??","Backa Palanka ima pozoriste??" i sl...dok ja o njihovim Secnjima, Kulama,Beskama itd. znam bar osnovno da ne ispadam glupander.
Nazad na vrh Ići dole
Joca




Број порука : 229
Join date : 24.07.2014

Devojke iz Backe Palanke - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke - Page 4 Icon_minitimeUto Avg 25, 2015 9:36 am

Malo ko zna da smo veci od Indjije, Stare Pazove, Vrbasa, Beceja, Gornjeg Milanovca a da smo po broju stanovnika veci od navedenih taman koliko smo manji od Vrsca, Sremske Mitrovice, Jagodine, Pirota Wink

Dobro si ovo primetio Ventilslave da zbog "Palanka" ljudi misle da je u pitanju krajnje malo mesto a kad dodju a posebno kad izadju iz kola i protegnu noge sto po centru sto izvan centra vide da je mesto daleko vece od onoga sto su zamisljali.

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Devojke iz Backe Palanke - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Devojke iz Backe Palanke
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Vesti iz Backe Palanke
» Vase slike Backe Palanke
» Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke
» Suradnja Iloka i Backe Palanke u proslosti?
» Uprava Backe

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Backa Palanka-
Skoči na: