Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Devojke iz Backe Palanke

Ići dole 
+13
LjubiteljFudbala
miletesic01
Nervno
Киламанија
Daki86
Шоне
dunavska76neman
x-man
DimaBP
Danac
patriota-pancevo
Vojvoda
mare-bp
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Devojke iz Backe Palanke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke - Page 3 Icon_minitimePet Maj 22, 2015 5:09 pm

Mozda sam stariji od tebe imam vise od 50 godina mada nisam rekao da poznajem vise ljudi samo da znam veci deo moje mesne zajednice koja je negde kao trecina Palanke kad je moja generacija u pitanju. Ovo nije nikakva prozivka nego me bas onako zanima. Ja sam mislio da je to drugacije kod vas i da kad izadjes na ulicu bukvalno znas sve i svi te znaju ali hvala na ovome, imao sam pogresno misljenje.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Devojke iz Backe Palanke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke - Page 3 Icon_minitimePet Maj 22, 2015 5:10 pm

to je prosto nemoguce, sto ti kazes da je ono bas selo od 3000 pa ajde ali ovako jednostavno je nemoguce
Nazad na vrh Ići dole
dunavska76neman

dunavska76neman


Број порука : 239
Join date : 25.07.2014

Devojke iz Backe Palanke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke - Page 3 Icon_minitimePet Maj 22, 2015 5:33 pm

x-man je u pravu. cesce se desi da prosetam pesackom zonom a da ne sretnem nekog poznatog nego da sretnem. isto tako i leti na plazama, vide se poznati ljudi ali daleko od toga da svakog znam a posebno da svakog znam licno. pogresnu predstavu imas osim toga palanka je velika povrsinski poprilicno. a sto se tice teme nafurane su slazem se ali ne to je tako generalno danas
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

Devojke iz Backe Palanke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke - Page 3 Icon_minitimePet Maj 22, 2015 7:36 pm

Далеко од тога да се сви познајемо или знамо из виђења. Мањи град јесмо али не баш толико мали.
Nazad na vrh Ići dole
Daki86




Број порука : 135
Join date : 07.08.2014

Devojke iz Backe Palanke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke - Page 3 Icon_minitimeUto Maj 26, 2015 3:31 pm

Nafurane su svuda, posledica dugogodisnjeg bombardovanja omladine glupostima putem medija. Pink, prva, b92, kurir, blic i ostali...

Patriota ne lupetaj. Ne znaju se svi ni u duplo manjim gradovima od Backe Palanke.
Vecinu ljudi ne znam ni iz vidjenja iako se krecem poprilicno po gradu.
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Devojke iz Backe Palanke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke - Page 3 Icon_minitimeUto Maj 26, 2015 3:33 pm

Ma tripuju da žive u "Seks i gradu". :lol:
Nazad na vrh Ići dole
Daki86




Број порука : 135
Join date : 07.08.2014

Devojke iz Backe Palanke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke - Page 3 Icon_minitimeUto Maj 26, 2015 3:42 pm

To sam hteo napisati veruj mi. Bas sam skoro pricao sa drugarom o tome. Jedina je razlika sto ne zive u velegradima poput Njujorka ili Panceva nego u maloj Backoj Palanci :lol!:

Kao u Parizu da su rodjene, ne sve doduse ali generalno devojke su katastrofa isto kao i momci. Posledica onoga sto sam naveo ali i jos mnogo toga....
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Devojke iz Backe Palanke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke - Page 3 Icon_minitimeUto Maj 26, 2015 3:49 pm

:lol:

Nema veze, koliko su isfolirane, toliko su i pametne.
Nazad na vrh Ići dole
Daki86




Број порука : 135
Join date : 07.08.2014

Devojke iz Backe Palanke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke - Page 3 Icon_minitimeUto Maj 26, 2015 3:50 pm

Zasto mislis da su pametne? Zasto sto "znaju sta hoce"?
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Devojke iz Backe Palanke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke - Page 3 Icon_minitimeUto Maj 26, 2015 3:53 pm

Zaboravih da stavim navodnike na termin pametne.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Devojke iz Backe Palanke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Devojke iz Backe Palanke   Devojke iz Backe Palanke - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Devojke iz Backe Palanke
Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Vesti iz Backe Palanke
» Vase slike Backe Palanke
» Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke
» Suradnja Iloka i Backe Palanke u proslosti?
» Uprava Backe

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Backa Palanka-
Skoči na: