Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 25. kolo: FK BACKA - FK Javor

Ići dole 
+23
patriota-pancevo
Limanac
Киламанија
Danac
Gogi
Milos 93
Admin
Lazar Acimov
Шоне
DimaBP
LjubiteljFudbala
Ludak
Nervno
sportista
NikolaRadjenovic
dunavska76neman
Neko
grnja
Joca
x-man
Slobodan Dimitric
Rale BP
Kleka
27 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Sledeći
AutorPoruka
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: 25. kolo: FK BACKA - FK Javor   25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 11 Icon_minitimeSre Apr 29, 2015 12:35 pm

Cestitam na jakom otporu protiv ekipe kakva je Javor. Cujem da ste mogli i do pobede da nije bilo toga. Ponavljam zao mi je sto se desilo to sto se desilo i vise bih cak voleo da ste pobedili nego kad se desavaju takve stvari ali kao sto Nenad kaze zato nam je fudbal tu gde jeste. Nije Backa prva ekipa kojoj se ovo radi, bilo je toga i prethodnih sezona. Ne zelim da budem neobjektivan i da podbadam u ovakvoj situaciji. Pozdrav od Patriote.
Nazad na vrh Ići dole
1986Nenad




Број порука : 140
Join date : 31.08.2014

25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: 25. kolo: FK BACKA - FK Javor   25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 11 Icon_minitimeSre Apr 29, 2015 12:41 pm

Jos jedna zanimljivost...znate kome gostujemo sledece kolo...skoro svaki nas igrac koji je danas dobio karton ne igea sledecu utakmicu. Najsmesnija situacija kada Ivelja prolazi izmedju njihova 2 stopera oni ga saplicu a prodana dusa daje Ivelji zuti karton. Cela ekipa skace na sudiju on izvlaci malog Klisuru od svih i daje mu karton, naravno decko pauzira sledecu utakmicu. Njemu i Ilicu skidam kapu imaju veliko srce i drze nasu odbranu, bore se kao lavovi. Zaista me interesuje kako ce izgledati nas sastav na sledecoj utakmici. CESTITAM NASIM IGRACIMA NA OSVOJENA 3 BODA! Napred Backa!
Nazad na vrh Ići dole
dunavska76neman

dunavska76neman


Број порука : 239
Join date : 25.07.2014

25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: 25. kolo: FK BACKA - FK Javor   25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 11 Icon_minitimeSre Apr 29, 2015 12:51 pm

sve ovo moze samo jos vise da privuce navijace da navijaju za backu jer se u narodu stvara inat kad vide sta nam na domacem terenu rade.svaka cast igracima ali ne treba zaboraviti trenera jelacica,njegove su velike zasluge za ovakvu igru plavih.da je backa ove sezone od starta zagrizla za superligu mogli smo ladno biti u prve dve pozicije ali sta je tu je.odlican potez da se istok pusti mada ljudi posle onog nisu verovali cim je onoliko ljudi bilo na zapadu iako se placala ulaznica 200 dinara.protiv metalca bi valjalo ponoviti i ako bude subota bice jako lepo.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: 25. kolo: FK BACKA - FK Javor   25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 11 Icon_minitimeSre Apr 29, 2015 12:53 pm

BRAVO BRAVO BRAVO, tako se nosi grb nase Backe, cestitke svima bili smo bolji zasluzili smo pobedu, treba i cestitati igracima Javora na korektnoj i fer igri. Ne bih sad da se hvalim ali sam rekao da ispod 2000 ljudi ne priznajem cheers, covek nece da svira nijedan ocigledan faul u zoni suta pa to ti je, a bilo je sijaset prilika za to. Prenesite igracima (mislim na Vas Marjane i Vas Mile) moje iskreno divljenje, ponovicu jos jednom, tako se nosi grb nase Backe. Za mene su danas pobednici FK Backa i nasa Backa Palanka jer ovo je bilo kao u stara dobra vremena a imam dovoljno godina da pamtim ekipu Tesica, Culibrka,Medana i Drakulica. Pohvalio bih i reakciju naseg trenera Jelacica i apelujem na Vas iz uprave da zadrzite tog coveka na nasoj klupi, jer osim sto je dobar trener on je i pravi gospodin. Znam da sada nista ne vredi ali klub bi se morao oglasiti povodom ovakve arbitraze, na kraju ipak neko to od gore gleda pa nije dozvolio da izgubimo.
Nazad na vrh Ići dole
dunavska76neman

dunavska76neman


Број порука : 239
Join date : 25.07.2014

25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: 25. kolo: FK BACKA - FK Javor   25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 11 Icon_minitimeSre Apr 29, 2015 12:59 pm

x-man na kraju si ti ipak bio u pravu iako su mnogi sumnjali,debelo iznad dve hiljade jako lepo je danas bilo.

marjane,mile bilo bi dobro da igracima prenesete nase utiske sa foruma i da ih pozovete da se registruju jer mnogi ni ne znaju za forum.nek nam se pridruze
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: 25. kolo: FK BACKA - FK Javor   25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 11 Icon_minitimeSre Apr 29, 2015 1:01 pm

Sad sam se setio nase kontre tri na dva a mamlaz svira kraj, doslo mi je da placem. Hteo bih da pohvalim profesora Jatica, profesora istorije iz nase gimnazije koji je ceo razred doveo na Istok.
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Bačka - Javor   25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 11 Icon_minitimeSre Apr 29, 2015 1:04 pm

Marjane svaka čast kako ste sklopili ekipu (treneri, igrači). Milina je gledati Bačku. Bačku sam prvi put gledao 1976 a od 1979 redovno i posle ekipe sa Drakulicem ne pamtim ovako dobru igru.
Nazad na vrh Ići dole
LjubiteljFudbala

LjubiteljFudbala


Број порука : 234
Join date : 24.07.2014
Локација : Stadion

25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: 25. kolo: FK BACKA - FK Javor   25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 11 Icon_minitimeSre Apr 29, 2015 1:20 pm

Prava steta sto je sudija pokvario ovu festu danas. Nije bitno ni da smo izgubili ali da je posteno dosli smo da gledamo fudbal i da uzivamo. Zapadna tribina na visokom nivou danas. Bez nas staraca nema udaraca ali omladina mora pomoci u skandiranju cheers Jako nam malo treba i uz dobar marketing u narednom periodu ocigledno je da mozemo mnogo mi kao simpatizeri i navijaci. Igraci na terenu su za respekt.
Nazad na vrh Ići dole
Milos 93




Број порука : 1
Join date : 29.04.2015

25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: 25. kolo: FK BACKA - FK Javor   25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 11 Icon_minitimeSre Apr 29, 2015 2:01 pm

Danas sam prvi put bio na stadionu u Backoj Palanci inace sam iz Mladenova.Nisam mogao da verujem kad sam video onoliko ljudi.Jel to kod vas uvek tako?Pratim fejsbuk stranicu Backe ali nisam mislio da je bas tako a jako volim sto je Backa ovako jaka da imamo nas klubu u opstini da navijamo svi za njega.Dok je Csk bio u drugoj ligi nekako mi to nije bilo to jer nisu centar opstine i nekako mi je to suvise malo mesto da bi se toliko ulagalo.Backa moze u superligu po svim parametrima i treba da bude tamo.Muka mi dodje kad vidim Donji Srem u drugoj ligi a imaju stanovnika manje nego sto im je stadion svaka cast njima i ekipi ali govorim objektivno to je kao da Mladenovo ima superligasa jer i mi imamo oko 2500 stanovnika kao i Pecinci.Meni ono sve deluje nestvarno pred nosom a nisam znao.Uopste nisam bio obavesten da je to tako.Moji drugari su odusevljeni i dolazicemo redovno da navijamo za nase nadam se.Celo Mledenovo svim srcem uz Backu.Napred Backa!
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: 25. kolo: FK BACKA - FK Javor   25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 11 Icon_minitimeSre Apr 29, 2015 2:17 pm

postovani navijaci ljubitelji nase Backe,drago mi je da ste jednodusni u oceni da su igraci igrali odlicno i da su ostavili srce na terenu i da je strucni stab na celu sa Jelacicem odlicno pripremio ekipu ...hvala vam svima na poverenju i poseti . :D
Meni je verujte danas bilo najteze atmosfera nikad bolja ,odlican fudbal a dva coveka u zutom sve zasene svojim budalastinama ..a bilo ih je mnogo ...da ne pricam o kartonima ,nasem ponistenom golu ,da li ste videli kod njihovog drugog gola pomocni sudija podigne zastavicu i reklamira ofsajd a glavni pokaze na centar ..da covek ne poveruje .!_
Na kraju utakmice jos pita Tolju gde sam pogresio ..neverovatno ...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: 25. kolo: FK BACKA - FK Javor   25. kolo: FK BACKA - FK Javor - Page 11 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
25. kolo: FK BACKA - FK Javor
Nazad na vrh 
Strana 11 od 17Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Sledeći
 Similar topics
-
» 10. kolo: FK Javor - FK BACKA
» 21. kolo: FK BACKA - FK Proleter (NS)
» 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik
» 20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA
» 8. kolo: FK Sindelic (BG) - FK BACKA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: