Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Grad Pancevo

Ići dole 
+11
Bane
Ventilvoje
Cakson
Nervno
Шоне
DimaBP
x-man
Rale BP
Pera
Vojvoda
patriota-pancevo
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Grad Pancevo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grad Pancevo   Grad Pancevo - Page 3 Icon_minitimeČet Maj 14, 2015 11:55 am

Patrioto nastavi sa slikama, divne su.
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

Grad Pancevo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grad Pancevo   Grad Pancevo - Page 3 Icon_minitimeČet Maj 14, 2015 12:05 pm

Перо природа око Паланке Карађорђево, Полој, национални парк Тиквара, Багремара јесу оно што Паланци даје шмек али мислим да је приобаље ипак број један. Дунав, Тиквара али и у последње време неправедно запостављени Багер. Без тога били би један просечак војвођански градић.
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Grad Pancevo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grad Pancevo   Grad Pancevo - Page 3 Icon_minitimeČet Maj 14, 2015 12:25 pm

Шоне ::
Перо природа око Паланке Карађорђево, Полој, национални парк Тиквара, Багремара јесу оно што Паланци даје шмек али мислим да је приобаље ипак број један. Дунав, Тиквара али и у последње време неправедно запостављени Багер. Без тога били би један просечак војвођански градић.
Šone, priroda oko Palanke je i Tikvara sa svojim labudovima, Dunav, Cvrcina bara, Bager, bent, Bagremara, Karađorđevo, Bukinski rit, Turski breg, ... Kada sam rekao priroda mislio sam na sve napred navedeno.
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

Grad Pancevo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grad Pancevo   Grad Pancevo - Page 3 Icon_minitimeČet Maj 14, 2015 2:24 pm

У праву си Перо, ти то мало шире сагледаваш Wink
Патриота само настави са сликама супер су мада су одбојкашице победиле Embarassed :D
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Grad Pancevo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grad Pancevo   Grad Pancevo - Page 3 Icon_minitimeČet Maj 14, 2015 2:57 pm

Patriota nesto si mi tih, mora da ste ispali iz kupa (zaista ne znam rezultat)
Nazad na vrh Ići dole
Nervno

Nervno


Број порука : 154
Join date : 03.08.2014
Локација : Ulaz 3 sektor B

Grad Pancevo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grad Pancevo   Grad Pancevo - Page 3 Icon_minitimeČet Maj 14, 2015 3:02 pm

patriota-pancevo ::
. Takodje pozivam clana Nervno iz Uzica da postavi slike svog grada i otvori temu o Uzicu u ovom delu foruma uz Pivce da vidimo. Ono sto znam to je da Leskovcani i Uzicani ne postavljaju slike svog grada jer nemaju sa cim da se pohvale. To su takozvani graddovi od betona nesto poput Novog Beograda i nema se sta videti.
Takođe kao sto ni o Uzicu nemas pojma, nemas ti sta da mene pozivas da kacim slike jer ja za razliku od tebe vrlo dobro znam Pancevo, bio sam u njemu vise puta nego sto mozes zamisliti dok ti Uzica nisi ni video (mozda si prosao par puta 76/ 77 god kad si dzabe sa kolektivom putovao barskom prugom na more na neki slet). Dok ti pljujes po gradu u koji nisi ni provirio i provociras, meni je npr. Pancevo ostalo u lepom secanju. Inace grad kao grad,nista posebno, Vrsac i Zrenjanin mnooogo lepsi. A sa Uzicem ne moze da se poredi ni u snu, mozda sa Plandistem, Plandiste ima sve kao i Pancevo (ustvari nema redstar shop) samo sto je Pa mnogo vece, jedino sto u Pancevu preko puta autobuske prave odlice pljeskavice, bolje nisam jeo, kad god dođem tamo pravac tu na pljesku, ni "kod keve" nisu lose al su ovamo najbolje. Kad vec kacis slike okaci neku sa "sportskog" da se podsetim starih dana. A jedan drugar iz Panceva kad je prvi put dosao u Uzice prvo sto je prokomentarisao je "kolko je ovo Uzice vece od Panceva", reko druze Pa je malo vece sam sto je Uzice mnogo vise urbanizovanije pa ti se tako cini
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Grad Pancevo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grad Pancevo   Grad Pancevo - Page 3 Icon_minitimeČet Maj 14, 2015 3:36 pm

Bio sam u Uzicu i ranije i skorije na zimovanju na Zlatiboru pa sam bio u Uzicu i Pozegi. Naprimer Pozega iako manja puno je lepsi grad a trg su prelepo sredili. Ja Uzice ne mrzim niti mrzim Leskovac ali uz Pirot i Novi Pazar to su gradovi koje je socijalisticka arhitektura najvise unistila. Dok je Uzice imalo 10 hiljada stanovnika Backa Palanka 13 hiljada Pancevo je imalo 30 hiljada i iza sebe imalo citavu istoriju. To je razlog zasto se Uzice ne mogu porediti sa Pancevom kad je ljubav prema lokalnom klubu u pitanju. Ljudi su kod vas silazili iz okolnih sela u grad dok Pancevo nije toliko raslo mehanickim prilivom. Uzice je jedan od najmanjih gradova u Srbiji po povrsini to znas i sam, urbano jeste ali i sam trg vam je od betona a okolo stambene zgrade. Pancevo ima sacuvano staro jezgro otvori temu i postavi slike ja nemam nista protiv ali jednostavno nemas sta pokazati. A ovo tvoje poredjenje Panceva sa Plandistem govori koliko si realan. I nije Pancevo malo vece nego ima 24 hiljade stanovnika vise, malo li je? Ko pola Uzica eto za toliko smo veci povrsinom tri puta. Jednostavno mi zivimo kao grad dok Uzice zivi kao gradic. Nase pesacke zone i parkovi sve je to prepuno zelenila pa kad narod krene iz okolnih blokova kojih je sve vise to je prelepo.

Xmane nije lepo prozivati, ja vama juce cestitam a vi tako Smile
Izgubili smo 3:0 ali rezultati trenutno nisu u prvom planu. Nisam isao na utakmicu.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Grad Pancevo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grad Pancevo   Grad Pancevo - Page 3 Icon_minitimeČet Maj 14, 2015 3:40 pm

Ne prozivam, zaista nisam znao, danas sam cuo da je poceo kup
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Grad Pancevo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grad Pancevo   Grad Pancevo - Page 3 Icon_minitimeČet Maj 14, 2015 3:40 pm

Jel to za vas igraju klinci sad?
Nazad na vrh Ići dole
Nervno

Nervno


Број порука : 154
Join date : 03.08.2014
Локација : Ulaz 3 sektor B

Grad Pancevo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grad Pancevo   Grad Pancevo - Page 3 Icon_minitimeČet Maj 14, 2015 3:46 pm

Ne znas ni sta pricas, opet si pio crni patrioto,nevalja ti ta brllja opasno udara u glavu, dođi na uzicku kleku da vidis sta je rakija, mozes popiti litar odtnje glava ne boli a i ne brljavis. Prvo kazes da je Uzice samo beton a posle se hvalis nekim blokovima koji kao nicu u Pancevu, odluci se jel valja beton ili ne. I daj pokazi vec jednom te nevidljive navijace Dinama, ja u Pancevu ne cuh i ne vidoh ni jednog
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Grad Pancevo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Grad Pancevo   Grad Pancevo - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Grad Pancevo
Nazad na vrh 
Strana 3 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Grad Subotica
» Grad Sabac

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Uz pivce-
Skoči na: