Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 21. kolo: FK BACKA - FK Proleter (NS)

Ići dole 
+10
Rale BP
rimarBP
Gogi
Шоне
LjubiteljFudbala
DimaBP
x-man
MilicaMartic92
miletesic01
Kleka
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Rale BP




Број порука : 108
Join date : 20.08.2014

21. kolo: FK BACKA - FK Proleter (NS) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 21. kolo: FK BACKA - FK Proleter (NS)   21. kolo: FK BACKA - FK Proleter (NS) - Page 3 Icon_minitimeNed Apr 12, 2015 6:35 am

Vaistinu vaskrse.
Nazad na vrh Ići dole
MilicaMartic92




Број порука : 6
Join date : 07.04.2015

21. kolo: FK BACKA - FK Proleter (NS) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 21. kolo: FK BACKA - FK Proleter (NS)   21. kolo: FK BACKA - FK Proleter (NS) - Page 3 Icon_minitimeNed Apr 12, 2015 9:58 am

Sa fudbalom citav grad ozivi. Ja fudbal i ne pratim toliko, moj otac je voleo Backu jako i pratio redovno dok smo ziveli u BP i dok se nismo snasli nakon rata sve dok je bio ziv. Kad smo se doselili u BP i dok smo tu bili uvek je govorio da je Backa nesto vise od fudbala a danas ja koliko mogu pratim Backu ako dodjem u Palanku ako ne ispratim barem rezultate i procitam izvestaj. U srcu mi je FK Backa. Bila sam juce u Palanci i gledala ovu utakmicu moram reci da sam uzivala i da sam iznenadjena velikim brojem ljudi na stadionu. Zene, deca, stariji, mladji svi zajedno. Jako lepo. Marjane Vi i vasi saradnici ste veliku stvar uradili. Retko ko forsira prave velicine i u poslednje vreme se probijaju fk bez imena poput Radnika za koji nikad nisam ni cula iskreno. Celarevo ce od jeseni u ligu sa Backom a Backa treba da je makar rang iznad ako ne i dva. Backa bi trebala da uzme njihove najbolje igrace, zgodnog Zecevica da zadrzite ako je moguce jer je za protivnike nezgodan pa da budemo jos bolji.

Hristos se rodi, srecan Vaskrs svima koji slave.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

21. kolo: FK BACKA - FK Proleter (NS) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 21. kolo: FK BACKA - FK Proleter (NS)   21. kolo: FK BACKA - FK Proleter (NS) - Page 3 Icon_minitimeNed Apr 12, 2015 10:44 pm

Postovana Milice ,draga zemljakinjo moram ti javno odati jednu tajnu Marko Zecevic je poreklom kao i ja iz okoline Knina ,izuzetno je dobar covek,ostala su mu dva ispita da zavrsi fakultet ,nije ozenjen i jako je smeran i odan...tako da mi nije ni cudo sto ti je zapao za oko ...ima i na fb profil pa te molim da mu slobodno pises..
Hvala unapred ....
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

21. kolo: FK BACKA - FK Proleter (NS) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 21. kolo: FK BACKA - FK Proleter (NS)   21. kolo: FK BACKA - FK Proleter (NS) - Page 3 Icon_minitimeNed Apr 12, 2015 11:29 pm

Jako sam ponosan i izuzetno mi je drago sto je CSK prvi u Srpskoj ligi grupa Vojvodina to samo pokazuje da se ozbiljno radi u ovom nasem delu Vojvodine .Backa nece nikome otimati igrace ,svi koji zele da dodju a odgovaraju nasim ambicijama i strucnom stabu su dobro dosli ... :D
"filozofija" Backe dok sam ja u klubu ce biti da okupljamo igrace iz nase okoline i obliznjih opstina ,Bac,Odazci,Novi Sad,Backi Petrovac,Sid i Bijeljina ...ako ne uspemo ove godine da budemo medju tri nadam se da cemo biti dogodine i na tome ozbiljno radimo a sve u skladu sa strategijom kluba koju smo javo i obelodanili ...pre izvesnog vremena me je zvao trener Omladinca iz Novih Banovaca g-din Austrija oni su inace prvaci Novosadsko-sremske lige i ulaze u Srpsku ligu grupa Vojvodina i rekao mi sledece : " ne mogu da zaboravim ono sto ste mi rekli u prolece 2012.g kada ste usli u klub i borili se za opstanak u 4 ligi ,da ce te u naredne dve godine menjati rang takmicenja a onda trece godine stabilizovati klub u PLS da cete biti visoko plasirani a onda u sezoni 2015-2016.napasti ulazak u super ligu ,sada kada vidim da sve to ide po vasem planu i da je to plod sportskih rezultata i angazovanja ljudi ,poceo sam da iskreno navijam za Backu "...:D Basketball cheers
Postoje jos mnogi koji na ovaj nacin dozivljavaju nase uspehe .Ovaj tim ljudi u Backoj je mnogo napravio ne samo za klub vec i za nasu opstinu i fudbal ...Ovim putem zelim da im se svima zahvalim na svesrdnom angazovanju i nesebicnom davanju ...klub nije pojedinac ,Backa je veca od svakoga od nas ...i to je nas put ka uspehu ...
Sta su nam mane ili sta ne radimo dobro..?
1.Sporo i sa mnogo muka teku pripreme oko zakazivanja izborne skupstine kluba a ona je najzad zakazana za cetvrtak u 18.h 16.aprila na kojoj ce biti izabran novi predsednik kluba i novi ojacani upravni odbor
2.Marketing --tu smo najtanji .!!! sem vas koji posecujete nas forum i razne sajtove mi iz kluba ne radimo nista na marketingu a samim tim ne ostvarujemo ni zeljene prihode za klub ...
3.Aplicirali smo zajeddno sa lokalnom samoupravom za dobijanje terena sa vestackom travom od FSS u poslednji cas za one koji nemaju informacija na prostoru Vojvodine FSS donira tri terena velikih dimenzija sa vestackom travom i ako ove godine to dobijemo bice to veliki uspeh i mogucnost treniranja svih 12 meseci planira se da se postavi paralelno pored terena na Krilim Krajine a onda ce opet biti muka termina na njemu a ako se ne dobije ove godine bice Marjan nije hteo da to izgura ( ovo pisem ne da bi se pravdao vec da budete informisani ) ...bounce
4.Rad sa mladjim selekcijama dace pun rezultat u srednjoraocnom radu od 4 do 8 godina a tek ove godine smo poceli da od strane opstinskog fudbalskog saveza finansiramo takmicenje Pred pionira,petlica i pionira kroz okupljanja -selektiranja utakmica talentovanih igraca npr. reprezentacija 2003.g iz cele opstine i okoline protiv Backe i slicno ..a to mora da se radi svakog meseca jer deca brze napreduju ...
5.zajednici strateski plan Backe i CSK nije do kraja dogovoren a mnogo je bitan ...
6.Sporo idu dogovori sa lokalnom samupravom oko ucesca u finansiranju kluba a nadam se da od ove skupstine u cetvrtak ce i ta dilema biti resena
7.Moramo se pripremiti za privatizaciju kluba kroz javno-privatno partnerstvo ..kako to ja vidim ...lokalna samuprava je vlasnik 51% kluba a 49% kluba je privatno partnerstvo ..sto znaci nema ucesca u radu kluba zbog imovine kluba ,zemljista i slicno vec samo kroz rezultate rada u samom klubu ,mora se postici stopa profitabilnosti u klubu te se onda najmanje 51% koliko je vlasnistvo Opstine reinvestira u klub a eventualno preostali deo moze biti predmet neke dividende ulagacima ...ovo je jedini put bar ga ja tako vidim da klub radi i zivi u saveznom stepenu takmicenja ...
8.sklapanje ugovora sa sponzorima i donatorima ---tu smo jako malo uradili a pradamo se i "lazemo" opravdavamo teskom situacijom u privredi ...
9.Profesionalizacija igraca --stipendijski i profesionalni ugovori ...sem par igraca vecina su amateri ,moje najvece razocarenje ce biti ako nam veca grupa igraca ode u Kanadu pocetkom maja ,ja mogu da ih razumem ali ne mogu da ih opravdam za ovakav eventualni potez ...o tome sam dugo pricao sa Miletom Pacetom a on je nase dileme i napisao na forumu
10.Rad na podizanju kulta Backe kao kluba ...i pored svih ovih uspeha postoje odredjeni ljudi koji su zavidni i sujetni ...na zalost ...svima treba omoguciti da budu deo Backe naravno u skladu sa mogucnostima
Ala sam vas udavio razmisljanjima i dugim tekstom ali verujte mi da sam sve ovo hteo da podelim sa vama koji volite Backu
sportski pozdrav
p.s.mozda mi se i ostvari sportski san koji sanjam Backa u Jelen super ligi jer na njemu puno radim :D Basketball cheers
sa punim postovanjem Marjan
Nazad na vrh Ići dole
Rale BP




Број порука : 108
Join date : 20.08.2014

21. kolo: FK BACKA - FK Proleter (NS) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 21. kolo: FK BACKA - FK Proleter (NS)   21. kolo: FK BACKA - FK Proleter (NS) - Page 3 Icon_minitimePon Apr 13, 2015 7:08 am

Marjane taman posla da ste nas udavili ovo citaju ljudi koje zanimaju takve stvari. Ovo sto ste napisali mi navijaci nemamo gde da cujemo i velika je stvar sto uprava ucestvuje u radu foruma zajedno sa navijacima. Mislim da je to odlicno i jako retko, nisam siguran da iko u Srbiji ima ovakav odnos uprava-navijaci.

Ja cu se nadovezati samo na tacku 2. Marketing. Slazem se da smo tu najtanji. Mislim da bi se na tome trebalo mnogo vise poraditi, postoje stvari koje gotovo da i ne kostaju a pomazu stvaranju Backe kao kulta i na taj nacin ce se privuci vise publike na stadion, prihod ce biti veci, podrska na stadionu bolja.
Mnogi klubovi snimaju utakmice i na kraju izbace skraceni snimak, slike i izvestaj utakmice na sajt. Mi nemamo to osim ovih momaka koji vode fejsbuk i forum. Bilo bi lepo videti na uskoro vecina ljudi u nasem gradu ali i opstini pocne navijati za Backu a ne za veliku trojku domaceg fudbala. U ovom momentu da nam dodje recimo Zvezda siguran sam da bi 80 % stadiona navijalo za njih a medju ovih 20 % bilo bi 15 % Partizanovaca i 5 % nas koji navijamo samo za Backu. Za sada je tako ali mislim da ce biti bolje.



Nazad na vrh Ići dole
sportista




Број порука : 64
Join date : 03.08.2014

21. kolo: FK BACKA - FK Proleter (NS) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 21. kolo: FK BACKA - FK Proleter (NS)   21. kolo: FK BACKA - FK Proleter (NS) - Page 3 Icon_minitimePon Apr 13, 2015 10:44 am

sve se slazem Marjane. kakve su sanse da se i na istok postave plave stolice i ubuduce reflektore da dobijemo jel to zvuci realno?
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

21. kolo: FK BACKA - FK Proleter (NS) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 21. kolo: FK BACKA - FK Proleter (NS)   21. kolo: FK BACKA - FK Proleter (NS) - Page 3 Icon_minitimePon Apr 13, 2015 11:11 am

Kad smo kod privatizacije mislim da bi bilo najbolje Marjane da vi preuzmete Backu :D
Onda bi znali da je klub u sigurnim rukama a nebo bi bila granica 8)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





21. kolo: FK BACKA - FK Proleter (NS) - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 21. kolo: FK BACKA - FK Proleter (NS)   21. kolo: FK BACKA - FK Proleter (NS) - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
21. kolo: FK BACKA - FK Proleter (NS)
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» 6. Kolo: FK Proleter (NS) - FK BACKA
» 26. kolo: FK Radnik - FK BACKA
» 12. kolo: FK BACKA - FK Indjija
» 24. kolo: FK Macva - FK BACKA
» 15. kolo: FK Sloboda - FK BACKA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: