Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 19. kolo: FK BACKA - FK Bezanija

Ići dole 
+15
1986Nenad
rimarBP
Gogi
Neko
Danac
DimaBP
Rale BP
vlada budala
MarjanRnic
Шоне
Joca
Напред Плави
LjubiteljFudbala
Pera
Kleka
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

19. kolo: FK BACKA - FK Bezanija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 19. kolo: FK BACKA - FK Bezanija   19. kolo: FK BACKA - FK Bezanija - Page 4 Icon_minitimePon Mar 30, 2015 12:43 pm

Како направише хаос, и ја сам исто помислио да су у праву свуда су се расписали о томе, као да су значи да је Марјан одстутан и да не може то да демантује. Много их боли што смо прошле године били бољи за ЈЕДАН бод :D
Nazad na vrh Ići dole
SamoVasPosmatram

SamoVasPosmatram


Број порука : 3
Join date : 30.03.2015
Локација : Pancevo

19. kolo: FK BACKA - FK Bezanija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 19. kolo: FK BACKA - FK Bezanija   19. kolo: FK BACKA - FK Bezanija - Page 4 Icon_minitimePon Mar 30, 2015 2:24 pm

Niste me banovali Marjane ma jel moguce posto obicno banujete nase ljude cim dobijete komentar koji vam se ne svidja. Savetujem vam da budete realni jer za superligu trebaju i reflektori, 3000 stolica, najmanje dva ulaza a koliko znam vi imate jedan i mnogo toga. Svake godine zagrize po par ekipa i obicno grizu od samog starta jos od prvog kola da ne budu u zaostatku a sve to kosta. Iz pouzdanih izvora sam saznao da ste presli u Pivaru ali ako vi licno demantujete onda u redu. Takodje pominjalo se da su vam iskljucili struju i vodu a da se to krije. Vidite kod nas u Dinamu je sve transparentno i javno. Kad se nesto desi to svi znaju. Jasno je da je Dinamo u dugu i problemima ali nasa uprava ne odustaje kad je tesko naprotiv onda se javlja inat pa radi jos jace. Stadion je renoviran i stavljen je krov na zapadnu tribinu kao kod vas jedino sto neko nije vodio racuna pa se ne vidi teren od nosaca krova ali otom potom. Mnogo toga se radi u Pancevu i Dinamo 1945 je za svaki slucaj ako se dug ne resi da Dinamo ne krene od poslednje lige vec da imamo alternativu. Mislim da ste lukavi i da znate sta radite ali klubovi poput Backe imaju limit i to niko ne moze da promeni. Dinamo je za bod ostao iza Backe istina, nismo ozlojedjeni ali ne mozemo ni da volimo Backu nakon toga. Dinamo zasluzuje visi rang od Srpske lige.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

19. kolo: FK BACKA - FK Bezanija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 19. kolo: FK BACKA - FK Bezanija   19. kolo: FK BACKA - FK Bezanija - Page 4 Icon_minitimePon Mar 30, 2015 3:07 pm

Postovani ja nisam urednik ovog sajta i nikoga ne banujem.Tacno je da Dinamo zasluzuje visi rang od Srpske lige i od srca vam zelim da udjete u visi rang.Sto se tice vode i struje ,kao sto vidite da je imamo ,tacno je da trebaju reflektori a imamo i dva ulaza u stadion nisu vas dobro informisali ...Verujte mi da Dinamo u PLS kada udje nece imati boljeg i korektijeg kluba od Backe ,to je prijateljstvo koje traje od 1960.g i tradiciju treba postovati ...Uprava Dinama je stvarno puno uradila na stadionu u Pancevu i svaka im cast ,to je za svaku pohvalu .Raduje me kada se nivo infrastrukture podize na visi nivo u svim klubovima jer je onda lakse napraviti tim i strucni stab ...zelim vam puno uspeha u daljem radu ...
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

19. kolo: FK BACKA - FK Bezanija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 19. kolo: FK BACKA - FK Bezanija   19. kolo: FK BACKA - FK Bezanija - Page 4 Icon_minitimePon Mar 30, 2015 11:49 pm

Da,lepo je sto vodite racuna o Backoj ali vas molim da budete realniji i optimisticniji i ne treba graditi svoju srecu na eventualnoj tudjoj muci ,jer ko gradi srecu na tudjoj nesreci kratko traje ...Backa ima sasvim solidne uslove za PLS ,ima odlican tim i strucni stab i ovog momenta nam je uprava na nizem nivou od igraca i strucnog staba i zato smo i zakazali izbornu skupstinu kluba na kojoj cemo "osveziti"upravni odbor novim sportskim radnicima bilo da su oni iz strukture lokalne samouprave tako i iz privrednog zivota BAcke Palanke ..da nisam vam odgovorio za vodu i struju Backa je gradski klub i taj deo troskova snosi lokalna samouprava a ne Backa ..sto se tice javnosti u radu sve ce se javno obelodaniti dok sam ja u klubu ,nemamo mi nista da krijemo ...od februara 2012.g. od kada je ova uprava u klubu mi nikome nista nismo ostali duzni i ne dugujemo nikome ni jednog dinara ,tacno je da iz nekog ranije perioda postoji dug i klub vodi spor sa povericima a radi se o iznosu od oko 3.-miliona dinara ,kakva ce presuda suda biti jos uvek ne znamo ali se nadamo povoljna ali i da bude nepovoljna vidite o kom se iznosu radi ...!?
Backa Palanka je oduvek jos iz vremena stare JUGE tj. SFRJ bila poznata po Cardama na dunavu i jezeru Tikvara i FK Backoj,a za 2014.g. je proglasena od strane sportskog saveza opstine BP za najbolji sportski kolektiv ,Malo li je .?
u jednom od svojih komentara sam napisao da je projekcija finansijskog plana za ovo prolece oko 6.155.000.-dinara i drzimo se toga ni dinar vise ni dinar manje ...mislim da i uprava Dinama vodi ispravnu politiku kluba sto je za svaku pohvalu i na tome im cestitam i zelim puno uspeha ,mislim da je vreme da u sezoni 2015-2016.g napadnete prvo mesto i udjete u PLS gde vam je najmanje i mesto jer to grad Pancevo i Dinamo najiskrenije i zasluzuje .Sto se ambicija Backe tice ili mojih licno ( napad na super ligu ) mozda vam to deluje preambiciozno ali kako ici dalje ako niste ambiciozni ..? ako se ne postavljaju ciljevi .? nadam se da sam bar malo uspeo da vas informisem o situaciji u BP .Dinamo i Backa nisu neprijatelji vec sportski rivali i prijatelji ..
srdacan pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Rale BP




Број порука : 108
Join date : 20.08.2014

19. kolo: FK BACKA - FK Bezanija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 19. kolo: FK BACKA - FK Bezanija   19. kolo: FK BACKA - FK Bezanija - Page 4 Icon_minitimeUto Mar 31, 2015 3:50 am

Lepo receno. Sa stilom Wink
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

19. kolo: FK BACKA - FK Bezanija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 19. kolo: FK BACKA - FK Bezanija   19. kolo: FK BACKA - FK Bezanija - Page 4 Icon_minitimeUto Mar 31, 2015 10:53 pm

Postovani prijatelji,verovatno se pitate zasto je utvrdjena strategija Backe da od leta napadne mesta koja vode u super ligu .? Razlog je jednostavan imamo odlicne pojedince koji su kroz timsku igru prevazisli ovaj rang takmicenja i pred upravom kluba su dva puta ,prvi da im uslovima omogucimo da to ostvare i napreduju sto je po meni logican put i drugi da im omogucimo dalji napredak tako sto ce otici u druge klubove koji ce ih u prelanom roku zvati .?
Ono sto se logicno i strateski namece je da ovo selekciju igraca i strucnog staba treba samo jos malo osveziti igracima koji donose kvalitet i prave razliku u igri ,naravno da pored njihovih sportskih -fudbalskih kvaliteta treba voditi racuna i o nadasve njihovim ljudskim osobinama i to je po meni univerzalni recept za napredovanje ...!?
Naravno da ce se po tom istom principu "ojacati" i strucni stab koji svojim znanjem i svakodnevnim posvecenim radom nadogradjuje kvalitet .Sve je ovo moguce svugde u svetu ukoliko su finansije stabilne i ako se drzimo doslednih principa "ono sto obecamo ispred kluba to i ispunimo " ...u nekoliko narednih dana ce se i uprava osveziti i vec do kraja aprila mora doneti Odluku o nacinu finansiranja kluba u sezoni 2015 - 2016.g. jer u periodu traznizije najbitnije da je klub stabilan kako finansijski tako i moralno a svi clanovi kluba moraju biti posveceni u radu ,raditi po planu i programu primenljivog znanja i mora postojati nesto sto nije na silu "ugradjeno" u sve mentalne sklopove a to je MEDJUSOBNO POVERENJE kao najbitniji faktor za uspeh ..,
Nadam se da nisam preterao u pisanju i da vas nisam zamorio a po meni su sve ovo univerzalni principi na kojima bi trebao da pociva svaki klub ..Pozdrav Marjan Rnic
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

19. kolo: FK BACKA - FK Bezanija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: do pobede   19. kolo: FK BACKA - FK Bezanija - Page 4 Icon_minitimeSre Apr 01, 2015 3:59 am

Plavi momci idu na pobedu u nedelju u Petrovcu na Mlavi

Backa ce da slavi u Petrovcu na Mlavi Smile
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

19. kolo: FK BACKA - FK Bezanija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: do pobede   19. kolo: FK BACKA - FK Bezanija - Page 4 Icon_minitimeSre Apr 01, 2015 4:09 am

Tako je Mile legendo. U Bačkoj sve same legende našeg kluba: Marjan, Pače, Tolja, Lazija. Obradujte nas u susretu sa Slogom (PM).
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

19. kolo: FK BACKA - FK Bezanija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 19. kolo: FK BACKA - FK Bezanija   19. kolo: FK BACKA - FK Bezanija - Page 4 Icon_minitimeSre Apr 01, 2015 4:24 am

postovani ljubitelji fudbala,drago mi je sto je moja Backa posle 26 godina cekanja usla u PLS I sto mi svi imamo ambicija da napadnemo ulazak u jelen super ligu.
strucni stab nam je odlican S.Jelacic profi licenca ,trener golmana S.Knezevic spec.profi licenca za golmane ,L,Vjestica A licenca I ja A licenca a od juna nam se prikljucuje I D.Ivanovic koji je upisao pre mesec dana skolu za profi licencu ,u radu sa mladjim selekcijama su Beljanski B licenca ,Kovacevic B licenca Ivkovic C licenca I Cucuz C licenca .Ovo nam daje nadu da cemo uspeti u nasoj zamisli da svoja znanja prenesemo na sve selekcije u klubu .Napred plavi .
pozdrav svima od Mileta Tesica a za prijatelje od Paceta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





19. kolo: FK BACKA - FK Bezanija - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 19. kolo: FK BACKA - FK Bezanija   19. kolo: FK BACKA - FK Bezanija - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
19. kolo: FK BACKA - FK Bezanija
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» 4. Kolo: FK Bezanija - FK BACKA
» 30. kolo: FK BACKA - FK Sloboda
» 14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara
» 28. kolo: FK BACKA - FK Metalac
» 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: