Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik

Ići dole 
+21
aca81
Pera
JovanRaskovic
miletesic
Gogi
LjubiteljFudbala
NikolaRadjenovic
RashaShea
Danac
Momir
MarjanRnic
Напред Бачка
srdjan bp
napredBacka
tebra bp
Rale BP
zarupski
Шоне
Sloboda Ili Ništa
x-man
Admin
25 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 5 Icon_minitimePet Okt 24, 2014 2:52 am

Ево нама појачања на форуму. Нисам имао прилике да пратим Ваше игре господине Тешић јер нисам био ни рођен кад сте играли у Бачкој али отац ми је причао о генерацији Марјана Рнића, Вас, Лазије, Карпова а за Вас је говорио да сте били невероватан играч и љубитељ публике док нисте прешли у Љубљанску Олимпију која нам је тад била ривал :D .
Nazad na vrh Ići dole
miletesic




Број порука : 10
Join date : 24.10.2014

11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 5 Icon_minitimePet Okt 24, 2014 2:54 am

u pravu si Sone Mile je bio neverovatno odlican igrac ,kada njemu damo loptu bila je sigurna kao u sefu Svajcarske banke :D
znao je da odusevi publiku
Nazad na vrh Ići dole
JovanRaskovic

JovanRaskovic


Број порука : 56
Join date : 18.10.2014
Локација : Indjija

11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 5 Icon_minitimePet Okt 24, 2014 2:58 am

Ne bih da spamujem temu ali tu gde ste najaktivniji cu i da pitam. Jel ovo stvarno Marjan Rnic ili neko pise u njegovo ime? Ja sam iz Indjije zovem se Jovan Raskovic i Marjana sam gledao kad je igrao za Backu pre mnogo godina, sad vidim i Mile Tesic "patak" na forumu. Ako je tako duboki naklon i za forum i za staru gardu Backe jako lep odnos uprava-navijaci i divno je kad su u upravi bivsi igraci tako treba. Bio sam veoma kritican prethodnih godina prema Backoj ko je pratio sajt "sportin.biz" ali svakim narednim postupkom ste me kupili kao nekog ko obozava domaci fudbal. Nek je sa srecom.
Nazad na vrh Ići dole
Danac

Danac


Број порука : 100
Join date : 24.07.2014

11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 5 Icon_minitimePet Okt 24, 2014 3:04 am

Mile Tesic sa ekipom Ljubljane, poslednji u trecem redu. Gospodine Tesic dobrodosli i pozovite sve kolege da nam se pridruze bice nam zadovoljstvo.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
miletesic




Број порука : 10
Join date : 24.10.2014

11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 5 Icon_minitimePet Okt 24, 2014 4:09 am

Poštovani RAŠKOVIĆU JOVANE zahvaljujem ti se MILE TEŠIĆ king
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik    11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 5 Icon_minitimePet Okt 24, 2014 4:44 am

Pozdrav za legendu Bačke našeg Pačeta. Jako mi je drago da se i on pridružio forumu. Pozivam sve legende Bačke da se okupimo na jednom mestu (forum) radi zajedničkog cilja (jaka i stabilna Bačka). Pozdrav i svim aktivnim forumašima. Do pobede protiv Radnika.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 5 Icon_minitimePet Okt 24, 2014 4:47 am

JovanRaskovic ::
Ne bih da spamujem temu ali tu gde ste najaktivniji cu i da pitam. Jel ovo stvarno Marjan Rnic ili neko pise u njegovo ime? Ja sam iz Indjije zovem se Jovan Raskovic i Marjana sam gledao kad je igrao za Backu pre mnogo godina, sad vidim i Mile Tesic "patak" na forumu. Ako je tako duboki naklon i za forum i za staru gardu Backe jako lep odnos uprava-navijaci i divno je kad su u upravi bivsi igraci tako treba. Bio sam veoma kritican prethodnih godina prema Backoj ko je pratio sajt "sportin.biz" ali svakim narednim postupkom ste me kupili kao nekog ko obozava domaci fudbal. Nek je sa srecom.

Da, G. Rnic je aktivan na forumu
Nazad na vrh Ići dole
miletesic




Број порука : 10
Join date : 24.10.2014

11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 5 Icon_minitimePet Okt 24, 2014 5:41 am

Hvala postovani Jovane Raskovicu ,ja sam Marjan Rnic a zamolio sam i Paceta Tesica da se ukljuci u forum i kako vidim vec je aktivan.. :D
JOvane Mile Tesic Pace je trener Backe i prvi saradnik Trivi Ilicu i Stevi Knezevicu treneru golmana ... :D
Backa nema veliki budzet kao neki drugi klubovi u ovoj ligi ali sigurno ima najvernije navijace u ligi kao i najvecu mogucu naklonost svih bivsih igraca koji su igrali u Backoj ...redovno se druzimo i postujemo svesni da treba da damo podrsku danasnjim igracima da budu najmanje uspesni kao i mi a svakako i puno vise od nas :D
Nazad na vrh Ići dole
miletesic




Број порука : 10
Join date : 24.10.2014

11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 5 Icon_minitimePet Okt 24, 2014 5:43 am

JOvane ,citao sam sve sto ste pisali na forumu sport in biz ali sam vas pravdao jer sa sigurnoscu sam uvideo da nemate dovoljno informacija o Backoj a da vam budem potpuno iskren tada je kako Backoj tako i meni odgovoralo da tako pisete jer nas tada ni Dinamo nije ozbiljno shvatao ... :D
Nazad na vrh Ići dole
miletesic




Број порука : 10
Join date : 24.10.2014

11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 5 Icon_minitimePet Okt 24, 2014 5:44 am

Jovane zar se nismo videli u Indjiji u zadnjem kolu prolecnog prvensta na utakmici Indjija Timok Zajecar ,kada sam bio u drustvu sa Lazijom i Trivom Ilicem :D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik   11. kolo: FK BACKA - FK Radnik - Page 5 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
11. kolo: FK BACKA - FK Radnik
Nazad na vrh 
Strana 5 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» 26. kolo: FK Radnik - FK BACKA
» 13. Kolo SLS Bačka - Radnik
» 12. kolo: FK BACKA - FK Indjija
» 24. kolo: FK Macva - FK BACKA
» 15. kolo: FK Sloboda - FK BACKA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: