Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 10. kolo: FK Javor - FK BACKA

Ići dole 
+15
MarjanRnic
Rale BP
Joca
Gogi
Admin
x-man
grnja
RashaShea
Pera
Шоне
LjubiteljFudbala
napredBacka
Vojvoda
DimaBP
Kleka
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Gogi

Gogi


Број порука : 149
Join date : 14.09.2014

10. kolo: FK Javor - FK BACKA - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 10. kolo: FK Javor - FK BACKA   10. kolo: FK Javor - FK BACKA - Page 4 Icon_minitimeSub Okt 18, 2014 1:00 pm

Bez obzira na ona dva kiksa kod kuce i dalje smo u igri za prva tri mesta a posle Radnika i Indjije cemo i definitivno videti gde smo.Trebalo bi naredni mec maksimalno izreklamirati a i publika malo da se probudi da mi nosimo igrace a ne kao protiv Macve uspavanka.
Nazad na vrh Ići dole
Rale BP




Број порука : 108
Join date : 20.08.2014

10. kolo: FK Javor - FK BACKA - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 10. kolo: FK Javor - FK BACKA   10. kolo: FK Javor - FK BACKA - Page 4 Icon_minitimeSub Okt 18, 2014 2:54 pm

Alal vera, srusili ste mi tiket al nije mi zao Smile.
Bilo bi ekstra da ulaz bude besplatan protiv Radnika i Javor je pustio protiv nas, Indjija je takodje imala a uz to su im i karte jeftinije. Da se stadion napuni protiv Radnika i kao sto kaze Gogi da ponesemo igrace do pobede, malo jacu podrsku da pruzimo.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Број порука : 92
Join date : 23.07.2014
Локација : Backa Palanka

10. kolo: FK Javor - FK BACKA - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 10. kolo: FK Javor - FK BACKA   10. kolo: FK Javor - FK BACKA - Page 4 Icon_minitimeSub Okt 18, 2014 5:28 pm

Evo i video izvestaja iz Ivanjice. Dobar snimak i jedan jako lep i profesionalan izvestaj njihove lokalne televizije. Mogli smo i povesti, kasnije smo imali srece da ne bude 2:0, na kraju kaznili promasaje Javora. Zasluzen bod.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

10. kolo: FK Javor - FK BACKA - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 10. kolo: FK Javor - FK BACKA   10. kolo: FK Javor - FK BACKA - Page 4 Icon_minitimeNed Okt 19, 2014 11:54 am

Iskreno ,imali smo sedam sansi a Javor tri ...ali smo i mi i oni realizovali po jednu
:D
Javor je igrao fer i korektno bez ikakvih pritisaka da se ne mogu oteti utisku da smo do sada mogli da najlakse dodjemo do tri boda i prava je steta sto nismo ...
Sada sledi prvak lige Radnik pa onda i Indjija obe igramo kuci ...
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

10. kolo: FK Javor - FK BACKA - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 10. kolo: FK Javor - FK BACKA   10. kolo: FK Javor - FK BACKA - Page 4 Icon_minitimeNed Okt 19, 2014 11:58 am

Dobro rekose prethodnici da smo mi najopasniji kad se branimo i kad nismo favoriti.
Nazad na vrh Ići dole
zivanov




Број порука : 5
Join date : 18.08.2014

10. kolo: FK Javor - FK BACKA - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 10. kolo: FK Javor - FK BACKA   10. kolo: FK Javor - FK BACKA - Page 4 Icon_minitimeNed Okt 19, 2014 12:08 pm

svaka cast za ovo bitan bod i za samopouzdanje ali i za opstanak ili mozda napad na gornje pozicije ovde je dosta izjednacenih ekipa i svaki bod je bitan jer cak cetiri ekipe ispadaju lakse je u superligi opstati.samo nastavite
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

10. kolo: FK Javor - FK BACKA - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 10. kolo: FK Javor - FK BACKA   10. kolo: FK Javor - FK BACKA - Page 4 Icon_minitimeUto Okt 21, 2014 12:13 pm

Micko Bjelos je stigao i ima vec dva treninga ... :D
Nazad na vrh Ići dole
srdjan bp




Број порука : 5
Join date : 18.08.2014

10. kolo: FK Javor - FK BACKA - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 10. kolo: FK Javor - FK BACKA   10. kolo: FK Javor - FK BACKA - Page 4 Icon_minitimeČet Okt 23, 2014 10:48 pm

MarjanRnic ::
Micko Bjelos je stigao i ima vec dva treninga ... :D

alal vera gospodine rnic i pored toga sto ste kako kazu ljudi alfa i omega backe vi ovde sa svima nama komunicirate kao sa drugarima bez ikakvog gledanja s visine nece zvucati preterano ako kazem vava novog vremena znam i zasto to kazem kad je klubu bilo najteze a kad vi niste bili u klubu nego su bili neki drugi backa je imala vasu pomoc oduvek a posle toliko godina imamo priliku da gledamo backu koja se ne plasi nikog. sve je ovo jako lepo i rezultati i odnos igraci navijaci i ovaj forum odlicno vodite da ne poveruje covek da i u palanci moze nesto da bude dobro kad postoji disciplina i red i rad. zivi bili 100 godina i sa srecom
Nazad na vrh Ići dole
srdjan bp




Број порука : 5
Join date : 18.08.2014

10. kolo: FK Javor - FK BACKA - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 10. kolo: FK Javor - FK BACKA   10. kolo: FK Javor - FK BACKA - Page 4 Icon_minitimeČet Okt 23, 2014 10:49 pm

stvarno sam od srca ovo napisao
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

10. kolo: FK Javor - FK BACKA - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 10. kolo: FK Javor - FK BACKA   10. kolo: FK Javor - FK BACKA - Page 4 Icon_minitimePet Okt 24, 2014 12:31 am

dragi Srdjane, hvala ti ...znam da si ovo napisao od srca jer pre svega volis Backu i fudbal .Moja ideja je da Backa ne bude u srcu svih Palancana vec da bude srce Palancana nadam se da si me razumeo ...nije Backa Marjan Rnic pojedinac vec je backa institucija koja je veca od svakog pojedinacno i to moraju svi da shvate i da ka tome streme i da na tome zajednicki svi radimo ...
Jako mi je zao sto FK Backa ove godine nije dobila oktobarsku nagradu grada ,sto to niko nije prepoznao kao jednu od najvecih vrednosti Backe Palanke ,jer iz godine u godinu beleziti ovakve rezultate a da svi igraci,ljudi u klubu od domara,preko trenera svih selekcija ,do zaposlenih i uprave ne dobiju priznanje grada kao adekvatnu satisfakciju ,za mene zvuci neverovatno .Ne pisem vam ovo zbog mene vec zbog mnogo ulozenog truda,znoja,znanja svih u klubu i oko kluba a Oktobarska nagrada bi bila samo jos veci podstrek za dalji rad i uvelicala bi trofejnu salu kluba i ostala kao stalna smernica u daljem radu...
Ne zalim se pisanjem putem ovog teksta vec vas samo obavestavam i mogao bih da vas i podstim kada je moja generacija daleke 1988.g usla u Prvu b ligu tadasnje 25.-milionske drzave SFRJ svi igraci,treneri i uprava tj. svi iz kluba smo imali svecani prijem kod predsednika opstine g-dina Radovana Panova ,zato mi i smeta sto bar najmanje ista paznja nije poklonjena i ovoj generaciji igraca a oni su to zasluzili ...
Nadam se da cete me najdobronamernije razumeti ,ne trazim nista za sebe vec samo za sve ljude iz kluba odnos kakav zasluzuju ...oprostite mi na ovolikoj iskrenosti i slobodi pisanja ...valjda ce nekada neko ovo prepoznati :D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





10. kolo: FK Javor - FK BACKA - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 10. kolo: FK Javor - FK BACKA   10. kolo: FK Javor - FK BACKA - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
10. kolo: FK Javor - FK BACKA
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» 25. kolo: FK BACKA - FK Javor
» 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA
» 3. kolo: FK BACKA - FK Bsk Borca
» 14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara
» 28. kolo: FK BACKA - FK Metalac

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: