Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Suradnja Iloka i Backe Palanke u proslosti?

Ići dole 
+3
LjubiteljFudbala
BraneBP
Dunav
7 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Dunav

Dunav


Број порука : 38
Join date : 14.09.2014
Локација : Ilok

Suradnja Iloka i Backe Palanke u proslosti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suradnja Iloka i Backe Palanke u proslosti?   Suradnja Iloka i Backe Palanke u proslosti? - Page 2 Icon_minitimePet Sep 19, 2014 1:03 pm

Само БАЧКА ::
Ако се не варам Паја је играо једну сезону и за Војводину из Товаришева. За Бачку је играо више сезона и то у периоду док је Бачка играла другу лигу негде почетком и половином седамдесетих.

Tad je igrao u Fruskogorcu koliko ja znam. Dugo je godina igrao kod nas, morat cu opet prelistati novine pa cu vidjeti kad je tocno dosao i do kad je bio tu.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Suradnja Iloka i Backe Palanke u proslosti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suradnja Iloka i Backe Palanke u proslosti?   Suradnja Iloka i Backe Palanke u proslosti? - Page 2 Icon_minitimePet Sep 19, 2014 3:02 pm

Paja Danilov sa nadimkom "kifla", zbog centarsuta
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Suradnja Iloka i Backe Palanke u proslosti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suradnja Iloka i Backe Palanke u proslosti?   Suradnja Iloka i Backe Palanke u proslosti? - Page 2 Icon_minitimePet Sep 19, 2014 3:04 pm

Imam ja kuci sliku igraca sa prijateljskog meca Fruskogorac-Dinamo, tada je Kranjcar igrao za Dinamo
Nazad na vrh Ići dole
Dunav

Dunav


Број порука : 38
Join date : 14.09.2014
Локација : Ilok

Suradnja Iloka i Backe Palanke u proslosti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suradnja Iloka i Backe Palanke u proslosti?   Suradnja Iloka i Backe Palanke u proslosti? - Page 2 Icon_minitimeUto Mar 14, 2017 10:19 am

x-man ::
Imam ja kuci sliku igraca sa prijateljskog meca Fruskogorac-Dinamo, tada je Kranjcar igrao za Dinamo

Da li mozete poslati tu sliku mozda?
Nazad na vrh Ići dole
dunavska76neman

dunavska76neman


Број порука : 239
Join date : 25.07.2014

Suradnja Iloka i Backe Palanke u proslosti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suradnja Iloka i Backe Palanke u proslosti?   Suradnja Iloka i Backe Palanke u proslosti? - Page 2 Icon_minitimeUto Mar 14, 2017 2:36 pm

Nakon dve i po godine Suradnja Iloka i Backe Palanke u proslosti? - Page 2 1353276769
Nazad na vrh Ići dole
Dunav

Dunav


Број порука : 38
Join date : 14.09.2014
Локација : Ilok

Suradnja Iloka i Backe Palanke u proslosti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suradnja Iloka i Backe Palanke u proslosti?   Suradnja Iloka i Backe Palanke u proslosti? - Page 2 Icon_minitimeUto Mar 14, 2017 4:50 pm

dunavska76neman ::
Nakon dve i po godine Suradnja Iloka i Backe Palanke u proslosti? - Page 2 1353276769

Jbga, valjda smo svi jos uvijek zivi i zdravi Suradnja Iloka i Backe Palanke u proslosti? - Page 2 1353276769
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Suradnja Iloka i Backe Palanke u proslosti? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Suradnja Iloka i Backe Palanke u proslosti?   Suradnja Iloka i Backe Palanke u proslosti? - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Suradnja Iloka i Backe Palanke u proslosti?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Vesti iz Backe Palanke
» Devojke iz Backe Palanke
» Vase slike Backe Palanke
» Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke
» Uprava Backe

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Backa Palanka-
Skoči na: