Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Reprezentacija Srbije (svi sportovi)

Ići dole 
+21
napredBacka
Rale BP
NikolaRadjenovic
nagib
miletesic01
JovanRaskovic
Momir
Danac
x-man
dunavska76neman
Daki86
Gogi
Vojvoda
Dunav
role bp
LjubiteljFudbala
majstorBP
tebra bp
Kleka
Напред Бачка
Marko 89
25 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Dunav

Dunav


Број порука : 38
Join date : 14.09.2014
Локација : Ilok

Reprezentacija Srbije (svi sportovi) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije (svi sportovi)   Reprezentacija Srbije (svi sportovi) - Page 2 Icon_minitimePon Sep 15, 2014 1:34 pm

Напред Бачка ::
Хвала Илочанин на честиткама лепо од тебе. Мада у суштини моје неко мишљење је да кошарка никад није ни отишла из Србије осим оне срамоте кад смо били домаћин првенства Европе и кад смо испали у раној фази осмина финала је била и после тога у групи 2007 али онда 2009 сребро. И тих пар четвртфинала првенства Европе не рачуунам баш за неки неуспех. Ово светско друго место, прошло светско четврто место а у полуфиналу смо изгубили од домаћина Турака у последњој секунди, верујем да знаш онај случај кад су Турци начепили линију а судије наводно нису виделе две три секунде пре краја и постигну кош. А претпрошло светско првенство је било у Америци и тад смо га освојили.

Нисмо пружили јачи отпор Америма, заказали смо тамо где смо највише очекивали а то су тројке, уз то смо очекивали и лошији дан Амера. На првенству смо имали већи проценат тројки од њих али ето. Ми смо шутирали тројке 15 од 5 а Америка ако се не варам 15 од 20. Да је било обрнуто ми би добили са неких 20ак разлике и мало јаче, то говори да смо им парирали на неким другим пољима што радује јер пола играча су нам наводно просечни играчи. Штимац ни у Звезди не може да игра, не знам да ли је и један у НБА. Ђорђевић је обавио велики посао и показао колико значи добар тренер. Само нек наставе у том ритму, данас се није могло Амери су стварно значајно јачи од осталих репрезентација и заслужено носе злато.

Ma nema na cemu. Sve si rekao, na pocetku meca kad ste vodili sam bas rekao nekim deckima, polako..ajde da vidimo kako ce Srbiju ici sut za 3 poena...i eto, vidjeli smo na kraju.

A cuj, Srbija je u kosarci naviknuta na velike igrace, velike dvoboje i medalje, pa prema tome cetvrfinala za jednu takvu kosarkasku naciju, naviknutu na medalje..ipak je neuspjeh. Nema vise velikana vase kosarke, Divca, Danilovica, Bodiroge i ostale, tesko je ljudima objasniti da kod smjene generacije moze doci do slabijih rezultata, malo ste lutali no mislim da je sad to-to, i da ce ova reprezentacija nesumljivo osvajati medalje na velikim natjecanjima.

Ah Sale..nasa crna macka :D :D Nikad necu zaboraviti kako nam je zavalio kos u doslovno posljednoj sekundi..bez pretjerivanja, suze su mi krenile na oci.. Sad :D jer tada se mnogo vise kod nas pratila kosarka a i sam sam je trenirao, bila su to neka druga vremena...
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

Reprezentacija Srbije (svi sportovi) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije (svi sportovi)   Reprezentacija Srbije (svi sportovi) - Page 2 Icon_minitimePon Sep 15, 2014 3:10 pm

Imaju i Ameri dobrog trenera, uspeo je od nabedjenih nba zvezda da stvori ekipu koja igra timski. Rezultat svega toga je i stvarno igra bez greske Amerike. Ogroman uspeh nasih momaka, kako su u grupi igrali ocekivao sam ubedljiv poraz odmah od Grcke.

@Dunav
Tad smo i vi i mi imali izuzetnu ekipu. Sta se promenilo od tada kod vas i zasto se ne prati vise toliko kosarka?
Meni je fudbal daleko omiljen sport ali nije ni kosarka losa zna biti zanimljivo i lepih poteza bude, u svetu se daleko vise prati od rukometa, vaterpola, odbojke. Jedino tenis prosto ne mogu da gledam :D
Nazad na vrh Ići dole
Dunav

Dunav


Број порука : 38
Join date : 14.09.2014
Локација : Ilok

Reprezentacija Srbije (svi sportovi) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije (svi sportovi)   Reprezentacija Srbije (svi sportovi) - Page 2 Icon_minitimePon Sep 15, 2014 3:27 pm

VojvodaStevanSupljikac ::
Imaju i Ameri dobrog trenera, uspeo je od nabedjenih nba zvezda da stvori ekipu koja igra timski. Rezultat svega toga je i stvarno igra bez greske Amerike. Ogroman uspeh nasih momaka, kako su u grupi igrali ocekivao sam ubedljiv poraz odmah od Grcke.

@Dunav
Tad smo i vi i mi imali izuzetnu ekipu. Sta se promenilo od tada kod vas i zasto se ne prati vise toliko kosarka?
Meni je fudbal daleko omiljen sport ali nije ni kosarka losa zna biti zanimljivo i lepih poteza bude, u svetu se daleko vise prati od rukometa, vaterpola, odbojke. Jedino tenis prosto ne mogu da gledam  :D

Mi smo najbolje rezultate imali 90tih godina, ali smo imali i izuzetne igrace poput Kukoca, Radje, Perasovica itd..od onda smo imali lose rezultate, na nekim natjecanjima nismo ni igrali, jednostavno nemamo dovoljno dobrih trenera, za mene barem svi nasi treneri a ima nekolicina dobrih, nisu ni do nogu recimo jednom Maljkovicu, Obradovicu itd..jednostavno nas nije islo, igramo godinama vec presporu kosarku, Djordjevic je svim nasim trenerima ocitao lekciju iz brze, moderne kosarke, protiv Francuza.

Klubovi su nam propali, pogledaj gdje je nekad mocna Jugoplastika a kasnije Croatia Osiguranje i Split, gotovo da ne postoje vise.., pogledaj kako je Cibona zavrsila..Zadar je slab..jbga, pohlepni ljudi kojima su samo novci bili bitni su totalno unistili nasu kosarku i sad se tesko iskoprcati iz toga blata..

I meni je nogomet najomiljeniji sport, rukomet sam zavolio zbog naseg ondasnjeg Badela koji je bio institucija ne samo kod nas vec i u Europi, naravno tu je nasa reprezentacija koja nam je pruzila mnogo veselja.

Tenis ni meni nije najomiljeniji sport, ali pogledao sam dosta meceva, naravno prvo zbog Gorana Ivanisevica, ali bilo je tad mnogo kvalitetnih igraca poput Sticha, Changa, Mustera, Samprasa, Agasija, Kafeljnikova i cijele plejade izuzetnih tenisaca.

Nazad na vrh Ići dole
LjubiteljFudbala

LjubiteljFudbala


Број порука : 234
Join date : 24.07.2014
Локација : Stadion

Reprezentacija Srbije (svi sportovi) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije (svi sportovi)   Reprezentacija Srbije (svi sportovi) - Page 2 Icon_minitimeSub Okt 11, 2014 9:11 am

Kako bi legla jedna pobeda veceras u Jermeniji cheers.
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Reprezentacija Srbije (svi sportovi) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije (svi sportovi)   Reprezentacija Srbije (svi sportovi) - Page 2 Icon_minitimeSub Okt 11, 2014 12:13 pm

Plač majke Jugovića.
Nazad na vrh Ići dole
Joca




Број порука : 229
Join date : 24.07.2014

Reprezentacija Srbije (svi sportovi) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije (svi sportovi)   Reprezentacija Srbije (svi sportovi) - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 12, 2014 10:55 am

Ko je juce gledao repku nije morao danas Backu i obrnuto. Ko preslikano...
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

Reprezentacija Srbije (svi sportovi) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije (svi sportovi)   Reprezentacija Srbije (svi sportovi) - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 14, 2014 12:55 pm

Ajde momci mozete valjda Albaniju da pobedite.
Nazad na vrh Ići dole
Gogi

Gogi


Број порука : 149
Join date : 14.09.2014

Reprezentacija Srbije (svi sportovi) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije (svi sportovi)   Reprezentacija Srbije (svi sportovi) - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 14, 2014 1:15 pm

Mladi se plasirali na Evropsko(medju 8 najboljih),pobedili smo Evropske sampione Spance koji nisu izgubili 5 godina.Jos matori da nas obraduju jednom u zivotu.
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

Reprezentacija Srbije (svi sportovi) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije (svi sportovi)   Reprezentacija Srbije (svi sportovi) - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 14, 2014 1:27 pm

U prvih 25 minuta imali smo inicijativu a sad pustamo Albancima da se ovde ovako poigravaju. Kako ce tek biti tamo. Ove majmune sa tribine sto ubacuju baklje i predmete treba identifikovati i kazniti sa godinu dana drustveno-korisnog rada.
Nazad na vrh Ići dole
Daki86




Број порука : 135
Join date : 07.08.2014

Reprezentacija Srbije (svi sportovi) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije (svi sportovi)   Reprezentacija Srbije (svi sportovi) - Page 2 Icon_minitimeUto Okt 14, 2014 1:37 pm

Ni igraci albanije nisu nista bolji od pojedinih navijaca kod nas...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Reprezentacija Srbije (svi sportovi) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reprezentacija Srbije (svi sportovi)   Reprezentacija Srbije (svi sportovi) - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Reprezentacija Srbije (svi sportovi)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Kup Srbije 2015/16
» Prva liga Srbije 2014/15
» Prva liga Srbije 2015/16
» Prva liga Srbije 2015/16
» Super liga Srbije 2016/17

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Uz pivce-
Skoči na: