Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Uprava Backe

Ići dole 
+33
Marko 89
Milhaus
pravisimpatizer
nagib
Cistacica
SirkBP
Miki Veliki
Neko
aimar
fotball
Milko
Daki86
maurinjo
PLAVOGARDISTA
Ventilvoje
Vojvoda
Joca77
Шоне
dunavska76neman
Gogi
Mile123
1986Nenad
miletesic01
patriota-pancevo
LjubiteljFudbala
Pera
DimaBP
Joca
sportista
BraneBP
MarjanRnic
x-man
Kleka
37 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Uprava Backe - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 4 Icon_minitimeUto Maj 12, 2015 3:11 am

Danas u 12.h predsednik kluba Zoran Karpov Tolja je zakazao konferenciju za stampu na koju je pozvao sve medije da bi se javnost blagovremno i istinito upoznala sa cinjenicama ,kao sto vam je poznato ako ne odigramo dve utakmice klub se seli u dva stepena nizi rang a ako nema Backe u ovoj ligi nema ni donacija FSS u vestackim terenima,semaforima ,sredstvima za poboljsanje fudbalske infrastrukture itd .
Razumem Tolju covek ne moze vise da se bori ,pokusavam da ga ubedim da odigramo sutra protiv Metaca i da ne kvarimo ligu ali da li cu uspeti ne znam,CINI MI SE DA NECU JER JE ODLUCAN I KAKO KAZE ON JE ZAKONSKI ZASTUPNIK KLUBA I NA NJEMU JE SVA ODGOVORNOST .
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Uprava Backe - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 4 Icon_minitimeUto Maj 12, 2015 3:27 am

Ovo za Djedovca je tacno, pa ljudi opstinski sofer je isao automobilom na more u Grcku gde se on banjao kako bi potpisao transfer novca ne znam sad zbog cega zaboravio sam, to se isto desilo i kada su ga cekali da se vrati iz Doboja.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Uprava Backe - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 4 Icon_minitimeUto Maj 12, 2015 3:54 am

Trebamo pokrenuti potpisivanje peticije.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Uprava Backe - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 4 Icon_minitimeUto Maj 12, 2015 4:08 am

100% treba ,stvarno nije u redu odnos prema Backoj .
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Uprava Backe - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 4 Icon_minitimeUto Maj 12, 2015 4:14 am

Da su dosli Mara i Derventske lole ne bi bio bolestan, sramota, reci kao covek nedam i dovidjenja.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Uprava Backe - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 4 Icon_minitimeUto Maj 12, 2015 4:15 am

Mile organizujte to sutra na ulazu, potpisivace i ljudi sa strane koji dodju na mec


Poslednji izmenio x-man dana Uto Maj 12, 2015 4:16 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Uprava Backe - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 4 Icon_minitimeUto Maj 12, 2015 4:16 am

Šta ste očekivali od tog šabana.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Uprava Backe - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 4 Icon_minitimeUto Maj 12, 2015 5:15 am

Mnogo truda,volje,zelje,znanja a moze da "zavrsi" lose po volji pojedinca .Embarassed
Nemam reci ,biti ovoliko neodgovoran je za mene cudo nevidjeno Embarassed
staviti :suspect: na Backu i sve moguce privilegije i investicije koje mogu doci iz ovog stepena takmicenja za ceo grad je stvarno ludost,
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Uprava Backe - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 4 Icon_minitimeUto Maj 12, 2015 5:20 am

Uradicu sve da sutra odigramo utakmicu i povuci se iz cele ove tuzne price .
Hvala svima sto ste svojim doprinosom ucestvovali u vracanju slave Backoj a preko Backe i nasem gradu ,
Verujte mi da sam ucinio sve sto sam mogao .
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Uprava Backe - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 4 Icon_minitimeUto Maj 12, 2015 6:08 am

Upoznat je Patriota malo vise nego sto svi misle ja kad sam vam sve to govorio vi ste rekli da vas napadam a ja samo cinjenice iznosim Smile
Ode vam i Marjan a vi u 4. ligu. Isto sam rekao da sve sto zavisi od lokalne samouprave nece biti dobro i onda je Patriota lud i bezobrazan. Gotovo je znaci bezveze ste se mucili i ovo oko foruma skupljali masu Basketball
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Uprava Backe - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Uprava Backe
Nazad na vrh 
Strana 4 od 21Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 21  Sledeći
 Similar topics
-
» Vesti iz Backe Palanke
» VIDEO SPOT kao prezentacije Bačke
» PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL
» Raspored utakmica Backe - PLS 2014/15
» Vase slike Backe Palanke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: