Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

Delite

Uprava Backe

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
miletesic01

Број порука : 1695

Uprava Backe - Page 16 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 16 Icon_minitimePon Jun 06, 2016 10:06 pm

Miki Veliki ::
U pravu je nepoznati covek forum se raspada kao i sve oko Backe. Pricati da cete biti Backa je neozbiljno vi ste sada jedan sasvim novi klub pod imenom OFK Backa i to je zavrsena prica ali ne pisem upravo iz razloga koji je nepoznati napisao. Previse je sad ovde ljudi na jednom mestu sistem je preoterecen i raspasce se citav forum to je cinjenica. Umesto sto pitate Mileta bolje vam je da pitate mene sve sto vas zanima u vezi OFK Backe i njenog funkcionisanja. Vise puta sam se dokazao sta je bilo na kraju u Celarevu? Kad sam ja to najavio aj budite iskreni pa se sad javite?
Vidis u APR da nismo OFK Backa vec da smo uspeli da se vratimo i budemo ono sto smo oduvek bili a to je FK Backa .
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01

PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 16 Icon_minitimePon Jun 06, 2016 10:07 pm

Plavi da ti kazem jednu stvar i vama su se smejali kad ste pricali o superligi iz cetvrte pa eto vas tu isto su vas proglasavali mentalnim bolesnicima. Sad i vi pravite istu gresku. Dinamo ce se izdici iz svega ovoga Dinamo je u  Pancevu svetinja a Pancevo sa svojim selima ima oko 125 000 stanovnika a bez sela 77 000. Palanka sa svim selima ima 56 000 stanovnika. Onda zamislite koliko smo mi veliki, ogromni smo takoreci i najveci posle Beograda, Novog Sada, Nisa, Kragujevca i Subotice a rame uz rame sa Zrenjaninom kojeg smo prvi put u istoriji pretekli tako da smo sad mi glavni grad Banata. Forum nemamo al kad bi ga napravili bio bi veci od ovog vaseg za samo mesec dana to budite sigurni.
Miki pa napravite forum ,zapocnite taj pionirski posao i ako mozete neka bude bolji od naseg ,samo napred .
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic

Број порука : 1368
Локација : Backa Palanka

PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 16 Icon_minitimePon Jun 06, 2016 11:17 pm

Velicina ili brojnost stanovnistva nekog grada ne znaci da su i fudbalski toliko jaki ...Nema fudbala bez entuzijasta u upravi,medju trenerima ,igracima ,navijacima i potrebne atmosfere u samom mestu ... Uprava Backe - Page 16 1093637683
vec sam davno napisao da je tradicija i prijatelj i neprijatelj ,ako imate tradiciju svi ocekuju vrshunske rezultate pa ako ih ima onda su svi uz vas a ako ih nema onda je tradicija neprijatelj i svi u klubu i oko kluba "budu nesposobni" jer velika vecina ljudi na ovaj nacin posmatra i meri uspesnost ... Uprava Backe - Page 16 3553797800
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01

PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 16 Icon_minitimePon Jun 06, 2016 11:41 pm

miletesic01 ::
U pravu je nepoznati covek forum se raspada kao i sve oko Backe. Pricati da cete biti Backa je neozbiljno vi ste sada jedan sasvim novi klub pod imenom OFK Backa i to je zavrsena prica ali ne pisem upravo iz razloga koji je nepoznati napisao. Previse je sad ovde ljudi na jednom mestu sistem je preoterecen i raspasce se citav forum to je cinjenica. Umesto sto pitate Mileta bolje vam je da pitate mene sve sto vas zanima u vezi OFK Backe i njenog funkcionisanja. Vise puta sam se dokazao sta je bilo na kraju u Celarevu? Kad sam ja to najavio aj budite iskreni pa se sad javite?
Vidis u APR da nismo OFK Backa vec da smo uspeli da se vratimo i budemo ono sto smo oduvek bili a to je FK Backa .
Mada neki misle da smo trebali da ostnemo OFK velika nas u klubu misli da treba da budemo i ono sto smo oduvek bili a to je FK Backa ,svesni cinjenice da time priznajemo sve dugove koje ima FK Backa a i sam cin pripajanja FK Backe OFK Backoj pravno-formalno nas nije oslobodio duga FK Backe vec je to i bila obaveza OFK Backe . Uprava Backe - Page 16 3553797800
Nista se moj Miki ne raspada vec se samo sve vraca tamo gde mu je i mesto a svetinja zvana FK Backa je iznad svih nas u to ime Uprava Backe - Page 16 1777517561
FK Backa najzad svoj na svome uradili smo pripajanje 2015 da bi dobili jedinstvo svih sportskih ljudi ali je jaz nepremostiv zato je ponistenje pripajanja najbolje resenje i od danas neka svaki klub ide svojim putem ...trud se isplatio i borba koja traje skoro godinu dana
Nazad na vrh Ići dole
Miki Veliki

Miki Veliki

Број порука : 134

PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 16 Icon_minitimeUto Jun 07, 2016 8:36 am

Rekao sam na onoj temi ako to uspete onda se povlacim sa foruma stvarno ste mocna ekipa Marjan i ti znam zasto to govorim jer je tako nesto izuzetno tesko sprovesti u delo. Za razliku od nekih forumasa imam obraz i kad nesto vidim da jeste onda ne sporim to. Setite se samo mojih izvestaja sa nekih vasih utakmica koje sam posmatrao...
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01

PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 16 Icon_minitimeUto Jun 07, 2016 12:02 pm

Rekao sam na onoj temi ako to uspete onda se povlacim sa foruma stvarno ste mocna ekipa Marjan i ti znam zasto to govorim jer je tako nesto izuzetno tesko sprovesti u delo. Za razliku od nekih forumasa imam obraz i kad nesto vidim da jeste onda ne sporim to. Setite se samo mojih izvestaja sa nekih vasih utakmica koje sam posmatrao...
Uspeli smo Miki a i ti to znas i hvala ti sto nam cestitas na istrajnosti i uspehu a na forumu ostani ,u ovom postupku vracanja na FK backu bio si nam podrska Uprava Backe - Page 16 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera

Број порука : 914
Локација : Bačka Palanka

PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 16 Icon_minitimeČet Jun 09, 2016 11:02 pm

http://fkbacka.com/vladimir-mrdan-novi-predsednik-fk-backe/
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01

PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 16 Icon_minitimeČet Jun 09, 2016 11:22 pm

Pera ::
Mora se ojacati i uprava ,da politiku kluba vode ljudi iz privrede i koji mogu da finansijski podrze klub kako bi imali stabilnost i sigurnost a mi u sportskom sektoru moramo jos vise da se posvetimo svom delu posla . Uprava Backe - Page 16 3553797800
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera

Број порука : 914
Локација : Bačka Palanka

PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 16 Icon_minitimePon Jun 20, 2016 2:22 am

http://fkbacka.com/zakazana-izborna-skupstina-za-26-jun-2016/
Nazad na vrh Ići dole
Gogi

Gogi

Број порука : 149

PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 16 Icon_minitimePon Jun 20, 2016 5:01 am

miletesic01 ::
Pera ::
Mora se ojacati i uprava ,da politiku kluba vode ljudi iz privrede i koji mogu da finansijski podrze klub kako bi imali stabilnost i sigurnost a mi u sportskom sektoru moramo jos vise da se posvetimo svom delu posla . Uprava Backe - Page 16 3553797800
Popraviti odnose sa Damilom koliko je moguce. Tu su i druge firme pre svega vijati Tarket, Nektar i pivaru...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 16 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole

Uprava Backe
Nazad na vrh 
Strana 16 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: