Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Uprava Backe

Ići dole 
+33
Marko 89
Milhaus
pravisimpatizer
nagib
Cistacica
SirkBP
Miki Veliki
Neko
aimar
fotball
Milko
Daki86
maurinjo
PLAVOGARDISTA
Ventilvoje
Vojvoda
Joca77
Шоне
dunavska76neman
Gogi
Mile123
1986Nenad
miletesic01
patriota-pancevo
LjubiteljFudbala
Pera
DimaBP
Joca
sportista
BraneBP
MarjanRnic
x-man
Kleka
37 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
Daki86




Број порука : 135
Join date : 07.08.2014

Uprava Backe - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 12 Icon_minitimeČet Jun 02, 2016 6:55 pm

maurinjo ::
Uprava Backe - Page 12 3733535733 konacno prava tema.da saznamo zasto je klub preomenio ime.koliki je dug kluba.koje bio na celu kluba kad je dug napravljen.zasto nijedna velika firma iz opstine ne zeli da ulaze u klub....itd.DUNAVSKA76NEMAN SVAKA CAST Uprava Backe - Page 12 1093637683
Javna tajna :D Ja recimo znam dosta o celoj toj prici ali me intresuje bas taj deo sa zaduzivanjem i Damilom oni su optuzili Milenka a izgleda da su oni i taj haos napravili ako neko zna slobodno malo detaljnije forumi i sluze za diskusije. Licno ne znam coveka koji je rekao nesto pozitivno o Tolji i Laziji.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Uprava Backe - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 12 Icon_minitimeČet Jun 02, 2016 7:00 pm

A obrnuto na to sto kazes ja ne znam coveka koji je nesto lose rekao o Miletu i Marjanu.

Kad njih dvojicu uporedis sa ovom dvojicom ispada kao dobro i zlo hahaahah.

No znam da Mile i Marjan ne vole ovu pricu iako su i sami svesni problema...Ne smemo da zbog ove dvojice izgubimo njih dvojicu.


Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Uprava Backe - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 12 Icon_minitimeČet Jun 02, 2016 10:32 pm

Ne rado pisem o ovoj temi ali kada su pokojni Misa Pankov i Marjan zajedno sa mnom predali klub na upravaljanje Damilu ( koji je formirao upravu i u klubu su bili i Tolja i Lazija ) klub nije imao ni jednog dinara duga sem neke sitne obaveze prema DDOR-u ,a kada je posle toga doslo do sukoba unutar svih tih ljudi u samoj upravi i u ljudima koji su vodili klub i kada je trebao da bude preuzet klub od strane Milivoja Knezevica najboje bi bilo da pitate njega sta je 2011 g zatekao u klubu i kakve obaveze ...koliko god vi voleli ili ne voleli Tolju i Laziju nisu oni zaduzivali klub vec drugi ljudi i ako su godisnje od opstine dobijali ozbiljnu sumu para od 6 do 9 miliona dinara u trecoj ligi ...nekako zelim da sve ovo potisnem i zaboravim
Nazad na vrh Ići dole
Milko




Број порука : 87
Join date : 08.04.2016

Uprava Backe - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 12 Icon_minitimeSub Jun 04, 2016 10:19 am

miletesic01 ::
Ne rado pisem o ovoj temi ali kada su pokojni Misa Pankov i Marjan zajedno sa mnom predali klub na upravaljanje Damilu ( koji je formirao upravu i u klubu su bili i Tolja i Lazija ) klub nije imao ni jednog dinara duga sem neke sitne obaveze prema DDOR-u ,a kada je posle toga doslo do sukoba unutar svih tih ljudi u samoj upravi i u ljudima koji su vodili klub i kada je trebao da bude preuzet klub od strane Milivoja Knezevica najboje bi bilo da pitate njega sta je 2011 g zatekao u klubu i kakve obaveze ...koliko god vi voleli ili ne voleli Tolju i Laziju nisu oni zaduzivali klub vec drugi ljudi i ako su godisnje od opstine dobijali ozbiljnu sumu para od 6 do 9 miliona dinara u trecoj ligi ...nekako zelim da sve ovo potisnem i zaboravim

Gospodine Mile kada ce igracima biti isplacene plate? Za premije necu ni da pitam... Ili cete se opet voditi ustaljenom "politikom" ( da ne koristim neki pogrdan naziv) da ko ne ostane u klubu ne dobija poslednju platu a ovoga puta ni premije?
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Uprava Backe - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 12 Icon_minitimeSub Jun 04, 2016 10:56 pm

Milko ::
miletesic01 ::
Ne rado pisem o ovoj temi ali kada su pokojni Misa Pankov i Marjan zajedno sa mnom predali klub na upravaljanje Damilu ( koji je formirao upravu i u klubu su bili i Tolja i Lazija ) klub nije imao ni jednog dinara duga sem neke sitne obaveze prema DDOR-u ,a kada je posle toga doslo do sukoba unutar svih tih ljudi u samoj upravi i u ljudima koji su vodili klub i kada je trebao da bude preuzet klub od strane Milivoja Knezevica najboje bi bilo da pitate njega sta je 2011 g zatekao u klubu i kakve obaveze ...koliko god vi voleli ili ne voleli Tolju i Laziju nisu oni zaduzivali klub vec drugi ljudi i ako su godisnje od opstine dobijali ozbiljnu sumu para od 6 do 9 miliona dinara u trecoj ligi ...nekako zelim da sve ovo potisnem i zaboravim

Gospodine Mile kada ce igracima biti isplacene plate? Za premije necu ni da pitam... Ili cete se opet voditi ustaljenom "politikom" ( da ne koristim neki pogrdan naziv) da ko ne ostane u klubu ne dobija poslednju platu a ovoga puta ni premije?
Milko ,da li vi igrate za Backu .?
O kakvim platam vi pricate .? napisao sam vam da su plate isplacenje 26.maja za maj a ako ne verujete mozete proveriti kod svih igraca a ako vama to neko nije prijavio zao mi je pogresno vas je informisao .?
JOS JEDNOM VELIKIM SLOVIMA SVE PLATE IZ PROLECNOG DELA SU ISPLACENE SVIM IGRACIMA U SKLADU SA UGOVOROM-DOGOVOROM SA NJIMA ,ISPLACENE SU IM NAGRADE ZA ULAZAK U SUPER LIGU I OSTALO JE DA IM SE PO DOGOVORU ISPLATI PREMIJA ZA POSLEDNJI CIKLUS I ZA TO JE PRECIZIRAN DATUM 15.JUN 2016.g. PA VAS STOGA MOLIM DA PO FORUMU NE PISETE NEISTINE AKO VAS KONKRETNO NEKO LOSE INFORMISE ZA TO NISAM JA KRIVI A AKO PITATE ZA NEKOG IGRACA KONKRETNO TREBA DA ZNATE DA SU IGRACI RAZLICITO UGOVARALI KAKO BROJ PLATA TAKI I NJIHOVE IZOSE PA IMATE SITUACIJU DA JE NEKO UGOVORIO 4 PLATE ,NEKO 4 IPO PLATE A SVE U ZAVISNOSTI KADA JE DOSAO U KLUB I STA JE SA KLUBOM DOGOVORIO, AKO JE IGRAC DOSAO U KLUB KRAJEM JANUARA NARAVNO DA JE U KLUBU BIO 4 MESECA I DA IMA PRAVO NA 4 PLATE A ONI IGRACI KOJI SU REDOVNO POCELI PRIPREME SU DOGOVORILI CETIRIIPO PLATE ,NE ZNAM DA LI VAM JOS NESTO NIJE JASNO .?
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Uprava Backe - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 12 Icon_minitimeSub Jun 04, 2016 11:05 pm

Mile imali transfer novosti? Koliko sam razumeo Zecevic je opet tu, pricaju o Ivelji, medjutim on koliko sam cuo trazi neke fine pare i tako...
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Uprava Backe - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 12 Icon_minitimeSub Jun 04, 2016 11:26 pm

maurinjo ::
Uprava Backe - Page 12 3733535733 konacno prava tema.da saznamo zasto je klub preomenio ime.koliki je dug kluba.koje bio na celu kluba kad je dug napravljen.zasto nijedna velika firma iz opstine ne zeli da ulaze u klub....itd.DUNAVSKA76NEMAN SVAKA CAST Uprava Backe - Page 12 1093637683
Pre oko godinu dana sam vam napisao puno o ovoj temi ,licno me ne interesuju neke stvari ali FK Backa se zaduzila u periodu od dve godine i to od 2008 do 2010 godine i ima dva velika poverioca kojima je posle toga nesto i placano ( restoran D-3 osnovni dug je bio oko 280.000.-dinara da bi u medjuvremenu sa kamatama narastao na 1.8 miliona dinara a onda je nesto placano i sada je dug po mojim saznanjima oko 1.5 miliona naravno da se sa Draganom treba da sedne i da dogovori koliko tog duga moze da otpise i da mu se u ratama isplati kroz reprogram to je sve stvar dogovora kao i sa Damilom iz Dunavprevoza jer je njegovo potrazivanje iz vremena kada je vodio klub 8.2 miliona dinara a u oktrobur mesecu mu je isplaceno negde oko 350.000.-dinara a naravno da i sa njim treba da se sedne i da se vidi koliko je u mogucnosti da i on otpise i da se napravi reprogram .O tome kako je nastao dug i zasto ne bih da pisem to neka sluzi na cast svima koji su u to vreme bili u klubu a opstina im je tada godisnje prebacivala pozamasnu cifru od 6 pa do 9 miliona dinara ...ne optuzujem nikog samo pokusavam da vam pojasnim celu situaciju oni koji su ovo napravili neka se bar malo stide ...!? da ne zaboravim ali radi istine i meni se duguje jer mi je tadasnji predsednik kluba koji se nije ni upisao kao zakonski zastupnik kluba dao otkaz a onda je sud doneo odluku zbog nezakonitog otkaza da mi mora uplatiti poreze i doprinose na plate .
Kada je formirana nova uprava na celu sa Damilom prvih sest meseci je klub odlicno vodjen a onda je nastao sukub u samoj tadasnjoj upravi ali i sa svim saradnicima koji su radili u sprotskom sektoru a tu smo bili Trivo,Laki ,Tolja i ja i jedan po jedan je "ciscen" iz kluba mozda opravdano ili neopravdano ,kada su iz kluba oterani prvo Tolja a ond i Lazija ,Opstinski fudbalski savez BP je uveo privremene mere a onda to i preko suda ozvanicio tj pravosnaznom sudskom presudom je utvrdjeno da je uprava iz tog perida nevalidna i da se mora odrzati nova skupstina kluba i izabrati novo rukovodstvo to se i desilo i na celo kluba je na skupstini izabran Milivoje Knezevic ,oni su bili uprava sve do kraja februara 2012.g kada je napravljena nova skupstina kluba i na njoj je za predsednika kluba izabran Zoran Karpov - Tolja koji je i dan danas predsednik FK Backa ,nadam se da o ovoj za mene bolno -tragicnoj temi kako je nastao dug i ko ga je napravio necu morati vise da pisem i da ce se sa ova dva poverioca naci najbolje moguce resenje za klub jer ni Dragan D-3 a ni Milenko nemaju razloga da ne otpisu veliku vecinu potrazivanja i omoguce FK Backoj da igra super ligu pod tom nazivom ...Uprava Backe - Page 12 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Uprava Backe - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 12 Icon_minitimeSub Jun 04, 2016 11:31 pm

Ventilmir ::
Mile imali transfer novosti? Koliko sam razumeo Zecevic je opet tu, pricaju o Ivelji, medjutim on koliko sam cuo trazi neke fine pare i tako...
Za sada se vode samo pregovori i prave se dogovori a to ce se sve ozvaniciti sa pocetkom prelaznog roka tako propis nalaze i po njemu moramo postupati ...kao sportski direktor smem samo da kazem koja bi mi bila lista zelja da dovedemo igrace Uprava Backe - Page 12 1093637683 naravno kao i vi da mi dajete predloge i sugestije da bi znali da li idemo u dobrom smeru i na pravom putu ,kao sto ste mi vi mnogi sugerisali da bi trebalo razgovorati sa Zecevicem,Iveljom,Milovcem,Balabanovicem,Dinom Sarcem,Kerkezom,Lalicem i da ne nabrajam vise ... Uprava Backe - Page 12 3733535733 upravo ovih dana takve razgovore i vodim . Uprava Backe - Page 12 3553797800
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Uprava Backe - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 12 Icon_minitimeNed Jun 05, 2016 7:05 am

Moj savet bi bio prilikom dovodjenja igraca pogotovo u zadnju liniju da ne budu previse stari igraci. Njabolje bi bilo naci mladje igrace koji zele da se dokazuju i koji imaju ambiciju da igraju u nekim ligama gde se bolje placa. A ne da opet dovedemo nekog Iliju Radovica koji ce da namesta utakmice jer ga niko ozbiljan iz inostranstva vise nece da angazuje u tim godinama.
Nazad na vrh Ići dole
Milko




Број порука : 87
Join date : 08.04.2016

Uprava Backe - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 12 Icon_minitimeNed Jun 05, 2016 7:56 am

miletesic01 ::
Milko ::
miletesic01 ::
Ne rado pisem o ovoj temi ali kada su pokojni Misa Pankov i Marjan zajedno sa mnom predali klub na upravaljanje Damilu ( koji je formirao upravu i u klubu su bili i Tolja i Lazija ) klub nije imao ni jednog dinara duga sem neke sitne obaveze prema DDOR-u ,a kada je posle toga doslo do sukoba unutar svih tih ljudi u samoj upravi i u ljudima koji su vodili klub i kada je trebao da bude preuzet klub od strane Milivoja Knezevica najboje bi bilo da pitate njega sta je 2011 g zatekao u klubu i kakve obaveze ...koliko god vi voleli ili ne voleli Tolju i Laziju nisu oni zaduzivali klub vec drugi ljudi i ako su godisnje od opstine dobijali ozbiljnu sumu para od 6 do 9 miliona dinara u trecoj ligi ...nekako zelim da sve ovo potisnem i zaboravim

Gospodine Mile kada ce igracima biti isplacene plate? Za premije necu ni da pitam... Ili cete se opet voditi ustaljenom "politikom" ( da ne koristim neki pogrdan naziv) da ko ne ostane u klubu ne dobija poslednju platu a ovoga puta ni premije?
Milko ,da li vi igrate za Backu .?
O kakvim platam vi pricate .? napisao sam vam da su plate isplacenje 26.maja za maj a ako ne verujete mozete proveriti kod svih igraca a ako vama to neko nije prijavio zao mi je pogresno vas je informisao .?
JOS JEDNOM VELIKIM SLOVIMA SVE PLATE IZ PROLECNOG DELA SU ISPLACENE SVIM IGRACIMA U SKLADU SA UGOVOROM-DOGOVOROM SA NJIMA ,ISPLACENE SU IM NAGRADE ZA ULAZAK U SUPER LIGU I OSTALO JE DA IM SE  PO DOGOVORU ISPLATI PREMIJA ZA POSLEDNJI CIKLUS I ZA TO JE PRECIZIRAN DATUM 15.JUN 2016.g. PA VAS STOGA MOLIM DA PO FORUMU NE PISETE NEISTINE AKO VAS KONKRETNO NEKO LOSE INFORMISE ZA TO NISAM JA KRIVI A AKO PITATE ZA NEKOG IGRACA KONKRETNO TREBA DA ZNATE DA SU IGRACI RAZLICITO UGOVARALI KAKO BROJ PLATA TAKI I NJIHOVE IZOSE PA IMATE SITUACIJU DA JE NEKO UGOVORIO 4 PLATE ,NEKO 4 IPO PLATE A SVE U ZAVISNOSTI KADA JE DOSAO U KLUB I STA JE SA KLUBOM DOGOVORIO, AKO JE IGRAC DOSAO U KLUB KRAJEM JANUARA NARAVNO DA JE U KLUBU BIO 4 MESECA I DA IMA PRAVO NA 4 PLATE A ONI IGRACI KOJI SU REDOVNO  POCELI PRIPREME SU DOGOVORILI CETIRIIPO PLATE ,NE ZNAM DA LI VAM JOS NESTO NIJE JASNO .?  

Onda me je Dada slagao ali mislim da nije. Pre ce biti da je nesto drugo u pitanju o cemu ne bih ovde da pisem. Za plate je zaduzen Tolja koliko znam? Hm... Uprava Backe - Page 12 1264396300 Uprava Backe - Page 12 1264396300 Uprava Backe - Page 12 1777517561
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Uprava Backe - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Uprava Backe   Uprava Backe - Page 12 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Uprava Backe
Nazad na vrh 
Strana 12 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 21  Sledeći
 Similar topics
-
» Vesti iz Backe Palanke
» VIDEO SPOT kao prezentacije Bačke
» PRELAZNI ROK I STRUCNI STAB BACKE U JSL
» Raspored utakmica Backe - PLS 2014/15
» Vase slike Backe Palanke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: