Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 3. kolo: FK BACKA - FK Bsk Borca

Ići dole 
+19
napredBacka
Pera
x-man
Joca
Vojvoda
Корида Детелинара
DimaBP
muckodjubre
Marko 89
BraneBP
sportista
IstocnaTribina
tebra bp
MarjanRnic
dunavska76neman
Шоне
LjubiteljFudbala
majstorBP
Kleka
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

3. kolo: FK BACKA - FK Bsk Borca - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Pobeda   3. kolo: FK BACKA - FK Bsk Borca - Page 4 Icon_minitimeSub Avg 30, 2014 12:53 pm

Svaka čast momcima na terenu i upravi koja pametno radi sa ekipom.
Danas ste bili borbeni i imali želju za pobedom ali ne shvatam zašto ste se povukli. Ispada da je Bačka srećno pobedila ali nije baš tako. U prvom poluvremenu smo imali 2 stoprocentne šanse kada sam loptu već video u golu. Doduše, na samom kraju utakmice jedan od igrača je loptu izbio ispred samog gola. Po meni, u Palanci je Moravac više pokazao od BSK iako se radi o dve veoma kvalitetne ekipe.
Kao što je neko na forumu već napisao i da pobeđujete i da gubite uz srčanu igru svi smo uz vas. Pre prvog kola sam imao velike želje i kolegi sam rekao da ćemo iz prva tri kola osvojiti 7 bodova (dve pobede kući i nerešeno u Kraljevu) međutim drago mi je da ste igrama prevazišli moja očekivanja. Takođe, drago mi je da je broj gledalaca bio kao i protiv Moravca ili za nijansu više.
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

3. kolo: FK BACKA - FK Bsk Borca - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: čika Samko   3. kolo: FK BACKA - FK Bsk Borca - Page 4 Icon_minitimeSub Avg 30, 2014 1:05 pm

Marjane hvala što slušate glas nas navijača i besplatno dali pretplatnu kartu čika Samku iz Gložana. Danas sam ga sreo pred blagajnom i preneo obaćanje da će dobiti kartu. Aktivirao sam ljude na biletarnici koji su bili jako ljubazni i za tili čas je čika Samko dobio pretplatnu kartu. Potez dostojan pravog čoveka. Čika Samko mi je rekao da Bačku prati od 1954. godine. Zamislite pratiti jedan klub 60 godina. Takođe, rekao mi je da navija i za Budućnost iz Gložana ali je Bačka uvek na prvom mestu. Sa tim čovekom sam zajedno obišao pola Jugoslavije gledajući Bačku i taj čovek zaslužuje veliko poštovanju i pažnju. Marjane hvala još jednom.
Nazad na vrh Ići dole
napredBacka




Број порука : 105
Join date : 04.08.2014

3. kolo: FK BACKA - FK Bsk Borca - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. kolo: FK BACKA - FK Bsk Borca   3. kolo: FK BACKA - FK Bsk Borca - Page 4 Icon_minitimeSub Avg 30, 2014 1:13 pm

Pero hvala sto si podelio ovu informaciju za cika Samka, mislim da znam ko je. 60 godina prati Backu to je neverovatno i 20 km svaku utakmicu motorom dodje do Palanka...zbog takvih ljudi mi je je cast sto sam navijac i simpatizer Backe..
prethodni komentar vam je takodje na mestu sve se slazem osim mozda da se moravac pokazao bolje od bsk-a. moravac jeste imao vise sansi pred nasim golom ali i mi smo pred njihovim,puno vise kontri je izvuceno dok je protiv bsk-a mec bio bez puno prilika. vesa trivunovic pokazao jos jednom da je klasa i da je momak na mestu, uvek kad izlazi iz igre pozdravi publiku ali i dobije aplauze celog stadiona za svoju borbu. pravi kapiten. puno srece protiv beogradjana u narednom kolu
ljudi je cini mi se bilo i malo vise nego u prvom kolu.svi hvale istok pa cu i ja pojedinci se cuju sve do zapada hahahah.prelep dan u nasem gradu i onoliko ljudi sto iz palanke sto okoline na jednom mestuu. sve pohvale i nastavite u tom ritmu plavi!!!
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

3. kolo: FK BACKA - FK Bsk Borca - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. kolo: FK BACKA - FK Bsk Borca   3. kolo: FK BACKA - FK Bsk Borca - Page 4 Icon_minitimeSub Avg 30, 2014 1:21 pm

verovatno ste culi mene i mog brata :D

ono sto je sramota je to da "komsija" onoliko zadimi, nije mogao da saceka, bruka

svaka cast za upravu, treba negovati prave stvari lep gest je dodeljivanje karte
Nazad na vrh Ići dole
napredBacka




Број порука : 105
Join date : 04.08.2014

3. kolo: FK BACKA - FK Bsk Borca - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. kolo: FK BACKA - FK Bsk Borca   3. kolo: FK BACKA - FK Bsk Borca - Page 4 Icon_minitimeSub Avg 30, 2014 1:27 pm

xman moguce moguce Smile kad bi i mi na zapadu bili takvi to bi bila juzna amerika :D
istok je uvek i vazio za tribinu gde ide glasnija publika tako je bilo i stara vremena
pozdrav za sve koji su dosli jos bih rekao prelepo je bilo videti na zapadu veliki broj ali stvarno veliki broj mladih mama i roditelja uopste sa decom milina jedna
apelovao bih na momke iza gola da ne bacaju ona pirotehnicka sredstva,podrska uvek,koreorafija bilo sta ali to ipak ne posebno onako jake naprave ko bomba se cuje
Nazad na vrh Ići dole
Daki86




Број порука : 135
Join date : 07.08.2014

3. kolo: FK BACKA - FK Bsk Borca - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. kolo: FK BACKA - FK Bsk Borca   3. kolo: FK BACKA - FK Bsk Borca - Page 4 Icon_minitimeSub Avg 30, 2014 1:34 pm

Odoh u grad kad dodjem mislim da cu biti kompetentniji da iznesem svoje vidjenje :D king
Svaka cast na pobedi!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

3. kolo: FK BACKA - FK Bsk Borca - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. kolo: FK BACKA - FK Bsk Borca   3. kolo: FK BACKA - FK Bsk Borca - Page 4 Icon_minitimeSub Avg 30, 2014 2:47 pm

hvala svima na cestitkama ... :D ujutru u 10,h u nedelju strucni stab,sportski direktor i predsednik kluba imaju radni sastanak oko planiranje i organizacije za naredne dane ...:D nema veze sto je to nedelja mora se raditi i dogovarati ..dogovor kucu gradi :D
trudicu se da uvek odrzimo rec ako nesto obecamo ...:D naravno sto je u nasoj moci :D cika Samko je zasluzio i vise od pretplatne karte ...predlazem da se slika zajedno sa svim igracima,trucnim stabom i da ima takvu sliku da moze sa ponosom da pokaze za koga navija ... :D
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

3. kolo: FK BACKA - FK Bsk Borca - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. kolo: FK BACKA - FK Bsk Borca   3. kolo: FK BACKA - FK Bsk Borca - Page 4 Icon_minitimeSub Avg 30, 2014 2:56 pm

Odlicna ideja, podrzavam je u potpunosti
Nazad na vrh Ići dole
ZikaJeSrbin




Број порука : 1
Join date : 25.08.2014

3. kolo: FK BACKA - FK Bsk Borca - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. kolo: FK BACKA - FK Bsk Borca   3. kolo: FK BACKA - FK Bsk Borca - Page 4 Icon_minitimeSub Avg 30, 2014 4:13 pm

Jel ima nekih slika iz danasnje utakmice?
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

3. kolo: FK BACKA - FK Bsk Borca - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. kolo: FK BACKA - FK Bsk Borca   3. kolo: FK BACKA - FK Bsk Borca - Page 4 Icon_minitimeNed Avg 31, 2014 1:21 am

danas u 10.h strucni stab,sportski dirktor i predsednik kluba prave plan mesecnog i nedeljnog rada ...svakako da ce mozda i najveca tema biti kako igrati sa Bezanijom i nastaviti seriju uspesnih rezultata ,posto svaki plan ima ime ovaj strateski plan se zove "PUT KA REFLEKTORIMA " ...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





3. kolo: FK BACKA - FK Bsk Borca - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 3. kolo: FK BACKA - FK Bsk Borca   3. kolo: FK BACKA - FK Bsk Borca - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
3. kolo: FK BACKA - FK Bsk Borca
Nazad na vrh 
Strana 4 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» 18. kolo: FK BSK Borča - FK BAČKA
» 14. kolo: FK BACKA - FK Kolubara
» 28. kolo: FK BACKA - FK Metalac
» 29. kolo: FK Kolubara - FK BACKA
» 30. kolo: FK BACKA - FK Sloboda

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: