Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA

Ići dole 
+18
Marko 89
Vojvoda
Напред Бачка
Marko73
Pera
Kimi94
BraneBP
majstorBP
Fico
boskoKV
sportista
Joca
RashaShea
tebra bp
LjubiteljFudbala
x-man
Danac
Kleka
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Напред Бачка

Напред Бачка


Број порука : 69
Join date : 31.07.2014
Локација : Бачка Паланка

2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA   2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA - Page 4 Icon_minitimeSub Avg 23, 2014 11:45 am

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Kleka

Kleka


Број порука : 309
Join date : 24.07.2014
Локација : Backa Palanka

2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA   2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA - Page 4 Icon_minitimeSub Avg 23, 2014 12:14 pm

Nase najopasnije oruzje.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA   2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA - Page 4 Icon_minitimeSub Avg 23, 2014 1:08 pm

Svaka cast majstori!
Idemo iz utakmice u utakmicu,pa ko zna. Svakako nisam ocekivao da cemo u prva dva kola imati 6 bodova. Sad protiv Bsk-a treba popuniti tribine, posebno istok,praviti pritisak od pocetka i pomoci plavima da se uzmu jos 3 boda i zadrzi liderska pozicija makar jos dve nedelje  :D 
Videti Backu na prvom mestu druge lige lepo je bez obzira sto je tek pocela sezona.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA   2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA - Page 4 Icon_minitimeSub Avg 23, 2014 1:35 pm

Cestitke za momke, svaka im cast  cheers 
Nazad na vrh Ići dole
Marko 89

Marko 89


Број порука : 114
Join date : 24.07.2014

2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA   2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA - Page 4 Icon_minitimeSub Avg 23, 2014 1:41 pm

I ja se pridruzujem cestitkama. Mnogo Palancana je cekalo na ovo da Backa konacno postane stabilan i jak klub ja jos uvek ne verujem  Smile 
A kako mi je tek drago zbog starijih ljudi, cika Laza sto vice "plavi plavi plavi" na zapadnoj tribini sedi decenijama, gledao je Backu u 2. ligi Jugoslavije pa onda 25-26 godina stagnacije cak i ono propadanje pre par godina i docekao je konacno i ovo.
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA   2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA - Page 4 Icon_minitimeSub Avg 23, 2014 1:48 pm

M89Ivic ::
I ja se pridruzujem cestitkama. Mnogo Palancana je cekalo na ovo da Backa konacno postane stabilan i jak klub ja jos uvek ne verujem  Smile 
A kako mi je tek drago zbog starijih ljudi, cika Laza sto vice "plavi plavi plavi" na zapadnoj tribini sedi decenijama, gledao je Backu u 2. ligi Jugoslavije pa onda 25-26 godina stagnacije cak i ono propadanje pre par godina i docekao je konacno i ovo.


Cika Laza, cika Mitar, ima jedan deda iz Glozana sto je biciklom dolazio na utakmice Backe pa cak i unuka vodio, bilo bi lepo da ih se klub seti pa da im pokloni pretplatnu kartu
Nazad na vrh Ići dole
Marko 89

Marko 89


Број порука : 114
Join date : 24.07.2014

2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA   2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA - Page 4 Icon_minitimeSub Avg 23, 2014 1:51 pm

x-man ::
M89Ivic ::
I ja se pridruzujem cestitkama. Mnogo Palancana je cekalo na ovo da Backa konacno postane stabilan i jak klub ja jos uvek ne verujem  Smile 
A kako mi je tek drago zbog starijih ljudi, cika Laza sto vice "plavi plavi plavi" na zapadnoj tribini sedi decenijama, gledao je Backu u 2. ligi Jugoslavije pa onda 25-26 godina stagnacije cak i ono propadanje pre par godina i docekao je konacno i ovo.


Cika Laza, cika Mitar, ima jedan deda iz Glozana sto je biciklom dolazio na utakmice Backe pa cak i unuka vodio, bilo bi lepo da ih se klub seti pa da im pokloni pretplatnu kartu

Ovo ako cita neko iz kluba to bi stvarno bilo dobro. Ti ljudi su sastavni deo Backe i uvek ce biti!
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA   2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA - Page 4 Icon_minitimeNed Avg 24, 2014 12:33 am

Pridružujem se apelu. U prvom kolu sam video i deda Lažu i dedu iz Glozana (došao motorom). Sa tim dedom iz Glozana sam zajedno prošao pola Jugoslavije gledajući Bačku.
Nazad na vrh Ići dole
BraneBP




Број порука : 38
Join date : 30.07.2014
Локација : Juzno-Backi okrug

2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA   2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA - Page 4 Icon_minitimeNed Avg 24, 2014 6:13 am

Такође подржавам идеју. То би био гест који би тим људима пуно значио а за клуб је то ситница. То су прави навијачи Бачке који нису ту зато што је противник овај или онај него зато што игра Бачка. Били су ту да гледају плаве у јединственој другој лиги Југославије али исто тако и да је гледају пре пар година у зонској лиги како се брука против Борца са Клисе, Звезде са најлон пијаце и слично.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA   2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA - Page 4 Icon_minitimeNed Avg 24, 2014 6:46 am

Cika Laza je medju prvima kupio kartu a Samko iz glozana neka se javi predsedniku kluba Karpovu i dobice besplatnu kartu ..molim nase verne navijace da dodju i pomognu u pobedi protiv odlicne ekipe BSK Borce
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA   2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA
Nazad na vrh 
Strana 4 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» 17. kolo: FK BACKA - FK Sloga Kraljevo
» 5. Kolo: FK BACKA - FK Sloga (PM)
» 20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA
» 12. kolo: FK BACKA - FK Indjija
» 24. kolo: FK Macva - FK BACKA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: