Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA

Ići dole 
+18
Marko 89
Vojvoda
Напред Бачка
Marko73
Pera
Kimi94
BraneBP
majstorBP
Fico
boskoKV
sportista
Joca
RashaShea
tebra bp
LjubiteljFudbala
x-man
Danac
Kleka
22 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Kleka

Kleka


Број порука : 309
Join date : 24.07.2014
Локација : Backa Palanka

2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA Empty
PočaljiNaslov: 2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA   2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA Icon_minitimeSre Avg 20, 2014 5:49 am

Sloga Kraljevo - BACKA, subota 23. avgust 17:00. Stadion u Kraljevu.

Sloga je u prvom mecu porazena na gostovanju u Ivanjici protiv Javora minimalnim rezultatom. Izuzetno jaka ekipa Javora koja je zadrzala proslogodisnji superligaski tim i dodatno se pojacala je do pobede stigla tek u 85. minutu. Sloga se odlicno pokazala.
Dakle imamo pred sobom solidnu ekipu. Bez obzira verujem da uz malo ozbiljnosti u zadnjoj liniji mozemo do neresenog rezultata a mozda i do pobede. Pored toga, najveci problem je ustvari nedostatak pravog centarfora koji zna da da gol, stvaramo sanse ali mnogo se promasuje a takve stvari se u ovoj ligi ne prastaju. Ajmo plavi!


Poslednji izmenio Kleka dana Sre Avg 27, 2014 7:01 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Danac

Danac


Број порука : 100
Join date : 24.07.2014

2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA   2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA Icon_minitimeSre Avg 20, 2014 6:24 am

Prosli put sam bio umereni optimista pa cu i sad. Prosle sezone nam je slaba tacka bila bas igranje u gostima. To je i strucni stab prepoznao pa smo vecinu pripremnih utakmica i igrali na strani sto i nije lose.
Malo da se ustimamo i bice dobro, primetio sam da je Zecevic pre izmene iznemogao, nije mogao da dodje do vazduha, nadam se da je ok odlican je igrac i veoma brz ali izgleda ga malo zeza kondicija jos uvek. Kad smo kod kondicije voleo bih u ovoj ligi da vidim Nikolu Romica :D stvarno steta sto se zapustio i sto pije toliko, igracina je.
Idemo Backa po tri boda, samo hrabro!
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA   2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA Icon_minitimeSre Avg 20, 2014 7:04 am

Sloga je promenila gotovo citav tim, izrazito domacinska ekipa bas kao i mi, nasa sansa je rasterecenost posle uvodne pobede dok Sloga mora ici na tri boda
Nazad na vrh Ići dole
LjubiteljFudbala

LjubiteljFudbala


Број порука : 234
Join date : 24.07.2014
Локација : Stadion

2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA   2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA Icon_minitimeSre Avg 20, 2014 7:18 am

Nisam upoznat sa ekipom Sloge ali kao sto kaze x-man nasa prednost je rasterecenost. Verujem da cemo igrati na kontre, imamo brza krila jedini je problem zavrsnica.

x2 Smile
Nazad na vrh Ići dole
tebra bp




Број порука : 37
Join date : 01.08.2014

2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA   2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA Icon_minitimeSre Avg 20, 2014 7:47 am

uh kako bi pobeda sad legla :D
sloga je na pocetku imala nekih kadrovskih problema, bilo je nekih nestabilnosti ali potom su konsolidovali redove i solidno se pojacali. bas domacinska ekipa kao sto rekose prethodnici ali i mi smo sve bolji. napred plavi
Nazad na vrh Ići dole
RashaShea




Број порука : 8
Join date : 02.08.2014

2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA   2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA Icon_minitimeSre Avg 20, 2014 10:50 am

Teska su gostovanja,mozda bod otkinemo,tri su premija.Sloga rekao bih sredina tabele kao i mi ali domacini su.Da ne unosim pesimizan,i ja se nadam pobedi ne mislim da je to nemoguce.
Nasi u odbrani nek se ne zezaju imaju dobrog napadaca Mrdakovica,ne vidi se ceo mec i iz nikakve prilike da gol,takav tip igraca,mana mu je sto je dosta visok i spor pa u kontrama nije prevelika opasnost.
Nazad na vrh Ići dole
Joca




Број порука : 229
Join date : 24.07.2014

2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA   2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA Icon_minitimeSre Avg 20, 2014 12:29 pm

Koliko sam prosle sezone znao timove u SLV , toliko ih sad ne znam u PLS, ne znam kakvi su nam protivnici niti sam puno cuo o njima, o Moravcu smo svi culi komplet pricu pa smo znali sta nas ceka.
Slogi zelim sve najbolje ali bilo bi lepo da im u subotu ne bude dan  8) .Bilo bi dobro da uzmemo neki bod i na strani jer u ovoj ligi od 15 meceva kod kuce ne verujem da mozemo pobediti u vise od recimo 8 meceva bez obzira sto smo domacinska ekipa, to su pokazale prethodne sezone, retko ko je imao 10+ pobeda i to su ekipe koje su bile pretendenti na JSL. Nego lepo na strani igrati napadacki, nema se sta izgubiti samo ne kao muve bez glave da se ne ponovi Palic  :D 
Nazad na vrh Ići dole
Kleka

Kleka


Број порука : 309
Join date : 24.07.2014
Локација : Backa Palanka

2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA   2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA Icon_minitimeSre Avg 20, 2014 1:28 pm

Vesa Trivunovic zbog bola u nozi ce verovatno preskociti mec u Kraljevu kako povreda ne bi postala teze prirode ali jos ce se videti sa Vesom, doktorom i strucnim stabom mada verovatno preskace mec.
Nazad na vrh Ići dole
Joca




Број порука : 229
Join date : 24.07.2014

2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA   2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA Icon_minitimeSre Avg 20, 2014 3:19 pm

Da ne idemo u off na temu "pripremne utakmice" pa da nastavimo ovde

x-man ... Hvala jos jednom, tesko cemo do boda bez njega, trebace nam njegovo iskustvo i mirnoca to se najbolje videlo kada je izasao iz igre protiv Moravca



Moj komentar.... Bas tako , veliki hendikep ali bolje da se odmori i propusti jednu dve utakmice nego celu polusezonu.
Ali stvarno je pokazao da je klasa i koliko iskustvo znaci, nasi momci su mladi i nemaju iskustvo u PLS sto ipak moze biti problem s obzirom da je Sloga godinama stabilan prvoligas. Ostaje da se vidi, kao sto sam rekao slabo sam upucen u jacinu ekipa ove sezone , tek sam ponesto nacuo ali nemam predstavu kakvi su protivnici.

Nazad na vrh Ići dole
sportista




Број порука : 64
Join date : 03.08.2014

2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA   2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA Icon_minitimeČet Avg 21, 2014 11:17 am

Stvarno steta za Vesu,puno bi znacio ali ne treba se igrati sa tim stvarima.Nek odmori pa da bude dobro.Na toj poziciji nemamo igraca koji moze dobro da ga odmeni,vrlo moguce da ce se igra zasnivati na proslogodisnjoj taktici.Ako povedemo prvi verujem u pobedu,kontre su nasa prednost u odnosu na njih.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA Empty
PočaljiNaslov: Re: 2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA   2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
2. Kolo: FK Sloga Kraljevo - FK BACKA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 6Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» 17. kolo: FK BACKA - FK Sloga Kraljevo
» 5. Kolo: FK BACKA - FK Sloga (PM)
» 20. kolo: FK Sloga (PM) - FK BACKA
» 12. kolo: FK BACKA - FK Indjija
» 24. kolo: FK Macva - FK BACKA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Arhiva-
Skoči na: