Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Sve o forumu

Ići dole 
+28
Vojvoda
SirkBP
majstorBP
nagib
Ventilvoje
NemirnaBacka
marko celarevo
MarjanRnic
Шоне
miletesic01
Danac
Joca
shaneri shabac
Ludak
NikolaRadjenovic
Pera
DimaBP
Jovan Ristic
Daki86
Admin
x-man
vlada budala
Kleka
Gogi
LjubiteljFudbala
Marko 89
RashaShea
IstocnaTribina
32 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
IstocnaTribina

IstocnaTribina


Број порука : 17
Join date : 27.07.2014
Локација : Plava Garda 1989 - BP

Sve o forumu Empty
PočaljiNaslov: Sve o forumu   Sve o forumu Icon_minitimeNed Avg 17, 2014 11:04 am

Mozete dati svoj komentar o radu foruma, izgledu...Mozete uputiti i neki predlog..

Edit:Kleka
Nazad na vrh Ići dole
RashaShea




Број порука : 8
Join date : 02.08.2014

Sve o forumu Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o forumu   Sve o forumu Icon_minitimeSre Avg 20, 2014 11:01 am

Forum je odlican,navijac sam Backe ali da ne spamujem druge teme, dosta korisnih informacija koje do sada nismo mogli da pronadjemo,pregledno je jako lepo i uredno sve izgleda,samo budite azurni sve pet!
Nazad na vrh Ići dole
Marko 89

Marko 89


Број порука : 114
Join date : 24.07.2014

Sve o forumu Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o forumu   Sve o forumu Icon_minitimeSub Avg 23, 2014 2:03 pm

Super je, izgleda ozbiljno i uredno kao da je forum Vojvodine ili Radnickog iz Nisa u najmanju ruku  Smile 
Dosta je registrovanih za kratko vreme ali vecina samo cita ne pise, mogli bi mozda da se ukljuce u komentarisanje ali to je vec do njih.
Nazad na vrh Ići dole
LjubiteljFudbala

LjubiteljFudbala


Број порука : 234
Join date : 24.07.2014
Локација : Stadion

Sve o forumu Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o forumu   Sve o forumu Icon_minitimeUto Avg 26, 2014 10:16 am

Fejsbuk stranica nam je odlicna jako lepo se radi vidi se da radi neko ko ume sa ljudima a forum je takodje odlican.
Prednost foruma u odnosu na fejsbuk i sve drustvene mreze je sto se vise ljudi ukljuci u razgovor i onoga koga zanima taj ce i pogledati sve sto ga zanima a ima zanimljivih stvari.

Sva obavestenja, novosti, zanimljive stvari, istorija puno toga i treba pozvati ljude da se u jos vecem broju pridruze ne samo forumu nego i da ucestvuje svojim komentarima.
Nazad na vrh Ići dole
Gogi

Gogi


Број порука : 149
Join date : 14.09.2014

Sve o forumu Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o forumu   Sve o forumu Icon_minitimePon Sep 22, 2014 8:43 am

Ovo je ako se ne varam jedini forum u celoj opstini uopste????Znam da su ranije postojali forumi abakusa i visitbp o gradu se pisalo tad nije bilo fejsbuka ali ti forumi nisu preziveli masovnu pojavu drustvenih mreza.Samo ozbiljniji klubovi u superligi imaju forum,znam za oba Radnicka,Zvezdu,Partizan,OFK i Vojvodinu,ostali nemaju koliko znam.Dosta clanova imamo treba jos izreklamirati pa da bude jos vise mada manji procenat pise vecina uglavnom cita ali tako je doduse i na ostalim forumima.
Nazad na vrh Ići dole
Gogi

Gogi


Број порука : 149
Join date : 14.09.2014

Sve o forumu Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o forumu   Sve o forumu Icon_minitimeČet Okt 02, 2014 3:53 pm

Jos jednom da kazem ovaj forum je jako dobra stvar i ne odustajte.Bas mi se svidja sto imamo i mi Palancani neko mesto gde mozemo otvoreno da pisemo i o Backoj i o gradu.Sve pohvale!
Nazad na vrh Ići dole
Kleka

Kleka


Број порука : 309
Join date : 24.07.2014
Локација : Backa Palanka

Sve o forumu Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o forumu   Sve o forumu Icon_minitimePet Okt 03, 2014 3:21 am

Hvala Gogi. Nikakvog odustajanja nema Wink
Nazad na vrh Ići dole
vlada budala

vlada budala


Број порука : 85
Join date : 31.07.2014
Локација : Gde i Backa!

Sve o forumu Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o forumu   Sve o forumu Icon_minitimeSub Nov 15, 2014 2:38 pm

Svidja mi se kako ste preuredili pod forum FK Backa sa onim zakljucavanjem starih tema i slaganjem ispod trenutnih tema dosta je preglednije bravo!!!
Nazad na vrh Ići dole
x-man




Број порука : 1101
Join date : 16.08.2014

Sve o forumu Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o forumu   Sve o forumu Icon_minitimeSub Nov 15, 2014 2:46 pm

treba uvesti opciju slanja privatnih poruka
Nazad na vrh Ići dole
vlada budala

vlada budala


Број порука : 85
Join date : 31.07.2014
Локација : Gde i Backa!

Sve o forumu Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o forumu   Sve o forumu Icon_minitimeSub Nov 15, 2014 2:49 pm

x-man ja sam dobio poruku od drugara i uzvratio!!!

Da ti probam nesto poslati!!!???
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sve o forumu Empty
PočaljiNaslov: Re: Sve o forumu   Sve o forumu Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sve o forumu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 11Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Uz pivce-
Skoči na: