Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Predlozi, sugestije

Ići dole 
+12
Киламанија
SavoGajdobra
Rale BP
pdvfc
MarjanRnic
Vojvoda
PrhicPG
shilePG89
ZarkoPG89
Marko 89
кесићЖН
plavagarda89
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Rale BP




Број порука : 108
Join date : 20.08.2014

Predlozi, sugestije - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi, sugestije   Predlozi, sugestije - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 16, 2015 5:55 am

Vecina navijackih grupa ne postoji u kontinuitetu od tada pa godinu ipak drze. Plava garda nema kontinuitet ni od prosle sezone jer ova nije ispracena, navijali su na 4-5 utakmica mozda, prosla sezona je vise ispracena. Svakako da stariji treba da isprate pricu bilo bi puno bolje.
Nazad na vrh Ići dole
pdvfc




Број порука : 10
Join date : 08.05.2015

Predlozi, sugestije - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi, sugestije   Predlozi, sugestije - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 16, 2015 5:17 pm

Bogme,ja bih rekao da 99% grupa traje u kontinuitetu,tu ne mislim naravno za Pazarce,i kojekakve grupice po selima.Samo hocu da kazem da bi mnogo zdravija i ozbiljnija prica bilo da se totalno krene od pocetka.Na primer,pre par nedelja navijaci Dorcola su proslavili 25 godina postojanja,a od 1990-2015 su bili na deset utakmica maksimum,i zato izmedju ostalog nikada nece biti nista ozbiljno od njih,vec grupica klinaca.Vi imate priliku da krenete sve od pocetka i da ceo grad stane iza vas!
Nazad na vrh Ići dole
Rale BP




Број порука : 108
Join date : 20.08.2014

Predlozi, sugestije - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi, sugestije   Predlozi, sugestije - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 16, 2015 5:32 pm

Kamo srece da ceo grad stane iza Plave Garde. Nemam ja nikakvu priliku kako kazes, ja sam dosta dosta stariji Smile Ali znam da se zaista pred kraj osamdesetih kada je Backa izborila ponovo drugu ligu bila na istoku Plava Garda posle opet ali kao sto kazes ne konstantno. Ne mozemo se meriti sa Meraklijama iz Nisa, Firmasima iz Novog Sada i njima slicnima niti cemo ikad moci mnogo su veci gradovi u pitanju.
Nazad na vrh Ići dole
SavoGajdobra




Број порука : 5
Join date : 12.10.2015

Predlozi, sugestije - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi, sugestije   Predlozi, sugestije - Page 2 Icon_minitimePon Okt 12, 2015 7:05 am

Jedina moja sugestija je navijati za plave od srca.Nadam se da ce plava garda svaku utakmicu navijati kao proslu.Citav ovaj deo Srbije treba da podrzi Backu i da dolazi na svaku utakmicu.Meni nije tesko da upalim kola i iz Gajdobre dodjem na stadion ne zanima me da li je kisa tako da nikad necu razumeti nekog kome je stadion na kilometar,dva,tri od kuce i mrzi ga da dodje a navodno voli fudbal.
Nazad na vrh Ići dole
Киламанија

Киламанија


Број порука : 40
Join date : 30.04.2015
Локација : Бачка Паланка

Predlozi, sugestije - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi, sugestije   Predlozi, sugestije - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 08, 2015 1:32 pm

Сада се исток поново буди са навијањем, сви који желе и имају воље, нека се прируже креирању групе и песама Плаве Гарде...
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

Predlozi, sugestije - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi, sugestije   Predlozi, sugestije - Page 2 Icon_minitimePon Nov 09, 2015 8:02 am

Kilamanija samo manje sa uvredama na racun protivnika, lepo je sto Plava garda opet navija ali vi stariji bi trebalo da uticete da ne pevaju one gluposti. Toliko lepih pesama za Backu imate, na protivnika ne treba obracati paznju uopste Wink
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Predlozi, sugestije - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi, sugestije   Predlozi, sugestije - Page 2 Icon_minitimePon Nov 09, 2015 9:55 am

kuraaac vas chekaaa

je glavna pesma :DD
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

Predlozi, sugestije - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi, sugestije   Predlozi, sugestije - Page 2 Icon_minitimePon Nov 09, 2015 10:03 am

Tuga...
Nazad na vrh Ići dole
Киламанија

Киламанија


Број порука : 40
Join date : 30.04.2015
Локација : Бачка Паланка

Predlozi, sugestije - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi, sugestije   Predlozi, sugestije - Page 2 Icon_minitimePon Nov 09, 2015 10:39 am

Vojvoda ::
Kilamanija samo manje sa uvredama na racun protivnika, lepo je sto Plava garda opet navija ali vi stariji bi trebalo da uticete da ne pevaju one gluposti. Toliko lepih pesama za Backu imate, na protivnika ne treba obracati paznju uopste Wink

Радимо на томе Predlozi, sugestije - Page 2 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
Kobajla

Kobajla


Број порука : 27
Join date : 17.08.2014
Age : 49
Локација : Backa Palanka

Predlozi, sugestije - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi, sugestije   Predlozi, sugestije - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 15, 2015 3:07 am

Moj predlog i sugestija za Plavu gardu bi bio da se vise forsiraju pesme koje podizu moral nasoj ekipi,a manje uvredljive pesme protivniku narocito ne na nacionalnoj,rasnoj i verskoj osnovi,jer vredjajuci protivnika stvaras u njemu inat da on jos bolje igra i iscrpi zadnji atom snage da ti ne dozvoli da pobedis i tako ne pomazemo nasoj ekipi.Znaci motivacione pesme tipa:daj go...,napred Backa..,plavi plavi... i ostale koje su vec navedene u ranijim postovima.Tako bi mozda uveli i neki novi model navijanja koji nije nasilnicki i uvredljiv nego gospodski.Ipak smo mi Vojvodjani.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Predlozi, sugestije - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi, sugestije   Predlozi, sugestije - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Predlozi, sugestije
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Plava Garda 1989-
Skoči na: