Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 FK Backa - himna kluba

Ići dole 
+22
vlada budala
Напред Бачка
Vojvoda
djomla bgd
SirkBP
patriota-pancevo
Rale BP
miletesic01
x-man
MarjanRnic
Daki86
Ludak
Gogi
tebra bp
BraneBP
napredBacka
Ланми
Marko 89
plavagarda89
LjubiteljFudbala
sportista
Admin
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
PLAVOGARDISTA




Број порука : 234
Join date : 23.09.2015

FK Backa - himna kluba - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Backa - himna kluba   FK Backa - himna kluba - Page 4 Icon_minitimeSub Apr 09, 2016 3:33 am

Svecana pesma predstavlja odraz ovog podneblja i ne treba je menjati ni za milimetar. Valjda su tamburasi izvorni u nasem mestu. Ne treba od zdrave hrane praviti GMO!
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

FK Backa - himna kluba - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Backa - himna kluba   FK Backa - himna kluba - Page 4 Icon_minitimeSub Apr 09, 2016 4:34 am

Apsolutno protiv.

Upravo ovakva jedna himna predstavlja retkost u Srbiji, deo je identiteta ovog podnevlja i nikako je ne treba menjati. Himni na rok fazon ima mali milion.
Nazad na vrh Ići dole
SirkBP




Број порука : 259
Join date : 17.08.2014

FK Backa - himna kluba - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Backa - himna kluba   FK Backa - himna kluba - Page 4 Icon_minitimeSub Apr 09, 2016 4:39 am

Slažem se da je ovakva himna retkost,ali mislim da bi je trebalo produkcijski doterati,makar kvalitet zvuka malo remasterizovati,pošto je ovaj snimak katastrofa,a pošto sam i sam profesionalni muzičar mislim da sam kompetentan kada to kažem.
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

FK Backa - himna kluba - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Backa - himna kluba   FK Backa - himna kluba - Page 4 Icon_minitimeSub Apr 09, 2016 4:48 am

To je nešto sasvim drugo, slažem se.
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

FK Backa - himna kluba - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Backa - himna kluba   FK Backa - himna kluba - Page 4 Icon_minitimeSub Apr 09, 2016 6:40 am

SirkBP ::
Slažem se da je ovakva himna retkost,ali mislim da bi je trebalo produkcijski doterati,makar kvalitet zvuka malo remasterizovati,pošto je ovaj snimak katastrofa,a pošto sam i sam profesionalni muzičar mislim da sam kompetentan kada to kažem.

Da to je opet neki vid napretka na bolje.

Plavogardista, promene su neminovne i moraju da se dese....

Zamisli da se slikaš za ličnu kartu sa 18 godina i da je više nikad ne menjaš ? Da li misliš da bi te neko prepoznao kad budeš imao 60-70-80 godina.

Znači to si ti. Nije neko drugi. Ali sigurno nećeš isto izgledati. Tako da je promena "šminke" neophodna Wink

Isto tako pesma tj himna se neće menjati samo će da se doradi kvalitetnije i bolje . Eto SirkBP je to stručnije pojasnio. Ja nisam muzičar i ne baratam sa vokabularom na tom polju ....

Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

FK Backa - himna kluba - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Backa - himna kluba   FK Backa - himna kluba - Page 4 Icon_minitimeSub Apr 09, 2016 7:08 am

Isto sam za to da se himna ostavi jer je retkost i prelepa je ali ako se ton moze doterati apsolutno sam za. Na prvoj stranici je link pesme i reci bila bi divna slika da je ceo stadion zapeva. To bi se lako moglo organizovati stampanjem papira i ostavljanjem teksta na stolicama sa uputom da se peva uz pesmu kad se pusti, sledeci put bi vec vecina znala pa bi svaku utakmicu pre pocetka ceo stadion pevao himnu kluba. Valjda ce i to biti nekad. Sto se tice muzike bilo bi lepo da snimimo neku pesmu u studiju jer Backa osim te pesme nema ni jednu simpatizersku a klub velicine Backe svakako zasluzuje da ima i nekoliko...
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

FK Backa - himna kluba - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Backa - himna kluba   FK Backa - himna kluba - Page 4 Icon_minitimeSub Apr 09, 2016 10:23 am

Pevace oni kurac:D
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





FK Backa - himna kluba - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK Backa - himna kluba   FK Backa - himna kluba - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
FK Backa - himna kluba
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Novosti iz kluba
» Izborna skupstina kluba 15. mart 2015
» Forumska kafana "Backa"
» 25. kolo: FK BACKA - FK Javor
» Sajt FK Backa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: