Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke

Ići dole 
+14
JovanRaskovic
Напред Бачка
LjubiteljFudbala
marko celarevo
Шоне
dunavska76neman
Gogi
Vojvoda
Daki86
DimaBP
Pera
tebra bp
Joca
Danac
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
marko celarevo

marko celarevo


Број порука : 42
Join date : 03.08.2014
Локација : Челарево

Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke   Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke - Page 3 Icon_minitimePon Apr 24, 2017 3:23 pm

Шоне ::
Ми на локалу имамо Нектар сокове, Лав пиво, Бачку месару, ланац Подунавље и друге свакако треба подржати пре него неке друге. Микро корак али корак...

САМО ЛОКАЛ!

Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke - Page 3 1093637683 Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke - Page 3 1353276769 Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke - Page 3 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke   Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke - Page 3 Icon_minitimePon Apr 24, 2017 11:37 pm

Sve ali baš sve je to ništa jer prve dve stvari koje treba uraditi da bi bilo šta drugo krenulo su
1. put BP - Novi sad . Igraditi put sa 4 trake na kom neće biti traktora, zaprežnih vozila i rupa
2. Most za Neštin. Juče sam išao da kupim sir u Vizić i naravno morao sam preko skele jer za 15kg sira hrvati bi me vratili odma nazad

sve ostalo je sekundarno. Pogledajte auto put i mesta uz njega. Svakom ko misli da ulaže novac u nešto je na prvom mestu da može lako i brzo da se priđe za prevoz. A ne da iz BP u NS 40 km vozi sat i kusur vremena No No ili da ne spominjem koliko je Neštin dalkoe kada se ide OKOLO
Nazad na vrh Ići dole
Marko 89

Marko 89


Број порука : 114
Join date : 24.07.2014

Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke   Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke - Page 3 Icon_minitimeUto Apr 25, 2017 1:18 pm

Sto se tice 2+2 traka od BP do NS to je stara Kertesova ideja koja ce nadam se biti sprovedena. Stari put ostaviti a novi koji bi bio bez traktora i slicno gde bi ogranicenje bilo 100 km/h kao kod nas na obilaznici. Sto se tice novog mosta znacio bi puno ali bas me intresuje misljenje forumasa. Mislite li da bi novi most umrtvio grad? I mislite li da postojeca obilaznica radi to isto? Ranije su sva severna sela kao i stanovnici opstine Bac morali proci kroz grad ako ide u NS. Danas postoji obilaznica i nema potrebe za 2+2 trake od Obrovackog puta preko Cara Lazara jer je snanjen intezitet saobracaja a nismo mi BG pa da nam treba manje saobracaja i ljudi kroz grad. Za razliku od postojeceg mosta novi ne bi bio direktno u gradu nego bi izlazio kod obilaznice gde postoje cetiri trake. Samim tim dosta saobracaja zaobislo bi grad i glavnu ulicu plus Mileticevu a u tim delovima ulica pocele su nicati zgrade i lokali bas zbog vaznosti puta. Sada ako neko ide iz NS u Sid, na Racu ili Batrovce a ide u ovom smeru jasno je da bi zaobisli grad i ne bi isli na granicu....???
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke   Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke - Page 3 Icon_minitimeUto Apr 25, 2017 1:55 pm

Marko , ne vidim vezu sa umrtvljivanjem grada , gradnjom novom mosta ili time što ljudi idu obilaznicom????

To što sam prisiljen da idem kroz bilo koji grad, ne znači da ću uopšte da stanem u bilo kojem od njih. Znači samo da ću izgubiti mnogo vremena i morati da pazim na gomilu svega što se kreće po putu.
Ako mi se ide u neki grad , mesto ili bilo koju loakcija, ja ću tamo da odem. Ne bitno mi je da li imaju bulevare ili tucanik umesto asfalta.
A kad moram da idem za Novi sad prvo se psihički dobro spremim jer moram da se taljigam kao u 18om veku ..... Onako da ima normalan put to bi bilo zadovoljstvo ....
Nazad na vrh Ići dole
dunavska76neman

dunavska76neman


Број порука : 239
Join date : 25.07.2014

Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke   Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke - Page 3 Icon_minitimeUto Apr 25, 2017 3:01 pm

Sigurno bi smanjilo intezitet saobracaja kroz taj deo grada e sad da li je to dobro za nas ili lose ne znam mislim da je lose ali je to mali minus u odnosu na ono sto bi taj most doneo.
Nazad na vrh Ići dole
LjubiteljFudbala

LjubiteljFudbala


Број порука : 234
Join date : 24.07.2014
Локација : Stadion

Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke   Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke - Page 3 Icon_minitimeUto Apr 25, 2017 3:14 pm

Iskreno se nadam da cu docekati da se makar nesto od toga desi grad je sjajan i pun potencijala koji je itekako neiskoriscen. Ali dok vidim vas mlade koji sa toliko ljubavi ali i znanja i forsiranja nekih istinskih vrednosti pisete o Backoj Palanci ne plasim se za buducnost grada. Pitate se kako ce grad porasti, ko ce doci u nas grad? Pa eto za pocetak samo oni koji su iz njega otisli a danas ima jako puno Palancana po Novom Sadu, Slovackoj ali nazalost i Austriji i Nemackoj. Mnogi od njih bi se vratili da imaju uslove da zive pristojno kod kuce. Putevi i te nove investicije radna mesta, to ce pokrenuti sve ostalo.
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke   Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke - Page 3 Icon_minitimeUto Apr 25, 2017 3:20 pm

Ko će se vratiti ko je otišao napolje? Pa Malta je san mnogih, ili Slovačka gde rade za 2,5 e/h, najgore poslove, o uslovima smeštaja i sl. da ne govorim. Šta onda govoriti o onima koji su otišli sa dobrim biografijama i koji rade dobro plaćene poslove u Nemačkoj, Austriji, Švici itd.

Ko je god mogao da ode, otišao je. Tako će biti u i budućnosti. Sledi nam kontinuiran pad broja stanovnika, usled negativnog prirodnog priraštaja i odlazaka.
Nazad na vrh Ići dole
Напред Бачка

Напред Бачка


Број порука : 69
Join date : 31.07.2014
Локација : Бачка Паланка

Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke   Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke - Page 3 Icon_minitimeUto Apr 25, 2017 3:28 pm

Људи свака вам част стварно форум окупља ваљда оно најбоље из Паланке јер у свим овим полемика колико год читао не видех свађе него исте ставове или конструктивну полемику. Колико год био оптимиста морам се сложити са овим последњим постом имамо и негативне миграције и негативан прираштај, на који начин очекивати онда неки напредак? Може се то зауставити али толико радних места треба да буде отворено да је то једноставно немогуће очекивати од наших локалних политичара било власти било опозиције. Уз неко веће залагање можда је и могуће али овако не а сад се копља ломе, мало градова ће опстати у конкуренцији Београда и Новог Сада којима морам додати ипак још и Ниш и Крагујевац. Пазар ћу изузети без обзира на раст становништва јер место с тим бројем становника које нема улицу ширу од наше Иве Лоле Рибара рецимо а камоли булевар и слично за мене и није град, сам центар личи на центар знатно мање вароши од Паланке иако сад има доста новоградње због раста становништва. Мислим да ми не стојимо баш толико лоше да повратка нема и једноставно треба инсистирати на отварању радних места. Информационе технологије, органска храна и туризам су будућност.
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke   Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke - Page 3 Icon_minitimeUto Apr 25, 2017 3:44 pm

Сви сте углавном у праву.

Дима с обзиром да статистику помно пратим и ја се мирим са том чињеницом Sad Али бар подсвесно се надам свему овоме о чему се пише што би можда одржало град па и подигло. Мислиш да смо буквално дотакли тачку с које нема повратка?
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke   Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke - Page 3 Icon_minitimeUto Apr 25, 2017 3:52 pm

Pa kad si na dnu, dobro je što možeš samo gore. Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke - Page 3 1353276769

Naši postovi, i ova tema, su više lista želja, nego nešto što je realno ostvarivo. Npr. 4 trake do NS-a, ta priča postoji već sto godina, ali sam siguran da je mi nećemo dočekati, i da to nije ni u primislima ikome ko o tome odlučuje.

Svi znamo da treba da se otvore nova radna mesta, grinfild investicije i dr, od dece do nepzionera. Svaki debil-političar u SRB zna da izdeklamuje par floskula da zvuči pametno, valjda dobiju domaći da nauče napamet.

Nema od toga ništa, svako ko može da beži, neka uzima kartu u jednom pravcu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke   Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Izgradnja i rekonstrukcija Backe Palanke
Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Devojke iz Backe Palanke
» Vesti iz Backe Palanke
» Vase slike Backe Palanke
» Suradnja Iloka i Backe Palanke u proslosti?
» Uprava Backe

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Backa Palanka-
Skoči na: