Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Marketing FK Backa

Ići dole 
+54
maurinjo
martick
JovanRaskovic
vlada budala
nagib
Micko123
Miki Veliki
mesa111
PLAVOGARDISTA
Neko
napredBacka
Carapan
Ventilvoje
Gogi
Pera
deki
Младеново за Бачку навија
pdvfc
vule
djomla bgd
grnja
Nervno
Киламанија
Шоне
1986Nenad
patriota-pancevo
DimaBP
miletesic01
NikolaRadjenovic
Neca BP
Ludak
Rale BP
ajmo plavi
x-man
MarjanRnic
rasha
sportista
Корида Детелинара
Напред Бачка
Sloboda Ili Ništa
Joca
SirkBP
tebra bp
RashaShea
BraneBP
dunavska76neman
Vojvoda
majstorBP
Kleka
Danac
Marko 89
IstocnaTribina
Ланми
Admin
58 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći
AutorPoruka
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Marketing FK Backa - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 38 Icon_minitimePet Maj 27, 2016 7:32 am

A inace tek sada sam skontao kada ucestalo srecem taj slogan"ljudi su nasa najveca vrednost" koliko je Marjan zapravo jak igrac.

O cemu je rec, rec je o tome da to nije obican slogan, to je mini ideologija koju je Marjan napravio da bi povezao i klub i sve nas(kada kazem ideologija ne mislim nista negativno, vec naprotiv), iza toga se krije daleko vise od obicnog slogana.
Cudi me da to ranije nisam skontao, valjda jer je retko bio koriscen.

Kao sto je sve do sada u klubu odlicno planirano, tako je i "ljudi su nasa najveca vrednost" isto tako isplaniran. Jako mudro i vizionarski. To je par poteza unapred.

Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Marketing FK Backa - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 38 Icon_minitimeNed Maj 29, 2016 2:22 am

krenulo je ...

http://fkbacka.com/tdm-generalni-sponzor-direktnih-prenosa/
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

Marketing FK Backa - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 38 Icon_minitimeNed Maj 29, 2016 6:12 pm

Коначно могу рећи да имамо прави сајт. На нету смо коначно Marketing FK Backa - Page 38 3733535733
Фејсбук, сајт, форум, инстаграм, твитер шта рећи!
Nazad na vrh Ići dole
SirkBP




Број порука : 259
Join date : 17.08.2014

Marketing FK Backa - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 38 Icon_minitimePon Jun 13, 2016 5:15 am

Ima li ikakvih rekvizita kluba u prodaji?
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Marketing FK Backa - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 38 Icon_minitimeUto Jun 14, 2016 9:53 pm

SirkBP ::
Ima li ikakvih rekvizita kluba u prodaji?
Naravno da ima rekviziti su kod Stojana Malesa ,pa vas molim da se njemu obratite . Marketing FK Backa - Page 38 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Marketing FK Backa - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 38 Icon_minitimePon Sep 19, 2016 11:59 am

NAjnovija vruća vest !!!

http://fkbacka.com/poruci-dres-backe/

Ko može da si priušti ( ja sam na utakmici sa metalcem već bio u svom izdanju) evo napokon veoma ozbiljne reklame za naše plave. Nisu više neke tamo bezvezne majice već pravi dres kluba ....

Extra !!!! Ja sam prezadovoljan cheers cheers

Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

Marketing FK Backa - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 38 Icon_minitimePon Sep 19, 2016 1:51 pm

Taman sam hteo da pisem na ovu temu. Dres je prelep. Ja nazalost nisam u situaciji da ga kupim jer mi je 4000 ipak mnogo s obzirom da odnedavno vise ne radim ali da je lep lep je.

Marketing FK Backa - Page 38 Wp-1474297953645-e1474304750161
Nazad na vrh Ići dole
SirkBP




Број порука : 259
Join date : 17.08.2014

Marketing FK Backa - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 38 Icon_minitimePon Sep 19, 2016 1:55 pm

Ja sam kupio kačket i šal. Od mene za sada toliko. Ne može baš svako danas da priušti 4 crvene za dres.
Nazad na vrh Ići dole
LjubiteljFudbala

LjubiteljFudbala


Број порука : 234
Join date : 24.07.2014
Локација : Stadion

Marketing FK Backa - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 38 Icon_minitimePon Sep 19, 2016 2:10 pm

Kako god odlican marketinski potez ali nazalost pridruzujem se ekipi koja nema uslova da priusti tako nesto jer je to gotovo cetvrtina moje penzije, dok podelim unucima i platim osnovne zivotne potrebe dodjem do cifre od -4000 hahaha. Ali ima ko moze i to je ok jer ipak je u pitanju originalni dres. Mora da se radi i napreduje a ovo je jedan od tih koraka puna podrska!
Nazad na vrh Ići dole
vlada budala

vlada budala


Број порука : 85
Join date : 31.07.2014
Локација : Gde i Backa!

Marketing FK Backa - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 38 Icon_minitimePon Sep 19, 2016 2:18 pm

Nije puno al na nase uslove jeste!!! Nije tema za kukanje ali sve je ovo slika nase zemlje nazalost. Ko nema srece da mu roditelji rade u nekoj jakoj firmi poput Tarketa jadna mu majka!!! Moji rade kod privatnika a ja subotom nemam za kafic nego kao i ostatak mog drustva prosetam pa sednemo i uzmemo rakiju ili pivo u dvolitri!!! Sajt radi vrlo dobar posao i ovo je jedan veliki plus i nadam se samo jedan od marketinskih koraka!!! Himna je pustana na pocetku komentator je animirao publiku a uprava obezbedila koreografiju koju nazalost publika nije podigla jer nije navikla na to!!! Iako je publika odlicna uprava je i ispred nas moramo priznati!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Marketing FK Backa - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 38 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Marketing FK Backa
Nazad na vrh 
Strana 38 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)
» Sajt FK Backa
» 10. kolo: FK Javor - FK BACKA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: