Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Marketing FK Backa

Ići dole 
+54
maurinjo
martick
JovanRaskovic
vlada budala
nagib
Micko123
Miki Veliki
mesa111
PLAVOGARDISTA
Neko
napredBacka
Carapan
Ventilvoje
Gogi
Pera
deki
Младеново за Бачку навија
pdvfc
vule
djomla bgd
grnja
Nervno
Киламанија
Шоне
1986Nenad
patriota-pancevo
DimaBP
miletesic01
NikolaRadjenovic
Neca BP
Ludak
Rale BP
ajmo plavi
x-man
MarjanRnic
rasha
sportista
Корида Детелинара
Напред Бачка
Sloboda Ili Ništa
Joca
SirkBP
tebra bp
RashaShea
BraneBP
dunavska76neman
Vojvoda
majstorBP
Kleka
Danac
Marko 89
IstocnaTribina
Ланми
Admin
58 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Marketing FK Backa - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 22 Icon_minitimePon Sep 14, 2015 10:40 pm

NikolaRadjenovic ::
Konacno ono sto smo dugo cekali, svaka cast vi od Backe bas hocete da napravite brend i ozbiljan klub Smile Nadam se da to podrazumeva i zvanican sajt. A pozivam sve navijace posebno one sa istoka da kupe sal prelep je. Kad dodju gosti da vide ko smo Wink
mozda novi direktor marketinga napravi iznenadjenje do utakmice sa Napredkom ,pa napravi velike klupske zastave i zastavice kao navijacke rekvizite :D ali to ce vec biti zajednicke kreacije kako njegove isto tako i po vasim predlozima :D
Nazad na vrh Ići dole
NikolaRadjenovic

NikolaRadjenovic


Број порука : 173
Join date : 11.08.2014
Локација : Стадион Славко Малетин Вава!

Marketing FK Backa - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 22 Icon_minitimePon Sep 14, 2015 10:44 pm

Ne volim besplatan ulaz, eventualno istok jer tamo malo ljudi ide pa da se popularise navijacka tribina ali na utakmicu sa Napretkom treba sirom otvoriti kapije, na letcima napisati da je ulaz besplatan da napunimo stadion do poslednjeg mesta. Jedva cekam da vidim zastave, mic po mic i eto nas tamo gde niko nije mogao ni da zamisli. Svaka cast svima u upravi.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Marketing FK Backa - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 22 Icon_minitimePon Sep 14, 2015 10:49 pm

NikolaRadjenovic ::
Ne volim besplatan ulaz, eventualno istok jer tamo malo ljudi ide pa da se popularise navijacka tribina ali na utakmicu sa Napretkom treba sirom otvoriti kapije, na letcima napisati da je ulaz besplatan da napunimo stadion do poslednjeg mesta. Jedva cekam da vidim zastave, mic po mic i eto nas tamo gde niko nije mogao ni da zamisli. Svaka cast svima u upravi.
svaka cast svima nama a ovde mislim na sve koji vole Backu .Ovo je zajednicki timski rezultat , :D
znam da kada udjemo u JSL ,opet ce nam "neko" postaviti cilj ,liga Evrope ,i slicno hahaha a mi predodredjeni da budemo takmmicari ucicemo i u tu borbu i pricu :D  nema nam druge ili udji i igraj ili odustani bounce pa neka se sa tobom igraju Basketball
Marjan kaze da bi najbolje bilo da nadjemo sponzora utakmice i tek onda omogucimo besplatan ulaz svima po principu sponzor svih troskova ove utakmice je firma XXXXXXXX i ona nam je svima omogucila da besplatno gledamo utakmicu Backa npr. Napredak :D
troskovi samo jednog domacinstva su oko 100.000.-dinara a mozda od vas neko ima ideju ili mogucnosti da nadje sponzora ,kako bi to bilo dobro :D
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Marketing FK Backa - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 22 Icon_minitimePon Sep 14, 2015 11:36 pm

Svaka čast na ideji, marketing je veoma bitna karika ozbiljnog kluba. Uopšte mi nije bitno ime ali samo vodite računa da na ovo mesto postavite osobu koja to zna da radi. Marketing je veoma složen i ni malo jednostavan posao. Ako Marinko ima kvalifikacije i kvalitet za to ja sam za njega pogotovo što je bivši igrač Bačke a upravo bivši igrači najbolje poznaju prilike u klubu i fudbalu pa će nam sajt voditi neko ko se razume u fudbal a ne koji ga ni ne gleda.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Marketing FK Backa - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 22 Icon_minitimeUto Sep 15, 2015 12:27 am

Pera ::
Svaka čast na ideji, marketing je veoma bitna karika ozbiljnog kluba. Uopšte mi nije bitno ime ali samo vodite računa da na ovo mesto postavite osobu koja to zna da radi. Marketing je veoma složen i ni malo jednostavan posao. Ako Marinko ima kvalifikacije i kvalitet za to ja sam za njega pogotovo što je bivši igrač Bačke a upravo bivši igrači najbolje poznaju prilike u klubu i fudbalu pa će nam sajt voditi neko ko se razume u fudbal a ne koji ga ni ne gleda.
Pero radimo na tome ,i svakog dana u svakom pogledu sve vise napredujemo :D E.Kusturica
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Marketing FK Backa - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 22 Icon_minitimeUto Sep 15, 2015 12:39 am

Pera ::
Svaka čast na ideji, marketing je veoma bitna karika ozbiljnog kluba. Uopšte mi nije bitno ime ali samo vodite računa da na ovo mesto postavite osobu koja to zna da radi. Marketing je veoma složen i ni malo jednostavan posao. Ako Marinko ima kvalifikacije i kvalitet za to ja sam za njega pogotovo što je bivši igrač Bačke a upravo bivši igrači najbolje poznaju prilike u klubu i fudbalu pa će nam sajt voditi neko ko se razume u fudbal a ne koji ga ni ne gleda.
Marinko Petkovic ne samo da je nas bivsi igrac vec je obrazovan momak king
IMa i iskustava oko orgazniazije i marketinga kao sto je svim poznato vec vise godina odlicno organizuje i pronalazi sponzore za zimski novogodisnji turnir :D
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Marketing FK Backa - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 22 Icon_minitimeUto Sep 15, 2015 4:54 am

miletesic01 ::
Marinka Petkovica za direktora marketinga Basketball  to je i moj predlog cheers
Mile, koje sve zadatke treba da obavlja direktor marketinga, mislim uopšteno ne detaljno. Da li tu podrazumevate i izradu i vođenje sajta?
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Marketing FK Backa - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 22 Icon_minitimeUto Sep 15, 2015 4:57 am

miletesic01 ::
NikolaRadjenovic ::
Konacno ono sto smo dugo cekali, svaka cast vi od Backe bas hocete da napravite brend i ozbiljan klub Smile Nadam se da to podrazumeva i zvanican sajt. A pozivam sve navijace posebno one sa istoka da kupe sal prelep je. Kad dodju gosti da vide ko smo Wink
mozda novi direktor marketinga napravi iznenadjenje do utakmice sa Napredkom ,pa napravi velike klupske zastave i zastavice kao navijacke rekvizite :D  ali to ce vec biti zajednicke kreacije kako njegove isto tako i po vasim predlozima :D

Mile, pošto si ovo već najavio onda neće biti iznenađenje. Samo vi radite a navijači će napraviti facu :affraid:  od pozitivnog iznenađenja za bilo šta da uradite povodom marketinga. Samo napred :lol!:
Nazad na vrh Ići dole
patriota-pancevo

patriota-pancevo


Број порука : 594
Join date : 20.04.2015

Marketing FK Backa - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 22 Icon_minitimeUto Sep 15, 2015 10:48 am

Svaka cast izgleda da je vasa uprava prepoznala sta je sve neophodno i cini sve da Backa bude zaista ozbiljan klub ne samo na terenu nego i van njega. Ne mogu reci da sam iznenadjen Marjan izlazi u susret svakom pojedinacno a kamoli kad nesto traze navijaci. Zato i jeste uspesan sve se to kad tad vrati, uspeh je proizvod truda Wink Kao sebe da vidim, i ja volim mladjima da izlazim u susret a i lepo se slazem. Vidite kako sam ovde na forumu opste prihvacen cheers Iako sam veliki navijac vaseg najljuceg rivala Dinama iz Panceva Basketball
Nazad na vrh Ići dole
Vojvoda

Vojvoda


Број порука : 376
Join date : 29.07.2014
Локација : Stevana Supljikca

Marketing FK Backa - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 22 Icon_minitimeUto Sep 15, 2015 11:23 am

Evo par novih-starih predloga za direktora marketinga.

- Pozvati Marinka Petkovica da se registruje na forum, to pod broj jedan!

- Sve navijacke rekvizite raditi kao i ove prosle na cirilici, forsirati obe nijanse plave kao sto je grb Backe tamno i svetlo plav, u ovom fazonu kao nekad ovi najlepsi dresovi u kompletu sa stucnama i sorcevima https://2img.net/h/s4.postimg.cc/3k3e0herh/FKSenta_Backa_BP_2008_2009_1344856015.jpg

- Stari predlog, mislim da ga je x-man izneo ili Pera. Ici po osnovnim i srednjim skolama pre svega osnovnim. To je najbitnije. Pozvati profesore srednjih skola kao sto je bio slucaj sa Javorom da dovedu odeljenja na utakmice.

- Napraviti moderan zvanican sajt kluba, izbacivati redovno pisani i video izvestaj sa Backinih utakmica.

- Usvojiti novi grb, kao sto je na zastavicama. Odnosno to je stari grb ali sa minimalnim izmenama.

Napred Backa cheers

-
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Marketing FK Backa - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Marketing FK Backa   Marketing FK Backa - Page 22 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Marketing FK Backa
Nazad na vrh 
Strana 22 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» 4. kolo, BAČKA - ČUKARIČKI, 11. 8. 2018, 20:00h
» Backa -Zemun 2-0 (0-0)
» Sajt FK Backa
» 10. kolo: FK Javor - FK BACKA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: