Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Da li je opstanak moguc ???

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
steva




Број порука : 14
Join date : 14.05.2016

Da li je opstanak moguc ???  Empty
PočaljiNaslov: Da li je opstanak moguc ???    Da li je opstanak moguc ???  Icon_minitimeSre Maj 02, 2018 9:33 am

Jos samo tri utakmice do kraja , jos 9 bodova u igri a mi ispod crte . Da li ce nasi momci konacno zaigrati i dati sve od sebe da osvojimo bodove za opstanak .

35.KOLO, 05.05.2018

OFK BAČKA - JAVOR-MATIS
BORAC - RAD

36.KOLO, 12.05.2018

MLADOST - OFK BAČKA
RAD - ZEMUN
MAČVA - JAVOR-MATIS

37.KOLO, 19.05.2018

OFK BAČKA - BORAC
JAVOR-MATIS - RAD

Sta mislite koliko nam bodova treba za opstanak ?? Nismo u dobroj situaciji , cak sta vise ne pise nam se dobro ,al sami smo krivi. Po svemu vidjenom u predhodnih par kola slabe su nam sanse, malo je verovatno da cemo ostati u drustvu najboljih. Daj boze da gresim .

Po meni je i prva liga dobra , bice lepog fudbala , mada mislim ako ispadnemo iz super lige da cemo potonuti mnogo dublje , da ce i Marjan dici ruke . A opet i ako ostanemo , ako nema para za dobre igrace ceka nas jos jedno mucenje . Refletkori se rade tri godine a kraj se ne nazire , dosad su nam gledali kroz prste al nece ni to moci doveka . Meni je drago da smo tu gde jesmo, stadion je lepo popunjen i ljudi vole Backu . Cak i kad igraju bezvoljno dobijaju aplauze i za istrcanu kontru . Da je samo malo bolja igra i plasman bilo bi jos vise navijaca. Puno je ova uprava uradila a jos malo fali da se sve zavrsi kako treba al izgleda nam se ne da pa ne da . Koliko para toliko i muzike .

Sve u svemu nadam se da cemo nekako uspeti ostati u super ligi . Da ce se preko leta zavrsiti reflektori i postaviti novi semafor . Da ce uleteti neki sponzor s parama da dovedemo par dobrih i proverenih igraca i konacno jednog pravog centarfora . Pa da dogodine uzivamo u lepom fudbalu i zlatnoj sredini tabele .

U subotu svi na stadio . NAPRED PLAVIIIIIIII Da li je opstanak moguc ???  1093637683 Da li je opstanak moguc ???  1093637683 Da li je opstanak moguc ???  1093637683
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Da li je opstanak moguc ???  Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je opstanak moguc ???    Da li je opstanak moguc ???  Icon_minitimeSre Maj 02, 2018 11:08 am

da, u subotu smo na stadionu Da li je opstanak moguc ???  3553797800

AKo nije bilo novca da se kupi 1 dobar centarfor u prošle dve sezone koji bi bio dostojan super lige onda sigurno neće biti novca da se kupi bilo kakav drugi igrač. Ali to za prvu ligu nije toliko ni bitno jer ipak je to rang takmičenja u kome i ovakav sastav plavih može da ostvari veoma dobre rezultate. Ali avaj ... ako se u toku prelaznih rokova u superligi zadržavalo jedva pola igrača po prelaznom roku , onda u slučaju ispadanja iz super lige taj procenat će da bude u stvari promil i ostaće samo Bjeloš, Čeković i možda Veso ako ne ode u "peMziju" ....
Kad se sve sabere kao i u svemu u životu , sve je do para. A kako para nema dovoljno da bi svi bili sretni, onda negde mora da škripi....

I po meni je bolje da se igra prva liga i da gledamo više pobeda , nego da nam u super ligi sudije i moćnici uništavaju predstavu. A usput nam blokiraju ceo grad 2 puta godišnje sa 1000du "kornjača" da bi BG majmuni mogli da se iz ZOOloškog vrta vozaju po provinciji Da li je opstanak moguc ???  1264396300 Da li je opstanak moguc ???  1264396300

Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Da li je opstanak moguc ???  Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je opstanak moguc ???    Da li je opstanak moguc ???  Icon_minitimeSre Maj 02, 2018 4:52 pm

Ako ostvarimo tri pobede sanse se povecavaju, mada ni onda nije sigurno jer bi slicno mogao da napravi i Rad, a Javoru bi trebale dve pobede u poslednja dva kola.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Da li je opstanak moguc ???  Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je opstanak moguc ???    Da li je opstanak moguc ???  Icon_minitimeSre Maj 02, 2018 10:24 pm

Ventilvoje ::
Ako ostvarimo tri pobede sanse se povecavaju, mada ni onda nije sigurno jer bi slicno mogao da napravi i Rad, a Javoru bi trebale dve pobede u poslednja dva kola.
Ako pobedimo sve tri utakmice mi smo sigurno ostali u ligi ,mi cemo imati 25 bodova i ko ce da ispadne iz lige odlucivace zadnja utakmica izmedju Javora i Rada ,bar je ova matematika jasna kao dan .NAJVAZNIJA UTAKMICA SEZONE JE OVA SA JAVOROM JER NAS TU POBEDA VODI KA OPSTANKU . Da li je opstanak moguc ???  3733535733
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li je opstanak moguc ???  Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je opstanak moguc ???    Da li je opstanak moguc ???  Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li je opstanak moguc ???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: