Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Stadion "Slavko Maletin Vava"

Ići dole 
+65
Milhaus
FKBP
igor-bp
head hunter pg
pdvfc
napredBacka
Mikela
Dzoni
ilovebackapalanka
Kobajla
Daki86
panke09
aimar
1986Nenad
martick
bossmita
Miki Veliki
Gorangoxy
JovanRaskovic
Neko
nagib
maurinjo
deki
SirkBP
Nikola Petrovic BG
NikolaRadjenovic
Ventilvoje
PLAVOGARDISTA
Sloboda Ili Ništa
laki987
KanarinacNS
Напред Бачка
vlada budala
majstorBP
Zelen 81
grnja
marko celarevo
Gogi
Киламанија
Nervno
patriota-pancevo
Rale BP
Шоне
DimaBP
miletesic01
Pera
Ludak
GALO
zivanov
MarjanRnic
sportista
dunavska76neman
x-man
LjubiteljFudbala
srba ilic
bolle86
Boka
BraneBP
ZILE
Joca
Danac
Vojvoda
Kleka
Marko 89
Admin
69 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 25 ... 47, 48, 49 ... 63 ... 78  Sledeći
AutorPoruka
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 Icon_minitimeSub Apr 23, 2016 11:18 pm

Vojvoda ::
Super je predlog nema sta treba to odraditi, sve te sitne deralje mozemo mi al kad god sam dosao kazu majstori ima nas dovoljno ne treba pomoc. Stolice na istoku su katastrofa prljave i treba ih prebrisati. Ako udjemo u toliko zeljenu superligu zapad povisiti na 300 dinara ili ostaviti na 200 to je na upravi ali istok ne skuplje od 100 kako bi doslo vise ljudi, na prenosima je istok stalno eksponiran i bilo bi dobro da sto vise ljudi bude na toj tribini. Miki Veliki alal vera za ideju kako da se izjednaci boks sa ostatkom tribine i ovaj novi delic tribine na pocetku istoka isto tako samo prefarbati teget plavom sve osim prvog gazista koje je kad se gleda sa zapada svetlo plavo po celoj duzini...Mile hoce biti ista od toga? Smile
Hvala svima ,naravno da vredno radimo i da hocemo da poslusamo sve sugestije ,ljudi pa radi se svaki dan od 6.h ujutru pa dok se uvece vidi ( sem nedelje ) Svakodnevno je angazovano od 20-tak do 30-tak ljudi i kako kazete ostalo je da se rade mnogo mnogo lakse stvari nego do sada ostali su detalji koji daju smek stadionu a tu treba biti pazljiv ... Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 1093637683 u utorak dolazi nova tura od 300 stolica koja ce se postavljati na zapadu i u drugoj turi smo kod proizvodjaca planirani oko 1.maja cime bi sve nove stolice bile postavljene na ZAPADU ,planirali smo da u boxu za goste postavimo od ograde boxa pa do prolaza onog sto je obojen u zuto po vertikali postavimo stolice da i gosti koji zele mogu da sede i gledaju utakmicu s tim sto uz ogradu boxa sa unutrasnje strane moramo da zutim obelezimo prolaz -izlaz ,sustinski mi se to ne svidja jer ce i sa jedne i sa druge strane mrezne ograde koja deli domace navijace i box za goste biti po oko 1.m prolaza obelezenih zuto tj kada se gleda sa zapada to ce biti u sirini od oko 2 metra ...od Velikih radova onda ostaje samo postavljanje reflektora ,a izrada projekta sa kompletnim putevima struje je u toku .FSS je obezbedio da predstavnik philipsa dodje i obidje stadion radi fotometrijskog projekta i oni ga rade ,ocekujemo da ga dostave do kraja aprila ( covek je pricao ako sam ga dobro razumeo da osvetljenje treba da bude oko 1400 luxa ,da treba da bude oko 150 svetiljki -reflektora i pravi dve kombinacije da osvetljenje bude na cetiri stuba u uglovima terena -stadiona ili da imamo dva stuba na istoku na krajevima a da se na krovu zapadne tribine celom duzinom postave svetiljke-reflektori s tim da se podignu za nekih 5-6 metara iznad visine krova i da imamo rezim rada osvetljenja za utakmicu i manji rezim osvetljenja za trening ...sinoc ako je neko prolazio pored stadiona mogao je da vidi novo postavljanja dva velika reflektora na banderi koja osvetljavaju kompletan pariking restirktivnog prostora ali i prilazni put od ulice do samog stadiona na zapadu i istoku ,bas mi je sinoc to izgledalo mocno Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 3733535733 jos kada se okreci zgrada restorana i postave sprave za decu do istocnog ulaza na travnatoj povrsini po meni ce ovo biti jedan od najlepsih delova grada ... Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 1093637683 cheers Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 Icon_minitimeNed Apr 24, 2016 12:25 am

Stadion je jednom rečju ČAROBAN

Fantastičan. Više nemam ni reči hvale. Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 3733535733 Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 3733535733 Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 3733535733

Što se tiče izgradnje severne tribine, mislim da ne treba žuriti s tim jer želimo malo da uživamo u ovakvom predivnom izgledu cheers cheers

Mile samo pitanjce: Juče na semaforu nije bilo brojeva za rezultat. Da li je to neka greška do rukovaoca tj operatera ili možda kvar ?

Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 Icon_minitimeNed Apr 24, 2016 12:33 am

nagib ::
Stadion je jednom rečju ČAROBAN

Fantastičan. Više nemam ni reči hvale. Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 3733535733 Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 3733535733 Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 3733535733

Što se tiče izgradnje severne tribine, mislim da ne treba žuriti s tim jer želimo malo da uživamo u ovakvom predivnom izgledu cheers cheers

Mile samo pitanjce: Juče na semaforu nije bilo brojeva za rezultat. Da li je to neka greška do rukovaoca tj operatera ili možda kvar ?

Nije nam operater jos navikao i savladao rukovanje semaforom hahaha nije se navikao da pobedjujemo sa novim semaforom hahahaha
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 Icon_minitimeNed Apr 24, 2016 1:19 am

miletesic01 ::
nagib ::
Stadion je jednom rečju ČAROBAN

Fantastičan. Više nemam ni reči hvale. Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 3733535733 Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 3733535733 Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 3733535733

Što se tiče izgradnje severne tribine, mislim da ne treba žuriti s tim jer želimo malo da uživamo u ovakvom predivnom izgledu cheers cheers

Mile samo pitanjce: Juče na semaforu nije bilo brojeva za rezultat. Da li je to neka greška do rukovaoca tj operatera ili možda kvar ?

Nije nam operater jos navikao i savladao rukovanje semaforom hahaha nije se navikao da pobedjujemo sa novim semaforom hahahaha
HVALA SVIMA IMAMO CIME DA SE PONOSIMO A TO JE NAS STADION Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
Miki Veliki

Miki Veliki


Број порука : 134
Join date : 30.08.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 Icon_minitimeNed Apr 24, 2016 5:40 am

Mile ovo sto kazes za dodatne stepenice u boksu si u pravu jer bi donekle kvarilo vizuelni utisak. Vidi se da imate zelju da to sve bude kako treba a sad vec mogu reci da imate i smisla za sve ovo jer niste napravili velikih neispravljivih gresaka a to obicno kod nas u Srbiji bude tako. Ne mogu da pricam lose kad nemam sta. Ja sam surovo iskren i ono sto ne valja uvek sam govorio zbog toga me vecina forumasa ne voli.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 Icon_minitimeNed Apr 24, 2016 6:05 am

Ovo nije isti stadion. Kada sam bio juce na istoku mislio sam da sam na gostovanju Smile
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 Icon_minitimeNed Apr 24, 2016 6:12 am

Stvarno je super, svaka čast, trebalo bi to slikati nekim moćnim aparatom, da se malo pohvalimo po drugim forumima.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 Icon_minitimePon Apr 25, 2016 11:11 pm

DimaBP ::
Stvarno je super, svaka čast, trebalo bi to slikati nekim moćnim aparatom, da se malo pohvalimo po drugim forumima.
stvarno bi bilo lepo da slike sa naseg stadiona "rasirimo " po svim drustvenim mrezama i sajtovima Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 Icon_minitimeUto Apr 26, 2016 1:05 am

DimaBP ::
Stvarno je super, svaka čast, trebalo bi to slikati nekim moćnim aparatom, da se malo pohvalimo po drugim forumima.

Pa najmoćnije bi bilo kada bi neko slikao sa aparatom 360 stepeni. Pa lepo stane na centar i "škljocne" Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 1353276769 Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 1353276769
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 Icon_minitimeUto Apr 26, 2016 1:07 am

nagib ::
DimaBP ::
Stvarno je super, svaka čast, trebalo bi to slikati nekim moćnim aparatom, da se malo pohvalimo po drugim forumima.

Pa najmoćnije bi bilo kada bi neko slikao sa aparatom 360 stepeni. Pa lepo stane na centar i "škljocne"  Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 1353276769 Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 1353276769
u pravu si a da li "NEKO " ima ime i zelju da to i uradi .???
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 48 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Stadion "Slavko Maletin Vava"
Nazad na vrh 
Strana 48 od 78Idi na stranu : Prethodni  1 ... 25 ... 47, 48, 49 ... 63 ... 78  Sledeći
 Similar topics
-
» 9. kolo SLS Bačka vs Metalac .... subota stadion VAVA od 16h

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: