Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Stadion "Slavko Maletin Vava"

Ići dole 
+65
Milhaus
FKBP
igor-bp
head hunter pg
pdvfc
napredBacka
Mikela
Dzoni
ilovebackapalanka
Kobajla
Daki86
panke09
aimar
1986Nenad
martick
bossmita
Miki Veliki
Gorangoxy
JovanRaskovic
Neko
nagib
maurinjo
deki
SirkBP
Nikola Petrovic BG
NikolaRadjenovic
Ventilvoje
PLAVOGARDISTA
Sloboda Ili Ništa
laki987
KanarinacNS
Напред Бачка
vlada budala
majstorBP
Zelen 81
grnja
marko celarevo
Gogi
Киламанија
Nervno
patriota-pancevo
Rale BP
Шоне
DimaBP
miletesic01
Pera
Ludak
GALO
zivanov
MarjanRnic
sportista
dunavska76neman
x-man
LjubiteljFudbala
srba ilic
bolle86
Boka
BraneBP
ZILE
Joca
Danac
Vojvoda
Kleka
Marko 89
Admin
69 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 60 ... 78  Sledeći
AutorPoruka
maurinjo




Број порука : 156
Join date : 05.11.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 43 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 43 Icon_minitimeČet Apr 14, 2016 5:55 pm

MIKI SE RAZUME U STADIONE KO I MOJA BABA Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 43 4174080217 STO SE TICE SLIKANJA PO ZIDOVIMA NAJBOJI JE MARKO IZ KALOSA ON JE SLIKAO NAVIJACIMA MURALE PO PALANCI ALI MISLIM DA JE TO CIRKUS BOLJE OKRECETI U PLAVO BELO I GOTOVO,CUJEM DA JE EKIPA ZA NAVIJANJE U VRANJU SPREMNA SRETAN PUT I DA BUDETE GLASNIJI VAS CETVORICA OD DOMACINA Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 43 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
Kleka

Kleka


Број порука : 309
Join date : 24.07.2014
Локација : Backa Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 43 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 43 Icon_minitimeČet Apr 14, 2016 6:14 pm

Ljudi kakvo slikanje unutar stadiona? Evo moj predlog. Zidove ostaviti bele samo preci novim krecom jer je ovo izbledelo a plave linije malo potamniti jer se slabo vide slobodno u boju stolica i krova. Ako na istocni zid dodje svetlo plava boja nece se poznati sta je sta nije to zapad pa da je hladovina vidi se da stolice i krov nisu tako tam i ne bi bilo kontrasta. Grafit Slavka Maletina je jedan od boljih predloga ali evo i gde. Na zidu gde se ulazi na stadion a gde sad stoji mali natpis napred plavi. Gore napisati cirilicom dobrodosli na stadion a dole Slavko Maletin - Vava, izmedju toga tri velika znaka grb kluba sa leve u sredini slika cika Vave i sa desne strane grb Srbije tacnije FSS odnosno cetiri ocila i lopta u sredini. Sva tri znaka u jednoj slici jedno kraj drugog naravno. Nesto poput ovoga https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTVOl8zGbB9NKOV_5Ux3adPJjHBiEMcY0rRVdwNwuI0lT14E9KP Na ovoj slici dole pise stadion Karadjordje mislim da sad kontate kako sam to zamislio.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 43 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 43 Icon_minitimeČet Apr 14, 2016 7:28 pm

Mozda je Kleka i u pravu.

A meni palo na pamet da naslikamo i Mileta i Marjana Smile
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 43 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 43 Icon_minitimeČet Apr 14, 2016 7:35 pm

Tolju i Laziju HAHAH

Al sam blesav veceras Smile
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 43 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 43 Icon_minitimeČet Apr 14, 2016 9:37 pm

Ventilmir ::
Mozda je Kleka i u pravu.

A meni palo na pamet da naslikamo i Mileta i Marjana Smile
Marjan i ja nismo fotogenicni Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 43 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 43 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 43 Icon_minitimeČet Apr 14, 2016 9:39 pm

Ventilmir ::
Tolju i Laziju HAHAH

Al sam blesav veceras Smile
od sledece uprave ocekujem sledece ,da naprave biste celom strucnom stabu ,Tolji,Marjanu ,Lakiju i meni na ulazu u stadion u restriktivnom prostoru ne moraju od bronze mogu i od gipsa hahahaha
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 43 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 43 Icon_minitimeČet Apr 14, 2016 9:47 pm

Juce popodne sam pricao sa proizvodjacem stolica ,u toku sledece nedelje ce imati negde oko 200-do 250 slobodnih plavih stolica a ostatak koji nam treba tek posle prvog maja pa se pitam da li uzeti i postaviti do proletera tih oko  250 komada ili cekati posle prvog maja da sve budu gotove pa ih postaviti ,pa cak ako postavljamo tih 250 komada da li krenuti u postavljanje po horizontali severozapadne tribine ili po vertikali od gore  do dole od izlaza na teren od tunela ...??? ili je bolje sacekati sve pa postaviti ...??? Ima stvari na koje ne mozemo uticati kada ce se stolice u nasoj boji proizvoditi ,doduse ima belih ali to bi vec bilo saranje po tribini i po meni ne bi bilo lepo za oko ...jbg. ? dilema je tu .!?
Juce je skoro gotovo farbanje betona tribina svetlo plavom bojom u delu gde treba da dodju stolice ,a do utorka se planira da se ofarba betonsko gaziste istocne tribine (naravno i da se postave stolice ),da se ofarba ograda kako ona na severnom delu iza gola tako i celom duzinom istocne tribine u teget plavu boju ,pa kada to bude gotovo i imamo sliku kako sve to izgleda nadam se da ce biti lakse odrediti boju za zid-bedem stadiona ( da li kao sto je i do sada ili sve u svetlo-plavu boju ) kako bi nasa ARENA U POTPUNOSTI ZASLUZILA METAFORICKI NAZIV KUCA PLAVIH MOMAKA SA DUNAVA -ARENA PLAVA GARDA ...toliko se radi da umalo da zaboravim zavrsena je kucica za delegata-cetvrtog sudiju i ona je "ukopana" i za vikend se postavlja a pored nje do istocne ograde bice postavljeno 5 pet stubova - jarbola za zastave a sve po propisu ...ono sto ce vas verovatno interesovati je mesto za RESETKASTE (kao bandere za dalekovode ) stubove za reflektore gde su planirani .? planirano je i dat zadatak projektantu za idejno resenje da oni budu u restriktivnom prostoru terena -ogradjenom delu da tim stubovima mogu da pridju samo igraci akteri utakmice i to da se postave sto blize samom terenu tj. tri meta od aut linije i pet metara od korner linije u tom spicu sto na nasem stadionu znaci odmah uz zicanu ogradu na zapadno ulazu od velike kapije prema ulazu na istoku a uz samu veliku kapiju kroz koju ulaze ( ne daj boze ) kola hitne pomoci na teren ,nadam se da sam uspeo da vam plasticno docaram nasu ideju .
Naravno da put invest iz NS ovih dana treba da zavrsi i asfaltiranje restriktivnog parking prostora a koliko ja vidim juce su skoro zavrsili pripremne radova i nasipanje tucanikom i sitnim kamenom doduse ne sve jer ih je kisa omela da sve urade ali je dobro dosla da da se sve to jos bolje nabije i povalja kako ne bi eventualno tonulo i u buducnosti bilo prostora da se prave bare na parkingu ...za par dana ce prilaz samom stadionu dati po meni izuzetno lepu sliku uredjenog prostora u skoro samom centru grada ( a kada se samo setim kako je to izgledalo pre cetiri godine kao rugoba hahah a danas .? imamo cime da se ponosimo )
Koliko sam ja informisan Griga je organizovao navijace da sutra i eventualno u nedelju svi koji su slobodni i zele uzmu cetkice i valjkove u ruke i farbaju novu ogradu na stadionu i da urade pregled da nije ostalo nesto negde od suta ,cigli i kamenja na tribinama i oko njih ...u svakom slucaju hvala
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 43 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 43 Icon_minitimePet Apr 15, 2016 12:25 am

Što se tiče crtanja grba i portreta Vave, i Klekin predlog nije loš . Mada opet ponavljam tamo na zidu bi se videlo i okom kamere a onda to vidi cela Srbija kada prenosi arena. Ovako samo napolju na zidu vidimo samo mi. Mada može i na oba mesta. što da ne ? Naravno ne treba preterivati ali ako ste ikada bili u nekom slovačkom zamku onda je sasvim normalno da grb dvorca stoji na ulazu dvorca i u glavnoj sali.
Što se tiče boje zida na istoku moje mišljenje je da je svetlo plava lepša od bele. No kako god ....... siguran sam da će sve biti fantazija jer je tim ljudi koji sve realizuje odličnog ukusa king
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 43 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 43 Icon_minitimePet Apr 15, 2016 1:10 am

miletesic01 ::
Ventilmir ::
Mozda je Kleka i u pravu.

A meni palo na pamet da naslikamo i Mileta i Marjana Smile
Marjan i ja nismo fotogenicni Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 43 1093637683

Можда нисте фотогенични али заслужни, и то дебело, сигурно јесте.
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 43 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 43 Icon_minitimePet Apr 15, 2016 1:16 am

Pa daće bog onda jednog dana da se napravi i Hall of fame ili ti dvorana slavnih. U suštini biće dovoljno u prostorijama kluba po zidovima okačiti uramljene slike svih ljudi koji su mnogo doprineli istoriji kluba. Bar da gosti vide da se radi o ozbiljnom klubu...

Kao na Wimbledonu onaj hodnik sa slikama svih šampiona ..... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 43 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 43 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Stadion "Slavko Maletin Vava"
Nazad na vrh 
Strana 43 od 78Idi na stranu : Prethodni  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 60 ... 78  Sledeći
 Similar topics
-
» 9. kolo SLS Bačka vs Metalac .... subota stadion VAVA od 16h

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: