Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Stadion "Slavko Maletin Vava"

Ići dole 
+65
Milhaus
FKBP
igor-bp
head hunter pg
pdvfc
napredBacka
Mikela
Dzoni
ilovebackapalanka
Kobajla
Daki86
panke09
aimar
1986Nenad
martick
bossmita
Miki Veliki
Gorangoxy
JovanRaskovic
Neko
nagib
maurinjo
deki
SirkBP
Nikola Petrovic BG
NikolaRadjenovic
Ventilvoje
PLAVOGARDISTA
Sloboda Ili Ništa
laki987
KanarinacNS
Напред Бачка
vlada budala
majstorBP
Zelen 81
grnja
marko celarevo
Gogi
Киламанија
Nervno
patriota-pancevo
Rale BP
Шоне
DimaBP
miletesic01
Pera
Ludak
GALO
zivanov
MarjanRnic
sportista
dunavska76neman
x-man
LjubiteljFudbala
srba ilic
bolle86
Boka
BraneBP
ZILE
Joca
Danac
Vojvoda
Kleka
Marko 89
Admin
69 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 57 ... 78  Sledeći
AutorPoruka
LjubiteljFudbala

LjubiteljFudbala


Број порука : 234
Join date : 24.07.2014
Локација : Stadion

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 37 Icon_minitimeNed Apr 03, 2016 4:06 pm

Prvi red blagi uzas Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 37 4174080217 Ali slazem se da ako nema druge ostace tako, ako moze bez uprava ce to za cas srediti kao i mnoge druge stvari. Sa novim redovima imali smo dve improvizacije, prvi red koji je katastrofa i poslednji gde su stolice bez naslona ali ni sa jedne strane ne kvare vizuelan utisak pa je to sasvim korektno. Svi mi zelimo lepu zapadnu tribinu sta je moguce videcemo na kraju. Sa istoka i ne izgleda lose ali nije samo to sustina. Staviti stolice na gaziste je greska svakako to sam video samo na Bezaniji.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 37 Icon_minitimeNed Apr 03, 2016 10:04 pm

LjubiteljFudbala ::
Prvi red blagi uzas Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 37 4174080217  Ali slazem se da ako nema druge ostace tako, ako moze bez uprava ce to za cas srediti kao i mnoge druge stvari. Sa novim redovima imali smo dve improvizacije, prvi red koji je katastrofa i poslednji gde su stolice bez naslona ali ni sa jedne strane ne kvare vizuelan utisak pa je to sasvim korektno. Svi mi zelimo lepu zapadnu tribinu sta je moguce videcemo na kraju. Sa istoka i ne izgleda lose ali nije samo to sustina. Staviti stolice na gaziste je greska svakako to sam video samo na Bezaniji.
mora se napraviti jos jedna prolaz na delu severozapadne tribine ( sa stepenistem u zuto po propisu ) od prvog reda pa negde u pravcu ulaza u VIP lozu tj. ivicom upravne zgrade ,sve stare stolice sa zapada se "sele na istocnu tribinu" izracunali smo da nam je jeftinije da budu priscvsene za beton stadiona nego da ih prenosimo negde sa stadiona jer su one zavarene po ceitiri na metalnu konstrukciju a nove stolice su svaka za sebe i drze se na tri srafa i lako ih je montirarati ali i demontirati kada budemo pravili jos jedan prolaz a najboje je kada su i one pricvrscene za podlogu da ne bi odletele negde. hahahah a na kraju krajeva moramo i ispuniti uslov od 3.000 sedecih mesta ..a kasnije je lako sve te redove i stolice namestiti jos bolje (jer ih imamo i prilagodjavacemo ih potrebama koristnosti i izleda same tribine ) ,nadam se da me razumete ..!? kao sto vi znate a znam i ja koliko para toliko muzike ali i da o ukusima ne vredi raspravljati ali se na njih moze uticati ( zato i u velikoj meri i prihvatamo vecinu predloga koji dajete na forumu )
veliki broj mi se u privatnoj poruci javio i rekao da ne bacamo stare stolice bez naslona jer su puno udobnije od ovih sa naslonom i predlozilo da ih sve postavimo u zadnji red do lima i da sa njima napravimo tzv 10.red stolica Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 37 3733535733 i tako resimo problem i onemogucimo da do lima bude prolaz ,povecamo bezbednost publike,sve svoje zasto ima i svoje zato ... Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 37 1093637683 na istoku ide uz zgradu magacina ceo red stolica bez prekida a u ostala cetiri reda raspored je sledeci metar prolaza pa 11 metara stolica ( 22 stolice )pa opet metar prolaza pa 11 metara stolica( 22 stolice ) i tako da ce ukupno biti sest polja po jedanaest metara stolica u cetiri reda to je 528 stolica plus gornji red do podunavlja koji nema prekid sem do boxa za gostujuce navijace sto znaci oko 74 metra oko 162 stolice ( cetiri stare stolice zauzimaju prostor od 1.8 metara ) ovo je sve informativno i ovako nam je zelja da uradimo i prema tome razumecete da bi bilo prava steta da bacimo oko 900 starih stolica sa naslonom koje imamo a cena jedne nove stolice je 8 eura plus 20% PDV ili 9.6 eura puta 123.5 dinara =1.185.60 dinara po komadu ,nadam se da sam vam sada pojasnio zasto i kako moramo da uradio neke stvari ...a da se sve utakmice kuci nesmetano odigravaju i da moramo da pazimo na svaki korak u uredjenju da ne ugrozimo bezbednost i regularnost po propozicijama za takmicenje a naravno da cemo i istocnu tribinu da prosirimo za nekih 4 metra da bi je vizuelno izjednacili sa zapadnom tribinom i to na onom delu prema Centru grada tj.severoistocno ...klupe za rezervne igrace ce se morati postaviti do utakmice sa Bezanijom kao i deo ograde na istocnoj tribini koja ce biti u ravni sa prvim stepenikom od tribina i on ce (taj prvi stepenik u stvari biti pesacki prolaz ) cime ce se obezbediti bezbednost u kucicama za rezervne igrace i bunar tj.pupma za zalivanje terena ce biti u ogradjenom delu restriktivnog prostora kao i betonska staza sirine od oko 1.1 metar uz ogradu istoka koja je pre bila van ogradjenog dela i na njoj ce se veravatno uz podrsku Tarketa postaviti vestacka trava a ovom kombinacijom se dobija preglednost sa istoka vec sa prvog reda postavljenih stolica na tribinama ... Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 37 3733535733 svim ovim resenjima je ostavljena mogucnost da se mozda jednog dana pokrije i istocna tribina i da budemo jedini klub u zemlji koji ima pokrivene obe tribine ( neki prijatelji su obecali da ce ici da traze donacije u cevima od Ilica -koji drzi otpad i od drugih koji imaju mogucnosti da u materijalu daju donacije bilo da su metalne cevi , L profili,limovi ,lexan i slicno cime bi se stvorili uslovi za pokrivanje istocne tribine ) naravno da ostaje i farbanje bedema ograde celog stadiona i tu su razni predlozi od toga da sve bude belo ili svetlo plavo jer je krov podunavlja tamno plav ...do toga da damo prostor da neko "MURALOM" tj navijackim slikama osvezi ceo taj prostor a prostor iza Juznog gola kod semafora je predvidjen za reklame ...mora se od necega i ziveti
1/4 lima na magacinu podunavlja je postavljena i deljuje jako lepo jedini problem ce biti odsjaj kada sunce upece
Nazad na vrh Ići dole
NikolaRadjenovic

NikolaRadjenovic


Број порука : 173
Join date : 11.08.2014
Локација : Стадион Славко Малетин Вава!

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 37 Icon_minitimePon Apr 04, 2016 12:37 am

Nisam razumeo onaj deo da planirate jos da produzujete istok da ga izjednacite sa zapadom? Pa istok je i sa duzi za koji metar od zapada. Ako se produzi jedna strana tribine ruzno je da se druga ne produzi. Sto se tice odsjaja sigurno i tu ima neki lek Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 37 1353276769 Mada ne deluje mi sad kako vidim nesto strasno videcu kasnije kad sunce predje.
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 37 Icon_minitimePon Apr 04, 2016 1:04 am

Nisam expert za sunce ali mislim ako je krov tamno plav i mat boje a i utakmice se ne igraju leti pre 16h , mislim da je i ugao takav da neće biti odsjaja. Možda grešim ali verujem da neće biti tih problema.
Uostalom videćemo vrlo uskoro Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 37 1093637683 Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 37 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 37 Icon_minitimePon Apr 04, 2016 1:14 am

NikolaRadjenovic ::
Nisam razumeo onaj deo da planirate jos da produzujete istok da ga izjednacite sa zapadom? Pa istok je i sa duzi za koji metar od zapada. Ako se produzi jedna strana tribine ruzno je da se druga ne produzi. Sto se tice odsjaja sigurno i tu ima neki lek Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 37 1353276769 Mada ne deluje mi sad kako vidim nesto strasno videcu kasnije kad sunce predje.
Izjednaciti Istok da moze da se na tribinu ulazi sa strane ,nadam se da me razumete i da bude u ravni sa korner linijom zastavicom ,radi ujednacavanja i povezivanja nove ograde od severa prema istoku a samim tim ce mnogo mocnije da izgleda istocna tribina "okom kamera" a uz samu istocnu tribinu ce u direktnim prenosima moci da budu postavljene pomocne kamere koje prate liniju ofsajda ..jbg mora da se u infrastrukturi prati i zahtev Arene koja je sponzor super lige i do trazi ovakva eventualna iznudjena  resenja ... Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 37 3733535733

PITAM SE DA LI JE PAMETNIJE DA U NAREDNIM DANIMA SVE STARE STOLICE SA ZAPADNE TIRBINE PREBACIMO NA ISTOCNU TRIBINU A DA NA ZAPADNOJ TRIBINI TJ. NJENOM DELU DO ULAZA SEVEROZAPADNO OSTAVIMO PRAZAN PROSTOR BEZ STOLICA DOK SE NE PROIZVEDU I NE DODJU U BP...???
Nazad na vrh Ići dole
Miki Veliki

Miki Veliki


Број порука : 134
Join date : 30.08.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 37 Icon_minitimePon Apr 04, 2016 7:46 am

Mile slazem se sa vasim navijacima da je prvi red tu promasaj ali isto tako za sada niste napravili ni jednu gresku koja se ne moze ispraviti. Pratim vas rad za pohvalu je. Da li cete napraviti neku nakazu od stadiona cisto da bi se ispunili uslovi videcemo ali sad bez zezanja navijam da napravite lep stadioncic jer me muka hvata kad prodjem pored stadiona Dinama i vidim sta su od njega napravili. Sto se tice forumasa ocigledno je da imaju znanje i ukusa jer su obicno jednoglasni i uglavnom izaberu najbolje resenje. Moja primedba ovde je sto ste svi dosta ostri prema nama koji nismo iz Palanke ukoliko iznesemo misljenje bez uvijanja.
Nazad na vrh Ići dole
PLAVOGARDISTA




Број порука : 234
Join date : 23.09.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 37 Icon_minitimePon Apr 04, 2016 8:23 am

To nije tacno. Pogledaj postove Carapana, Raskovica...OK likovi skroz. Nema mrznje, sujete i zavisti. Sta bih ja bez vas eksperata iz pANCEVA, predgradja BGD! Kao Ovca, Borca, Sremcica, Lug....
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 37 Icon_minitimePon Apr 04, 2016 10:57 pm

Miki Veliki ::
Mile slazem se sa vasim navijacima da je prvi red tu promasaj ali isto tako za sada niste napravili ni jednu gresku koja se ne moze ispraviti. Pratim vas rad za pohvalu je. Da li cete napraviti neku nakazu od stadiona cisto da bi se ispunili uslovi videcemo ali sad bez zezanja navijam da napravite lep stadioncic jer me muka hvata kad prodjem pored stadiona Dinama i vidim sta su od njega napravili. Sto se tice forumasa ocigledno je da imaju znanje i ukusa jer su obicno jednoglasni i uglavnom izaberu najbolje resenje. Moja primedba ovde je sto ste svi dosta ostri prema nama koji nismo iz Palanke ukoliko iznesemo misljenje bez uvijanja.
Danas se postavlja novi elektronski semafor ,nadam se da ce ga neko slikati i postaviti na forum da oni koji ne mogu da dodju do stadiona mogu da ga vide Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 37 1093637683 cheers Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 37 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 37 Icon_minitimeUto Apr 05, 2016 2:55 am

На стадиону се ради пуном паром.
На западној трибинисви пролази су (према пропису) офарбани жутом бојом а око 3/4 кровне конструкције је офарбано.
На југу је јутрос постављен држач семафора који ће бити постављен у току дана.
На истоку цреп на крову магацина Подунавља је до пола терена замењен плавим лимом. Кавез је ограђен и на јужном делу. У току је постављање ограде (висине око 1,8 метра). Исток тренутно изгледа као да је бомба пала али тако је то док су радови у току. Када се све то очисти а ограда офарба биће као бомбоница. Ограда се поставља на ивици првог реда (досадашњи пролаз је сада у терену. У току је шаловање простора за резервне играче гостујуће екипе и претпостављам да ће у току дана иста бити и избетонирана у целости.
Свака част!

(ако неко у току дана налети до стадиона а семафор буде постављен нека окачи слику)

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 37 2agtblv

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 37 E7o0tf

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 37 11tmxw2

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 37 2m6k8x4
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 37 Icon_minitimeUto Apr 05, 2016 5:20 am

SEMAFOR JE POSTAVLJEN,prostor za kucicu za gostujuce igrace izbetoniran ,Belisa sisa teren,prave se nove kucice za rezervne igrace sa tehnickom klupom i umesto lima bice oblozene plavim lexanom..,a ograda na istocnoj tribini napreduje ,postavljena je od jugo-istocnog dela Istocne tribine skoro do kucice za delegata (skoro do centra bez nekih 10-tak metara )
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 37 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Stadion "Slavko Maletin Vava"
Nazad na vrh 
Strana 37 od 78Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 57 ... 78  Sledeći
 Similar topics
-
» 9. kolo SLS Bačka vs Metalac .... subota stadion VAVA od 16h

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: