Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Stadion "Slavko Maletin Vava"

Ići dole 
+65
Milhaus
FKBP
igor-bp
head hunter pg
pdvfc
napredBacka
Mikela
Dzoni
ilovebackapalanka
Kobajla
Daki86
panke09
aimar
1986Nenad
martick
bossmita
Miki Veliki
Gorangoxy
JovanRaskovic
Neko
nagib
maurinjo
deki
SirkBP
Nikola Petrovic BG
NikolaRadjenovic
Ventilvoje
PLAVOGARDISTA
Sloboda Ili Ništa
laki987
KanarinacNS
Напред Бачка
vlada budala
majstorBP
Zelen 81
grnja
marko celarevo
Gogi
Киламанија
Nervno
patriota-pancevo
Rale BP
Шоне
DimaBP
miletesic01
Pera
Ludak
GALO
zivanov
MarjanRnic
sportista
dunavska76neman
x-man
LjubiteljFudbala
srba ilic
bolle86
Boka
BraneBP
ZILE
Joca
Danac
Vojvoda
Kleka
Marko 89
Admin
69 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 54 ... 78  Sledeći
AutorPoruka
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 30 Icon_minitimePon Mar 07, 2016 10:48 pm

Gorangoxy ::
А ја мислим да ће нам управа клуба обезбедити улаз бесплатан за плаву гарду.
Молим одговор Милета Тешића или Маријана Рнић  Smile
Postovani prijatelji iz stare garde ,klub ima velike troskove oko renoviranja infrastrukture stadiona i svaki dinar nam je u ovoj situaciji dobro dosao mada znamo da je i za svaku porodicu svaki dinar znacajan ,pitam se da li cena ulaznice za istok od 100 dinara prestavlja neku prepreku za dolazak na stadion svakome od vas pojedinacno .?
Vama mozda i nije to toliko opterecenje ali je za klub u ovom momentu znacajan prihod ...
Ok do cetvrtka cemo napraviti analizu ali ako pustimo da istok bude dzabe onda moramo i navijace Zemuna pustiti da udju dzabe ,zar ne i ne mozemo praviti razliku za istok ili se karte placaju ili se karte ne placaju .?
Nazad na vrh Ići dole
Gorangoxy




Број порука : 5
Join date : 07.03.2016

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 30 Icon_minitimePon Mar 07, 2016 11:54 pm

Сад ће нам управа клуба направити трибину зваће се плава гарда и онда се нећемо померати Smile
Nazad na vrh Ići dole
bossmita




Број порука : 20
Join date : 04.09.2014

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 30 Icon_minitimeUto Mar 08, 2016 1:45 am

I treba da se placa. U Lazarevcu se placa na obe tribine kao i u ostalim klubovima gde smo gostovali. Jedino mi imamo slobodan ulaz za istok. 100din za svaku drugu subotu nece predstavljati problem vernim navijacima i ostali koji dolaze da gledaju dobar fudbal Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 30 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
Gorangoxy




Број порука : 5
Join date : 07.03.2016

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 30 Icon_minitimeUto Mar 08, 2016 4:44 am

Боссмита дођи да навијаш
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 30 Icon_minitimeUto Mar 08, 2016 5:04 am

bossmita ::
I treba da se placa. U Lazarevcu se placa na obe tribine kao i u ostalim klubovima gde smo gostovali. Jedino mi imamo slobodan ulaz za istok. 100din za svaku drugu subotu nece predstavljati problem vernim navijacima i ostali koji dolaze da gledaju dobar fudbal Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 30 3733535733

I ja mislim da 100 dinara 2 puta mesečno uopšte nije puno para. Ko puši to je jedna pakla cigara mesečno manje.

Ja sam naravno kupio godišnju kartu jer nisam propustio ni 1 minut utakmica , osim 3 minuta sa Zvezdom jer sam jedva ušao ...
Nazad na vrh Ići dole
maurinjo




Број порука : 156
Join date : 05.11.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 30 Icon_minitimeUto Mar 08, 2016 12:20 pm

i ja podrzavam miletov .bossmitu i gorangoxy.predlog za istok 100din.a ulaskom u super ligu cak i pojacati zapad na 300.istok200 i severna 100din.naravno protiv zvezde i partizana 500 din.to je realna cena da klub prezivi a da imamo pun stadion, a bossmita i gorangoxy i luj van qal cekajte me u subotu Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 30 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
martick




Број порука : 21
Join date : 14.09.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Stadion   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 30 Icon_minitimeUto Mar 08, 2016 1:27 pm

Jel ima nacrt severne tribine?
Nazad na vrh Ići dole
maurinjo




Број порука : 156
Join date : 05.11.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 30 Icon_minitimeUto Mar 08, 2016 3:03 pm

Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 30 Icon_minitimeSre Mar 09, 2016 1:07 am

Znači u subotu možemo ponovo da očekujemo "nindža kornjače" po celom gradu.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 30 Icon_minitimeSre Mar 09, 2016 4:35 am

Prijatelji pa gde ste da nam date podrsku ,danima vas ocekujem na stadionu a radno vreme na radovima je od 07.h do 19.h ...Cekam vas
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stadion "Slavko Maletin Vava"   Stadion "Slavko Maletin Vava" - Page 30 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Stadion "Slavko Maletin Vava"
Nazad na vrh 
Strana 30 od 78Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 54 ... 78  Sledeći
 Similar topics
-
» 9. kolo SLS Bačka vs Metalac .... subota stadion VAVA od 16h

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: