Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Pecanje Somova

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Dunav

Dunav


Број порука : 38
Join date : 14.09.2014
Локација : Ilok

Pecanje Somova Empty
PočaljiNaslov: Pecanje Somova   Pecanje Somova Icon_minitimePon Avg 28, 2017 3:33 pm

Zanima me pecanje somova. Oduvijek su se pricale razno razne price o "kapitalcima" ulovljenim u Dunavu, ne da mi se sada vaditi zvanice podatke ali po svemu sto se zna, kapitalci od recimo 100-150 klila pa nadalje su bili jako rijetki, kao sto rekoh ima bezbroj prica da su se nekada pecale bas tako velike mrcine pa odvodile seljackim kolima, ali nazalost nemamo potvrdu za to..

Pa evo zanimaju me vase price, vjerovatno ovdje dosta vas koji pecate pa bi rado cuo vasa iskustva. Evo bas prije neki dan je kod mosta jedan nas alas ulovio Soma od 42 kile, kakva su vasa iskustva sa Somovima?

I oko tog mosta kolaju razne price, recimo prica se da su ronioci koji su radili na mostu, vidjeli nevjerovatno velike Somove na dnu, naravno to je takodjer samo jedna od prica u nizu bez ikakve povrde, pa eto raspisite se malo.
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Pecanje Somova Empty
PočaljiNaslov: Re: Pecanje Somova   Pecanje Somova Icon_minitimePon Avg 28, 2017 4:17 pm

dva julska soma od 35kg

Ima ima i par priča o davnim vremenima.
Nazad na vrh Ići dole
Dunav

Dunav


Број порука : 38
Join date : 14.09.2014
Локација : Ilok

Pecanje Somova Empty
PočaljiNaslov: Re: Pecanje Somova   Pecanje Somova Icon_minitimePon Avg 28, 2017 4:43 pm

DimaBP ::
dva julska soma od 35kg

Ima ima i par priča o davnim vremenima.

Slobodno napisi sve, jako me to zanima.
Nazad na vrh Ići dole
DimaBP




Број порука : 820
Join date : 28.08.2014

Pecanje Somova Empty
PočaljiNaslov: Re: Pecanje Somova   Pecanje Somova Icon_minitimePon Avg 28, 2017 5:15 pm

Prvi red je link ka tekstu. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

Pecanje Somova Empty
PočaljiNaslov: Re: Pecanje Somova   Pecanje Somova Icon_minitimeUto Avg 29, 2017 8:07 am

То за рониоце и огромне сомове код моста сам и ја чуо Pecanje Somova 1353276769
Nazad na vrh Ići dole
Dunav

Dunav


Број порука : 38
Join date : 14.09.2014
Локација : Ilok

Pecanje Somova Empty
PočaljiNaslov: Re: Pecanje Somova   Pecanje Somova Icon_minitimeUto Avg 29, 2017 1:59 pm

DimaBP ::
Prvi red je link ka tekstu. Wink

Znam procitao sam, mislio sam na ovako neke price itd
Nazad na vrh Ići dole
Dunav

Dunav


Број порука : 38
Join date : 14.09.2014
Локација : Ilok

Pecanje Somova Empty
PočaljiNaslov: Re: Pecanje Somova   Pecanje Somova Icon_minitimeUto Avg 29, 2017 2:02 pm

Шоне ::
То за рониоце и огромне сомове код моста сам и ја чуо Pecanje Somova 1353276769

Ako nije izmisljena prica, pitanje koliko je vjerodostojna. Svi znamo da se od mulja skoro nista ne vidi, ako su naletili na nesto pitanje i kakav je bio njihov dojam, znas onu u strahu su velike oci. Mada se kod mosta moze naci lijepih primjeraka, nerijetko i oko 40 kila somina, bas me zanima ima li nekih podataka da je tamo bilo i vecih somova..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pecanje Somova Empty
PočaljiNaslov: Re: Pecanje Somova   Pecanje Somova Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pecanje Somova
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: Backa Palanka-
Skoči na: