Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Reflektori na Vavi

Ići dole 
+8
JovanRaskovic
Gogi
Pera
Neko
miletesic01
SirkBP
Joca
Ventilvoje
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
SirkBP




Број порука : 259
Join date : 17.08.2014

Reflektori na Vavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reflektori na Vavi   Reflektori na Vavi - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 14, 2017 11:30 am

Može li neki info vezano za stubove i same reflektore? Brzo će kraj februara...
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Reflektori na Vavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reflektori na Vavi   Reflektori na Vavi - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 14, 2017 12:03 pm

SirkBP ::
Može li neki info vezano za stubove i same reflektore? Brzo će kraj februara...
O tome ima u današnjim Nedeljnim Novinama.
Nazad na vrh Ići dole
SirkBP




Број порука : 259
Join date : 17.08.2014

Reflektori na Vavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reflektori na Vavi   Reflektori na Vavi - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 14, 2017 12:05 pm

Pera ::
SirkBP ::
Može li neki info vezano za stubove i same reflektore? Brzo će kraj februara...
O tome ima u današnjim Nedeljnim Novinama.

Hvala Pero.
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Reflektori na Vavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reflektori na Vavi   Reflektori na Vavi - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 14, 2017 12:10 pm

SirkBP ::
Pera ::
SirkBP ::
Može li neki info vezano za stubove i same reflektore? Brzo će kraj februara...
O tome ima u današnjim Nedeljnim Novinama.

Hvala Pero.
Ukratko:
Pare su obezbeđene (10 miliona dinara), čekaju da vreme dozvoli, neophodna je rekonstrukcija trafoa.
Nazad na vrh Ići dole
Gogi

Gogi


Број порука : 149
Join date : 14.09.2014

Reflektori na Vavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reflektori na Vavi   Reflektori na Vavi - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 14, 2017 1:00 pm

Pa to je odlicno Reflektori na Vavi - Page 2 1093637683

Jos bih savetovao da se povede racuna o travi, teren je neravan a trava u katastrofalnom stanju.
Nazad na vrh Ići dole
JovanRaskovic

JovanRaskovic


Број порука : 56
Join date : 18.10.2014
Локација : Indjija

Reflektori na Vavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reflektori na Vavi   Reflektori na Vavi - Page 2 Icon_minitimeSub Jan 14, 2017 3:32 pm

Podrska upravi Backe! Pratim desavanja oko kluba ima uvek losih stvari kao i svuda ali gde je Backa bila pre Marjana a gde je sad, bukvalno ste u nekoliko najboljih klubova u zemlji po organizaciji a do pre nekoliko godina niste bili ni u prvih 200 s tendencijom propadanja. Reflektori ce vam puno znaciti, zapadna tribina je odlicna, istocna mala ali ok, fali vam tribina za goste i jos malo poraditi na infrastrukturi pre svega onoga sto se vidi. Pogled na juzni deo stadiona nije nesto jer se iza nalaze stambene kuce pa deluje nekako seoski, pogled na severnu stranu je vise nego dobar. Gospodine Marjane alal vera za sve sto ste uradili drago mi je da od toliko klubova bas Backa ima Vas uz sebe i znam kakav ste covek, znam da cete istrajati i da niste covek koji odustaje kad naidje na prepreke. U Indjiju ste uvek dobrodosli voleo bih videti prijateljsku utakmicu Indjija - Backa u skorije vreme. Bio sam na vasem sajtu malopre e ono je sad stvarno dobar sajt nemam zamerku cak ste mozda vizuelno malo i bolji od sajta FK Indjije koji je jedan od boljih u drzavi sigurno. Znam da ste ranije imali neki sajt/blog koji je izgledao i funkcionisao veoma lose. Forum kao i uvek odlican, jednostavan ali radi posao, fejsbuk takodje pa bih rekao da ste na polju internet marketinga u vrhu ne znam kako je uzivo u BP ali na netu ste jedni od boljih i vi i vasi navijaci koji su uvek aktivni na svim mrezama kao da ste grad od bar 300 000 a ne 30 000 vise vas je od slaninara hahaha. Moram i da se pohvalim dobio sam pre par dana sal Backe od jednog coveka koji je cesto u BP zbog posla. Sa srecom u ovoj i narednim sezonama u superligi i da ostavite veceg traga u ligi i kupu! Sportski pozdrav iz Indjije.
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Reflektori na Vavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reflektori na Vavi   Reflektori na Vavi - Page 2 Icon_minitimeNed Jan 15, 2017 1:03 am

HVALA JOVANE Reflektori na Vavi - Page 2 1093637683 Reflektori na Vavi - Page 2 1093637683 Reflektori na Vavi - Page 2 3733535733 Reflektori na Vavi - Page 2 3733535733 Reflektori na Vavi - Page 2 3733535733
Nazad na vrh Ići dole
Rale BP




Број порука : 108
Join date : 20.08.2014

Reflektori na Vavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reflektori na Vavi   Reflektori na Vavi - Page 2 Icon_minitimeUto Jan 17, 2017 1:30 pm

Pera ::
SirkBP ::
Pera ::
SirkBP ::
Može li neki info vezano za stubove i same reflektore? Brzo će kraj februara...
O tome ima u današnjim Nedeljnim Novinama.

Hvala Pero.
Ukratko:
Pare su obezbeđene (10 miliona dinara), čekaju da vreme dozvoli, neophodna je rekonstrukcija trafoa.

Ne verujem dok ne vidim Reflektori na Vavi - Page 2 1353276769
Podrska i od mene upravi!

Jovane hvala, ziv bio sve najbolje!!!
Nazad na vrh Ići dole
SirkBP




Број порука : 259
Join date : 17.08.2014

Reflektori na Vavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reflektori na Vavi   Reflektori na Vavi - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 02, 2017 3:52 am

Ljudi šta se dešava sa reflektorima? Februar počeo a rok je do kraja meseca.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Reflektori na Vavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reflektori na Vavi   Reflektori na Vavi - Page 2 Icon_minitimeČet Feb 02, 2017 6:56 am

Plac majke bozije
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Reflektori na Vavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Reflektori na Vavi   Reflektori na Vavi - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Reflektori na Vavi
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: