Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 13. Kolo SLS Bačka - Radnik

Ići dole 
+14
Pera
Daka05
Joca
Ventilvoje
Samo malo
Vojvoda
maurinjo
Neko
nagib
Marko 89
DimaBP
Шоне
SirkBP
ilovebackapalanka
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Joca




Број порука : 229
Join date : 24.07.2014

13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 13. Kolo SLS Bačka - Radnik   13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 3 Icon_minitimeSub Okt 22, 2016 7:56 am

Ne valja. Znao sam Evil or Very Mad Ajde bod barem.
Nazad na vrh Ići dole
Neko




Број порука : 392
Join date : 08.09.2014

13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 13. Kolo SLS Bačka - Radnik   13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 3 Icon_minitimeSub Okt 22, 2016 9:53 am

Utakmica teška za opis: Oba tima nisu želela  pobedu, Bačka mi nije imala energiju i takođe vrlo demotivisana. Uopšte nisu pritiskali kad je Radnik imao loptu i tako su igrači Radnika imali previše prostora u napadu. Moramo se probuditi! Ajmo Bačka ima još puno da se igra , NAPRED PLAVI!!! 13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 3 3733535733 13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 3 1093637683 cheers
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 13. Kolo SLS Bačka - Radnik   13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 3 Icon_minitimeSub Okt 22, 2016 11:43 am

Vreme je za novog trenera, ovo vise nije do kvaliteta igraca,ovo je sad do trenera. Izgubio je sve konce jos pri kraju jeseni prosle godine i godinu dana ne moze da konsoliduje ekipu. Izvukao je maksimum za njegove zamisli do prosle jeseni i kraj. Odlican je trener ali ovo vise ne prolazi.
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 13. Kolo SLS Bačka - Radnik   13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 3 Icon_minitimeSub Okt 22, 2016 12:54 pm

.... ventile ...

ne bih se složio ..

Oterali su Smiljanića zato što je imao 2 pijanstva koja su registrovana kod organa reda ..
Danas nam je ta desna strana bila šuplja kao majka 9 jugovića .....
Čekaj malo !!!! Ako klub nije sposoban da obezbedi boljeg igrača na poziciji desnog beka , zašto su oterali Smiljketa ???

Hajmo da se ne lažemo !!!! Svi oni piju ko smukovi i provode se. Normalno Mladi su i uživaju u životu. Ali eto Smiljke je bio takav maler da su ga navatali i na njemu su našli da isteruju disciplinu. Ok . Sa pravno pedagoške strane je to OK . Ali zato je danas razultat takav kakav jeste.
I nije kriv Spaso ništa. Pokušao je izmenama da nešto promeni ali po meni su te izmene pogrešne. Damir i nažalost prošle sezone odličan Bajić nisu dorasli ovom rangu takmičenja.

Da li hoćete da se lažemo ovde ?
Pa 1000 navijača koji redovno dolaze su toga svesni i govore isto ovo što ja sad pišem.

Spaso je taj koji sastavlja tim i bira taktiku itd .... Šta on ima od ponude , opcija tj igračkog kadra. Na žalost nema ni kvalitetnih 11 igrača da počne utakmicu a o klupi ne vredi ni pričati. Nije njegovo da dovodi igrače i skautira. On je trener.

Ako zoveš najboljeg zidara da ti zida kuću a kupiš mu prljav šljunak , rđavu armaturu , izmrzao i pokisao cement a uz to ni mešalicu ne nađeš , šta misliš kakvo će zidanje da bude ??? Pa još ni artlogera navataš neke pijane jadnike za 1000 dinara dnevnice .... ihaaaaa

Nije Spaso ništa kriv za rezultate !!!!!

IZVINITE SE SMILJKETU I VRATITE GA NAZAD  Ili nađite boljeg ako možete ......
Tu je krivica samo na upravi koja dovodi igrače. OK ako misle da mogu sa ovim kadrom da navuku 14to mesto posle PLAY OUT-a i ako su sa tim zadovoljni ...neka izvole....
Samo se bojim i pored najlepših želja , da ovako neće ići .....
Nazad na vrh Ići dole
Daka05




Број порука : 92
Join date : 10.06.2016

13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 13. Kolo SLS Bačka - Radnik   13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 3 Icon_minitimeSub Okt 22, 2016 1:26 pm

Daj bta Nagibe sta nalupeta ovde.Kod prvog gola je Djura pogresio a kod drugog Svonja a desni bek je pre toga izasao zbog povrede kad je lupio u ogradu.Ispade da bez Smiljanica mi ne mozemo i da mu se izvine uprava sto on popije tu i tamo po neku i prespava u stanicu murije celu noc,razvali vrata kafica i preti Rnicu.A koliko znam on je povredjen tako da ne bi ni igrao.A sto se tice Bajica pa decko retko dobija sansu zato tako i igra.Sta je sa kapitenom?Da li je on nesto kriv.Pljujes i Ceku.Pa jer usao i bio je penal nad njim.
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 13. Kolo SLS Bačka - Radnik   13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 3 Icon_minitimeSub Okt 22, 2016 1:49 pm

Daka05 ::
Daj bta Nagibe sta nalupeta ovde.Kod prvog gola je Djura pogresio a kod drugog Svonja a desni bek je pre toga izasao zbog povrede kad je lupio u ogradu.Ispade da bez Smiljanica mi ne mozemo i da mu se izvine uprava sto on popije tu i tamo po neku i prespava u stanicu murije celu noc,razvali vrata kafica i preti Rnicu.A koliko znam on je povredjen tako da ne bi ni igrao.A sto se tice Bajica pa decko retko dobija sansu zato tako i igra.Sta je sa kapitenom?Da li je on nesto kriv.Pljujes i Ceku.Pa jer usao i bio je penal nad njim.

pa dobro ne znam šta je Smilja sve uradio ali je na terenu bio odličan. Ako je zaista napadao Rnića, ja bi mu na Marjanovom mestu razvalio šamar i rekao da dođe sutra kada se otrezni.  Znači čisto sportski .
Treba naći nekoga ko će ga zameniti ali kvalitetno. Nikolić nema kila ali doslovno. Nije loš igrač ali jednostavno za super ligu moraš biti fizički jak. O Damiru više neću ni reč reći. Ako sam ja slep onda su i svih 1000de  gledaoca slepi ....  Džaba i penal kada Vesa ima procenat sa bele tačke kao procenat košarkaša za 3 poena .....

Uostalom to što je zaradio je penal je najveća šansa koju je stvorio s obzirom da je imao 3 puta do sada 1 na 1 sa golmanom i nije postigao gol, pucao sa 5-6 metara na prazan gol i promašio, bio 100tinu puta u ofsajdu .... zilion puta se nije vraćao nakon izgubljene lopte u fazi napada ...ma hajde ..... Zečević se oporavio i igrao sa maximalnim zalaganjem zadnje 2 utakmice. Ima snage da Damira nosi u zubima i trči i kreće se a ne da glumi manekena ....

uostalom što bi se ja nervirao što oni sami ne žele da napreduju.....
lakše bi mi bilo da ni ne dolazim na utakmice i da me bude baš briga kako će da igraju ....
Nazad na vrh Ići dole
Joca




Број порука : 229
Join date : 24.07.2014

13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 13. Kolo SLS Bačka - Radnik   13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 3 Icon_minitimeSub Okt 22, 2016 2:37 pm

Sve je receno. Ostaje nam da do prelaznog roka probamo sto vise bodova da uzmemo kod kuce posto u gostima ne znamo bod uzeti mada ni kuci ne briljiramo, ja verujem u opstanak! Izgubili smo sta sad idemo dalje mislim da bi uprava kluba trebala da se azurira na forumu i da se atmosfera medju navijacima podigne mada intresovanje je konstantno veliko sto se vidi i po postovima u zadnje vreme. Zecevic se oporavio i mislim da ce to u narednim utakmicama dati rezultata.
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 13. Kolo SLS Bačka - Radnik   13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 23, 2016 12:22 am

Како је утакмица кренула мислио сам да ћемо их лагано отрести, поготово када смо погодили рогаљ гола. Када је Радник у 42. минуту дао гол потпуно смо психички пали и од тада нам игра није личила на суперлигашку. Пенал који је Веса промашио по мени није ни требао да буде суђен. Јуче смо имали право домаћинско суђење. Када то нисмо искористили као и то да је Радник по приказаној игри најлошија суперлигашка екипа која је гостовала у Паланци не знам када ћемо победити. Бојим се да нас јучерашњи пораз може скупо коштати. Да смо победили имали би велики психолошки подстрек пред утакмицу са Новим Пазаром који би нам напокон могао и донети и 3 бода са гостовања. Овако, бојим се да у наредних 5 утакмица (гостовање Новом Пазару, Партизану и Јавору, домаћини Напретку и Војводини) нећемо освојити ни бод. Залагање на терену не недостаје али руку на срце квалитет тима за ову лигу, тренутно, немамо. Није довољно само играти лепо за око (на већини утакмица) већ треба и побеђивати. Бодови су они који се пишу и који гарантују опстанак. Чињеница је да смо од могућих 39 бодова освојили само 10 је за опстанак веома мало. Најбитнији период супер лиге је play off али у њега треба унети и одређен број подова који би био гарант опстанка. На мени као навијачу је да бодрим и подржавам Бачку али ако желимо да опстанемо у Супер лиги морамо нешто мењати (стил игре, формацију, ...) и то одмах. Тренутно, мислим да је основни проблем недостатак гол играча, Одбрана нам је у досадашњем делу првенства била најбољи део тима али недостатак давања голова преноси константан притисак на одбрану.
Напред БАЧКА!
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 13. Kolo SLS Bačka - Radnik   13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 23, 2016 1:24 am

Bravo Pero 13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 3 3733535733
POsle ovakvog texta nema više šta da se doda 13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 3 1093637683 13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 3 1093637683
Nazad na vrh Ići dole
LjubiteljFudbala

LjubiteljFudbala


Број порука : 234
Join date : 24.07.2014
Локација : Stadion

13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 13. Kolo SLS Bačka - Radnik   13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 3 Icon_minitimeNed Okt 23, 2016 2:06 am

Bravo Pero. Verni Palancani ce uvek biti tu a na upravi je da ucini sve da se steknu mogucnosti u prelaznom roku za dovodjenje pravih pojacanja. Publika je i juce bila za desetku a posebno bih pohvalio ekipu iz Mladenova i momke iz Nove Gajdobre za glasnu podrsku kojom su dizali i ostatak tribine. Poseta odlicna.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: 13. Kolo SLS Bačka - Radnik   13. Kolo SLS Bačka - Radnik - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
13. Kolo SLS Bačka - Radnik
Nazad na vrh 
Strana 3 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» 26. kolo: FK Radnik - FK BACKA
» 11. kolo: FK BACKA - FK Radnik
» Plej aut 6. kolo: BACKA - Radnik (Surdulica) 17.05.2017 sreda 17:00
» 9. kolo JSL 2017/18 FK Radnik (Surdulica) - FK BACKA 24.09.2017 19:00
» Bačka - Radnik, 25.8.2018. 20h

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: