Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+52
Plavi u srcu
alczbp
Daka05
NikolaRadjenovic
Danac
Ivica
dunavska76neman
borkorakic1
steva
LjubiteljFudbala
Pera
Milhaus
Carapan
nagib
x-man
Sekretaricina sestra
marko celarevo
Miki Veliki
MarjanRnic
Nervno
Ventilvoje
Rale BP
Rew
miletesic01
napredBacka
martick
Marko 89
Istocna Tribinaaa
Joca
SirkBP
Vojvoda
DimaBP
Samo malo
aimar
Neko
maurinjo
Cistacica
vlada budala
PirgosiPirot
Daka5
Daki86
PLAVOGARDISTA
Gogi
Шоне
goran123
Kleka
Lazar Acimov
majstorBP
ilovebackapalanka
Kobajla
Milko
panke09
56 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 41 ... 78, 79, 80 ... 86 ... 93  Sledeći
AutorPoruka
SirkBP




Број порука : 259
Join date : 17.08.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 79 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 79 Icon_minitimeČet Dec 07, 2017 7:08 am

Da li je to ok? Nisam baš upućen u sudije. Čuo sam za tog Pipera,ali ne znam jel ok.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 79 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 79 Icon_minitimeČet Dec 07, 2017 7:44 am

Piper je zvezdin satrap i verovatno je poslan da nas iskasapi, jer ne preza od icega
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 79 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 79 Icon_minitimeČet Dec 07, 2017 6:24 pm

Znaci Backa bi odvalila onaj Keln sa 3-0 Forumska kafana "Backa" - Page 79 1353276769 Forumska kafana "Backa" - Page 79 1353276769
Nazad na vrh Ići dole
Шоне

Шоне


Број порука : 370
Join date : 22.08.2014
Локација : Бачка Паланка

Forumska kafana "Backa" - Page 79 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 79 Icon_minitimeSre Dec 13, 2017 3:20 pm

Forumska kafana "Backa" - Page 79 25pkex1

200 динара, 240 хиљада - 2000 евра Crying or Very sad
Није да сам био близу али није ни да сам био далеко.
Напредак ме срушио али ако ништа двоумио сам се или 2-икс као што сам и одиграо или икс-икс мислио сам да ће се Јавор ипак извући са бодом макар код куће али Крушевљани газе. Свакако нисам мислио играти икс-два водећи се логиком неће толико утакмица ићи из икса али правила наравно нема. Уместо Напретка хтео сам играти Чукарички кец 0-2 тако да бих и у тој опцији пукао, тешим се морам Forumska kafana "Backa" - Page 79 1353276769 Тад би добитак био доста мањи нешто преко 40 000 али опет не бих добио.

https://www.youtube.com/watch?v=MrBdXNQoTWM
Nazad na vrh Ići dole
Marko 89

Marko 89


Број порука : 114
Join date : 24.07.2014

Forumska kafana "Backa" - Page 79 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 79 Icon_minitimeSub Dec 16, 2017 4:32 pm

Bilo bi lepo da Marjan ostavi jedan duzi komentar ovde o buducim planovima i nastavku sezone. Lose smo poceli ali smo se trgli i sad pred kraj sezone poceli da igramo ozbiljan fudbal, bas steta sto je kraj ali siguran sam da cemo i na prolece nastaviti ovako.
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 79 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 79 Icon_minitimeSub Dec 16, 2017 5:25 pm

Ako ovako nastavimo mislim da se nemamo sta brinuti hocemo li opstati.
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 79 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 79 Icon_minitimeNed Dec 17, 2017 1:07 am

Ventilvoje ::
Ako ovako nastavimo mislim da se nemamo sta brinuti hocemo li opstati.
Pozdrav svima koliko vas na forumu ima ... Forumska kafana "Backa" - Page 79 3733535733 Forumska kafana "Backa" - Page 79 3553797800 Forumska kafana "Backa" - Page 79 1093637683
Sve vreme sam pratio i citao sta pisete ,nisam se oglasavao jer ste svi vi uglavnom odlicno sagledavali sve situacije i okolnosti ... Forumska kafana "Backa" - Page 79 1093637683
Ono sto vas verovatno interesuje je :
-da li strucni stab ostaje i na prolece .? DA OSTAJU DA RADE I NA PROLECE ( Zvezdan,Mitar,Stevo i Celar D )
-Kojim igracima istice ugovor .? Ugovori su u ovom mesecu istekli BAsanovicu (koji je vec otisao ) Balabanovicu, Klisuri,Zivkovicu i Makaricu. .!
-Ko ce od njih otici a ko ostati .? na ovo pitanje mogu da vam odgovore samo Zvezdan i Tesic a ja samo mogu da nagadjam jer smo se dogovorili da to njih dvoje rade ...
-Da li ce doci pojacanja .? naravno da hoce i razumecete da ne smem da otkrijem sta i sa kim su Zvezdan i Tesic vec dogovorili da dodje ( jedan je igrac iz odbrane ,a drugi je ofanzivni vezni igrac ) pregovara se sa jos jednim odbrambenim igracem i jednim spic igracem ...vrlo brzo ce verovatno i to biti reseno ...
-kada ce se zavrsiti reflektori ...??? postavljanje stubova sa sijalicama ,razvlacenje struje i povezivanje sa trafo stanicom u restriktivnom prostoru je predvidjeno da se zavrsi do 25.decembra 2017.g. a ugradnja automatike koja "pali-ukljucuje" sijalice ce se uraditi u januaru 2018.g sa posebnom paznjom da ne izaziva pikove u potrosnji struje vec da se sijalice pale iz vise puta vise "koraka " ...
-kada ce se uraditi i postaviti sistem za automatsko zalivanje terena .? Ugovo je potpisan sa izvodjacem radova iz BG koji je i postavlja travu na Marakani i automatski sistem za zalivanje a od vremenskih uslova zavisice i pocetak i zavrsetak radova ...po jednoj opciji to bi trebalo da se uradi vec prvog februara ( rok je pet dana da se sve uradi ) a po drugoj ako to vreme ne dozvoljava zbog dizanja busena i vegetacije pocetak radova je 01.maj ...jer mi trazimo garanciju od tri godine na sistem ali i garanciju kada ga poste i vrate busen da on nece da uvene ili se kida ...a to automatski znaci da ce izvodjac radova odrediti termin pocetka uzimajuci u obzir vegetaciju busenja koje podize da bi polozio creva i prskalice ...
-Da li je Backa konkurisala za sredstva od budzeta Opstine BP .? jeste ,konkurisali smo a koliko cemo dobiti stvarno ne znamo samo se nadamo ne kao za 2017.g 1.942.000.dinara za celu godinu miliondevetskocetrdesetdve hiljade dinara a nrp. Dinamo Pancevo treca liga 15.miliona dinara ,Indjija Druga Liga 22.miliona dinara plus placenje sve troskove prevoza svih selekcija i sluzbenih lica ,Surdulica 50 miliona dinara ,ako je tacno Vojvodina NS =300.000.-evra godisnje od grada Novog Sada i 700.000.evra od Srbija Gasa ...
-Sta se desava u mladjim selekcijama .? klub je doveo za direktora svih mladjih selekcija + zenske sekcije kluba Kostu Bjedova koji treba da napravi AKADEMIJU FUDBALA koja ce biti samofinansirajuca ( ovo je dugorocan zadatak ...)
-da li ce se ici na pripreme .? ovo zavisi od vremenskih uslova i finansijske situacije ...!!!
-Maketing na celu sa Djordjem Zuborijem je poceo da radi ...ocekujemo i prve rezultate tog rada ...
-Jevra je i dalje clan mlade reprezentacije ...Bjelosa i Djoru gledaju selektori Srbije i verovatno ce i oni biti pozvani ako su mi informacije tacne ...!
-Bjelos ce od FSV na svecanosti za koji dan dobiti plaketu igraca koji je obelezio superligaski fudbal pokrajine Vojvodine za 2017.g. pored njega tu je jos Ivanovic iz Spartaka ...
-Nagradu ce dobiti i nas mladi i talentovani golman 2000.godiste Kristijan Zupic kao najmladji debitant u super ligi u 2017.g. debitovao je na utakmici sa Spartakom u Subotici a imao je samo 17.godina i koji dan ...
-u januaru ce se uraditi kompletan video nadzor nad stadionom ...cime se upotpunjuje uslov utakmica viskog rizika a opstina je obecala da ce dozvoliti prolaz u takvim slucajevima iz ulice JA prema Istocnoj tribini ..
za sada toliko
Nazad na vrh Ići dole
MarjanRnic

MarjanRnic


Број порука : 1368
Join date : 19.08.2014
Локација : Backa Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 79 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 79 Icon_minitimeNed Dec 17, 2017 1:07 am

Marko 89 ::
Bilo bi lepo da Marjan ostavi jedan duzi komentar ovde o buducim planovima i nastavku sezone. Lose smo poceli ali smo se trgli i sad pred kraj sezone poceli da igramo ozbiljan fudbal, bas steta sto je kraj ali siguran sam da cemo i na prolece nastaviti ovako.
Pozdrav svima koliko vas na forumu ima ... Forumska kafana "Backa" - Page 79 3733535733 Forumska kafana "Backa" - Page 79 3553797800 Forumska kafana "Backa" - Page 79 1093637683
Sve vreme sam pratio i citao sta pisete ,nisam se oglasavao jer ste svi vi uglavnom odlicno sagledavali sve situacije i okolnosti ... Forumska kafana "Backa" - Page 79 1093637683
Ono sto vas verovatno interesuje je :
-da li strucni stab ostaje i na prolece .? DA OSTAJU DA RADE I NA PROLECE ( Zvezdan,Mitar,Stevo i Celar D )
-Kojim igracima istice ugovor .? Ugovori su u ovom mesecu istekli BAsanovicu (koji je vec otisao ) Balabanovicu, Klisuri,Zivkovicu i Makaricu. .!
-Ko ce od njih otici a ko ostati .? na ovo pitanje mogu da vam odgovore samo Zvezdan i Tesic a ja samo mogu da nagadjam jer smo se dogovorili da to njih dvoje rade ...
-Da li ce doci pojacanja .? naravno da hoce i razumecete da ne smem da otkrijem sta i sa kim su Zvezdan i Tesic vec dogovorili da dodje ( jedan je igrac iz odbrane ,a drugi je ofanzivni vezni igrac ) pregovara se sa jos jednim odbrambenim igracem i jednim spic igracem ...vrlo brzo ce verovatno i to biti reseno ...
-kada ce se zavrsiti reflektori ...??? postavljanje stubova sa sijalicama ,razvlacenje struje i povezivanje sa trafo stanicom u restriktivnom prostoru je predvidjeno da se zavrsi do 25.decembra 2017.g. a ugradnja automatike koja "pali-ukljucuje" sijalice ce se uraditi u januaru 2018.g sa posebnom paznjom da ne izaziva pikove u potrosnji struje vec da se sijalice pale iz vise puta vise "koraka " ...
-kada ce se uraditi i postaviti sistem za automatsko zalivanje terena .? Ugovo je potpisan sa izvodjacem radova iz BG koji je i postavlja travu na Marakani i automatski sistem za zalivanje a od vremenskih uslova zavisice i pocetak i zavrsetak radova ...po jednoj opciji to bi trebalo da se uradi vec prvog februara ( rok je pet dana da se sve uradi ) a po drugoj ako to vreme ne dozvoljava zbog dizanja busena i vegetacije pocetak radova je 01.maj ...jer mi trazimo garanciju od tri godine na sistem ali i garanciju kada ga poste i vrate busen da on nece da uvene ili se kida ...a to automatski znaci da ce izvodjac radova odrediti termin pocetka uzimajuci u obzir vegetaciju busenja koje podize da bi polozio creva i prskalice ...
-Da li je Backa konkurisala za sredstva od budzeta Opstine BP .? jeste ,konkurisali smo a koliko cemo dobiti stvarno ne znamo samo se nadamo ne kao za 2017.g 1.942.000.dinara za celu godinu miliondevetskocetrdesetdve hiljade dinara a nrp. Dinamo Pancevo treca liga 15.miliona dinara ,Indjija Druga Liga 22.miliona dinara plus placenje sve troskove prevoza svih selekcija i sluzbenih lica ,Surdulica 50 miliona dinara ,ako je tacno Vojvodina NS =300.000.-evra godisnje od grada Novog Sada i 700.000.evra od Srbija Gasa ...
-Sta se desava u mladjim selekcijama .? klub je doveo za direktora svih mladjih selekcija + zenske sekcije kluba Kostu Bjedova koji treba da napravi AKADEMIJU FUDBALA koja ce biti samofinansirajuca ( ovo je dugorocan zadatak ...)
-da li ce se ici na pripreme .? ovo zavisi od vremenskih uslova i finansijske situacije ...!!!
-Maketing na celu sa Djordjem Zuborijem je poceo da radi ...ocekujemo i prve rezultate tog rada ...
-Jevra je i dalje clan mlade reprezentacije ...Bjelosa i Djoru gledaju selektori Srbije i verovatno ce i oni biti pozvani ako su mi informacije tacne ...!
-Bjelos ce od FSV na svecanosti za koji dan dobiti plaketu igraca koji je obelezio superligaski fudbal pokrajine Vojvodine za 2017.g. pored njega tu je jos Ivanovic iz Spartaka ...
-Nagradu ce dobiti i nas mladi i talentovani golman 2000.godiste Kristijan Zupic kao najmladji debitant u super ligi u 2017.g. debitovao je na utakmici sa Spartakom u Subotici a imao je samo 17.godina i koji dan ...
-u januaru ce se uraditi kompletan video nadzor nad stadionom ...cime se upotpunjuje uslov utakmica viskog rizika a opstina je obecala da ce dozvoliti prolaz u takvim slucajevima iz ulice JA prema Istocnoj tribini ..
za sada toliko
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 79 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 79 Icon_minitimeNed Dec 17, 2017 1:09 am

Kao što rekoše momci ventil i marko89
Loš početak sezone ali onda zadnjih 6-7 kola je sve došlo na svoje mesto. A to je veoma slično kao prošle dve sezone. Taman kad se tim uigra i to počne da donosi rezultate ono dođe prelazni rok , raziđu se i ponovo sve ispočetka.
Imao sam veliku čast i zadovoljstvo da posle utakmice sa Zemuncima , sretnem plave u jednom našem lokalu i da im čestitam lično na veoma dobrom rezultatu u dosadašnjem toku prvenstva. Momci su divni i veseli i oseti se zaista dobra vibracija u celom timu. Poželeo sam im takođe da tako i ostane i da se ne osipaju sad ako je ikako moguće i da izguraju do kraja prvenstva svi zajedno. Naravno znam da tu ima 1000 zašto i zato , ali eto ja sam im to poželeo a verujem da većina nas , navijača, to isto želi.
Bio sam malo i popio i znam da sam im bio i dosadan i malo ih smorio , ali evo sad su na "raspustu" pa će se odmoriti Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Forumska kafana "Backa" - Page 79 1353276769
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 79 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 79 Icon_minitimeNed Dec 17, 2017 1:20 am

Taman dok sam pisao post Marjan je napisao zaista sve ono što svi želimo da čujemo ..

Gotovo sve su lepe vesti osim toga da opština iz budžeta zaista nema sluha za uspeh, značaj i važnost toga što je FK Bačka uradila za ovaj grad, građane, omladinu , sport uopšte itd ... i što su ta sredstva koja su za ovu godinu bila planirana zaista neozbiljna.

Iskreno se nadam da će za 2018tu imati više sluha i povećati koliko je to god moguće taj iznos.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 79 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 79 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 79 od 93Idi na stranu : Prethodni  1 ... 41 ... 78, 79, 80 ... 86 ... 93  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Fitnes kafana
» Sajt FK Backa
» Marketing FK Backa
» Partizan-Backa 2.9.2018. 21:00

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: