Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lajkujte nasu fejsbuk stranicu https://www.facebook.com/fkbacka.bp
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Forumska kafana "Backa"

Ići dole 
+52
Plavi u srcu
alczbp
Daka05
NikolaRadjenovic
Danac
Ivica
dunavska76neman
borkorakic1
steva
LjubiteljFudbala
Pera
Milhaus
Carapan
nagib
x-man
Sekretaricina sestra
marko celarevo
Miki Veliki
MarjanRnic
Nervno
Ventilvoje
Rale BP
Rew
miletesic01
napredBacka
martick
Marko 89
Istocna Tribinaaa
Joca
SirkBP
Vojvoda
DimaBP
Samo malo
aimar
Neko
maurinjo
Cistacica
vlada budala
PirgosiPirot
Daka5
Daki86
PLAVOGARDISTA
Gogi
Шоне
goran123
Kleka
Lazar Acimov
majstorBP
ilovebackapalanka
Kobajla
Milko
panke09
56 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 49 ... 93  Sledeći
AutorPoruka
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 5 Icon_minitimeNed Apr 24, 2016 10:15 am

Da li se za sledeci vikend igra? Posto vidim da je ovo kolo cetvrtkom.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 5 Icon_minitimeNed Apr 24, 2016 11:21 pm

Ventilmir ::
Da li se za sledeci vikend igra? Posto vidim da je ovo kolo cetvrtkom.
Kako se ko dogovorio ,mi igramo u Cetvrtak a neki klubovi u subotu ...zbog Uskrsa ... cheers
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 5 Icon_minitimePon Apr 25, 2016 4:29 am

miletesic01 ::
Ventilmir ::
Da li se za sledeci vikend igra? Posto vidim da je ovo kolo cetvrtkom.
Kako se ko dogovorio ,mi igramo u Cetvrtak a neki klubovi u subotu ...zbog Uskrsa ... cheers

Forumska kafana "Backa" - Page 5 30lzasn
Nazad na vrh Ići dole
Pera

Pera


Број порука : 914
Join date : 17.08.2014
Локација : Bačka Palanka

Forumska kafana "Backa" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 5 Icon_minitimePon Apr 25, 2016 10:15 am

http://www.zurnal.rs/fudbal/ostale-lige/33590/ko-ce-u-prvu-ligu-odzaci-najblizi-bitka-sapcana-i-smederevaca-tabana-i-pirota-ludilo-u-beogradu
Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 5 Icon_minitimePon Apr 25, 2016 3:36 pm

bas bih voleo da Odzaci udju u prvu ligu, bilo bi to lepo za ovaj kraj.

A sto se tice rasporeda sto je Pera okacio, BSk docekuje Sindjelic, mislim da tada mozemo da vidimo da li Sindjelic ima ambicija da nas prati ili se nece previse cimati protiv Borce kojoj trebaju bodovi za opstanak.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 5 Icon_minitimePon Apr 25, 2016 11:04 pm

Ventilmir ::
bas bih voleo da Odzaci udju u prvu ligu, bilo bi to lepo za ovaj kraj.

A sto se tice rasporeda sto je Pera okacio, BSk docekuje Sindjelic, mislim da tada mozemo da vidimo da li Sindjelic ima ambicija da nas prati ili se nece previse cimati protiv Borce kojoj trebaju bodovi za opstanak.
da u pravu si ali je meni nekako opasnija Bezanija od Sinjdelica ,mada ako bog da i igraci se potrude ipak je ova sadasnja bodovna razlika pristojana i obecava da cemo ipak mi kao drugi preseci vrpcu na kraju ove takmicarske godine ( po meni 51 ili 52 boda garantuju drugo mesto kao sto sam i pisao pre pocetka prolecnog dela sezone ) bas me interesuje sta vi mislite i koliko ce bodova da osvoje nasi konkurenti Bezanija i Sindjelic do kraja ove sezone iz preostalih 7 utakmica .?
Nazad na vrh Ići dole
nagib

nagib


Број порука : 875
Join date : 08.11.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 26, 2016 1:40 am

Mile evo moje mišljenje o konkurentima :

Već sam dosta ispogađao, tipa da će Inđija da ih otrese oboje kao i da ČSK im skida bodove. A dalje ostaje i Proleter koji je bolja ekipa od Bežanije a to sam imao i zadovoljstvo da gledam na slanoj bari.

Bežanija Sloga Teško ali moguć minimalni trijumf domaćina
Sinđelić Bežanija Remiziranje ili minimalna pobeda Sinđe jer je realno bolja ekipa od Bežanije za nijansu
Bežanija BSK gosti se bore za opstanak i ovde vidim nerešeno kao kuća
Bežanija ČSK Kladioničari su stavili kvotu 6 na ČSKovom gostovanju protiv sinđelića ? A bila je dvojka ko kuća. Ovde tipujem na dvojku osim ako sudije ne ukake X
Dinamo BEžanija domaći se bori za opstanak. Kako će već da bude poprilično jasno da Bežanija ne može u JSL ovo je pobeda Vranjanaca
Bežanija Poleter Utakmica prestiža za Proleter koji će biti u bod ili 2 sa Bežanijom. X je realan iako je trenutno proleter bolja ekipa
Napredak Bežanija Revijala utakmica u kojoj će domaćin da proslavi ulazak u JSL pred svojom publikom .... Da li može išta drugo osim pobede ???

PO meni dakle Bežanija može da osvoji još 7-9 bodova . ne više od 10

BSK Sinđelić Moguća pobeda gostiju i zadnji voz u pokušaju priključka
Sinželić Bežanija Nerešeno
Dinamo Sinđelić teška rovovska borba realno X2 mada domaćinu gori za opstanak ..
Sinđelić Proleter X2 čak realno 0:0
Napredak SInđelić Ovde sve osim Dvojke . Realno kečina
Sinđelić Sloboda Kec
Loznica Sinđelić dvica

Znači od 12-14 bodova dajem Sinđi da će osvojiti do kraja

Gledajući te moje prognoze nama treba još nekih 9-10 bodova i to je to Forumska kafana "Backa" - Page 5 3733535733


Nazad na vrh Ići dole
Ventilvoje

Ventilvoje


Број порука : 1499
Join date : 14.05.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 26, 2016 2:08 am

Bezanija je i zvanicno postala Zvezdina filijala, a ukoliko ne gresim filijale ne idu u visi rang, no Marjan sigurno zna to vise od mene. Tako da ostaje Sindjelic.
Nazad na vrh Ići dole
miletesic01




Број порука : 1695
Join date : 01.04.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 26, 2016 2:33 am

Ventilmir ::
Bezanija je i zvanicno postala Zvezdina filijala, a ukoliko ne gresim filijale ne idu u visi rang, no Marjan sigurno zna to vise od mene.  Tako da ostaje Sindjelic.
U nasem fudbalu sve moze ..hahha treba biti oprezan do kraja a ako sam dobro razumeo Nagiba Bezanija moze da skupi 49 tj. 50 bodova a isto toliko i Sindjelic .!? sto znaci da su nama dovoljne jos dve pobede po toj matematici da se plasiramo u JSL .?
Nazad na vrh Ići dole
panke09




Број порука : 76
Join date : 21.08.2015

Forumska kafana "Backa" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 5 Icon_minitimeUto Apr 26, 2016 3:53 am

Ono što je bitno Bačka odlučuje sama o svojoj sudbini, a 9. bodova u zadnjih sedam kola će biti dovoljni za obe noge u Superligi
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Forumska kafana "Backa" - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Forumska kafana "Backa"   Forumska kafana "Backa" - Page 5 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Forumska kafana "Backa"
Nazad na vrh 
Strana 5 od 93Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 49 ... 93  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumska kafana "Backa"
» Fitnes kafana
» Sajt FK Backa
» Marketing FK Backa
» Partizan-Backa 2.9.2018. 21:00

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Forum :: FK Backa-
Skoči na: